Poradnia Praxis

Poradnia Praxis

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Jak działamy?

Rekomendujemy realizację usługi w siedzibie Poradni. Dla wizyt zdalnych (np. Pacjent jest przeziębiony) porady przeprowadzamy przy użyciu aplikacji MedFile (nic nie jest instalowane na komputerze/smartfonie Pacjenta). Wszystkie usługi Praxis są przedpłacone. Dzięki temu stale możemy proponować terminy dla Pacjentów w ciągu dwóch - trzech dni roboczych w tym na I-sze porady. Dostępne e-zwolnienia oraz e-recepty. Szczegóły omawiamy przy potwierdzaniu wizyt.

Doświadczenie Praxis

Obecnie pracuje w Poradnia Praxis 12 lekarzy psychiatrów oraz 6 terapeutów ( stan na 01.01.2022). Poradnia Praxis rozpoczęła działalność 05.05.2011 r. W tym czasie zrealizowaliśmy ponad 80.000 konsultacji (stan na koniec 2020 r). Prowadzi leczenie Pacjentów z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć naukowych, w oparciu o ścisłą współpracę doświadczonych lekarzy psychiatrów oraz wykwalifikowanych psychologów i psychoterapeutów.

Pełna diagnoza, leczenie oraz psychoterapia dostępne są w jednym miejscu. Usługi świadczymy dla osób dorosłych oraz dzieci.
Dowiedz się więcej

Sprzęt

 • Wiedza i czas lekarzy oraz psychologów. Na prawdę mamy dla Ciebie czas.

Języki

 • Angielski
 • Włoski
Zobacz więcej

Adresy (2)

Specjaliści

Opinie o specjalistach (718)

Ogólna ocena

  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Klaudia Domowicz konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Przyszłam z polecenia od pani psycholog i polecam z całego serca! Pani bardzo sympatyczna widać, że pracuje z powołania. Już na pierwszej wizycie zaproponowała pójście na wiele badań nie olewając tego co mówię. Na pewno będę korzystać z usług tej pani przez bardzo długi okres czasu.

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Natalia Rakowska konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Pani doktor godna polecenia.Pierwsza wizyta objawiła się dodatkowym stresem ale Pani doktor umiejętnie i pełna zaangażowania stworzyła bardzo miła atmosferę poczucie zrozumienia wysluchala co też pomogło mi otworzyc się i przemóc pierwszy kontakt.Leczenie będzie kontynuowane z przyjemnością.

  S
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Piotr Trzeciak konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Wizyta odbyła się w atmosferze pełnego zrozumienia i empatii. Pomimo dużego zdenerwowania, spokój Pana doktora wpłynął też na mnie i mogłam opowiedzieć o swoim problemie. Serdecznie polecam!!!

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. Dorota Kołosowska konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Bardzo empatyczna pani doktor, moja pierwsza wizyta była przyjemna, bardzo przyjazna atmosfera i wsparcie na jakim mi zależało

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Natalia Rakowska konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Pani doktor jest bardzo zaangazowana, slucha, otrzymane leki dzialaja. Pacjent moze na pewno czuc sie zaopiekowany.

  N
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Piotr Trzeciak konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  To moja pierwsza wizyta u Pana Piotra, poprzednie wizyty były u innego psychiatry. Dla odmiany wolałam pójść do kogoś z polecenia i nie zawiodłam się. Wszystko wytłumaczone, bez pośpiechu, w miłej atmosferze. Teraz pora na kontynuowanie leczenia i kolejne wizyty. Szczerze polecam

  Ł
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Maciej Sobczak konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Konkretny lekarz, po wizycie można poczuć się lepiej

  P
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Kamila Kucharska Kowalczyk konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Pani doktor bardzo sympatyczny, miła.
  Wprowadza spokój i przez to można bez skrępowania powiedzieć jaki ma się problem.
  Z zaangażowaniem słucha i daje rozwiązanie problemu.
  Przedstawia sposób w jaki można ten problem rozwiązać i dobiera odpowiednie leki.
  Jestem na początku drogi ale jestem dobrej myśli i mam przekonanie że wybrana dla mnie opcja leczenia przyniesie zamierzony efekt.
  Już jestem umówiony na kolejną wizytę.
  Polecam wizytę u Pani doktor.

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Dorota Kołosowska Inny

  Jestem bardzo zadowolona z pierwszej wizyty, której się trochę obawiałam. Przebiegała w bardzo milej i swobodnej atmosferze. Pani Doktor z empatią i zaangażowaniem słuchała, dopytywała. Czułam że zależy jej aby mi pomóc. Dokładnie wyjaśniła przebieg leczenia. Szczerze polecam!!!

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Kamila Kucharska Kowalczyk konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Pani doktor bardzo sympatyczna i cierpliwa, wszystko wyjaśniła

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania

 • Porady z jakiego zakresu oferuje Poradnia Praxis, Poznań?
  Poradnia Praxis, Poznań dysponuje dużym zespołem o następujących zakresach porad: psychiatria, psychiatria dziecięca, terapia, psychoterapia, psychologia, psychologia dziecięca.
 • Oferta Poradnia Praxis obejmuje 22 usług. Poniżej wybrane usługi świadczone przez zespół tej placówki: psychiatric consultation in English (first visit), psychiatric consultation in English (next visit), konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta), konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta), konsultacja online (pierwsza), konsultacja online (kolejna), konsultacja psychiatryczna telefoniczna (kolejna wizyta), Konsultacja psychiatryczna online (kolejna wizyta), Terapia uzależnień on-line, terapia uzależnień (pierwsza wizyta).
 • Tak, Poradnia Praxis oferuje konsultacje online. Wybierz konsultację online podczas umawiania wizyty, a zobaczysz dostępne terminy.
 • Poradnia Praxis ma zawsze aktualny kalendarz na ZnanyLekarz. Wystarczy, że wybierzesz termin, który najbardziej Ci odpowiada. Umówienie wizyty jest darmowe, a przed wizytą otrzymasz przypomnienie.
 • Poradnia Praxis może mieć dostępne terminy w tym lub w nadchodzącym tygodniu. Terminy, które widzisz w kalendarzu są dostępne, ponieważ aktualizujemy go na bieżąco. Jeśli pierwszy dostępny termin Ci nie odpowiada, sprawdź następny. Rezerwacja terminu jest natychmiastowa, bez dodatkowych opłat.
 • 718 osób dodało swoją opinię o placówce Poradnia Praxis. Średnia ocena placówki to 5 gwiazdek (out of 5).
 • Poradnia Praxis ma 2 różnych lokalizacji. Możesz odwiedzić ich pod 2 adresami:
  • Emilii Sczanieckiej 5/1 Poznań
  • Osiedle Mielżyńskiego 117/1 Swarzędz