lek. dent.

Anna Stachura-Spłuszka

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

77 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
72 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Zapraszam na stronę www.dentalpasja.pl Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Oddziału stomatologicznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Od 2007r pracuję… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
77 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry lekarz pomógła mojemu synkowi podejście i umie sobie poradzić z trudnymi przypadkami gdyz w naszym mieście dość dużym nikt nie chciał podjąć się leczenia . Jestem bardzo wdzięczna i polecam

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dental PasjaUsługa: Zwykła wizyta

  Pani doktor nad wyraz cierpliwa i z zacięciem do dzieci:) . Rozumie ze taka wizyta to dla dziecka mogą być duże emocje. Stara się znaleść rozwiązanie. Córka miło wspomina mimo ze wczensiej był bardzo duży problem. Dziękujemy!

 • A
  Lokalizacja: Dental PasjaUsługa: leczenie zębów mlecznych

  Jesteśmy bardzo zadowoleni. Syn jest trudnym pacjentem. Mimo tego Pani doktor się nie zniechęca. Zawsze cierpliwie wszystko tłumaczy. Nigdy też nie odczułam pośpiechu czy zniecierpliwienia zachowaniem dziecka. Wiem, że nie każdy stomatolog podjął by się leczenia mojego syna.

 • B
  Lokalizacja: Dental PasjaUsługa: kontrola

  Bardzo polecam, synek dał się przekonać i pozwolił zaplombować dziurę w piątce (pierwszy ubytek!). Było trochę stresu ale pani dr bardzo spokojnie mu wytłumaczyła i pokazała co będzie robić i udało się.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dental Pasja

  Byłam u Pani Dr z moim 3.5 letnim synem z polecenia innej mamy. Była to pierwsza wizyta syna. Syn był przerażony ale po wizycie stwierdził że lubi Panią Dr i że już się nie boi dentysty. Pani Dr bardzo miła, przedstawiła się synowi, przeczytała/opowiedziała książkę dot zębów, potem odpowiadała o narzędziach które ma z gabinecie następnie zbadała żeby. Naprawdę polecam

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dental Pasja

  Przyjemna, czysta, relaksująca atmosfera gabinetu. Lekarz bardzo sympatyczny, dba o satysfakcję pacjenta, zabiegi wykonywane bardzo profesjonalnie i precyzyjnie.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dental Pasja

  Zdecydowanie polecam. Była to pierwsza wizyta córki u dentysty. Poczekalnia przystosowana dla małych pacjentów. Jest mały stoliczek, kredki i inne zabawki, które umilaja czekanie. Pani doktor wyszła przywitała się z moja córką, zaprosiła ja do środka. Moja córka miała mozliwość sama nacisnąć przycisk i "pohuśtać" się na fotelu dentystycznym. Pani doktor wyjaśniła jej do czego służą wszystkie przedmioty wokoło, a potem wyjeła książkę o ząbkach i zaczeły razem rozmawiac o tym co jest w książce. Po tym wstępie dopiero maiło miejsce badanie. Na końcu nagroda - naklejka. Pełen luz, zero stresu.

 • O
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dental Pasja

  Kilka razy moja córka była pacjentką Pani Doktor. Każda wizyta była pełna profesjonalizmu i prawidłowe podejście do dziecka. Córka zawsze z przyjemnością biegnie w recepcji i wychodzi z uśmiechem. Kiedyś byli zmuszeni zwrócić się do innego lekarza i okazało się to porażką. Strach, łzy i nieleczony ząb. Teraz tylko Pani Anna!!!
  Przy tak kompetentnym lekarzu dzieci nigdy nie będą obawiać się leczenia stomatologicznego.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dental Pasja

  Najlepszy stomatolog dziecięcy u jakiego był mój syn.Cierpliwie wytłumaczony przebieg leczenia. Syn wychodzi bardzo zadowolony z uśmiechem na twarzy a to najwazniejsze :)

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dental PasjaUsługa: tuning paszczy

  Zadowolony, bardzo-bardzo i bardzo-bardzo polecam!

  A na serio - podejscie do klienta, bardzo profesjonalne.
  Podejscie do dzieci to juz wogole bajka, moje dziecko wrecz czeka na kolejna wizyte w Polsce u dentysty, chociaz boi sie wszystkiego zwiazanego z zebami.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zapraszam na stronę www.dentalpasja.pl

  Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Oddziału stomatologicznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
  Od 2007r pracuję w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologcznej w Krakowie. W latach 2009-2013 odbyłam specjalizacje ze stomatologii dziecięcej zakończoną Państwowym Egzaminem Specjalizacyjnym. Jestem członkiem PTS i PTSD.
  Pasjonuje mnie medycynya estetyczna.
  Jestem osoba niezwykle cierpliwą i empatyczną. Otwartą i łatwo nawiązującą kontakty z małymi pacjentami i ich rodzicami.

Specjalizacje

 • Stomatologia dziecięca

Edukacja

 • Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie