Przewidywany czas odpowiedzi:

Moje doświadczenie

Jestem psycholożką, psychodietetyczką i dietetyczką kliniczną. W gabinecie tworzę bezpieczną, akceptującą przestrzeń. Każdą osobę traktuję indywidualnie, towarzysząc w budowaniu lepszego kontaktu ze sobą, regulacji emocji, wzmacnianiu poczucia własnej wartości i wprowadzaniu harmonii w codzienne życie. Moim celem jest wspieranie dorosłych i nastolatków w odzyskiwaniu równowagi – emocjonalnej, życiowej i związanej z relacją z jedzeniem. Ukończyłam psychologię kliniczną z psychoterapią, dietetykę oraz studia podyplomowe z psychodietetyki, łącząc wiedzę z obszaru zdrowia psychicznego i fizycznego w spójną, holistyczną praktykę.

Wspieram osoby z ADHD – ukończyłam szkolenie diagnostyczne DIVA-5, co pozwala mi rzetelnie i uważnie przeprowadzać ocenę objawów oraz planować dalszą ścieżkę wsparcia.
Pracuję również z osobami zmagającymi się z różnymi trudnościami m.in zaburzeniami lękowymi, odżywiania, psychosomatycznymi, z trudnościami w obrazie ciała oraz z młodymi osobami neuroatypowymi.

W pracy inspiruję się podejściami CBT i DBT, które wspierają w tworzeniu trwałych zmian. Psychodietetyka jest dla mnie nie tylko zawodem, ale również sposobem towarzyszenia w odzyskiwaniu zdrowej, łagodnej relacji z jedzeniem. Wierzę, że zrozumienie siebie i swoich potrzeb jest kluczem do życia w większej równowadze.

więcej O mnie

Zakres porad

  • Dietetyk kliniczny
  • Psychodietetyk
  • Psychosomatyka
  • Psychodietetyk
  • Psychologia młodzieży
  • Diagnoza psychologiczna
Pokaż więcej

Pacjenci których przyjmuję

Dorośli (Tylko pod niektórymi adresami)
Dzieci (Tylko pod niektórymi adresami)

Rodzaje konsultacji

Konsultacje online

Zdjęcia i filmy

Płatność online akceptowana

Oszczędź swój czas przed wizytą.

Aktualności

mgr Anita Kalczyńska

Konsultacja online

Zapraszam do zapisów na nowe wolne terminy w listopadzie i grudniu!

16/02/2026

Usługi i ceny

  • Bezpłatna konsultacja wstępna - telefoniczna

    Darmowa usługa

  • Diagnoza ADHD test diva 5.0

    400 zł

  • Terapia psychologiczna

    190 zł

  • Psychoterapia

    190 zł

  • Psychoedukacja

    190 zł

Adresy (5)

Płatność online akceptowana

Oszczędź swój czas przed wizytą.

Metody płatności (wizyty prywatne)

  • Płatność online akceptowana

Telefon

798 51...
58 501...
Aura Pomorskie Centrum Diagnozy i Terapii

Konsultacja online

Dostępność

Płatność online akceptowana

Oszczędź swój czas przed wizytą.

Metody płatności (wizyty prywatne)

  • Płatność online akceptowana

Płatność online akceptowana

Oszczędź swój czas przed wizytą.

Metody płatności (wizyty prywatne)

  • Płatność online akceptowana
  • Gotówka
  • Karta płatnicza
  • Blik

Telefon

732 05...
Centrum Psychologiczne Sztuka Harmonii

Konsultacja online

Dostępność

Płatność online akceptowana

Oszczędź swój czas przed wizytą.

Metody płatności (wizyty prywatne)

  • Płatność online akceptowana

Telefon

732 05...
Centrum Psychologiczne Sztuka Harmonii
Centrum Psychologiczne Sztuka Harmonii

Konstantego Bergiela 4/10, 80-180 Gdańsk

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Płatność online akceptowana

Oszczędź swój czas przed wizytą.

Metody płatności (wizyty prywatne)

  • Płatność online akceptowana
  • Gotówka
  • Karta płatnicza
  • Blik

Telefon

732 05...

27 opinii

Najczęściej wymieniane przez pacjentów

  • Zaangażowanie lekarza
  • Szczegółowe wyjaśnienia
  • Przyjazny gabinet

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

  • S

    Dobrze ale nie ma poprawy.zbyt małe skupienie na problemie.

     • Aura Pomorskie Centrum Diagnozy i Terapii Konsultacja psychodietetyczna  • 

    mgr Anita Kalczyńska

    Dziękuję za podzielenie się swoją opinią.

    Jak wspominałam podczas wizyty, pierwsze spotkanie ma przede wszystkim charakter konsultacyjny. Celem jest poznanie zgłaszanego problemu, przeprowadzenie szczegółowego wywiadu oraz określenie, jaka forma pomocy będzie najbardziej odpowiednia.

    Poprawa i osiągnięcie oczekiwanych efektów zazwyczaj wymagają czasu oraz dalszej, systematycznej pracy opartej na ustalonym planie terapeutycznym.

    Dziękuję za zaufanie okazane podczas wizyty i za podzielenie się swoimi odczuciami.


  • A

    Polecam serdecznie, specjalistka z dużą wiedzą i empatią do pacjenta :)

     • Konsultacja online  • 

  • A

    Niestety nikt nie pojawil sie na wizycie, nie udalo mi sie takze skontaktowac z placowka, bardzo mi przykro, poniewaz czekalam na wizyte. Czas stracony. No trudno

     • Konsultacja online  • 

  • A

    Pani Anita to wyjątkowy psycholog. Przez wiele lat szukałam specjalisty dla syna, dopiero po. Anita do niego dotarła. To przemiła i cierpliwa osoba z olbrzymią empatia. Zadaje bardzo szczegółowe pytania i w pełni skupia się na pacjencie. Po raz pierwszy syn czuje się zaopiekowany. Dodatkowo p. Anita dba również o dietę pacjenta. Brakuje mi słów, aby opisać jak bardzo jestem wdzięczna za jej pomóc. Bardzo ważne jest również to, że z p. Anitą jest bezpośredni kontakt. Atmosfera przyjaźni, którą p. Anita tworzy, sprawia że pacjent czuje się przy niej bezpiecznie i może się otworzyć, bez narażania na krytykę. Bardzo dziękuję pani Anito za pomoc jakiej pani nam udziela. Gorąco polecam każdemu panią psycholog.

     • Centrum Psychologiczne Sztuka Harmonii  • 

    mgr Anita Kalczyńska

    Bardzo dziękuję za te słowa i zaufanie!


  • Bardzo profesjonalne podejście i opieka. Polecam.

     • Centrum Psychologiczne Sztuka Harmonii Konsultacja psychologiczna  • 

    Centrum Psychologiczne Sztuka Harmonii

    Dziękujemy za zaufanie :)


  • E

    Pani bardzo miła, pomocna i udzielająca jasno jak można pomóc. Wysłuchała i do pytała o wszystko.

     • Centrum Psychologiczne Sztuka Harmonii Konsultacja dietetyczna  • 

    Centrum Psychologiczne Sztuka Harmonii

    Dziękujemy za zaufanie :)


  • D

    Z całego serca polecam konsultacje u Pani Anity. Miałam obawy, czy przez kamerkę uda się nawiązać nić porozumienia, ale Pani Anita sprawiła, że czułam się, jakbym siedziała z dobrą przyjaciółką. Jest niezwykle miła, uśmiechnięta i bije od niej taki wewnętrzny spokój, który udziela się pacjentowi. Pani Anita to osoba o wielkiej kulturze osobistej i ogromnej wiedzy, którą dzieli się w sposób bardzo przystępny i wspierający. To była najmilsza wizyta u specjalisty, jaką kiedykolwiek odbyłam. Dziękuję za Pani uśmiech i każdą cenną wskazówkę!

     • Konsultacja online  • 

  • Z

    Pani Anita to bardzo życzliwa, empatyczna i uważna specjalistka. Tworzy bezpieczną, pełną zrozumienia atmosferę, w której łatwo się otworzyć. Słucha bez oceniania, z dużym wyczuciem i zaangażowaniem. Spotkania są wspierające i dają poczucie realnej pomocy. Z całego serca polecam.

     • Centrum MOSTY Konsultacja psychodietetyczna (kolejna wizyta)  • 

    Centrum MOSTY

    Serdecznie dziękujemy za podzielenie się swoją opinią :)


  • A

    Na wizycie czułam się swobodnie i bez stresu. Pani Anita była bardzo miła, empatyczna i naprawdę mnie wysłuchała. Nie oceniała, wszystko tłumaczyła spokojnie i jasno. Widać, że zna się na tym, co robi i chce realnie pomóc. Wyszłam z wizyty z poczuciem, że ktoś mnie zrozumiał i dał konkretne, sensowne wskazówki. Zdecydowanie polecam.

     • Konsultacja online  • 

  • M

    Rozmowa przebiegła w spokojnej i profesjonalnej atmosferze. Psycholog uważnie wysłuchał moich obaw, okazał zrozumienie i udzielił jasnych, rzeczowych wskazówek. Konsultacja była pomocna i spełniła moje oczekiwania.

     • Centrum Psychologiczne Sztuka Harmonii bezpłatna konsultacja wstępna - telefoniczna  • 

    Centrum Psychologiczne Sztuka Harmonii

    Dziękujemy za zaufanie :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania