lek.

Anna Szyszka

verifiedCreated with Sketch.

Pediatra, Alergolog, Pulmonolog

17 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
204 odwiedziny w ciągu 30 dni

Dr Anna Szyszka jest cenionym lekarzem z ponad 20 letnim stażem pracy ambulatoryjnej w zakresie pediatrii oraz chorób płuc u dzieci i dorosłych. W 2015 roku otrzymała tytuł Specjalisty… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

3

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Optimum Klinika Głowy i SzyiUsługa: konsultacja alergologiczna dzieci

  wystraszona opiniami, poszłam dziś na 1 wizytę do Pani Doktor, jestem bardzo zadowolona, to pierwszy lekarz tak konkretny, który od razu zalecił konkretne działania w związku z dolegliwościami mojej córeczki, jestem optymistycznie nastawiona i wierzę, że w końcu ktoś nas trafnie zdiagnozuje i pomoże nam.

 • I
  Lokalizacja: Centrum Medicover - OchotaUsługa: Alergia dziecka na białko mleka krowiego

  Nie polecam. Pani doktor od początku wizyty przyjęła pozycję atakującego. Stwierdziła, że roczne dziecko powinno się odstawiać od mleka modyfikowanego i podawać kaszki. Dodatkowo wysłała roczna córkę na badanie z krwi na alergię na białko mleka krowiego, kiedy do 3 rż wyniki takiego testu są często fałszywie negatywne.

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medicover - OchotaUsługa: konsultacje alergologiczne

  Lekarka wysłuchała dokładnie problemów syna, zleciła odpowiednie badania. Przy kolejnej wizycie nie tylko zajęła się jego alergią, ale też zaleciła bardzo skuteczne postępowanie w infekcji, której doświadczał wtedy. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z panią Anną Szyszką

 • E
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: reakcja alergiczna

  Osoba niemiła, krytykująca każde słowo, wręcz wyśmiewająca rodzica, dziecko przy badaniu było cały czas poganiane, z gabinetu wyszła zapłakana. Miałam wrażenie, że jej przeszkadzamy. Nie polecam. Czy jest dobrym specjalistą raczej się nie przekonam to nie lubię jak ktoś na mnie krzyczy.

 • A
  Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: alergia

  Leczę syna u p. doktor juz 2 lata z powodu alergii. Pani doktor jest rzeczowa i bardzo kompetentna, słuzy radą w sytuacjach beznadziejnych kiedy z powodu alergii nie sypiamy kilka dni z rzędu. Nigdy nie spotkałam się z oschłoscią. Przyjmuje nas zawsze milo i wnikliwie bada dziecko. Ma z nim kontakt i nie rozumiem skąd biorą się negatywne opinie nt. jej stosunku do dzieci. Tym trudniej mi w to uwierzyć, że syn ma cieżki przypadek alergii i bywamy u p. doktor regularnie.

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Optimum Klinika Głowy i SzyiUsługa: Zwykła wizyta

  Znalazlam dr Anna Szyszka przez internet.Bardzo latwo i szybko mozna umowic sie na wizyte. Moj syn rozchorowal sie na lotnisku wracajac do domu i potrzebowalam pediatry na juz. Dokladnie przebadala i zdiagnozowala mojego 4 latka. Co za ulga bo nie znajac dobrze Warszawy i dzieciecych lekarzy moglismy wrocic z powrotem do domu tego samego dnia.

 • K

  Byłam dzisiaj u Pani doktor z 2letnim synkiem, który miał katar oraz kaszel. Syn chodzi do żłobka, więc zaleceniem Pani doktor jest odseparowanie dziecka od innych dzieci, najlepiej jakby 2 miesiące siedział w domu i tym sposobem nie zarażałby się od innych dzieci... Gratuluję pomysłu. W sumie po co w ogóle dzieci wypuszczać z domu i narażać na wirusy i bakterie. Pomijam już to zalecenie, Pani doktor jest osła, nie ma odpowiedniego podejścia do dziecka. Zdecydowanie nie polecam.

 • Leczę obydwoje moich dzieci u dr Szyszki od ponad roku. Jest konkretna, rzeczowa, nie przepisuje niepotrzebnych leków czy suplementów typu "syropek z cukru" czy inna "homeopatia" (z czym wielokrotnie się spotkałam wcześniej). Mówi co myśli, nie owija w bawełnę, nie klepie rodzica po ramieniu. Polecam z uwagi na profesjonalizm oraz skuteczność.

 • M

  Wróciłam właśnie z wizyty i pani doktor w Medicover. Zostałam do niej umówiona, ponieważ pediatra, do którego zwykle chodzimy jest na urlopie. Synek ma 5 lat. Pani doktor była oschła, nie nawiązywała kontaktu z dzieckiem. Przyszłam do niej z niestandardowym kaszlem. Synek został osłuchany, ale pani doktor nie sprawdziła ani uszu, ani nosa. Mając porównanie z innymi lekarzami (a mój synek ma infekcje co najmniej raz na 2 miesiące), nie polecam pani doktor ze względu na powierzchowność badania oraz obcesowość w zachowaniu ocierającą się o niegrzeczność.

 • A

  Najchętniej bym napisał, że zgadzam się z negatywnymi opiniami, żeby mniej osób zajmowało terminy Pani doktor, ale byłoby to kłamstwem. Pani doktor nie jest osobą, która całuje rodziców po nogach. Potrafi czasem uszczypnąć swoim komentarzem lub opieprzyć. Mimo tego jak tylko możemy to chodzimy do Pani doktor ponieważ mamy duże porównanie do innych lekarzy (nawet za duże) i niestety mało już jest takich lekarzy, którzy naprawdę starają się wyleczyć i mają wiedzę.
  Korzystam często z tego portalu i kilka razy złapałem się na tym, że lekarz, który ma 5* i dużo komentarzy jest po prostu miły dla rodziców, ale potem dziecku przepisuje wszystko co dostępne w aptece z komentarzem: "to też można dać, nie zaszkodzi".

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dr Anna Szyszka jest cenionym lekarzem z ponad 20 letnim stażem pracy ambulatoryjnej w zakresie pediatrii oraz chorób płuc u dzieci i dorosłych. W 2015 roku otrzymała tytuł Specjalisty w dziedzinie alergologii. Od kilku lat pracuje jako Alergolog w Poradni Alergologicznej i Immunologii Klinicznej w Centralnym Szpitalu Klinicznym w Warszawie przy ul. Banacha.

Specjalizacje

 • Alergologia
 • Pediatria

Edukacja

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny