lek. dent.

Anna Stachura-Spłuszka

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 30 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Zapraszam na stronę www.dentalpasja.pl

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Oddziału stomatologicznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Zapraszam na stronę www.dentalpasja.pl

  Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Oddziału stomatologicznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
  Od 2007r pracuję w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologcznej w Krakowie. W latach 2009-2013 odbyłam specjalizacje ze stomatologii dziecięcej zakończoną Państwowym Egzaminem Specjalizacyjnym. Jestem członkiem PTS i PTSD.
  Pasjonuje mnie medycynya estetyczna.
  Jestem osoba niezwykle cierpliwą i empatyczną. Otwartą i łatwo nawiązującą kontakty z małymi pacjentami i ich rodzicami.

Specjalizacje

 • Stomatologia dziecięca

Ukończone szkoły

 • Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
50 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • S
  Lokalizacja: Dental Pasja

  Wszystko było super, pani Anna jest swietnym lekarzem! Dziecku bardzo się spodobalo, nie bylo stresu w ogóle, synek dostał kolorowe wypełnienia i jeszsce nagrode.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jak zawsze wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Dzieci uwielbiają przychodzić do gabinetu, nie rozumieją jak ktoś może bać się dentysty. Polecam Panią doktor z czystym sumieniem.

 • E
  Lokalizacja: Dental PasjaUsługa: leczenie próchnicy

  Doktor wybrałam ze względu na opinie i twierdzenie że zajmuję się dziećmi strachliwymi i z dentofobią gdyż moje dziecko do takich się zalicza. Doktor jest bardzo sympatyczna i zapewne dobrym dentystą ale co do radzenia sobie z dziećmi "trudnymi" niepotrafiającymi współpracować mam duże wątpliwości. Szukałam pomocy u specjalisty od takich właśnie przypadków niestety bardzo się rozczarowałam. Delikatna sugestia o znalezieniu nowego dentysty dla dziecka i pobranie płatności za nierozpoczęte leczenie przekonało mnie o potrzebie dalszego poszukiwania specjalisty. Finalnie udało nam się wyleczyć dwa mleczaki za co doktor jestem bardzo wdzięczna, dziecko pozostało jeszcze zwiększą awersją do dentysty ale to już zagwostka dla innego dentysty. Pomimo lekkiego niesmaku, doktor mogę polecić dla dzieci które są bardziej skłonne do sugesti sympatycznej Pani doktor niestety mój 6-latek jest większym wyzwaniem.

 • N
  Lokalizacja: Dental Pasja

  Bardzo miła pani doktor, nawiązała dobry kontakt z moim synkiem. Leczyla mu kilka ząbków. Inni lekarze nie potrafili przekonać małego do współpracy. Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dental PasjaUsługa: Zwykła wizyta

  Pełen profesjonalizm. Gorąco polecam. Świetne podejście Pani Doktor do małych pacjentów. Słucha rodziców i jasno omawia plan leczenia.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor- pelen profesjonalizm, konkretna a przy tym odpowiada na każde zadane jej pytanie. Delikatna, dbająca o komfort pacjenta. Jestem osoba która bardzo boi sie dentysty ... pierwszy raz nie rozpłakałam sie w gabinecie :) polecam z całego serca .

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor była bardzo miła, ale też profesjonalna. Wytłumaczyła synkowi wszystko, co będzie robić, do czego służą poszczególne narzędzia i powoli pozwoliła mu się oswoić z sytuacją. Ponieważ synek bał się wizyty, pani doktor jasno powiedziała, co trzeba zrobić i jak on sam powinien się zachować, aby wszystko się udało. Synek pozwolił naprawić sobie ząbka, a nawet z zadowoleniem przyjął informację o kolejnej wizycie. Serdecznie polecam

 • G
  Lokalizacja: Dental Pasja

  Wizyta przebiegła szybko, bezproblemowo i co najważniejsze bezboleśnie :) pełen profesionalizm ! Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo kompetentna osoba z dobrym podejściem do dzieci. Co jest ważne wizyta trwałą krótko przez co córka nie zdążyła się znudzić i zniechęcić.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor bardzo miła i bardzo konkretna. Przed przystąpieniem do zabiegu zostałem poinformowany o jego przebiegu i o kosztach. Gabinet dobrze i nowocześnie wyposażony. Polecam.