lek.

Anna Aseńko

verifiedCreated with Sketch.

Chirurg, Chirurg plastyczny, Lekarz medycyny estetycznej

19 opinii +dodaj

Dr Anna Aseńko dyplom lekarza uzyskała na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Równolegle w 2004 roku obroniła pracę magisterską na Wydziale… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: MEDIKLINIKAUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Pani doktor wprowadza luźną atmosferę, która redukuje stres związany z wizytą. Jest również otwarta na wszelkie pytania. Nie zostawia pacjenta niedoinformowanego. Sam zabieg przeprowadzony był sprawnie. Na koniec: ma świetne poczucie humoru, ale to już jest mocno względne:p

 • U
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SCM EsteticUsługa: konsultacje z zakresu chirurgii plastycznej

  Pani doktor bardzo miła i profesjonalna. Zabieg przeprowadzony sterylnie i doktor odpowiadała na każde zadane przeze mnie pytanie, opowiedziała dokładny przebieg zabiegu. Polecam!

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani dr Anna Aseńko jest bardzo miła, dokładna, udziela pełnej informacji odnośnie zabiegu, również o ewentualnych negatywnych skutkach. Podchodzi do pacjenta indywidualnie, poświęcając wystarczającą ilość czasu na wyjaśnienia oraz na zabieg, bez żadnego pośpiechu. Zdecydowanie skorzystam jeszcze z usług Pani doktor jeżeli zaistnieje taka potrzeba.

 • A
  Lokalizacja: MEDIKLINIKAUsługa: korekcja powiek i wypełnienie ust

  Wybrałam Panią doktor z uwagi na opinię, ale niestety nie do końca jestem zadowolona. Powodem tego jest lewa powieka, która nie została należycie skrócona, jest inna niż powieka prawa. Co prawda Pani doktor wyraziła gotowość do jej poprawki ale nie jestem pewna czy chcę ponownie przechodzić ten stres i ból. Natomiast usta po wypełnieniu nie dały spodziewanego rezultatu, po prostu nie widać efektu. Pani doktor twierdziła, że rezultat tego zabiegu będzie widoczny do 9 m-cy. Niestety w moim przypadku jest inaczej. Jeśli chodzi o kontakt z Panią doktor jest b.dobry.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDIKLINIKAUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Ocena 5 to mało powiedziane, Pani Ania zasluguje na najwyższą ocenę.
  Profesjonalna, rewelacyjne podejście do pacjenta, wyrozumiała, cierpliwa, niesamowity ciepły klimat podczas wizyty, świetne poczucie humoru, pozytywną energią dzieli się z pacjentem. Samych takich lekarzy życzyłbym sobie w życiu!!!!
  Dziękuję bardzo!!!

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo szczere miłe profesjonalne przyjacielskie podejście do pacjenta wizyta bez limitu czasu polecam

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo kompetentna, fachowa i przemiła lekarka! Delikatność i pełna opieka. Polecam z całego serca Panią Doktor! :)

 • A

  Polecam Panią doktor, obejrzała moją ranę po operacji, zaopatrzyła w opatrunek jak i udzieliła wszystkich niezbędnych informacji.
  Bardzo życzliwa i pozytywną osoba.
  Pozdrawiam ☺

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Trafiłam do Pani dr Aseńko z problemami skórnymi, a dokładnie z bardzo głębokimi bliznami potrądzikowymi i przebarwieniami. Wykonywałam już wiele zabiegów peelingów itp w różnych gabinetach. Pani dr dobrała serię zabiegów laseroterapii, jestem po 3 zabiegach i widzę niesamowitą poprawę! zawsze potrafiła tak wykonać zabieg, że skóra bardzo szybko wracała "do formy". jestem bardzo zadowolona z wizyt, dodatkowo Pani dr Aseńko jest osobą bardzo miła i łatwo nawiązująca kontakt. polecam

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Wystawiam ocenę celującą! polecam szczerze tego specjalistę! nie znamy się jeszcze zbyt dobrze, bo jestem nowym pacjentem, ale odwiedziłam juz wiele gabinetów i korzystałam z wielu zabiegów wykonywanych ręką różnych specjalistów. Mam, więc porównanie. Od początku wizyty da się wyczuć pełen profesjonalizm, poczynając na wywiadzie, poprzez odpowiedzi na pytania, przygotowanie i opis wykonywanego zabiegu kończąc na zaleceniach pozabiegowych. Efekty w pełni zadowalające, zmarszczki mimiczne na czole wygładzone. po mezoterapii efekt naprężonej, elastycznej, świeżej skóry. Zdecydowanie odczuwa się pewność siebie i pewność ręki w tym gabinecie! Polecam wszystkim!

Pytania pacjentów (10)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dr Anna Aseńko dyplom lekarza uzyskała na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Równolegle w 2004 roku obroniła pracę magisterską na Wydziale Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego uzyskując tytuł mgr biologii molekularnej. Od 2005 roku zatrudniona na stanowisku asystenta w I Katedrze Chirurgii Ogólnej CMUJ, Szpital Uniwersytecki w Krakowie, gdzie pracowała jako chirurg i nauczyciel akademicki dla studentów Wydziału Lekarskiego, Wydziału Promocji Zdrowia oraz nauczyciel w anglojęzycznej Szkole Medycznej dla obcokrajowców. W 2014 roku uzyskała tytuł specjalisty z zakresu chirurgii ogólnej.
  Podczas swojej kariery zawodowej rozwijała swoje zainteresowania z zakresu chirurgii ogólnej, plastycznej oraz medycyny estetycznej podczas staży zagranicznych: Universidade Federal do Paraná, (Curitiba, Brazylia), Beth Israel Deaconess Medical Center, Harvard Medical School Teaching Hospital, (Boston, USA); University of Rochester Medical Center, Strong Memorial Hospital (Rochester, NY, USA), Hospital for Joint Diseases (Nowy Jork, NY, USA) oraz Universität zu Köln (Kolonia, Niemcy).
  Ukończyła elitarną Podyplomowa Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. W 2014 roku złożyła prace dyplomową pod tytułem: „ Wpływ zastosowanej techniki na rezultaty estetyczne usuwania zmian skórnych” uzyskując tytuł Lekarza Medycyny Estetycznej nadawany przez PTL i Międzynarodowe Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej. Dodatkowo umiejętności praktyczne i wiedze poszerzała podczas licznych kursów, szkoleń i konferencji.
  Dr Aseńko jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti- Aging.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Edukacja

 • Wydział Lekarski, Uniwersytet Jagielloński w Krakowie, 2006
 • Wydział Biotechnologii, Uniwersytet Jagielloński w Krakowie, 2004
 • Podyplomowa Szkoła Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie, 2014

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki

Staże

 • Universidade Federal do Paraná, (Curitiba, Brazylia)
 • Beth Israel Deaconess Medical Center, Harvard Medical School Teaching Hospital, (Boston, USA)
 • University of Rochester Medical Center, Strong Memorial Hospital (Rochester, NY, USA)
 • Hospital for Joint Diseases (Nowy Jork, NY, USA)
 • Universität zu Köln (Kolonia, Niemcy)
więcej

Certyfikaty