lek. dent.

Anna Polakowska

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

58 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
25 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

W 2000 roku ukończyłam Łódzki Uniwersytet Medyczny na Wydziale Stomatologii .Następnie odbyłam staż podyplomowy w Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej w Łodzi oraz półroczny staż… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
58 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • T
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Stomatologia CodziennieUsługa: ból zęba

  Byłem umuwiony z panią Polakowską niestety okazało się że jej nie ma i przyjmuje w inne dni. Daje 4 bo obsłużył mnie inny stomatolg w tej placówce, bardzo sympatyczyny i pomocny. W sumie ta zaniżona ocena bardziej powinna być skierona do osoby która uaktualnia dni pracy pani lekarz. Pozdrawiam

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalne podejście, dokładna diagnoza, rentgen przed i w trakcie zabiegu, jak na teraz czuję się bardzo dobrze, znieczulenie przed zabiegiem dobrze zrobione

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Wedle mojego odczucia profesjonalne podejście, miła atmosfera. Na każdym kroku byłem informowany o kolejnych działaniach zarówno siedząc na fotelu jak i umawiając kolejną wizytę. Polecam!

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Stomatologia CodziennieUsługa: plombowanie

  Szybko, bezboleśnie i, jeśli można tak powiedzieć o stomatologu, przyjemnie ;)
  Nie można zbyt lakonicznie, dopisuje więc, że jeszcze profesjonalnie.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Stomatologia Codziennie

  Polecam każdemu, kto potrzebuje fachowej i bardzo sprawnej obsługi. Miałem do zrobienia dwa zęby i czas, który spędziłem na fotelu był znacznie krótszy niż zwykle. Dodatkowym plusem jest to, że Pani Anna jest bardzo przyjemna w kontakcie.

  Nie daje pięciu gwiazdek, ponieważ po wizycie wylądowałem u okulisty. Pierwszy raz miałem robione zęby w pozycji leżącej i nie spodziewałem się, że w trakcie dmuchania po wierceniu mogę oberwać kawałkiem własnego zęba w oko. Oczywiście trochę w tym mojej winy (trzeba było się nie gapić!) i zwykłego pecha, ale niestety trudno o tym zapomnieć.

 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Stomatologia Codziennie

  Bardzo dobry stomatolog. W gabinecie panuje bardzo mila atmosfera, Pani doktor jest bardzo miłą i przede wszystkim kompetentną osobą. Jestem bardzo zadowolony z jej pracy i szczerze mogę ja polecić.

 • M
  Lokalizacja: Stomatologia Codziennie

  Wizyta miała miejsce w niedzielę, za co bardzo duży plus. Niestety, Pani doktor zupełnie nie wzięła pod uwagę mojej sytuacji, którą - mam wrażenie - bardzo szczegółowo jej przedstawiłam. Przyszłam przykleić koronę tymczasową i informowałam, że w kolejnym tygodniu odbieram już koronę stałą, wobec czego tymczasowa m być przyklejona delikatnie, żeby nie stracić punktów stycznych. Pani doktor zapewniała mnie, że doskonale rozumie o co mi chodzi, bo mają u siebie i implanty i protetykę, po czym nie dość, że wytrawiła mi zęby, to jeszcze dosłownie zalała je plombą, której praktycznie nie można było usunąć bez naruszania sąsiednich zębów. Przez takie działanie korona, na którą czekałam miesiąc, jest niedopasowana, bo uciska na sąsiedni ząb, na którym zostały resztki plomby. A zatem w sytuacjach nagłych i doraźnych jak najbardziej ok, ale nie polecam do prac wymagających indywidualnego podejścia. Cena jak za wizytę w niedzielę ok, ale jak za to, jakie mam teraz problemy, nieporozumienie.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Stomatologia Codziennie

  Poszłam do Pani dr Polakowskiej, ponieważ miała bardzo dobre opinie na tym portalu. Nie do końca jednak Pani Doktor spełniła moje oczekiwania. Przede wszystkim to musiałam poczekać 20 min. ponieważ, co jest dla mnie brakiem szacunku dla klienta, rozmawiała w tym czasie przez telefon. Jak już weszłam do gabinetu to powiedziałam, że chciałabym zrobić albo piątkę albo dwójkę. Pani doktor stwierdziła, że ubytek większy jest na 5 i 6. Zapytała co w takim razie chciałabym zrobić na co odpowiedziałam, że w takim razie 5. Po mniej więcej 15 min.- 20 min. wstałam z fotela i od razu zapytałam kiedy w takim razie mogę się umówić na zrobienie 6 i 2. Wtedy się dowiedziałam, że 6 również została mi zrobiona. Trochę mnie to zdziwiło, ponieważ z tego co mi wiadomo to są to moje zęby a nie lekarza, więc z łaski swojej mogła Pani doktor chociaż zapytać czy mam ochotę zrobić dwa zęby jednoczesnie i co też istotne czy jestem przygotowana finansowo na to. Zapłaciłam za tę usługę 270 zł i na szczęscie tyle miałam przy sobie. Ciekawi mnie sytuacja gdybym jednak nie miała ze sobą tyle pieniędzy. Oprócz moich osobistego niekomfortowego poczucia, to zostawiam komentarz neutralny ponieważ same zęby zostały zrobione dobrze.

 • H
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  wizyta przebiegła w miłej atmosferze, lekarz zaproponował rozwiązania polepszające komfort leczenia (znieczulenie, chociaż w standardowej usłudze nie było ono konieczne) co spowodowało lepszą jakość leczenia

 • N
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Stomatologia CodziennieUsługa: zwykła wizyta

  Mam mieszane uczucia, z jednej strony miło, sympatycznie, baaardzo dobre ceny, a z drugiej...
  Poprosiłam o znieczulenie, które bez problemu dostałam, jednak pierwsza dawka nie pomogła, znieczulenie zostało podane jeszcze 2 razy. Nie zadziałało. Czułam każdy ruch wiertła i wyszłam naprawdę zmęczona z gabinetu.
  Znieczulenie zaczęło działać około pół godziny po wyjściu z gabinetu, a szczęki nie mogłam w pełni otworzyć przez trzy kolejne dni.
  Nigdy wcześniej, u innych lekarzy, nie miałam takiej sytuacji, a zęby prawie zawsze leczę ze znieczuleniem.
  Zbrakło mi też indywidualnego podejścia, omówienia metod leczenia zębów... Niby wszystko fajnie, miło, jednak ja na dwóch wizytach u p. Doktor poprzestanę.

Pytania pacjentów (23)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W 2000 roku ukończyłam Łódzki Uniwersytet Medyczny na Wydziale Stomatologii .Następnie odbyłam staż podyplomowy w Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej w Łodzi oraz półroczny staż w klinice w Nowym Jorku.Od tamtej pory pracuję w prywatnym Gabinecie Stomatologicznym w Łodzi.Wiedzę poszerzam poprzez uczestnictwo w licznych kursach i sympozjach .Przede wszystkim jestem praktykiem .Od niedawna pracuję również w prywatnej klinice w Warszawie.Wykonuję zabiegi z zakresu profilaktyki ,stomatologii zachowawczej ,protetyki ,endodoncji ,periodontologii ,implantologii, medycyny estetycznej.

Specjalizacje

 • Stomatologia dziecięca
 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
 • Protetyka stomatologiczna