Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych okulistów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Nazywam się Anna Maria Bilkiewicz Pawelec. Jest specjalistą okulistyki i chirurgi okuloplastycznej. Okuloplastyką, która jest połączeniem chirurgii ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zespół suchego oka
 • Astygmatyzm
 • Alergiczne choroby oczu
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Okulistyka

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Szubińska 85A, Bydgoszcz

Anna Bilkiewicz Instytut Powiek

Opinie

5

Ogólna ocena
28 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Anna Bilkiewicz Instytut Powiek Inny

Miałam robiony zabieg na ptozę u doktor Bilkiewicz. Jestem bardzo zadowolona. Super fachowiec , a przy tym świetny człowiek. Podejście profesjonalne , jestem bardzo zadowolona z efektu zabiegu. Polecam Panią doktor w 100% .


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Wyjątkowa osoba i kompetentny specjalista. Pierwsze spotkanie z bardzo gruntownym wytłumaczeniem. Zabieg w miłej i przyjaznej atmosferze. Zero bólu, komplikacji i stresu. Pani doktor Anna jest nie tylko świetnym lekarzem, ale też umie poprowadzić rozmowę tak, że mamy pełen komfort psychiczny podczas zabiegu. A to rzadkość. Ogromnie cenie sobie fakt, że mogłam być pacjentką Pani Anny.


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Anna Bilkiewicz Instytut Powiek konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

15.12.2020 r miałam przeprowadzony zabieg korekty powiek. Zabieg bezbolesny, choć bardzo się bałam. Profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta. Wreszcie odzyskałam normalne pole widzenia a przy tym kilka lat mniej. Jestem bardzo zadowolona efektem końcowym. Polecam !


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Anna Bilkiewicz Instytut Powiek Inny

Profesjonalistka z holistycznym podejściem a do tego cudowna i ciepła osoba. Plan zabiegu zaproponowany podczas konsultacji obejmował całe oko a nie tylko to co mogłam ocenić samodzielnie. Efekt wow! Polecam!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Witam,
Chciałabym podzielić się doświadczeniem oraz opinią na temat Pani dr.
W grudniu 2019 roku odbył się zabieg w celu zminimalizowania asymetrii powiek. Zabieg niestety nie przyniósł oczekiwanych efektów, a wręcz przeciwnie. Oczy stały się jeszcze bardziej asymetryczne niż były przed zabiegiem. Ponadto od czasu operacji cierpię na niedomykalność powieki, co bardzo utrudnia normalne funkcjonowanie. Szczypanie, pieczenie czy ból oka kiedyś był mi obcy, w obecnej chwili uczucie to stale mi towarzyszy. Na umówioną konsultację, na którą pokonałam niemalże 400 km, Pani Anna nie stawiła się. W dniu wizyty rzekomo trafiła do szpitala, co okazało się kłamstwem. Jedyne co zostało mi zaoferowane przez Panią Bilkiewicz, to zalecenie kupna kropli oraz żelu do oczu.
Pani Anna wydała się być sympatyczną osobą przed zabiegiem, ale po zaistniałej sytuacji jestem ogromnie rozczarowana brakiem jakiejkolwiek troski o pacjenta oraz brakiem możliwości kontaktu z Panią doktor, pomimo jej ogromnej aktywności na różnych portalach społecznościowych oraz dodawania postów reklamujących swoją działalność.
Z konsekwencjami nieudanego zabiegu walczę do dziś, co kosztuje mnie bardzo dużo pieniędzy i zdrowia. Niestety zostałam również poinformowana przez specjalistę chirurgii plastycznej, że konsekwencje zabiegu są nieodwracalne.

lek. Anna Maria Bilkiewicz

Bardzo dziękuje za te opinie - jest ona dla mnie niezmiernie ważna.
Z uwagi na obowiązująca tajemnice lekarska nie mogę upublicznić szczegółów dotyczących pacjentów. Dotyczy to także potwierdzenia czy konkretną osoba była moim pacjentem. Wszystkie informacje dotyczące pacjentów dostępne są w podmiocie który realizuje świadczenie medyczne. Jeśli jest Pani niezadowolona z zabiegu wykonanego przez lekarza proszę zwrócić się oficjalnie droga do odpowiednich instancji.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Anna Bilkiewicz Instytut Powiek Inny

Profesjonalizm,doświadczenie i niesamowicie duża empatia.W trakcie zabiegu okuloplastyki powiek Pani dr zadbała o mój komfort fizyczny jak i psychiczny, a efekt wyszedł niesamowity. 10 lat mniej,dziękuję Pani dr Annie bo ma złote rączki.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

2-ego czerwca 2020 r miałam wykonany zabieg podniesienia powiek w Poznaniu.Zabieg był skomplikowany i wymagał też podniesienia po 1,5 cm brwi. Pani doktor wszystko pięknie i cierpliwie wytłumaczyła,a mnie natychmiast bardzo wzrosło ciśnienie i miałam otrzymać lek na jego obniżenie,aby można było zacząć zabieg.Pani doktor od samego początku do końca zabiegu wpływała na mnie tak wspaniale,że ciśnienie samo wróciło do normy.Cały czas czułam się bezpiecznie,a nawet miałam wrażenia,że mam koło siebie anioła.Nawet nie marzyłam,że będzie tak wspaniały efekt. Jestem trzy tygodnie po zabiegu i już maluję oczy,a nie robiłam tego od wielu lat.
Moim zdaniem pracę i talent Pani doktor można ocenić tylko na szóstkę,bo piątka nie oddaje tej wspaniałej atmosfery,zaangażowania,wielkiego talentu i mam wrażenie,że Pani doktor po prostu kocha pacjentów i z ogromną miłością i profesjonalizmem pomaga,a efekty tej pracy są cudowne.
Ja na ten zabieg do Pani doktor przyjechałam aż z Warszawy kierując się opiniami i filmikami i jestem zachwycona wszystkim co mnie spotkało i efektami zabiegu.Z całego serca polecam.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu korekta powieki dolnej

Z całego serca pragnę podziękować Pani doktor za usunięcie przykrej dolegliwości pod okiem. Cudowne ręce sprawiły, że po zabiegu nie został najmniejszy ślad. To prawdziwy artyzm. Jeden z najlepszych lekarzy do których trafiłam, cudowny człowiek. Dziękuję.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Gizińscy opadanie powiek u dziecka

Jestem pod ogromnym wrażeniem. Kompetencja, rzetelność, wiedza, fachowość i bardzo sympatyczne podejście do małego pacjenta. Polecam zdecydowanie. I jeszcze raz dziękuje Pani Doktor. Dała nam Pani nadzieję . Agnieszka i Kacperek


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Gizińscy konsultacja okulistyczna (pierwsza wizyta)

Polecam Panią doktor każdemu . Profesjonalne podejście do pacjenta i zarazem bijąca od Pani doktor serdeczność. Paświecenie maximum czasu na wywiad, badanie, wytłumaczenie diagnozy. Z takim podejściem spotkałam się pierwszy raz.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

318 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Czy do leczenia zeza u dzieci bywają stosowane okulary bifokalne, dwuogniskowe (z tą wtopką na dole?) Mój syn miał takie przepisane po operacji zeza rozbieżnego jawnego lewego oka, na powikłanie pooperacyjne w postaci zeza zbieżnego tego samego oka. Optyk, widząc receptę zadał mi pytanie, czy na pewno jest dobrze wypisana recepta. Czy dziecko po założeniu okuarów powinno od razu patrzeć przez nie prosto? Jeśli nie, to po jakim czasie braku poprawy zacząć się martwić?

Witam,

To pytanie należy zadac lekarzowi prowadzacemu.

Bez refrakcji ,pomiarow, opiu zabiegu - niestety nie jestem w stanie pomóc.

Pozdrawiam

AM Bilkiewicz

lek. Anna Maria Bilkiewicz

Jestem w 39 tygodniu ciazy, czy jezeli nie dowidze z daleka i nie wiem jak to okreslic " przewracam oczami" bola mnie czy mozna rodzic naturalnie czy nie?

Witam,

Jeśli coś Pania niepokoi jest to oczywiście wskazanie, aby odbyć konsultacje u specjalisty.
Niestety bez badania nie pomogę.
Pozdrawiam
Anna Maria Bilkiewicz-Pawelec

lek. Anna Maria Bilkiewicz

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Nazywam się Anna Maria Bilkiewicz Pawelec. Jest specjalistą okulistyki i chirurgi okuloplastycznej. Okuloplastyką, która jest połączeniem chirurgii ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zespół suchego oka
 • Astygmatyzm
 • Alergiczne choroby oczu
Pokaż wszystkie leczone choroby

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Okulistyka

Powiązane wyszukiwania