Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (3)

Ogólna ocena

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. Dorota Rojek Inny

  Pani Doktor jest jednym z najlepszych, a może wręcz najlepszym w Polsce otoneurologiem czyli specjalistą zajmującym się leczeniem zawrotów głowy. Ma ogromną wiedzę z laryngologii i neurologii. Bardzo dokładnie bada pacjenta, omawia rozpoznanie, mozliwosci i plan leczenia. Z gabinetu Pani Doktor wyszłam z postawioną diagnozą, rozumieniem choroby i zaleceniami. W ciągu następnych dni objawy ustąpiły. Bardzo serdecznie dziękuję!

  R
  Profil zweryfikowany
  ALERGO-MED Poradnia Specjalistyczna Inny

  Pani Doktor prowadzi mojego syna od wielu lat. Wcześniej wielokrotnie zmienialiśmy alergologa. Syn miał zdiagnozowanych ponad 20 alergii, w tym 4 w najwyższej klasie, AZS i astma.
  Jest zdecydowanie najlepszym lekarzem do jakiego trafiliśmy. Jest rzetelna, komunikuje się profesjonalnie i pozytywnie. Słucha perspektywy rodzica. Proponuje rozsądne i skuteczne leczenie i rozwiązania.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Maria Baltyn-Przybyłek Inny

  Jestem wdzięczna Bogu ze postawił Panią Doktor na naszej drodze corka męczyła sie z AZS od czerwca,we wrześniu była w szpitalu gdzie okazało sie ze ma dodatkowo alergie ale przepisane leki nie pomogły. Dopiero leki przepisane przez Panią doktor sprawiły ze corka może spać spokojnie i bez bandazy bo już sie nie drapie a drapała sie strasznie az do krwi Polecam Panią doktor z całego serca


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Narutowicza 80, 05-400 Otwock Pokaż w Google Maps
NFZ, Allianz, SKOK Asekuracja, TU Zdrowie, PZU Zdrowie
Lanciego 12, lok. U7/8, 02-793 Warszawa Pokaż w Google Maps
Allianz, PZU Zdrowie

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania