dr n. med.

Andrzej Rogoza

Ginekolog, Androlog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 29 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Andrzej Rogoza specjalista ginekolog więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Andrzej Rogoza specjalista ginekolog

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Choroby

 • niepłodność
 • andropauza
 • hiperandrogenizm
 • leczenie niepłodności
 • azoospermia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4

Ogólna ocena
36 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz profesjonalny, szybki, wizyta odbyła się w miłej i sympatycznej atmosferze. Lekarz godny polecenia.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Andrologii i Niepłodności MałżeńskiejUsługa: badanie andrologiczne

  Bardzo dobre wrażenie, Człowiek podszedł jak do Człowieka.
  Ciężko odnieść się do innego lekarza bo specjalizacja dość wąska ale Polecam. Czułem się zaopiekowany.

 • Lokalizacja: Poradnia Andrologii i Niepłodności Małżeńskiej

  Pan Doktor bardzo profesjonalnie i fachowo podchodzi do tematu pacjenta
  Zbadał i ukierunkował leczenie polecam

 • S
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: In vitro

  Dr Rogoza to profesjonalista w każdym calu. Przez 4 lata walki z niepłodnością nigdy nie spotkałam się z tak konkretnym, rzetelnym podejściem. Osobiście dla mnie znaczenie ma przede wszystkim efekt, którym jest ciąża. Obecnie czekamy na nasze dwa cuda właśnie dzięki temu lekarzowi. Jako osoba Dr Rogoza jest przede wszystkim konkretny. Oczywiście zaangażowany, uśmiechnięty i cierpliwy. Jednak najbardziej doceniam u tego lekarza skupienie na celu i rzetelność. Podczas każdej wizyty odpowiadał na wszystkie moje pytania. Z Dr Rogozą czułam, że mamy wspólny cel a on robi wszystko, żeby na mecie czekała na Nas nagroda. I tak się stało.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Andrologii i Niepłodności MałżeńskiejUsługa: konsultacje ginekologiczne

  mieszane uczucia po wizycie.... cała wizyta trwała mniej niż 5 minut razem z badaniem USG. Pan Doktor stwierdził ciążę miedzy 5 a 6 tygodniem i powiedział ze jest za wcześnie,aby cokolwiek stwierdzić. w dobie internetu każdy jest "madrzejszy" od lekarza ale jednak powinien wspomnieć o kwasie foliowym , ew. suplementach na podtrzymanie i uświadomić czego unikać aby utrzymać płod ...nie tego się spodziewałam zwłaszcza po wizycie w prywatnym gabinecie

  dr n. med. Andrzej Rogoza2017-10-29

  Badania naukowe wykazują, że świadome przygotowanie do ciąży powinno rozpocząć się parę tygodni przed planowanym okresem płodnym. Powinno to polegać, między innymi, na uzupełnianiu diety preparatami kwasu foliowego. Minimalny okres tego wzbogacania diety powinien trwać do 12 tygodnia ciąży. W czasie pierwszych 12 tygodni ciąży należy unikać zbytecznej farmakoterapii, a co za tym idzie, niepotrzebnej suplementacji diety preparatami o nieprzebadanym składzie. Na polskim rynku takie dominują. Istotną dbałość o ciążę podaje każdy artykuł w Internecie, informacje od rodziny i przyjaciół i całokształt wychowania społecznego z którym mamy do czynienia w okresie naszego rozwoju. Wizyta lekarska mająca na celu rozpoznanie bardzo wczesnej ciąży może być dobrą okazją do edukacji ale dopiero rozpoznanie ciąży klinicznej (wykazanie akcji serca zarodka) jest dowodem na realny rozwój płodu.

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Dr Andrzej Rogoza to bardzo dobry lekarz z dużym doświadczeniem, w mojej ocenie. Nie tylko jest bardzo dobrym specjalistą, ale również bardzo inteligentnym człowiekiem:) Moja sytuacja była o tyle skomplikowana, że mąż miał problem z przystąpieniem do programu IVF - nie chciał, bal się ... Sama już nie wiem. Udało mi się jednak namówić go na wizytę u Doktora. Wystarczyło jedno, mądre, sprytne, inteligentne zdanie podczas wizyty i efekt śpi właśnie koło mnie:) Ma 8,5 miesiąca:) Nie było łatwo, wcześniej przytrafiło się poronienie oraz kolejny nieudany transfer. Podczas mojej 4-letniej walki to był jedyny lekarz, który potrafił zadzwonić i zapytać się o moje samopoczucie po tych traumatycznych doświadczeniach. Chyba nic więcej nie trzeba dodawać.
  Pozdrawiam
  Joanna

 • G
  Lokalizacja: Poradnia Andrologii i Niepłodności MałżeńskiejUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Bardzo fachowa konsultacja i obsługa. Lekarz podszedł w sposób indywidualny, bez pośpiechu, rzetelnie. na pewno skorzystam ponownie z usług u tego lekarza, gdy coś będzie się działo. Polecam bez obaw :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Nie wiem co powiedzieć. Lekarz bardzo wnikliwie i dokładnie starał się znaleźć sedno problemu. Zlecił dużo badań i na pewno chce mi pomóc, w niedalekiej przyszłości.. Ale tymczasem już 3ci tydzień chodze chodzę z okropbym bólem i liczyłam, że chociaż doraźnie przepisze mi coś, co usmierzy ból, lecz niestety tak się nie stało.. nic nie przepisał. Dalej chodzę z bólem, który narasta :(( jestem załamana i zmęczona fizycznie nieustannym bólem.

  dr n. med. Andrzej Rogoza2017-10-29

  Potrzeba zniesienia bólu jest istotnym zadaniem lekarza. Ponieważ jednak leki przeciwbólowe zazwyczaj nie leczą a często poważnie szkodzą więc zastosowanie ich wymaga wyraźnych sygnałów ze strony pacjenta, że aktualnie jest to ważna potrzeba. Poziom tolerancji bólu jest indywidualny i znaczna część pacjentów nie życzy sobie leków przeciwbólowych a oczekuje trafnej diagnozy.

 • F

  Odniosę się do lekarza jako androloga leczącego prywatnie - źle zdiagnozował moją przypadłość i zastosował niewłaściwe leczenie. Trafiłem do dra Rogozy ze słabymi wynikami nasienia, uznał to za defekt genetyczny, jednocześnie nie chcąc mi podać nazwy choroby - kiedy chciałem wymusić na nim odpowiedź, powiedział, że to jest podobne do jakiejś jednej choroby, ale... to nie ta choroba. Przez to wszystko straciłem dużo pieniędzy na wizyty, badania i zastrzyki (raz wydałem na leki na 2-3 miesiące ponad 800zł), a efekty były niewielkie. Dowiedziałem się później, że leczenie takimi lekami w moim przypadku jest bezcelowe i zaburzało moją gospodarkę hormonalną. Obecnie jestem na innej terapii, bez żadnych zastrzyków, dostałem prawidłową diagnozę i wszystko idzie dobrze.

  Wizyty bardzo krótkie, a kolejki długie, nigdy nie wszedłem do gabinetu na czas. Sam lekarz o dość neutralnym usposobieniu, jednak widać było że za każdym razem się spieszy do kolejnego pacjenta.

  dr n. med. Andrzej Rogoza2017-01-14

  Z przykrością czyta się tak niesprawiedliwą opinię, tym bardziej, jeśli tyle czasu i wysiłku poświęca się problemom pacjentów.
  Zdecydowane rozpoznanie przyczyn zaburzeń produkcji nasienia jest możliwe w wybranych przypadkach u 15-20%mężczyzn.W rozpoznaniach nie związanych z zaburzeniami hormonalnymi Europejska Akademia Andrologii, której jestem członkiem, wskazuje na pozytywne efekty leczenia ustalonymi dawkami gonadotropin w celu wzmocnienia siły zapładniające nasienia. Tego typu terapia nie powoduje rozchwiania hormonalnego a pozytywne efekty bywają widoczne późno (nawet wiele miesięcy po kuracji). Niestety te leki są drogie i kuracje tego typu są trudne do realizacji i źle odbierane przez pacjentów w Polsce.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dr Rogoza to bardzo dobry lekarz odpowiedział mi na wszystkie pytania wysłuchał mnie i przedewszystkim czułam sie konfortowo podczas wizyty polecam jak najbardziej