Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Klinika Pro Bono

Leszczyńska 5a

60-115 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Arkadiusz Banach Inny

  Pan Doktor Banach to wspaniały lekarz.
  Miałam problemy z zajściem w ciążę.
  Jako jedyny postawił właściwą diagnozę już na pierwszej wizycie. Przeprowadził u mnie skomplikowaną operację usunięcia guza jajnika i ognisk endometriozy. Później chodziłam regularnie na wizyty kontrolne do Pana Doktora i już po 6 miesiącach zaszłam w upragnioną ciążę. Dziś jestem szczęśliwą mamą wspaniałego chłopczyka. Jestem ogromnie wdzięczna Panu Doktorowi.
  Polecam Pana Doktora Arkadiusza Banacha


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Arkadiusz Banach problem z zajściem w ciążę

  Jestem pacjentka Pana doktora od kwietnia 2017. Trafiłam do niego z polecenia. Moim problemem było zajście w drugą ciążę. Po wielu próbach spróbowałam zasięgnąć porady doktora Banacha. Nie pomyliłam się. To był strzał w dziesiątkę. Lekarz zlecił badania, dał kuracje antybiotykowa, a w sierpniu okazało się że będę mama. Termin mam na kwietnia 2018. Jestem w 20_stym tyg. Ciąży. Panu doktorkowi zawdzięczamy wszystko, zawdzięczamy syna. Polecam wszystkim kobietom które mają problemy z zajściem w ciążę. Oczywiście poród cc, tylko u doktora. Jak dla mnie człowiek z wielkim sercem i mega podejściem do pacjentki.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Arkadiusz Banach

  Bardzo kompetentny i profesjonalny lekarz. Wizyta i badanie w spokojnej atmosferze, bez niepotrzebnego stresu i pośpiechu. Gabinet przytulny. Trafiłam z polecenia i nie zawiodłam się! Prowadził moja pierwsza ciążę, mam nadzieje ze również poprowadzi kolejne :)


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania