Moje doświadczenie

O mnie

Pani Anna Jędrzejczyk swoje pacjentki przyjmuje w prywatnym gabinecie na osiedlu Przyjaźni nr 142.Usługi i ceny

Prowadzenie ciąży


Os. Przyjaźni 142, Poznań

Brak informacji o cenie

Gabinet lekarski


USG


Os. Przyjaźni 142, Poznań

Brak informacji o cenie

Gabinet lekarski


Konsultacja ginekologiczna


Os. Przyjaźni 142, Poznań

Brak informacji o cenie

Gabinet lekarski


Cytologia


Os. Przyjaźni 142, Poznań

Brak informacji o cenie

Gabinet lekarski


USG płodu


Os. Przyjaźni 142, Poznań

Brak informacji o cenie

Gabinet lekarski


Antykoncepcja


Os. Przyjaźni 142, Poznań

Brak informacji o cenie

Gabinet lekarski

Opinie od pacjentów

3.5

Ogólna ocena
16 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet lekarski Ciąże

Moja kochana pani Doktor...najlepsza,najukochansza.Juz 21 lat do niej chodze i nie zamienilabym na innego lekarza.Pani doktor bardzo przyjemna, odpowie na kazde pytanie,zaleci co trzeba,szczera i nie owija w bawelne,wizyta trwa jak przy ciążach okolo 30 min,po pierwszej wizycie stwierdzilam ze bardzo lubi swoja prace i wie co robi.Uśmiechnięta sympatyczna i pomocna.polecam bardzo.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet lekarski ciąża

Pani dr prowadziła moja ciążę i jestem bardzo zadowolona z jej opieki. Została mi ona polecona przez kolezankę. Mogłam w każdy dzień zadzwonić, a wizyty przebiegały miło. Pani dr udzielała odpowiedzi na każde pytanie, wizyta trwala czasami na wet ponad 30 min. Na każdej wizycie miałam robione USG, dostawałam zdjęcia synka, moglismy sobie nawet nagrac bicie serduszka. Wszystkie terminy badań Pani dr pilnowała, więc nie musiałam sama wyszukiwać i sie dowiadywać kiedy jakie badania powinnam wykonać. Jesli będę w nastepnej ciąży tez zgłoszę się do tego lekarza.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet lekarski badania kontrolne, prowadzenie ciąży

Pani doktor na początku wydawała się bardzo oziębła, ale wkrótce przekonałam się, że to konkretny specjalista, który po prostu nie zawsze się szeroko uśmiecha. Sama proponowała i przeprowadzała potrzebne badania (wszystkie na NFZ), przypominała o terminach, w wyjątkowych wypadkach (jak się potem okazało - tylko moje panikarstwo, a nic poważnego) przyjmowała mnie w ciąży bez kolejki. Pani dr prowadziła 3 moje ciąże profesjonalnie, zawsze było robione USG, zazwyczaj dostawałam zdjęcie USG na pamiątkę. Jej zasadę o niewpuszczaniu ojców na badanie USG z perspektywy czasu oceniam bardzo pozytywnie. Polecam z czystym sumieniem.


M
Użytkownik zweryfikowany

Serdecznie polecam Panią Doktor, bardzo sympatyczna, uśmiechnięta, konkretna i zdecydowana.Wizyta na najwyższym poziomie, każda porada to porada bardzo rzeczowa i trafna. Drogie Panie... pędem do Pani Doktor. Serdecznie pozdrawiam,


P
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz, prowadziła moje 2 ciąże. Do tej pory trafnie dobierała mi leki. Na NFZ jeśli się poprosi otrzyma się skierowanie na badania. Na te podstawowe otrzymuje się skierowanie bez problemu. Nie ma długich terminów oczekiwania na wizytę (nawet na NFZ).


P
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry ginekolog, cierpliwie odpowiada na pytania, prowadziła moje 2 ciąże, mogłam zadzwonić o każdej porze dnia z pytaniem. W razie potrzeby umawiała się ze mną w weekendy. Zawsze trafiony dobór leków.


E
Użytkownik zweryfikowany

Fatalna lekarka, nikomu nie polecam wizyty u tej pani. Na NFZ przyjmuje w przychodni Angra na Krasińskiego. Bardzo niesympatyczna, nie da dokończyć zdania tylko ucina krótko swoją wypowiedzią, którą sprowadza człowieka na ziemię. Po recepty na tabletki nawet osobiście nie trzeba było się zapisywać, tylko babka w recepcji wystawiała. Jak się dzwoni to pytają: Kiedy ostatnio Pani była na wizycie? Jak się odpowie, że miesiąc temu to trzeba uzasadnić, po co drugi raz w tak krótkim czasie, żeby przypadkiem zbyt często nie chodzić. Na badanie krwi przed ciążą wysłała mnie do rodzinnego, poszłam do rodzinnego, na co rodzinny odpowiedział, że to ginekolog powinien kierować na tak owe badania i był bardzo zdziwiony, że ginekolog coś takiego zrobił. Chciałam witaminy przed ciążą, to sobie nie potrafiła przypomnieć jak się nazywają takie co mają w jednej tabletce kwasy omega i foliowy. Taka lekarka właśnie, nawet nazw leków nie zna. Fatalna to mało powiedziane!


K
Użytkownik zweryfikowany

Prowadziła mi ciążę... do 3 trymestru byłam zadowolona pomimo że np nie poinformowała mnie o połówkowych badaniach w 20 tyg. które rzeko,o przeprowadziła sama na starym aparacie usg... ale tak ogólnie było ok- wszystkie badania mi robiła na bieżąco, zawsze dostawałam zdjęcie malucha z usg. Kiedy został mi miesiąc do końca ciąży, stwierdziła że więcej się nie spotkamy bo nie maja już kasy i przestaje do końca roku tam przyjmować. Zostawiła mnie bez opieki z wysokim ciśnieniem, nadwagą i opuchlizną spowodowaną zatrzymywaniem się wody w organizmie. Olałą temat gdy jej o tym wspomniałam. Mało tego z niej termin porodu był na DWA TYG wcześniej niz potem ustalili to w szpitalu czego efektem było 3krotne wywoływanie porodu bez efektu i przymusowa cesarka z powodu braku postępów porodu bo najzwyczajniej mój organizm mial jeszcze czas i nie chciał się zmuszać do porodu. Termin w którym miałam przeprowadzone cc był terminem prawidłowego terminu porodu... Wg ordynatora w szpitalu, pomiary na zdjęciach usg dokonane przez dr. Jędrzejczyk nie są adekwatne do wieku ciąży określownego przez nią i gołym okiem widać robiła pomiary byle jak byleby były...


M
Użytkownik zweryfikowany

Witam serdecznie, byłam u Pani doktor zaledwie cztery razy i muszę z przykrością stwierdzić, iż były to bardzo kiepskie wizyty. Miałam styczność już z kilkoma ginekologami, jednak mam wrażenie, że ta Pani kompletnie nie pasuje do tego zawodu. Owszem jest delikatna, ale nie rozumiem jak pacjenta ma czuć się komfortowo jeśli w jej gabinecie nie ma żadnego parawanu i musi rozbierać się przy drzwiach przez które w każdej chwili może wejść pani z recepcji która właśnie sobie coś przypomniała... Co do wizyt, stwierdziła że mam nadżerkę, po czym zapisała mi leki które brałam u innego ginekologa i mi nie pomagały. Poinformowałam ją o tym, ale ona jakby nie słyszała. Mało tego w kartotece nie zapisała i na następnej wizycie pytała co brałam. Później stwierdziła u mnie ciążę chemiczną, nie tłumacząc co to w ogóle jest zrobiła usg w 3sekundy i kazała zejść z fotela jakby mnie wyganiała. Aha no i nadżerka niby zniknęła tak sama z siebie?? Nie przyjemna, nawet dzień dobry trudno od niej usłyszeć. Pewnie dla pacjentek chodzących prywatnie jest zupełnie inna, a dla tych z NFZ byle odklepać 8 godzin i do domu. Jak dla mnie brak profesjonalizmu...
Maria


E
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo zły ginekolog, nie skierowała mnie na badania na cukier ukryty, doprowadziła do tego, że płód urósł tak duży, że podrażnił wszystkie narządy, po porodzie miałam sepsę z powodu tej pani, a ona twierdzi, że każdej kobiecie może to się zdarzyć.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Pani Anna Jędrzejczyk swoje pacjentki przyjmuje w prywatnym gabinecie na osiedlu Przyjaźni nr 142.Specjalizacje

  • Ginekologia onkologiczna
  • Położnictwo i ginekologia