lek.

Anna Jopp

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

92 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
66 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Absolwentka AM w Poznaniu, którą ukończyła w 1993 roku.Pracowała na tej uczelni jako asystent na Wydziale Anatomii Prawidłowej, równocześnie rozpoczynając specjalizację z ginekologii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
92 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny

  Pani doktor jest przemiłą osobą, która podchodzi do pacjenta bardzo profesjonalnie. Wszystko tłumaczy i na wszystko zwraca uwagę. Nie bagatelizuje niczego. Badania przeprowadza delikatnie. Świetny specjalista, polecam.

 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet GinekologicznyUsługa: badanie ogólne

  Uwielbiam Panią Doktor poznałam ją jak zaszłam w ciąże teraz mam 2 letnią księżniczkę :) nie wyobrażam sobie pójść do innego lekarza.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny

  Jestem bardzo zadowolona po wizycie u Pani Doktor! Profesjonalne podejście do sprawy, bardzo miła atmosfera. Czułam się bardzo komfortowo. Polecam!

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny

  Wizyta miała charakter kontrolny, nie mam uwag - wywiad został zebrany, na bieżąco byłam informowana co się dzieje. Luźna rozmowa i profesjonalne podejście ponownie sprawiły, że nie czułam się skrępowana. Po wizycie otrzymałam pokwitowanie opłaty (paragon). Serdecznie polecam :)

 • N
  Lokalizacja: Gabinet GinekologicznyUsługa: prowadzenie ciąży

  Pani Anna poprowadziła moja pierwsza ciążę w sposób rewelacyjny a przede wszystkim profesjonalny. Córeczka urodziła się zdrowa i miałam to szczęście ze akurat miała swój dyżur w szpitalu wiec cały poród była przy mnie i mnie wspierała. Dziękuje za opiekę przez cały okres ciąży i serdecznie ja polecam przyszłym mamom i nie tylko.
  Naprawdę ciesze się ze mogłam trafić na tak ciepła i miła osobę.

 • P
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny

  Pani Doktor jest niezwykle ciepłą i empatyczną kobietą. Badanie było przeprowadzone bardzo delikatnie, wszystko podczas wizyty było objaśniane. Zdecydowanie polecam Panią Doktor każdej kobiecie i sama z pewnością nie raz udam się na wizytę, która przestaje być koniecznością a staje się przyjemnym spotkaniem.

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny

  Pani Anna jest przemiłą osobą. Badanie przeprowadza bardzo delikatnie, bez pośpiechu, wszystko dokładnie tłumacząc. Szczególnie dba o komfort pacjenta i bezstresową atmosferę. Zdecydowanie polecam!

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny

  Bardzo ale to bardzo polecam Pania A.Jopp cudowny lekarz z wielkim sercem.
  Byla to moja pierwsza wizyta. Pani doktor wszystko tłumaczyła byla bardzo delikatna a jej cudowny uśmiech i dbałość o pacjenta sprawil, że wszystkie obawy, zwiazane z pierwsza wizyta odeszły w niepamięć.
  Z czystym sumieniem polecam i pomimo wielu kilometrów wrócę do Pani z przyjemnością!

 • Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny

  wspaniała Pani doktor! Byłam bardzo zestresowana tą wizytą, ponieważ miałam złe doświadczenie z mojej pierwszej kilka lat temu, ale Pani Anna wszystko powoli mi wytłumaczyła, wprowadziła miłą atmosferę i zwróciła uwagę na istotne dla mnie rzeczy. Jestem bardzo zadowolona! Polecam????????????

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny

  Uczesczam do Pani doktor od 3 lat nigdy nie spotkałam się z nie miłym podjesciem, wizyta przez to jest bardziej komfortowa, Pani doktor odpowiada na wysyłkę pytania, tłumaczy jak będzie przebiegała i w razie spięcia stara się pomóc się zrelaksować przez co badanie jest delikatne i na spokojnie polecam wszystkim z całego serca bo Pani doktor z wielkim sercem podchodzi do pacjenta

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka AM w Poznaniu, którą ukończyła w 1993 roku.Pracowała na tej uczelni jako asystent na Wydziale Anatomii Prawidłowej, równocześnie rozpoczynając specjalizację z ginekologii i położnictwa.Następnie podjęła pracę na Oddziale Ginekologii i Położnictwa Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu.Swoją działalność prowadzi od 16 lat,a praktyka i ciągłe szkolenia pozwalają na podnoszenie kwalifikacji i utrzymanie wysokiej jakości usług.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Edukacja

 • Absolwentka AM w Poznaniu

Najbliższe terminy:

kolejne dni