lek.

Andrzej Pogłodziński

verifiedCreated with Sketch.

Psychiatra

16 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza
14 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Lekarz specjalista psychiatra W 2006 r. ukończyłem studia medyczne na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu 2008 - 2015 pracowałem w Klinice Psychiatrii Dorosłych… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • T
  Lokalizacja: Poradnia PraxisUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Lata praktyki w szpitalu i placówkach medycznych widać po kontakcie z Panem dr Andrzejem Pogłodzińskim podczas wizyty. Diagnoza postawiona bardzo dobrze i trafnie. Leki dobrze dobrane od samego początku pozwalają mi normalnie funkcjonować i nie mam efektów ubocznych. Dużo rozmawiamy podczas wizyty, tłumaczy objawy i chorobę, działanie leków, lekarz nie patrzy na zegarek. Dzięki niemu powoli wracam do życia. Polecam

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia PraxisUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Pan Doktor bardzo mi pomógł. Zgłosiłem się, bo choruję na chorobę nowotworową. Z tego powodu mam kłopoty ze snem i przykre dla mnie myśli. Doktor zaproponował mi leczenie. A ponieważ nie do końca jasne jest moje leczenie onkologiczne skierował mnie do onkologa, który przyjmuje również w tej przychodni.
  Wlał we mnie nadzieję i uspokoił mnie.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia PraxisUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Lekarz profesjonalny, poważnie podchodzący do sprawy, konkretny, rzeczowy, taktowny. Była to moja pierwsza wizyta i z pewnością wrócę.

 • N
  Lokalizacja: Poradnia PraxisUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Very nice doctor. Explains everything to you very well and gives you all the options that is available. Very satisfied with my visits so far and I would highly recommend him.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia PraxisUsługa: depresja

  nie narzucający sie, nie krepujacy, bardzo pomocny, warto sprobowac - nie ze wszystkim da sie wygrac samemu

  Andrzej Pogłodziński2017-09-28

  W opinii napisano: " warto sprobowac - nie ze wszystkim da sie wygrac samemu"
  Obecnie psychiatria daje możliwość skutecznego i bezpiecznego leczenia. Im szybciej Pacjent zgłasza się do lekarza tym szybciej może wrócić do zdrowia.
  AP

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Dziś po raz pierwszy bylam u Pana Doktora. wcześniej chodziłam do neurologów bo wstydziłam się pójść do psychiatry- nic bardziej mylnego. Polecam wszystkim którzy zastanawiają się tak jak ja by poszli ze swoimi problemami jak najszybciej tam gdzie trzeba a nie okrężną drogą bo szkoda czasu i zdrowia . Pan doktor był bardzo miły,wysłuchał i wyjaśnił wszystko dokładnie .Polecam!!! Odezwę się za jakoś czas o skutkach chociaż już dziś czuje się już lepiej po samej rozmowie .Pozdrawiam ;)
  M.J

  Andrzej Pogłodziński2017-08-30

  Napisała Pani:
  "Polecam wszystkim którzy zastanawiają się tak jak ja by poszli ze swoimi problemami jak najszybciej tam gdzie trzeba a nie okrężną drogą bo szkoda czasu i zdrowia" .

  W Poradni Praxis kilka razy w tygodniu słyszymy: "dlaczego tak długo czekałam/czekałem?"...
  Współczesne leczenie ( generalnie) jest skuteczne, nie uzależnia i pozwala większości Pacjentów powrócić do normalnego życia.
  Im szybciej rozpoczyna się leczenie tym szybciej można wrócić do zdrowia.
  AP

 • E

  Rzetelny, godny polecenia. Bardzo profesjonalnie podszedł do problemu, z pewnością właściwa osoba na właściwym miejscu.

  Andrzej Pogłodziński2017-08-23

  Dziękuję za Pani opinię. Pozdrawiam AP

 • M

  Bardzo dobry fachowiec! Posiada wiedzę i doświadczenie. Praktyka w szpitalu klinicznym powoduje, że odpowiednio dobiera leki bez szpikowana psychotropami. Dodatkowo dobry psycholog!

  Andrzej Pogłodziński2017-08-23

  Dziękuję za wyrażoną opinię. Staram stosować farmakoterapię tylko tam, gdzie jest to konieczne. Pozdrawiam AP

 • M

  Odwiedzam doktora już od 3 lat. Jest jednym z nielicznych psychiatrów, który potrafi wysłuchać i hojnie dzielić się wiedzą medyczną. Rozmowa z nim jest zdecydowanie przyjacielska, ale też bardzo konkretna. Bardzo polecam!

  Andrzej Pogłodziński2017-08-23

  Dziękuję za przekazaną opinię.

 • M

  Pan Doktor skrupulatnie wypytuje o najdrobniejsze szczegóły, tłumaczy diagnozę, którą stawia, rozwiewa wątpliwości, bardzo dobry lekarz, prowadzi mnie w taki sposób, ze wreszcie medycyna mi pomaga.

  Andrzej Pogłodziński2017-08-23

  Akceptacja leczenie przez Pacjenta jest istotnym warunkiem powodzenia całego procesu dochodzenia do zdrowia.
  Jednym z elementów, który podnosi poziom akceptacji, jest zrozumienie przez Pacjenta diagnozy, proponowanego leczenie oraz wiedza na temat możliwych działań niepożądanych i sposobom przeciwdziałania im. Pozdrawiam
  AP

Pytania pacjentów (7)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lekarz specjalista psychiatra

  W 2006 r. ukończyłem studia medyczne na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

  2008 - 2015 pracowałem w Klinice Psychiatrii Dorosłych Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu

  Pomagam Pacjentom z zaburzeniami depresyjnymi, lękowymi, snu, obsesyjno-kompulsyjnych ( OCD) oraz uzależnionym od substancji oraz zachowań ( uzależnienia behawioralne). Prowadzę leczenie chorych na schizofrenię oraz inne psychozy.

  Zespół Poradni Praxis to lekarze psychiatrzy oraz terapeuci, pracujący w oparciu o wspólne standardy leczenia. Jest to szczególnie ważne w leczeniu depresji, zaburzeń lękowych, zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych oraz leczeniu uzależnień ( w tym behawioralnych),

  W pierwszym okresie leczenia lekarz stawia diagnozę, wdraża leczenie ( przepisuje leki) oraz określa jakiego rodzaju terapia ( rozmowa z psychologiem) w danym przypadku jest konieczna oraz w jakim zakresie.
  Dodatkowo lekarz określa od kiedy w/w terapia jest możliwa biorąc pod uwagę aktualny stan zdrowia Pacjenta oraz czas niezbędny do rozpoczęcia działania przyjmowanych przez Pacjenta leków.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

Publikacje

 • Tytuł: Association between OPCRIT dimensions and polymorphisms of HPA axis genes in bipolar disorder. Autorzy: Leszczyńska-Rodziewicz A, Maciukiewicz M, Szczepankiewicz A, Pogłodziński A, Hauser J.