Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 200 zł

Konsultacja psychologiczna dla par • 350 zł


Przyjmuję: dorosłych

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Powązkowska 44, Żoliborz, Warszawa
"Wobec Siebie" Aneta Kopel


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
22 273..... Pokaż numer

Moje doświadczenie

O mnie

Witam, nazywam się Aneta Kopel. Jestem psychologiem. Ukończyłam wydział psychologii Uniwersytetu Humanistyczno-Społecznego SWPS w Warszawie ze specj...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Niskie poczucie własnej wartości
 • Lęki
 • Ból emocjonalny
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet SWPS- psychologia kliniczna
 • Uniwersytet SWPS- Studia Podyplomowe Psychosomatyka i Somatopsychologia

Specjalizacje

 • Psychologia kliniczna


Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja online


200 zł

Konsultacja online

Konsultacja trwa 50 min. Ze względu na ustawienia kalendarza konieczne było zaznaczenie pełnej godziny.


Konsultacja psychologiczna


Powązkowska 44, Warszawa

250 zł

"Wobec Siebie" Aneta Kopel

Czas trwania konsultacji to 50 minut

Pozostałe usługi

Konsultacja psychologiczna dla par


350 zł

Konsultacja online


Powązkowska 44, Warszawa

380 zł

"Wobec Siebie" Aneta Kopel


Konsultacja psychologiczna online


Powązkowska 44, Warszawa

200 zł

"Wobec Siebie" Aneta Kopel

indywidualna

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: "Wobec Siebie" Aneta Kopel konsultacja psychologiczna

Pani Aneta to bardzo miła osoba i profesjonalny specjalista. Wizyty odbywają się w bardzo dobrej, swobodnej atmosferze. Najważniejsze to skuteczność terapii, która właściwie pojawiła się po pierwszych spotkaniach. Nie spotkałem do tej pory nigdy lekarza o tak szerokiej wiedzy i doświadczeniu w zakresie psychologii. Z czystym sumieniem polecam, tym bardziej że byłem wszczesnjej sceptyczny w ogóle co do terapii ale Pani Aneta otwiera oczy i pozwala spojrzeć na swoje relacje i życie ze zdrowej strony :)

mgr Aneta Kopel

Panie Mateuszu, bardzo Panu dziękuję za miłe słowo i zaufanie.
To dla mnie bardzo ważne.
Mam nadzieję, że nasza wspólna praca zaowocuje jeszcze większymi efektami w Pana rozwoju osobistym.

Pozdrawiam Pana serdecznie i do zobaczenia :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: "Wobec Siebie" Aneta Kopel

Z czystym sumieniem polecam Panią Anetę , kontkretna , rzeczowa , wzbudzająca zaufanie osoba . Po pierwszej wizycie jestem gotowa na kolejne .

mgr Aneta Kopel

Pani Małgosiu dziękuję za miłe słowa. Cieszę się, że tak odbiera Pani moją osobę. Mam nadzieję, że nasza współpraca zaowocuje poprawą jakości Pani życia.
Pozdrawiam Panią serdecznie i do zobaczenia niebawem :)


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: "Wobec Siebie" Aneta Kopel

Pani Aneta jest niezwykle empatyczną osobą, która tworzy bezpieczną i przyjazną atmosferę. Na każdym spotkaniu daje dawkę pozytywnej energii co na samym początku znajomości bardzo mi pomogło. Serdecznie polecam i pozdrawiam :)

mgr Aneta Kopel

Panie Adamie bardzo dziękuję za zaufanie i opinie. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia :)


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: "Wobec Siebie" Aneta Kopel

Pracuję z Panią Anetą od pół roku. Po naszych spotkaniach widzę w sobie wielką zmianę. Zmieniło się moje postrzeganie siebie, tego czy coś mogę w sobie zmienić oraz nauczyłam się ustalać sobie swoje priorytety i zauważać co już udało mi się osiągnąć. W końcu jestem zadowolona ze swojego życia. Pani Aneta bardzo skutecznie pokazuje właściwy sposób myślenia oraz uczy jak odróżniać fakty od naszych myśli. Jest bardzo konkretną i sympatyczną osobą. Polecam z całego serca.

mgr Aneta Kopel

Pani Aleksandro, dziękuję za Pani opinię. Bardzo się cieszę, że tak ocenia Pani naszą współpracę.
Pozdrawiam Panią serdecznie i trzymam kciuki za dalsze postępy :)


B
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: "Wobec Siebie" Aneta Kopel

Pani Aneta to bardzo miła, rzeczowa i profesjonalna terapeutka, u której można czuć się bardzo swobodnie. Polecam!

mgr Aneta Kopel

Dziękuję Panu bardzo za miłe słowa i rekomendację. Pierwsze spotkanie to dobry początek :) Życzę nam dalszej, owocnej pracy! Pozdrawiam i do zobaczenia :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: W innym miejscu

Pani Aneta pomogła mi zmienić optykę, co przełożyło sie pozytywnie na postrzeganie siebie i świata mnie otaczającego. Zdecydowanie stałam sie spokojniejsza, nie martwię sie tak wszystkim, jak kiedyś, staram sie skupiać na tym, co mam, jak jest teraz. Dzieki terapii z Panią Anetą moje życie zaczyna zmieniać sie na lepsze, a raczej nie życie tylko mój odbiór, bo nie mam takiego złego życia przecież, teraz juz to wiem i czuje. Myśle, ze jeszcze troche drogi przede mną, bo lata złych myśli i złego samopoczucia, niskiej samooceny nie przeminą tak szybko. Jestem podatna na zle emocje wiec praktyka technik, o których mówi Pani Aneta, jest dla mnie niezwykle ważna. Polecam Panią Anetę każdemu, kto boryka sie ze swoimi złymi demonami, kreowaniem spaczonej rzeczywistości i depresją. Dziekuje Pani Aneto :) I do zobaczenia na następnej sesji.

mgr Aneta Kopel

Pani Marto, serdecznie dziękuję za tak miłą i wyczerpującą opinię. Cieszę się, że czuje Pani pozytywne efekty naszych spotkań.
Pozdrawiam Panią serdeczne i do zobaczenia :)


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: "Wobec Siebie" Aneta Kopel

Pani Aneta jest zawsze przygotowana do spotkania, ma dużą wiedzę merytoryczną. Jest empatyczna i skupiona na pacjencie. Serdecznie polecam.

mgr Aneta Kopel

Aneto, bardzo dziękuję za tak miłe słowa oraz zaufanie. Cieszę się, że tak odbierasz moją pracę. To dla mnie bardzo ważne.

Pozdrawiam Cię serdecznie :)


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: "Wobec Siebie" Aneta Kopel depresja

Bardzo długo szukam dobrego psychologa i odwiedziłam ich w swoim życiu kilku. Od większości z nich czułam wsparcie, pomagali mi na chwilę albo na dłużej. Myślałam, że Pani Aneta okaże się właściwą osobą, jestem jednak rozczarowana po wizytach. Miałam wrażenie, że Pani była myślami gdzieś indziej. Niewiele mówiła, jedynie słuchała. Nie zachęciła mnie do współpracy, po spotkaniach jestem bardziej zdołowana i przestaje wierzyć, że można mi pomóc. Nie polecam.

mgr Aneta Kopel

Witam. Niestety nie kojarzę nadawcy wiadomości, co może świadczyć o (jedynie) kilku naszych spotkaniach.
Próbowałam skontaktować się z Panią poprzez portal Znany Lekarz, by poznać Pani tożsamość i odnieść się do naszych sesji, lepiej zrozumieć co się wydarzyło. Niestety, nie otrzymałam od Pani żadnej odpowiedzi. Podbiła Pani natomiast swoją opinię na Zanym Lekarzu. Nie rozumiem czemu to miało służyć.

W zaistniałej sytuacji mogę się odnieść jedynie do formy mojej codziennej pracy oraz podejścia jakie praktykuję i co do którego mam zaufanie.

Zacznę od kwestii związanych z moją aktywnością podczas naszych spotkań.
W swojej pracy staram się jak najlepiej zrozumieć problem klienta oraz stworzyć jak najbardziej bezpieczne i przyjazne warunki wspólnej pracy.
Aby tak się stało, pierwsze sesje z klientem są poświęcone w większej mierze klientowi ja jedynie dopytuję o kluczowe kwestię, by lepiej zrozumieć tło problemów z jakimi klient się do mnie zgłasza, wyjaśnić jego uwarunkowania i mechanizmy. Dopiero po zbieraniu dokładnego wywiadu podejmuje decyzję o najlepszej formie pomocy.
Na pierwszej sesji proszę również, by wszelkie sugestie dotyczące wspólnej pracy były przez klienta sygnalizowane na bieżąco, dzięki czemu będę mogła natychmiast reagować a co za tym idzie, zwiększyć efektywność naszych spotkań.
Niestety nie przypominam sobie, by któryś z klientów zgłaszał mój brak zaangażowania w terapię, więc nie mogłam wyjaśnić celowości charakteru pierwszych spotkań. Przykro mi z tego powodu.

Wybór terapeuty to ważna i trudna decyzja. O tym, czy kontynuujemy spotkania z danym specjalistą, decyduje nie tylko nurt w jakim pracuje psycholog ale również, tak zwana chemia.

Szczerze zachęcam, aby nie poddawała się Pani w znalezieniu odpowiedniego dla siebie specjalisty. Rekomenduję jednak, by podczas wspólnych spotkań rozwiewała Pani wszelkie wątpliwości na bieżąco, co większy możliwość efektywnej współpracy.

Mam nadzieję, że znajdzie Pani takiego psychologa, z którym będzie Pani mogła wrócić do pełni zdrowia.

Pozdrawiam Panią serdecznie, Aneta .


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: "Wobec Siebie" Aneta Kopel poradnictwo psychologiczne

Pani Aneta jest świetna w tym, co robi. Bardzo profesjonalne podejście do problemów, a jednocześnie każda wizyta czy sesja na Skype była jak spotkanie z przyjaciółką. Daje się wygadać, ale
cały czas pamięta, nad czym pracujemy. Otrzymałam wiele wskazówek, narzędzi, możliwości rozwiązań... jestem o lata świetlne od miejsca, w którym zaczynałam terapię. Serdecznie polecam.

mgr Aneta Kopel

Pani Małgosiu bardzo dziękuję za miłe słowa.
W spotkaniu z drugim człowiekiem szczególną rolę przypisuję relacji. Staram się by w tej, nie łatwiej pracy nad sobą, każdy klient czuł się jak najbardziej swobodnie i komfortowo. Tym bardziej cieszę się, że nasze spotkania odbywały się nie tylko w przyjaznej przestrzeni ale również w przyjaznej dla Pani atmosferze. Proszę jednak pamiętać, że nie osiągnęły byśmy takich efektów, gdyby nie Pani gotowość do zmiany oraz zaangażowanie.

Dziękuję za możliwość towarzyszenia Pani w tej drodze i życzę wszystkiego dobrego :) Aneta


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

3 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Pytanie dotyczące zaburzenia nastroju

  Witam.
  Od dłuższego czasu borykam się z problemami osobistymi. Nie ma sensu chyba opisywać ich tutaj i teraz. Skutkiem tego jest fakt, że co raz mniej czuję swoje życie jako moje własne... Mam wachania nastrojów, poczucie beznadziei i spadek własnej wartości. Kiedy byłam u psychiatry zdiagnozowała zaburzenia osobowości, jednak do tej pory uważałam, że poradzę sobie sama, tak jak robię to z problemami. Chyba nadszedł jednak czas na znalezienie pomocy. Mieszkam za granicą, przez co ciężko mi prowadzić regularną terapię face to face... I tu pytanie jak to rozwiązać??

  Witam Panią,
  zdarza się, że osoby mieszkające poza granicami kraju, mają trudności z opisaniem swoich stanów emocjonalnych czy innych dolegliwości podczas terapii. Kłopot ten może być wynikiem dość trudnej nomenklatury psychologicznej, jak również różnic kulturowych czy właśnie odległości. Dobrym rozwiązaniem, by Pani pomóc, może okazać się terapia online. Istnieje wiele badań, które wykazały skuteczność takiej terapii. Osobiście również pracuję w ten sposób. Gdyby była Pani zainteresowana takim rozwiązaniem, zapraszam do kontaktu, będę mogła bardziej szczegółowo odpowiedzieć na Pani pytania.

  pozdrawiam Panią serdecznie,
  Aneta Kaluba

  mgr Aneta Kopel

 • Co ze mną jest nie tak? Gdzie popełniłam błąd?
  Jestem kobietą po 30, 8 lat po ślubie z dzieckiem.
  Mam bardzo dobrą pracę, mieszkanie, pasje, biegam z bardzo dobrymi wynikami.
  Maż trenuje tak samo jak ja, jest bardzo dobrym facetem, gotuje, sprząta, z zewnątrz wydaje się że mamy idealny związek, ale jednak?
  Poznałam rok temu faceta, młodszego ode mnie.
  Wspólne treningi, wspólnie spędzony czas, kilka długich rozmów i zaczął bardziej mi się podobać niż powinno.
  Podziałało to w drugą stronę także, był upojny, zajebisty seks, masa uczuć, chociaż spotykaliśmy się tylko czasami, rozmawialiśmy ze sobą codziennie, wiedziałam że to jest facet z którym chce być.
  Dawał mi dużo, i chociaż wiedziałam ze to nie jest fair, brnęłam w to głębiej.
  Jak z początku trzymałam się dobrze psychicznie, i w domu starałam się nie pokazywać , że jest mi źle, tak z czasem już nie umiałam. Seksu z mężem unikałam, a gdy już do niego dochodziło, to płakałam nad sobą, bo czułam się okropnie.
  ON nigdy nie chciał abym podjęła decyzje odejścia ze względu na niego, zawsze mówił mi że to ma być moja decyzja, ja muszę tego chcieć, ON mnie nie wyciągnie, bo mogłabym tego żałować za jakiś czas, sama muszę to zrobić. Sama muszę wiedzieć czego chce i jak chce żyć.
  A ja się boję, cholernie boje.
  Z czasem ON odsunął się ode mnie, dotarło do niego, że ja nigdy rodziny nie zostawię, „wyłączył” funkcje uczuć, dostawałam z jego strony tylko przyjemność ale o uczuciach do mnie już nie mówił. Tak trwaliśmy zaś kolejny czas, ale ja nie wytrzymywałam już psychicznie, każde spotkanie niosło ból, jego obojętności, tęskniłam do jego uczuć, a w domu stałam się okropna, na niczym mi nie zależało, no bo ile można udawać?
  Tydzień temu ON zdecydował, że niczego już nie chce, że robi to dla mojego dziecka, bo ja nie powinnam mu życia burzyć, że przyjemność też jest nie poprawna w tej relacji.
  Płakałam, bardzo płakałam, mam wrażenie że ktoś wyrwał moje serce, czuje ogromną pustkę.
  Nie umiałam mu niczego dać, (oprócz kilku chwil, i rozmów) niczego nie mieliśmy, tylko nasze pragnienia i wyobrażenia.
  Ja nie mam odwagi odejść z swojego życia, bo jestem wygodna,
  ON jest sam, od kilku lat jest sam, otworzył się do mnie, jednak umiał odciąć się i przerwać ten beznadziejny układ, a ja teraz nie wiem co ze sobą zrobić.
  Wiem, że jak zdecyduje się odejść, to ON mi pomoże, wiem o tym, ale jednak nie umiem.
  Od tygodnia nie napisałam do niego, chociaż wiem że jak napisze to mogłabym z nim porozmawiać, ale każda tak rozmowa boli.
  ON podjął decyzje, wycofał się … a ja nadal stoję w tym samym miejscu.
  Chce normalnie funkcjonować a nie umiem, myślę cały czas o NIM, często płacze
  dlaczego inteligenta, ładna kobieta pakuje się w taką relacje?
  Co jest ze mną nie tak?

  Witam Panią,
  przede wszystkim chciałam Panią uspokoić i zapewnić, że wszystko jest z Panią w porządku. Czuje się Pani adekwatnie do sytuacji, w której się Pani znalazła. Z tego co zrozumiałam, jest Pani świeżo po rozstaniu, naturalne więc jest, powracanie myślami do osoby, za którą Pani tęskni. Okres rozstania z bliską nam osobą porównywany jest do okresu żałoby. Może więc pojawić się cały repertuar emocji od smutku, tęsknoty, żalu, rozczarowania, poczucia winy po złość.
  Zachęcam Panią do wizyty u psychologa, który pomoże Pani przyjrzeć się sobie. Dzięki temu, lepiej poradzi sobie Pani z pojawiającymi się emocjami oraz zrozumie, dlaczego weszła Pani w inną relację, każda bowiem zdrada komunikuje nam, że coś w związku "nie działa".

  Pozdrawiam Panią serdecznie.

  mgr Aneta Kopel

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Witam, nazywam się Aneta Kopel. Jestem psychologiem. Ukończyłam wydział psychologii Uniwersytetu Humanistyczno-Społecznego SWPS w Warszawie ze specj...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Niskie poczucie własnej wartości
 • Lęki
 • Ból emocjonalny
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet SWPS- psychologia kliniczna
 • Uniwersytet SWPS- Studia Podyplomowe Psychosomatyka i Somatopsychologia

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychologia kliniczna

Staże

 • Oddział Dzienny Rehabilitacji Psychiatrycznej
 • Bródnowski Szpital Psychiatryczny
 • Akademickie Centrum Psychoterapii i Rozwoju SWPS


Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania