mgr

Anna Mieszkowska

verifiedCreated with Sketch.

Psychoterapeuta, Psycholog, Terapeuta

16 opinii +dodaj

Psychoterapia par/ partnerska oraz psychoterapia rodzinna: 80-90 min. Pozostałe wizyty: 50-60 min. Dzień dobry, witaj na mojej stronie. Pewnie chciałbyś dowiedzieć się o mnie czegoś… więcej

Pacjenci cenią mnie za

Skuteczność leczenia
Życzliwość
Psychoterapię

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Anna Mieszkowska - Psychoterapia, Rozwój Osobisty i Edukacja (AM-PROiE) - Praga PółnocUsługa: psychoterapia indywidualna

  Terapię u Pani Ani skończyłam kilka tygodni temu. Jeśli pomyślę o sobie sprzed kilku miesięcy i o sobie teraz mam wrażenie, że ten okres dzielą lata świetlne. Mogłabym napisać, że to nie ta sama ja, ale właśnie ta sama tylko dużo bardziej świadoma siebie, swoich zachowań i emocji. Dzięki terapii wiele zmieniło się w moim życiu na lepsze. Co do samej terapeutki to po drugiej stronie czuć po prostu człowieka. Jest to osoba życzliwa, ciepła, bardzo zaangażowana, ale także konkretna, z dużą wiedzą, potrafiąca zmotywować do dalszej pracy gdy przychodzi kryzys. Pani Ania była moją trzecią terapeutką (do trzech razy sztuka!), poleciłam ją już kilku osobom i będę polecać dalej. Dziękuję-Bogusia

  Anna Mieszkowska2018-07-10

  Pani Bogusiu, ja również dostrzegam ogromne zmiany, które w Pani zaszły na przestrzeni tych kilku miesięcy. Wykonała Pani naprawdę „kawał solidnej pracy” nad sobą. Jestem z Pani dumna i szczerze podziwiam Pani zaangażowanie. Dziękuję za miłe słowa. Życzę wszystkiego, co najlepsze :-) Pozdrawiam!

 • K
  Lokalizacja: Anna Mieszkowska - Psychoterapia, Rozwój Osobisty i Edukacja (AM-PROiE) - WolaUsługa: psychoterapia

  Syn zaczął korzystać z pomocy Pani Anny około 2-3miesiecy temu. Panią Anne polecił nam inny specjalista. Synposzedł na pierwszą wizytę,bardzo się bał, wrócił zadowolony i stwierdził, że będzie chodził, na co wcześniej go namawiam do innych psychologów. Dziecko, które nigdy się nie odzywa, nie wychodzi z pokoju, nie ma kolegów, nagle zaczyna wychodzić domu i jeździć sam na Wolę. Wraca zadowolony, wyciszony, i chętny do dalszej współpracy.

  Anna Mieszkowska2018-06-15

  Dziękuję Pani Kasiu za podzielenie się swoją opinią. Cieszę, że mogę pracować z Pani synem. Również widzę jego zaangażowanie i chęć współpracy, a to przecież dopiero początek naszych spotkań… :-)
  Pozdrawiam serdecznie :-)

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Anna Mieszkowska - Psychoterapia, Rozwój Osobisty i Edukacja (AM-PROiE) - Praga PółnocUsługa: psychoterapia indywidualna

  Pojawiłam się u Pani Ani przez swoje problemy z nawiązywaniem kontaktów oraz nieśmiałość. Był to mój pierwszy kontakt z psychologiem i miałam duże obawy przed terapią. Już po pierwszym spotkaniu utwierdziłam się w przekonaniu, że to była dobra decyzja. Spotkania dały mi wiele dobrego, poruszyłyśmy wiele trudnych tematów, które udało się skutecznie pozamykać. Terapię oceniam bardzo pozytywnie.

  Anna Mieszkowska2017-12-22

  Dziękuję Pani Moniko, że zechciała się Pani podzielić swoimi odczuciami na temat przebiegu terapii. Jest to dla mnie szczególnie ważne, ponieważ – jak wiemy – nasze spotkania zakończyły się już kilka miesięcy temu. Cieszę się, że dalej odczuwa Pani pozytywne efekty naszej współpracy. Trzymam kciuki za Pani dalszej sukcesy!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Anna Mieszkowska - Psychoterapia, Rozwój Osobisty i Edukacja (AM-PROiE) - Praga PółnocUsługa: psychoterapia indywidualna

  Pani Ania to osoba kompetentna, komunikatywna i rzeczowa. Wie kiedy i w jaki sposób poruszyć konkretny problem. Czuć, że podchodzi do swojego zawodu z pasją i zaangażowaniem. Właściwa osoba na odpowiednim miejscu. Polecam!

  Anna Mieszkowska2017-12-15

  Bardzo dziękuję za te słowa. Cieszę się, że mój stosunek do zawodu psychoterapeuty ma również przełożenie na to, jak Pan, Panie Michale, odbiera mnie podczas naszych spotkań. Jeśli do tej mojej „części” dodamy zaangażowanie pacjenta – możemy być spokojni o przebieg terapii (tak jak zresztą ma to miejsce w naszym przypadku :-)). Pozdrawiam ciepło i do zobaczenia.

 • F
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Anna Mieszkowska - Psychoterapia, Rozwój Osobisty i Edukacja (AM-PROiE) - Praga PółnocUsługa: psychoterapia dzieci i młodzieży

  Jako rodzic byłam u pani Ani na kilku konsultacjach dla rodziców. Wiem, że jako matka popełniłam wiele błędów, więc idąc do psychologa byłam nastawiona na falę krytyki. I to jest właśnie coś za co chyba najbardziej jestem wdzięczna, czyli brak oceny (nie mówiąc już o solidnej porcji różnych wskazówek). Ani razu nie poczułam się skrytykowana czy pouczana. Dużo mówiłyśmy o tym co dobrego dałam dziecku jako matka. Takie podejście bardzo zachęca do pracy nad sobą. Mój pięciolatek chodził do pani Ani na trening umiejętności społecznych. Z każdych zajęć wychodził zachwycony, a ja po kilku miesiącach zaczęłam dostrzegać dużą zmianę w jego zachowaniu. Polecam zarówno zajęcia dla dzieci z panią Anią jak i spotkania dla rodziców, które mogą przynieść wiele cennych informacji, ale także spokój i nadzieję.

  Anna Mieszkowska2017-10-07

  Bardzo dziękuję za Pani opinię i miłe słowa. Sądzę, że popełnianie błędów jest wpisane w naszą naturę. Nie znam osoby, której udałoby się tego uniknąć. Ważne i godne uznania jest to, że znalazła Pani w sobie chęć i siłę, aby zmierzyć się z trudnościami, spróbować coś zmienić, naprawić ewentualne błędy. A za Panią już przecież wiele sukcesów! Trzymam za Was mocno kciuki i przesyłam pozdrowienia dla Synka :-)

 • T
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Anna Mieszkowska - Psychoterapia, Rozwój Osobisty i Edukacja (AM-PROiE) - Praga PółnocUsługa: psychoterapia indywidualna

  Przede wszystkim chciałem Pani podziękować: za poprawę stosunków z moją żoną, za naukę panowania nad gniewem, za pokazanie jak budować relacje z ludźmi i za wiele innych pozytywnych zmian w moim życiu. Za to, że przyjęła Pani i zaakceptowała to wszystko, czego ja nie byłem w stanie w sobie zaakceptować. Pokazała mi Pani zupełnie inną perspektywę i nowe możliwości. Za to wszystko bardzo dziękuję oraz za Pani cierpliwość, mądrość, zaangażowanie i życzliwość. Nie sądziłem, że w moim wieku można jeszcze dokonać takich zmian w swoim życiu. Jeszcze raz dziękuję a innym serdecznie polecam!

  Anna Mieszkowska2017-10-05

  Często nasz wiek, upływający czas, jawi nam się jako przeszkoda na drodze do szczęścia, drodze, która bywa trudna i wyboista. Ze wzruszeniem i podziwem obserwowałam Pana determinację i wysiłek, jaki włożył Pan, aby osiągnąć postawione sobie cele. Dziękuję, że mogłam mieć w tym swój udział oraz za wszystkie ciepłe słowa z Pana strony. Życzę powodzenia, choć nie mam wątpliwości, że tak właśnie będzie :-)

 • A
  Lokalizacja: Anna Mieszkowska - Psychoterapia, Rozwój Osobisty i Edukacja (AM-PROiE) - Praga PółnocUsługa: psychoterapia dzieci i młodzieży

  Cieszę się, że trafiliśmy do Pani Ani !! Zajęła się nami bardzo kompleksowo. Pomogła nie tylko naszemu dziecku, ale całej naszej rodzinie. Wiele cennych wskazówek, rad, intuicja Pani Ani, to wszystko sprawiło, że jesteśmy w zupełnie innym miejscu niż jeszcze kilka miesięcy temu. Wiemy, co mamy robić i chodź przed nami jeszcze wiele pracy, jesteśmy pewni, że zmierzamy w dobrą stronę. Szczerze polecamy wizyty u Naszej Pani Psycholog :)

  Anna Mieszkowska2017-09-20

  Podziwiam Państwa dużą otwartość oraz zaangażowanie w cały proces terapeutyczny. Tyle wysiłku, ile włożyliście Państwo na każdym etapie naszych spotkań, musiało przynieść wymierne efekty. Miło mi, że mogłam służyć Państwu radą i wsparciem. Z zachwytem obserwuję zmiany, które zachodzą w Waszej Rodzinie :-) Pozdrawiam serdecznie!

 • R
  Lokalizacja: Anna Mieszkowska - Psychoterapia, Rozwój Osobisty i Edukacja (AM-PROiE) - Centrum/ Śródmieście

  Dziękuję Pani Aniu za spotkania. Każdy z nas chyba przyzna, że lubi jak ktoś inny słucha uważnie tego, co mówimy. Czujemy się wtedy ważni i docenieni. Pełen profesjonalizm Pani Ani, ciepło, zaangażowanie i stworzenie atmosfery sprzyjającej pracy nad rozwiązaniem problemu, sprawiają, że zaczęłam wierzyć, że uda mi się pokonać życiowe problemy.

  Anna Mieszkowska2017-09-13

  Ja również dziękuję za te ciepłe słowa. Podobnie jak Pani gorąco wierzę, że uda nam się wspólnie rozprawić z problemami, o których Pani pisze, ale też wyposażyć Panią w narzędzia pozwalające Pani samej stawić czoła wszelkim przeciwnościom pojawiającym się na Pani drodze ku szczęściu. Trzymam mocno kciuki i bierzemy się do pracy!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Anna Mieszkowska - Psychoterapia, Rozwój Osobisty i Edukacja (AM-PROiE) - Praga PółnocUsługa: psychoterapia indywidualna

  Przez większość życia radziłem sobie z problemami sam. Przyszedł jednak taki moment, że zdecydowałem się skorzystać z pomocy profesjonalisty i tak trafiłem do Pani Ani. Dzięki tym spotkaniom spojrzałem na wiele spraw inaczej i bardziej poznałem siebie. Może dla kogoś z boku wyda się to śmieszne, ale dopiero Pani Ania pokazała mi czym są emocję, jak je rozróżniać i jak się z nimi obchodzić. Coś co towarzyszyło mi przez całe życie, nagle nabrało nowego i bardziej zrozumiałego znaczenia. Wyprostowanie czegoś, wydawałoby się oczywistego, dało impuls i ułatwiło dalszą pracę nad bardziej złożonymi i ważnymi dla mnie problemami. Cieszę się tym bardziej, że wszystko odbyło się w ciepłej i przyjaznej atmosferze, gdzie ani razu nie poczułem się jakbym był na tzw. „kozetce u psychologa”.

  Anna Mieszkowska2017-09-13

  Panie Marcinie, jest Pan przykładem na to, że czasem nawet niewielka pomoc z zewnątrz może sprawić, że nasze życie wejdzie na właściwe tory. Jestem pod dużym wrażeniem Pana pracy, zaangażowania w terapię i determinacji w pokonywaniu różnych trudności. Cieszę się także, że słowo „psycholog” zaczęło się Panu dobrze kojarzyć :-) Dziękuję za podzielenie się swoją opinią, za wspólne miesiące pracy i mocno trzymam kciuki za realizację Pana dalszych celów!

 • Lokalizacja: Anna Mieszkowska - Psychoterapia, Rozwój Osobisty i Edukacja (AM-PROiE) - Praga PółnocUsługa: psychoterapia indywidualna

  Poza profesjonalizmem w pracy z pacjentami, Pani Anna posiada również dużą dozę empatii. Umiejętności oraz podejście do wykonywania zawodu przez Panią Annę oceniam bardzo wysoko.

  Anna Mieszkowska2017-08-29

  Dziękuję Panie Krzysztofie, że zechciał Pan poświęcić chwilę, aby podzielić się swoim doświadczeniem związanym z naszą współpracą. Bardzo dziękuję za miłe słowa. Cieszy mnie, że ma Pan akurat takie spostrzeżenia :) Do zobaczenia na kolejnej sesji!

Pytania pacjentów (4)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Psychoterapia par/ partnerska oraz psychoterapia rodzinna: 80-90 min.
  Pozostałe wizyty: 50-60 min.

  Dzień dobry, witaj na mojej stronie. Pewnie chciałbyś dowiedzieć się o mnie czegoś więcej…
  … przez wiele lat pracowałam jako psycholog przedszkolny oraz szkolny. Kierowałam poradnią psychologiczno-pedagogiczną przy integracyjnej szkole podstawowej. Byłam również terapeutą (indywidualnym i grupowym) w ośrodkach dla dzieci ze spektrum autyzmu. Ponadto pracowałam jako psychoterapeuta w gabinetach świadczących pomoc dla osób zmagających się z różnego rodzaju trudnościami, a moim dodatkowym zajęciem było prowadzenie wykładów oraz ćwiczeń dla studentów Wyższej Szkoły Pedagogicznej ZNP. Występowałam także w roli eksperta w Fundacji PZU.

  Obecnie moim głównym zajęciem jest prowadzenie:
  - indywidualnej terapii osób dorosłych, dzieci i młodzieży
  - terapii par
  - poradnictwa rodzicielskiego i terapii rodzinnej
  - indywidualnej terapii Dorosłych Dzieci Alkoholików (DDA)
  - Treningów Umiejętności Społecznych dla dzieci
  - Treningów Interpersonalnych dla dorosłych
  - Grupowych Terapii, w tym - Dorosłych Dzieci Alkoholików (DDA)
  - konsultacji telefonicznych i online

  Współpracuję również z Centrum Edukacji Zdrowotnej na Ursynowie oraz z Klubem Mamy i Taty na Pradze Południe.

  Swoją pracę regularnie superwizuję u certyfikowanych superwizorów psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

  Jeżeli chciałbyś skontaktować się ze mną bezpośrednio: 603'322'029 lub am@proie.pl
  Zapraszam również do odwiedzenia mojej strony internetowej, na której możesz zapoznać się z wszelkimi aktualnościami: https://www.facebook.com/amproie/

  -----

  Dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej, istnieje możliwość skorzystania ze specjalnych zniżek.

  -----

  Niedługo ruszają zapisy do następujących grup:
  - Trening Interpersonalny dla dorosłych
  - Trening Umiejętności Społecznych dla dzieci
  - Terapia Grupowa Dorosłych Dzieci Alkoholików (DDA)
  Więcej informacji: 603'322'029 lub am@proie.pl

  -----

  Czym jest dla mnie psychoterapia?
  Jest to podróż w głąb siebie - poznanie i zrozumienie własnych myśli, emocji, zachowań. Umiejętność i odwaga, aby przyjrzeć się samemu sobie. Czasami temu, co niepokojące, smutne, denerwujące... Psychoterapia to wreszcie nauka (dla każdego inna) jak satysfakcjonująco żyć ze swoim bagażem różnych doświadczeń oraz umieć czerpać z życia to, co jest dla nas najlepsze.

  To, co weźmiesz dla siebie z naszych spotkań, w dużej mierze zależy od Ciebie. Moją rolą jest pomóc Ci przejść przez ten proces, poprowadzić, ale to Ty ostatecznie decydujesz dokąd dojdziesz. To jest Twoja podróż, do której - jeśli tylko chcesz spróbować i jesteś na nią gotowy - serdecznie Cię zapraszam.

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna

Edukacja

 • Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w Warszawie (Psychoterapia Integracyjna)
 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie (Psychologia Kliniczna)
 • Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie (Pedagogika Specjalna)

Znajomość języków

 • polski
 • angielski

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl

Staże

 • Samodzielny Publiczny Dziecięcy Szpital Kliniczny – Oddział Dzienny Psychiatrii
 • „Fundacja Dzieci Niczyje” (obecnie: „Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę”)
 • Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy

Certyfikaty

 • Anna Mieszkowska, psychoterapeuta w mieście Warszawa - Certyfikaty