Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Przychodnia Lekarz Domowy Pieszko Sp.J. świadczy usługi medyczne z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej w przychodni:
- „Lekarz Domowy” Bolesławcu przy ul. Zgorzeleckiej 12,
- Wiejski Ośrodek Zdrowia w Kraśniku Dolnym 47A
-Wiejski Ośrodek Zdrowia w Trzebieniu ul. Leśna .
Jako samodzielna jednostka powstała w 2003r. Przychodnia od 2003r. ma podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia na wykonywanie usług medycznych podstawowej opieki zdrowotnej. Z usług placówki korzystają mieszkańcy miasta Bolesławiec oraz mieszkańcy gminy Bolesławiec. Obecnie przychodnia obejmuje opieką ok.16 tys. Pacjentów. Opiekę nad pacjentami w ramach POZ-u sprawuje 10 lekarzy.
Przychodnia w Bolesławcu przy ul. Zgorzeleckiej 12 jest zlokalizowana na I piętrze nowoczesnego budynku położonej blisko ścisłego centrum miasta (w pobliżu znajduje się dworzec PKS, oraz apteki).
Realizujemy bezpłatne świadczenia zdrowotne na podstawie umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Przychodnia POZ zapewnia chorym pacjentom jak i osobom zdrowym, ciągły dostęp do świadczeń zdrowotnych w środowisku zamieszkania w warunkach ambulatoryjnych i domowych.

Świadczenia z zakresu POZ realizowane są w oparciu o:
- poradnie lekarza POZ: lekarz rodzinny, pediatra,
- poradnie pielęgniarki środowiskowej,
- poradnie położnej środowiskowej,
- gabinet zabiegowy,
- punkt szczepień,
- punkt poboru materiału do analizy,
Świadczenia z zakresu AOS( ambulatoryjna opieka specjalistyczna) realizowane są w oparciu o kontrakt z NFZ w ramach poradni:
- poradnia logopedyczna,
- poradnia pulmonologiczna z diagnostyką ( RTG, spierometria, EKG, badania laboratoryjne)


Ponadto zapewniamy:
- szeroki wachlarz badań diagnostycznych
- stała współpraca z działem rehabilitacji ambulatoryjnej( świadczenia komercyjne),
- zalecane szczepienia ochronne (przeciwko grypie, WZW typu B, pneumokokom, meningokokom, rotawirusom itd.)

- łatwy dostęp do poradni specjalistycznych i diagnostycznych znajdujących się w przychodni Lekarz Domowy oraz w Bolesławieckim Centrum zdrowia- naszej fili,


Od 2015r. na potrzeby mieszkańców Bolesławca oraz okolic otworzyliśmy filię Przychodni Lekarz Domowy – Bolesławieckie Centrum Zdrowia znajdującą się przy ul. Grunwaldzkiej 7B, świadczącą usługi medyczne w ramach ambulatoryjnej opieki specjalistycznej wraz z diagnostyką ,działalnością zabiegową w zakresie poradni specjalistycznych oraz medycyną estetyczną.
Działalność ambulatoryjnej opieki specjalistycznej oparta jest na poradniach świadczących usługi medyczne w zakresie:
- poradnia alergologiczna : konsultacje lekarza alergologa, testy skórne wziewne, pokarmowe, płatkowe kontaktowe, spirometria z próba rozkurczowa, immunoterapia , immunoterapia przedsezonowa, immonoterapia podjezykowa
- świadczenia lekarza anestezjologa: znieczulenia do zabiegów
- poradnia chirurgiczna: : konsultacje lekarza chirurga, usuwanie zmian skórnych metoda chirurgiczną, elektrokoagulacja, kriochirurgia oraz laserem frakcyjnym wraz z badaniem histopatologicznym pobranego materiału.
- poradnia dermatologiczna: konsultacje lekarza dermatologa, dermatoskopia, usuwanie zmian skórnych metodą elektrokoagulacji, kriochirurgii oraz laserem frakcyjnym wraz z badaniem histopatologicznym pobranego materiału.
- poradnia diabetologiczna;. konsultacje lekarza diabetologa, prowadzenie chorób metabolicznych, zaopatrzenie stopy cukrzycowej, intruktarze obsługi glukometrów, penów do dozowania insuliny.
- dietetyk; konsultacja dietetyka, analiza składu ciała, programy żywieniowe- standard, odchudzanie, sport, specjalistyczne ( dopasowane do jednostek chorobowych)
- poradnia gastroenterologiczna: konsultacje lekarza gastrologa, testy na celiakię i Helicobacter pyroli, badania endoskopowe (rektoskopia, gastroskopia, gastroskopia bezstresowa przez jamę nosową, kolonoskopia z polipektomią wraz z badaniem histopatologicznym pobranego materiału).
- poradnia ginekologiczno-położnicza: konsultacje lekarza ginekologa, badanie USG endowaginalne, USG ciąży, miednicy małej, piersi, profilaktyka nietrzymania moczu za pomocą lasera frakcyjnego, podnoszenie tylnej i przedniej ściany pochwy, usuwanie kłykcin, brodawek , usuwanie zmian szyjki macicy metodą elektrokoagulacji, kriochirurgiii oraz laserem frakcyjnym, diagnostyka zmian szyjki macicy za pomocą kolposkopu, cytologia, zakładanie i usuwanie wkładek domacicznych.
- poradnia hematologiczna: konsultacje lekarza hematologa, analiza badań laboratoryjnych, pobieranie szpiku kostnego oraz jego badanie.
- świadczenia lekarza histopatologa: wykonywanie punkcji zmian, analiza pobranego materiału
- poradnia kardiologiczna: konsultacje lekarza kardiologa, zakładanie Holtera EKG, RR oraz analiza badań, EKG, USG serca .
- poradnia nefrologiczna : konsultacje lekarza nefrologa, USG nefrologiczne
- poradnia neurochirurgiczna: konsultacje lekarza neurochirurga.
- poradnia onkologiczna: konsultacje lekarza onkologa
- poradnia ortopedyczna: konsultacje lekarza ortopedy, USG stawów, iniekcje dostawowe pod USG, iniekcje dostawowe z kwasu hialuronowego i osocza bogatopłytkowego, krolezja przy przewlekłych dolegliwościach bólowych stawów.
- poradnia otolaryngologiczno-foniatryczna : konsultacje lekarza otolaryngologa-foniatry, audiometria, tympanometria, otoemisja, fiberoskopia, videostroboskopia krtani, usuwanie ciał obcych z nosa , ucha, i gardła , płukanie zatkanego ucha, tamponada przy krwawieniach z nosa, podcięcie wędzidełka, usuwanie zmian łagodnych w obrębie jamy ustnej, nosa i uch laserem frakcyjnym wraz z badaniem histopatologicznym pobranego materiału, kriochirurgia małżowin nosowych ,wydawanie zaświadczeń do zabiegów operacyjnych,
- poradnia proktologiczna- konsultacja lekarza proktologa, testy na celiakię i Helicobacter pyroli, badania endoskopowe (rektoskopia, gastroskopia, gastroskopia bezstresowa przez jamę nosową, kolonoskopia z polipektomią wraz z badaniem histopatologicznym pobranego materiału), chirurgiczne usuwanie zmian skórnych, krioterapia zmian skórnych, leczenie hemoroidów metodą Hemiron, Barrona, Blonda,mezoterapia igłowa, fala uderzeniowa
- poradnia zdrowia psychicznego: konsultacje lekarza psychiatry, psychoterapia
- poradnia pulmonologiczna: konsultacja lekarza pulmonologa, badanie spirometryczne z próbą -rozkurczową i bez próby.
- poradnia radiologiczna: usg jamy brzusznej, jąder i najądrzy, piersi u dzieci i mężczyzn, mięśni i tkanki podskórnej, prostaty, stawów biodrowych u dzieci, szyi, ścięgna Achillesa, ślinianek, tarczycy, węzłów chłonnych, stawów.
- poradnia urologiczna: konsultacja lekarza urologa, USG urologiczne
- poradnia leczenia bólu: konsultacja lekarza specjalisty w dziedzinie leczenia bólu, kriolezja, farmakoterapia
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (73)

Ogólna ocena

  B
  Profil zweryfikowany
  lek. Renata Czerwień Inny

  Lekarka bardzo chamska. W trakcie badania jedynie osłuchała dziecko i nawet nie zobaczyła gardła… Na koniec wizyty przepisała dziecku inhalacje które były stosowane od dawna i powiedziała że syrop nie będzie potrzeby chociaż że dziecko od 1,5 tygodnia dusi się przez kaszel… brak słów

  R
  Profil zweryfikowany
  Krzysztof Pieszko Inny

  Pan Doktor nie uznal mojej Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego, w zamian zaproponowal 2 minutowa wizyte za 150 zlotych co , z uwagi na bol (podagra) bylem zmuszony zaakceptowac .

  Ż
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Bartłomiej Knychalski Konsultacja endokrynologiczna

  Wspaniały lekarz, pełen profesjonalizm, lekarz w pełni poświęcający się swojej pracy!
  polecam każdemu z czystym sumieniem!


  B
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Bartłomiej Knychalski Konsultacja endokrynologiczna

  Po wielu wielu wielu latach chodzenia po innych lekarzach w końcu prawidłowo ustalone leki, prawidłowe leczenie. Jeśli ktoś szuka endokrynologa to tylko Pan doktor.


  P
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Włodzimierz Krawczyk cytologia

  Pan Dr jest miły i bardzo delikatny podczas badania. Dobrze i sprawnie diagnozuje. Chętnie odpowiada na pytania.


  D
  Profil zweryfikowany
  lek. Renata Czerwień Inny

  Polecam Panią doktor z calego serca. Miła kompetentna i rzeczowa. Poswieca uwagę oraz czas. Co najważniejsze ma podejście do dzieci oraz odpowiednią wiedzę. Jak trafić to tylko do Pani.


  E
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Włodzimierz Krawczyk konsultacja ginekologiczna

  Bardzo miły, konkretny lekarz.
  Zaangażowany, tłumaczy wszystko, opiekuje się i jest otwarty na pacjenta.
  Polecam z całego serca!


  M
  Profil zweryfikowany
  Włodzimierz Krawczyk cytologia

  Przemiły Pan doktor. Konkretny, dokładnie tłumaczy przebieg choroby i jej leczenia. Polecam serdecznie.


  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Włodzimierz Krawczyk konsultacja ginekologiczna

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pana doktora Krawczyka . Miły , delikatny profesjonalista . Gabinet super .


  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Renata Czerwień Inny

  Lekarz nie uprzejma, opryskliwa, zero empatii dla małego dziecka, nie dokończyła badania bo dziecko "furczy" a chodziło tylko o bilans dziecka. Pani pediatra zamiast skierować dziecko do onnego lekarza bądź poinformować że później przyjmuje dzieci chore to kazała jak najszybciej ubierać dziecko i opuścić gabinet. Po czym nie wyraziła zgody na przebadanie dziecka w godzinach przyjęcia dzieci chorych bo twierdziła że dziecko zostało już przez nią przebadane (czyt. wizyta zaznaczona jako zrealizowana). Serdecznie nie polecam Pani pediatry.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Zgorzelecka 12, 59-700 Bolesławiec Pokaż w Google Maps
Dolne Młyny 21a, 59-700 Bolesławiec Pokaż w Google Maps
Medicover, Signal Iduna, PZU Pomoc, Compensa, LUX MED, enel-med

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania