Arkadiusz Banach

Ginekolog

101 opinii +dodaj

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Specjalizacja

  Lekarz Arkadiusz Banach to jeden z 365 lekarzy o specjalizacji ginekolog w miejscowości Poznań na ZnanyLekarz.pl

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 1900 osób

 • Kontakt

  Ten ginekolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Dostępność

  Lekarz Arkadiusz Banach przyjmuje w jednym gabinecie

Adresy i cenniki

 • Klinika Pro Bono

  Leszczyńska 5a, Wilda
  60-115 Poznań, wielkopolskie

  139
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, który profesjonalnie i z zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. Od wielu lat zmagałam się z problemami ginekologicznymi, lecz żaden lekarz nie zdiagnozował dobrze mojej choroby. Dopiero dr Banach zlecił właściwe badania, które umożliwiły wdrożenie prawidłowego leczenia, zdiagnozował problem i przeprowadził zabieg laparoskopii, który był przepustką do szybkiego zajścia w ciąże. Zawsze rzeczowo i konkretnie tłumaczy wszystkie najważniejsze rzeczy tak, że na koniec wizyty żadne pytanie nie zostaje bez odpowiedzi, a problem bez rozwiązania. Dzięki profesjonalizmowi i doświadczeniu czułam się spokojna przez cały okres ciąży. Za okazane zaangażowanie i pomoc DZIĘKUJĘ i polecam.

 • bardzo dobry

  Polecam Pana dr Banacha. Kompetentny i konkretny. Miałam problemy z zajściem w ciążę. Diagnoza i podjęte leczenie spowodowało że dzisiaj jestem szczęśliwą mamą małego Olusia. Pan dr prowadził ciążę od A do Z. Na każdym etapie ciąży zawsze cierpliwie tłumaczył co i jak, przez co czułam się bezpiecznie. Wizyty zawsze w umówionym terminie i w bardzo życzliwej atmosferze. Badania wykonywane na miejscu. Sprzęt do badań profesjonalny. Personel bardzo życzliwy i zawsze pomocny. Jednym słowem - POLECAM. Szczególnie osobom, które potrzebują lekarza na najwyższym poziomie i o bardzo wysokich kompetencjach. Monika B.

 • bardzo dobry

  12 lat temu stwierdzono u mnie chorobę nowotworową. Przez kilka lat wcześniej byłam pacjentką pewnej pani profesor z Poznania. Nie będę przytaczać tu jej nazwiska, bo nie chodzi mi tu o nią .Zaczęłam szukać wtedy pomocy i zasięgałam opinii o innych lekarzach. Polecono mi dr. Arkadiusza Banacha , który natychmiast po przeprowadzeniu badań i upewnieniu się że to jest nowotwór, rozpoczął walkę o moje życie. Czułam się przy nim bezpiecznie i czułam że oddałam swoje życie we właściwe ręce. To On sam operował mnie, wspierał po operacji i interesował się stanem mojego zdrowia podczas przeprowadzania radioterapii. Na wizytach kontrolnych nie czuję się jak kolejna anonimowa pacjentka, wiem, że dr A. Banach pamięta mnie jako ciężki przypadek medyczny, jest pełen empatii i zawsze serdecznie i z uwagą odnosi się do moich relacji ze stanu zdrowia, nie tylko badanie ....i następna proszę. Od operacji minęło 12 lat. Umieram ze strachu przed każdą wizytą kontrolną, boję się czy nie usłyszę czegoś niepokojącego, ale odpukać wszystko jest w porządku. Wiem ,że każdy ma prawo do własnego zdania , do własnych opinii o dr. A .Banachu , ale akurat te złe wywołują u mnie sprzeciw, bo dla mnie jest to człowiek, który jest świetnym , kompetentnym lekarzem, uratował moje życie i do dzisiaj dziękuję ,że trafiłam wtedy do niego. Serdecznie Pana pozdrawiam. Maria T.

 • bardzo dobry

  W lutym 2011r. stwierdzono u mnie nowotwór złośliwy szyjki macicy i jajowodów - rokowania bardzo złe.Jednym słowem WYROK. Wiadomo jakie są terminy w szpitalach a ja czasu nie miałam. Do doktora Banacha trafiłam z polecenia córki. Diagnoza niestety potwierdziła się. Doktor nie pocieszał mnie, ani też nie straszył. Spokojnie i dokładnie wszystko wytłumaczył i podjął się leczenia (na moje szczęście). W kilka dni po wizycie, na początku marca przeprowadził operację, następnie była chemioterapia zakończona w lipcu tego samego roku. Kończy się 2014r. a ja cieszę się życiem. Czuję się cudownie, wyniki są bardzo dobre, żeby nie powiedzieć świetne. Wizyty kontrolne na początku były co 3 miesiące, teraz są co pół roku. Doktor Banach to wspaniały człowiek i doskonały fachowiec. Zawdzięczam mu bardzo dużo bo ŻYCIE. Z czystym sumieniem mogę doktora polecić wszystkim kobietom potrzebującym odpowiedniego specjalisty. Dziękuje bardzo. MARIA D. (16 grudnia 2014)

 • bardzo dobry

  Jestem prawie 2 tygodnie po niełatwym zabiegu ginekologicznym, przeprowadzonym przez dr Arkadiusza Banacha w Klinice Pro Bono. Myślę, że jest to już wystarczający okres na podsumowanie. Zanim to zrobię zaznaczę, że jestem lekarzem czyli tzw. "trudnym" pacjentem, nie tyle z racji choroby, co z powodu nasuwających się szeregu wątpliwości m.in. dotyczących wyboru wśród polecanych przez kolegów operatorów. Zdecydowałam się na doktora Banacha i operację w Klinice Pro Bono i z dzisiejszej perspektywy uważam, że był to "strzał w dziesiątkę". Zabieg i okres pooperacyjny przebiegł bez powikłań. Szybko wracam do zdrowia. Dr Banach wykazał się nie tylko wielkim profesjonalizmem, ale również ogromnym zaangażowaniem, empatią i co tu kryć dużą cierpliwością:). Będę mu zawsze za to bardzo wdzięczna. Dziękuję również całemu personelowi Kliniki za profesjonalizm i życzliwość w stosunku do mojej osoby, szczególnie Pani Dorocie za wyjątkowo ciepłą opiekę. Bardzo pozdrawiam i szczerze polecam!

 • bardzo dobry

  Genialny Lekarz i uwierzcie nie wyolbrzymiam :) Trafiłam Pana Doktora i kliniki Pro Bono dzięki mojej Mamie, która otrzymała wielką pomoc od Pana Doktora i dziś cieszy się zdrowiem. Moja historia jest taka: 14 Maja tego roku zostałam zoperowana laparoskopowo ( zespół jajników policystycznych , mięśniak i co najgorsze straszne zrosty po operacyjne które powstały po operacji wyrostka) Jednym słowem w brzuchu miałam wielki bałagan, z którym doskonale poradził sobie Pan Doktor. Teraz mamy 17-10-2014 r. a ja jestem w piątym tygodniu ciąży. Wiem że to zaledwie początek ale to już jest wielkie osiągnięcie. Serdecznie Dziękuję Panu Doktorowi za tak fachowe zaangażowanie, Siostrze Honoracie za fachową opiekę przed i po operacji. Szczerze POLECAM!!

 • bardzo dobry

  Wspaniały lekarz, zacny człowiek dla którego dobro pacjenta jest najwazniejsze. Zawsze odpowie na każde pytanie, prawdomówny, nie unika trudnych i ciężkich dla pacjenta tematów. Dzięki doktorowi przeszłam i przeżyłam w swoim życiu najtrudniejsze chwile. Serdecznie polecam wszystkim pacjentkom które maja jakikolwiek zdrowotny problem a umieją cenić i chcą cieszyć się życiem które jest tylko jedno! BIEDRONKA

 • bardzo słaby

  Kiepski. Przeprowadzil u mnie aż 3 zabiegi laparoskopii. Mialam zajsc po nich w ciążę a skonczylo sie tak, ze lewy jajnik uszkodzony , nie funkcjonuje, miesniak ktorego mial usunac, nie dosc ze nie usuniety to rozrosl sie do 6 cm ( pan dr stwierdzil tylko ze z miesniakiem dalej mozna zajac w ciaze). Mily lekarz ale jego czas juz sie skonczyl- chyba bardziej nastawiony jest na kase niz pomoc pacjentkom.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Do dr Banacha i kliniki Pro Bono trafiłam we wrześniu 2010 r. z polecenia znajomych, którzy równie długo jak ja starali się o dziecko. Moje leczenie rozpoczęło się operacja/zabiegiem przeprowadzonym w klinice, który po niespełna roku przyniósł oczekiwane rezultaty. Aktualnie czekam na rozwiązanie drugiej ciąży oczywiście pod czujnym okiem Pana doktora. Uważam, że jest to bardzo dobry specjalista, który zawsze znajdzie czas dla swojej pacjentki. W przypadku jakiegokolwiek problemu czy wątpliwości, które bardzo często towarzysza przyszłym mamom, zawsze mogę liczyć na pomoc doktora. Gorąco polecam dr Arkadiusza Banacha wszystkim paniom a w szczególności tym, które dłuższy czas starają się o ciążę. Sympatyczny i bardzo konkretny lekarz, który zapewnia doskonałą opiekę wszystkim swoim pacjentkom.

 • bardzo dobry

  Doskonały lekarz i wspaniały człowiek. Jestem jego pacjentką od niecałego roku i zawdzięczam mu swoje życie. Choruję na nowotwór i niestety po niecałym roku nastąpiła wznowa. Gdyby nie dr.Banach nie wiem co by ze mną teraz było. Jako jedyny podjął się bardzo heroicznej operacji (inni lekarze nie czuli się na siłach i nie dawali praktycznie żadnych szans). Usłyszałam nawet ,że przede mną rok życia i mam się nim nacieszyć. Doktor Banach jednak dał mi nadzieję i wiarę w to,że będzie dobrze. Jest fachowy, rzeczowy a jego optymizm jest zaraźliwy. Dzięki niemu wierzę,że będzie dobrze i innej opcji nie biorę pod uwagę. :) Jako jedyny nie unikał trudnych pytań i trudnych odpowiedzi. Jest profesjonalistą i bez najmniejszego zawahania mogę polecić dr Banacha każdej pacjentce. A negatywne opinie? To same brednie. Zawsze znajdą się tacy, którzy dla własnej satysfakcji będą chcieli zaszkodzić drugiej osobie...:(

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online