Stomatologia Codziennie – gabinet dentystyczny przywracający zdrowy piękny uśmiech. Bezboleśnie, w przyjaznej atmosferze, korzystając z nowych metod leczenia spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wy... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Stomatologia Codziennie

Zgierska 115

91-473 , Łódź , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Stomatologia Codziennie

Erazma Ciołka 35 lok.30

01-445 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Stomatologia Codziennie – gabinet dentystyczny przywracający zdrowy piękny uśmiech. Bezboleśnie, w przyjaznej atmosferze, korzystając z nowych metod leczenia spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających pacjentów. Każdy nasz Pacjent traktowany jest indywidualnie i wyjątkowo.

Nasz sprzęt

 • Pantomogram
 • Rtg
 • Mikroskop

Zabiegi

 • Chirurgiczne usunięcie ósemek
 • Implantologia
 • Leczenie zębów pod mikroskopem
 • Leczenie zachowawcze
 • Protetyka
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. dent. Anna Polakowska zwykła wizyta

  Wizyta przebiegła bezboleśnie. Pani doktor była bardzo precyzyjna. Zęby pięknie zrobione nic się nie odróżnia nie widać że ząb robiony a przez zrobieniem byly znacznie widoczna prochnica.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Grzegorz Bukowski Inny

  Lekarz zaangażowany i wyczulony na problemy pacjenta, w tym także te finansowe. Nie dopuścił do sytuacji, w której mogłabym poczuć ból. Zadbał o to, żebym była poinformowana na temat kolejnych etapów leczenia. Jego pracę nad zębem oceniam bardzo dobrze. Zaskoczył mnie, oferując tańsze i skuteczne rozwiązanie. Polecam gorąco!


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Anna Polakowska usuwanie kamienia nazębnego

  Zdejmowanie kamienia i piaskowanie wykonane profesjonalnie i dokładnie. Aparat ortodontyczny nie był problemem. Zęby czyste i lśniące. Polecam. Na pewno wrócę.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Anna Polakowska korekta kształtu zębów

  Bardzo miła Pani Doktor :) Miejsce w którym nie czujesz że jesteś u dentysty a to ogromny konfort :) Polecam


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. dent. Anna Polakowska Inny

  Faktycznie, to osoba sympatyczna. Jednak okazało się, po wizycie u innego lekarza, że podczas 'robienia' dwóch zębów, jeden został nadlany, ponieważ lekarz się spieszył. Stworzyła się szczelina i zęby musiały być poprawiane na odpowiedni kształt. Jest to osoba ciepła, aczkolwiek dość lakoniczna, miałem wrażenie, że muszę się prosić o wyjaśnienie. Drzwi do gabinetu podczas wizyty są otwarte, ludzie w poczekalni stają się obserwatorami. Lekarz się spóźnia, niekoniecznie jest tym skruszony. Nie mam zbyt dobrych wrażeń.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Grzegorz Bukowski Inny

  Pierwszy raz w życiu widziałem takie miejsce bez profesjonalizmu. Przede wszystkim nawet nie poinformował mnie, że moje zęby wymagają leczenia kanałowego. Podali mi datę i godzinę w celu wyleczenia zębów, po tym jak wstałem od stołu powiedział mi, że zaczął channal threatment ale go nie skończył, więc muszę iść ponownie. Kiedy zapytałem dlaczego, powiedział, że nie ma czasu. To była najzabawniejsza rzecz jaką słyszałem w życiu, pojechałem tam z rezerwą a on nie ma czasu dokończyć moich zębów które już zaczął i powiedział to bardzo spokojnie (jakby to było coś normalnego). Więc jeśli nie masz czasu, dlaczego każesz mi przyjść tego dnia i godziny, a jeśli wiesz, że nie masz wystarczająco dużo czasu, dlaczego zaczynasz leczyć moje zęby? czemu? czemu? Strasznie się denerwuję, po prostu obwiniam się, widziałem negatywne komentarze w internecie, ale i tak tam pojechałem, ale to był ogromny błąd.
  A teraz muszę natychmiast znaleźć jakiegoś dentystę, który dokończy to, co zaczął. bo nie mogę mu znowu zaufać i usiąść na tym krześle.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. dent. Anna Polakowska odbudowa zębów

  Bardzo polecam Panią Annę. Kompetentny dentysta i życzliwy człowiek. Cena jak na Warszawe bardzo korzystna.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Paweł Polakowski leczenie próchnicy

  Szybko konkretnie bez zbędnego gadania... Znieczulenie bez prośby takie że nawet najmniejszego bólu nie było czuć. Polecam z czystym sumieniem i wyleczonym zębem


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. dent. Paweł Polakowski konsultacja stomatologiczna

  Lekarz dokładnie zbadał konsultację, zrobił zdjęcie, dał niezbędne zalecenia
  по уходу за полостью рта


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. dent. Paweł Polakowski konsultacja stomatologiczna

  W gabinecie bylam dwukrotnie, obydwa razy bylo opoznienie (najpierw dostalam prosbe o przyjscie pozniej, a potem i tak doktor sie spóznił).
  Za pierwszym razem rozmawialismy o wymianie plomby na 6tce. Doktor bezzwlocznie zabral sie do pracy - plomba na 6tce i jeszcze 2 szyjki "przy okazji". Zaskoczyło mnie to "spontaniczne" rozszerzenie zakresu prac.
  Za drugim razem bylismy umowieni na ubytek na gorze, ale doktor zrobil mi "zamiast tego" 4 szyjki na dole. "Bo mamy opoznienie i tamtego by nie zdazyl". Tempo faktycznie bylo ekspresowe (20 minut?), rachunek 600pln (niestety nie otrzymalam odpowiedzi na pytanie, czemu az tyle, skoro z cennika na stronie gabinetu wynikałoby mniej).


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania