Jesteś tym lekarzem?

117

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

1900

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go

Adresy i cenniki

 • Klinika Pro Bono

  Leszczyńska 5a, Wilda
  60-115 Poznań, wielkopolskie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Moja historia jest bardzo długa i skomplikowana ale w małym skrócie opiszę co zawdzięczam Panu Doktorowi. Trafiłam do Dr Banacha po wielu próbach zajścia w druga ciążę,wielu wizytach u przeróżnych specjalistów ale klinika Pro Bono to był strzał w dziesiątkę. Moja historia choroby była dość skomplikowana ale to Pan Dr jako pierwszy zajął się Mną w fachowy i rzetelny sposób. Po wnikliwym badaniu już na pierwszej wizycie dostałam skierowanie na zabieg laparoskopii że ewentualnym wskazaniem do zabiegu operacyjnego. I tak też niestety się stało. Operacja odbyła się w klinice u Pana Dr także byłam spokojna o swoje bezpieczeństwo. Niestety diagnoza poważna zrosniety pęcherz moczowy z macica, przemieszczone narządy,liczne zrosty dodam że wcześniej pierwsze dziecko urodziłam przez CC,a po nie długim czasie dostałam zapalenie otrzewnej i kolejna operacja stąd moje problemy. Jednak Pan Doktor uporał się ze wszystkim, po operacji w klinice byłam regularnie kontrolowana przez Pana Dr, i dzięki tak wspanialej opiece zaszłam w ciążę już po 6 miesiącach. Całą ciążę byłam pod opieką Pana Dr wszystkie badania, kontrolna rozwoju maleństwa przyznam że pierwszy raz spotkałam się z taką rzetelnością. Porod także odbył się pod okiem Pana Dr przez cc.Dziś jestem szczęśliwa Mama pół rocznego Synka i 7 letniej córeczki. Uważam że rzadko spotyka się takich specjalistów jakim jest Dr Banach. Dziękuję Panie Doktorze i polecam wszystkim Paniom potrzebującym fachowej opieki ginekologicznej i położniczego. Pacjentka z Zielonej Góry.

 • Byłam pacjentką Pana Doktora w trakcie dwóch ciąż – w pierwszym przypadku moja ciąża była powikłana i choć początkowo chodziłam do innej lekarki,w związku z komplikacjami zostałam przekierowana do dra Banacha. Rzeczywiście, nie zawiodłam się. Pan dr Banach okazał się bardzo kompetentną osobą i dzięki niemu urodziło mi się zdrowe - obecnie trzyletnie dziecko. W drugiej ciąży byłam pacjentką Pana Doktora od samego początku. Na każdym etapie ciąży byłam przekonana, że jestem w dobrych rękach. Fachowość dra Banacha jest bezdyskusyjna. Zawsze, gdy byłam nerwowa potrafił mnie uspokoić i rozwiać moje wątpliwości co do dalszego przebiegu ciąży i dolegliwości, które zgłaszałam. Wizyty zawsze terminowe, pełna elastyczność co do możliwości umówienia się na konkretną godzinę, czy zmiany terminu. O fachowości Pana Doktora i sumiennym podejściu do zawodu, świadczy też fakt, iż w kwestiach, w których miał on wątpliwości lub nie czuł się zbyt pewnie – kierował mnie do innych lekarzy, którzy mięli w danym temacie większe doświadczenie (np. USG 3d). Nikt nie jest w końcu alfą i omegą, a pacjenci, którzy uważają, że jeden lekarz musi być ekspertem w każdej dziedzinie swojej specjalności nie zauważyli, iż od czasu Leonarda da Vinci zasób wiedzy się nieco powiększył. Dodam, iż poród – początkowo naturalny, a przy braku postępu ze wskazaniami do cięcia cesarskiego – także przy udziale dra Banacha. Okres pooperacyjny i połogowy bez żadnych dolegliwości. Szczerze polecam! Dlaczego? Bo warto, a zaświadczyć o tym może dwójka moich dzieci.

 • P

  Bardzo dobry lekarz, który profesjonalnie i z zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. Od wielu lat zmagałam się z problemami ginekologicznymi, lecz żaden lekarz nie zdiagnozował dobrze mojej choroby. Dopiero dr Banach zlecił właściwe badania, które umożliwiły wdrożenie prawidłowego leczenia, zdiagnozował problem i przeprowadził zabieg laparoskopii, który był przepustką do szybkiego zajścia w ciąże.
  Zawsze rzeczowo i konkretnie tłumaczy wszystkie najważniejsze rzeczy tak, że na koniec wizyty żadne pytanie nie zostaje bez odpowiedzi, a problem bez rozwiązania.
  Dzięki profesjonalizmowi i doświadczeniu czułam się spokojna przez cały okres ciąży. Za okazane zaangażowanie i pomoc DZIĘKUJĘ i polecam.

 • M

  Polecam Pana dr Banacha. Kompetentny i konkretny. Miałam problemy z zajściem w ciążę. Diagnoza i podjęte leczenie spowodowało że dzisiaj jestem szczęśliwą mamą małego Olusia. Pan dr prowadził ciążę od A do Z. Na każdym etapie ciąży zawsze cierpliwie tłumaczył co i jak, przez co czułam się bezpiecznie. Wizyty zawsze w umówionym terminie i w bardzo życzliwej atmosferze. Badania wykonywane na miejscu. Sprzęt do badań profesjonalny. Personel bardzo życzliwy i zawsze pomocny. Jednym słowem - POLECAM. Szczególnie osobom, które potrzebują lekarza na najwyższym poziomie i o bardzo wysokich kompetencjach. Monika B.

 • M

  12 lat temu stwierdzono u mnie chorobę nowotworową. Przez kilka lat wcześniej byłam pacjentką pewnej pani profesor z Poznania. Nie będę przytaczać tu jej nazwiska, bo nie chodzi mi tu o nią .Zaczęłam szukać wtedy pomocy i zasięgałam opinii o innych lekarzach. Polecono mi dr. Arkadiusza Banacha , który natychmiast po przeprowadzeniu badań i upewnieniu się że to jest nowotwór, rozpoczął walkę o moje życie. Czułam się przy nim bezpiecznie i czułam że oddałam swoje życie we właściwe ręce.
  To On sam operował mnie, wspierał po operacji i interesował się stanem mojego zdrowia podczas przeprowadzania radioterapii.
  Na wizytach kontrolnych nie czuję się jak kolejna anonimowa pacjentka, wiem, że dr A. Banach pamięta mnie jako ciężki przypadek medyczny, jest pełen empatii i zawsze serdecznie i z uwagą odnosi się do moich relacji ze stanu zdrowia, nie tylko badanie ....i następna proszę.
  Od operacji minęło 12 lat. Umieram ze strachu przed każdą wizytą kontrolną, boję się czy nie usłyszę czegoś niepokojącego, ale odpukać wszystko jest w porządku.
  Wiem ,że każdy ma prawo do własnego zdania , do własnych opinii o dr. A .Banachu , ale akurat te złe wywołują u mnie sprzeciw, bo dla mnie jest to człowiek, który jest świetnym , kompetentnym lekarzem, uratował moje życie i do dzisiaj dziękuję ,że trafiłam wtedy do niego.
  Serdecznie Pana pozdrawiam.
  Maria T.

 • M

  W lutym 2011r. stwierdzono u mnie nowotwór złośliwy szyjki macicy i jajowodów - rokowania bardzo złe.Jednym słowem WYROK. Wiadomo jakie są terminy w szpitalach a ja czasu nie miałam. Do doktora Banacha trafiłam z polecenia córki. Diagnoza niestety potwierdziła się. Doktor nie pocieszał mnie, ani też nie straszył. Spokojnie i dokładnie wszystko wytłumaczył i podjął się leczenia (na moje szczęście). W kilka dni po wizycie, na początku marca przeprowadził operację, następnie była chemioterapia zakończona w lipcu tego samego roku. Kończy się 2014r. a ja cieszę się życiem. Czuję się cudownie, wyniki są bardzo dobre, żeby nie powiedzieć świetne. Wizyty kontrolne na początku były co 3 miesiące, teraz są co pół roku.
  Doktor Banach to wspaniały człowiek i doskonały fachowiec. Zawdzięczam mu bardzo dużo bo ŻYCIE. Z czystym sumieniem mogę doktora polecić wszystkim kobietom potrzebującym odpowiedniego specjalisty.
  Dziękuje bardzo.
  MARIA D. (16 grudnia 2014)

 • A

  Jestem prawie 2 tygodnie po niełatwym zabiegu ginekologicznym, przeprowadzonym przez dr Arkadiusza Banacha w Klinice Pro Bono. Myślę, że jest to już wystarczający okres na podsumowanie. Zanim to zrobię zaznaczę, że jestem lekarzem czyli tzw. "trudnym" pacjentem, nie tyle z racji choroby, co z powodu nasuwających się szeregu wątpliwości m.in. dotyczących wyboru wśród polecanych przez kolegów operatorów. Zdecydowałam się na doktora Banacha i operację w Klinice Pro Bono i z dzisiejszej perspektywy uważam, że był to "strzał w dziesiątkę". Zabieg i okres pooperacyjny przebiegł bez powikłań. Szybko wracam do zdrowia. Dr Banach wykazał się nie tylko wielkim profesjonalizmem, ale również ogromnym zaangażowaniem, empatią i co tu kryć dużą cierpliwością:). Będę mu zawsze za to bardzo wdzięczna. Dziękuję również całemu personelowi Kliniki za profesjonalizm i życzliwość w stosunku do mojej osoby, szczególnie Pani Dorocie za wyjątkowo ciepłą opiekę. Bardzo pozdrawiam i szczerze polecam!

 • Genialny Lekarz i uwierzcie nie wyolbrzymiam :)
  Trafiłam Pana Doktora i kliniki Pro Bono dzięki mojej Mamie, która otrzymała wielką pomoc od Pana Doktora i dziś cieszy się zdrowiem. Moja historia jest taka:
  14 Maja tego roku zostałam zoperowana laparoskopowo ( zespół jajników policystycznych , mięśniak i co najgorsze straszne zrosty po operacyjne które powstały po operacji wyrostka) Jednym słowem w brzuchu miałam wielki bałagan, z którym doskonale poradził sobie Pan Doktor. Teraz mamy 17-10-2014 r. a ja jestem w piątym tygodniu ciąży. Wiem że to zaledwie początek ale to już jest wielkie osiągnięcie. Serdecznie Dziękuję Panu Doktorowi za tak fachowe zaangażowanie, Siostrze Honoracie za fachową opiekę przed i po operacji. Szczerze POLECAM!!

 • J

  Wspaniały lekarz, zacny człowiek dla którego dobro pacjenta jest najwazniejsze. Zawsze odpowie na każde pytanie, prawdomówny, nie unika trudnych i ciężkich dla pacjenta tematów. Dzięki doktorowi przeszłam i przeżyłam w swoim życiu najtrudniejsze chwile. Serdecznie polecam wszystkim pacjentkom które maja jakikolwiek zdrowotny problem a umieją cenić i chcą cieszyć się życiem które jest tylko jedno! BIEDRONKA

 • Kiepski. Przeprowadzil u mnie aż 3 zabiegi laparoskopii. Mialam zajsc po nich w ciążę a skonczylo sie tak, ze lewy jajnik uszkodzony , nie funkcjonuje, miesniak ktorego mial usunac, nie dosc ze nie usuniety to rozrosl sie do 6 cm ( pan dr stwierdzil tylko ze z miesniakiem dalej mozna zajac w ciaze). Mily lekarz ale jego czas juz sie skonczyl- chyba bardziej nastawiony jest na kase niz pomoc pacjentkom.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online