lek.

Arkadiusz Kucharek

Ginekolog

Doświadczenie zawodowe zdobywałem m.in. w Klinice Ginekologii Onkologicznej w Bytomiu. Zainteresowanie zaawansowanymi operacjami laparoskopowymi rozwijałem podczas staży w Niemcze... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Doświadczenie zawodowe zdobywałem m.in. w Klinice Ginekologii Onkologicznej w Bytomiu. Zainteresowanie zaawansowanymi operacjami laparoskopowymi rozwijałem podczas staży w Niemczech i we Francji. Obecnie prowadzę Oddział Położniczo-Ginekologiczny w Świętochłowicach. Od kilkunastu lat zajmuję się leczeniem niepłodności - od 2012 współpracuję z Kliniką Niepłodności PARENS z Krakowa.
  Zajmuję się również problemem wypadania narządu rodnego oraz leczeniem nietrzymania moczu.
  Prowadzę ciąże,a moje Pacjentki maja możliwość odbycia porodu na prowadzonej przeze mnie porodówce w Świętochłowicach.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Śląska Akademia Medyczna w Katowicach

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: gabinet prywatnyUsługa: badanie ginekologiczne

  Jestem po dzisiejszej wizycie u pana Doktora. Bardzo kompetentny lekarz, ze względu na duże doświadczenie od razu rozpoznał moja dolegliwosc. Wcześniej wyregulowal mój cykl i wyleczył z plamien, które pojawiały się w środku cyklu. Chodzę do niego prywatnie, jednakże decyzję żeby go wybrać podjęłam w szpitalu, dwa razy miałam przyjemność spotkać go podczas moich porodów, (nie byłam wowczas jego pacjentka) wtedy był równie grzeczny, miły i zainteresowany moim zdrowiem. Ze względu na swoje doświadczenie, z czystym sumieniem mogę polecić pana doktora.

 • K

  Bardzo dobry lekarz, trzeba trochę czekać na swoją kolej - ale jest to uzasadnione tym, że pacjent może o wszystko zapytać i dostać wyczerpującą odpowiedź. Wcześniej miałam Panią ginekolog prowadzącą, która traktowała mnie bardzo hurtowo - w stylu "następny". To moja pierwsza ciąża i wiele rzeczy jest dla mnie jeszcze niejasnych, a dobry lekarz to podstawa. Cieszę się, że przeniosłam się do niego. Polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Super lekarz.wyrozumiały ,profesjonalista.wytłumaczył mi wszystko.wart każdej wydanej złotówki.polecam.

 • Ja z leczenia pana doktora jestem nie zadowolona. Mam problemy z jajnikami gdzie masakrycznie wypadają mi włosy z powodu podwyższonych androgenów.Pan doktor nie przeprowadził dokładnych badań na własną rękę zrobiłam te badania co myślałam, że trzeba zrobić czyli podstawowe. Uprzedziłam pana doktora o wypadających włosach to stwierdził, że to z tarczycy tylko tarczyca w idealnym porządku a wyniki przed dwoma minutami oglądał. Przepisał mi tabletki antykoncepcyjne, które pogorszyły mi tylko stan zdrowia włosy wypadają garściami. Przestałam je brać. Dodam, że za dwie wizyty zapłaciłam 300zl więc marne leczenie za tak duże pieniądze. Ja nie polecam. Kompletnie nic nie pomógł.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta trwała dłużej niż 15 min - pan dr zbadał mnie, a potem poprosił o rozmowę wyjaśniając wszystko dokładnie. Wcześniej inny lekarz powiedział, że muszę brać konkretny lek i wypisał receptę.

 • K

  Fantastyczny lekarz,profesjonalne podejście do pacjenta. Dzięki Panu Doktorowi, jego szybkiej reakcji i doświadczeniu mamy naszego wspaniałego synusia. Polecam z całego serca.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty i jak dokladne a zarazem trafne bylo badanie. Lekarz bardzo delikatny i uprzejmy. Bede korzystac z dalszych wizyt.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam, wizyta odbyła się o ustalonej godzinie. Pan doktor jest bardzo sympatyczny i kompetentny .Odpowiedział na wszystkie moje pytania , delikatnie przeprowadził badanie. Napewno umówię się na kolejną wizytę.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam pana Doktora. Wizyta długa, bez pośpiechu, w miarę punktualna. Cierpliwie tłumaczył, robił notatki, widać, że słucha. ma super podejście do pacjentki, jest delikatny. Najlepszy ginekolog u jakiego byłam. Polecam! Nie wdrożył na razie leczenia, czekamy na rozwój sytuacji.

 • M

  Pan doktor bardzo sympatyczny,udziela wyczerpujących odpowiedzi oraz wszystko dokładnie tłumaczy.Bardzo dziękuję .Polecam.