Adres

Nowogrodzka 51/1, Śródmieście , Warszawa
FIMEDICA (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Gotówka, Karta płatnicza
22 273.....

Osteopatia

Zwykła wizyta

Ćwiczenia indywidualne • 120 zł

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Osteopatia


Nowogrodzka 51/1, Warszawa

Dowiedz się więcej

FIMEDICA


Zwykła wizyta


Nowogrodzka 51/1, Warszawa

Dowiedz się więcej

FIMEDICA


Ćwiczenia indywidualne


Nowogrodzka 51/1, Warszawa

120 zł

FIMEDICA

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
27 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: FIMEDICA Naderwany przyczep miesniowy

Bardzo Profesjonalny.
Pomógł mi po zabiegu. Bylem zadowolony z przebiegu rehabilitacji i jej wyników
Trafiłem w dobre ręce - dosłownie
Polecam każdemu.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: FIMEDICA rehabilitacja

Polecam Pana Andrzeja, szczególnie w przypadku rehabilitacji kręgosłupa. Pan Andrzej jest rzeczowy, ma plan na wyleczenie kontuzji i chętnie dzieli się wiedzą.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: FIMEDICA

Przesympatyczny. Aktywność fizyczna dostosowana do potencjału i możliwości pacjenta. Ćwiczenia nie schematyczne, ich intensywność i trudność podążają za tempem, w jakim pacjent wraca do zdrowia.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: FIMEDICA kontuzja barku i mieśnia dwugłowego

Pan Andrzej Pecarz jest wysoko wykwalifikowanym specjalistą. Trafiłem do Niego z dwoma problemami: prawy bark oraz mięsień dwugłowy. Z racji uprawianego w sposób półwyczynowy sportu wymagałem specjalistycznego podejścia i takie też otrzymałem.
Diagnoza była "bez pudła", dzięki temu okres wyłączenia z treningów był minimalny. Po kilku zabiegach manualnych mogłem już w pełni sił wrócić do uprawiania sportu.
Co warte podkreślenia dostałem również zestaw ćwiczeń jako prace domowe tak aby wykluczyć powtórzenie się sytuacji kontuzji barku i nogi.
Zauważyć należy, iż stałe doszkalanie się umożliwia Panu Andrzejowi stosowanie najnowszych metod rehabilitacyjnych.
Widać również, ze praca w tym zawodzie jest jego pasją.
Szczerze polecam!!!!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: FIMEDICA rehabilitacja pooperacyjna

Jestem bardzo zadowolona z ćwiczeń i elementów terapii manualnej u Pana Andrzeja.  Ćwiczenia dobrane odpowiednio do stanu nogi , nie powodują przeciążenia  a jednocześnie są na tyle odważne, że już po kilku zajęciach widać konkretne postępy. Pan Andrzej cierpliwie pomaga zniwelować panikę, która po 3 operacji kolana towarzyszy mi dość często. Terapia manualna też bardzo skuteczna, ścięgna przestały przeskakiwac a opuchlizna znacznie się zmniejszyła. Nie sądziłam nawet, że masażem można osiągnąć tak dobry efekt.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: FIMEDICA

Do Pana Andrzeja trafiłam z urazem kolana. Podejrzewano u mnie skręcenie kolana i zwichnięcie rzepki. Tego fizjoterapeutę polecili mi znajomi z lekcji tańca. Nie mogłam chodzić, a ból był nie do zniesienia. Korzystałam u Pana Andrzeja z terapii manualnej i ćwiczeń rehabilitacyjnych. Jestem bardzo zadowolona, bo dzięki temu szybko wróciłam do formy a ortopedzi sugerowali mi, że mogę być na długo wyłączona z życia. Dziękuję bardzo, za to, że mogę chodzić, że jestem sprawna, teraz doceniam każdy krok! Z całego serca polecam Pana Andrzeja, tym bardziej, że widać, ze lubi to co robi, jest uśmiechnięty i motywuje pacjentów.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: FIMEDICA

Polecam Bardzo profesjonalne podejście. Pierwszy raz spotkałem się z tak szczegółowym badaniem . Przed rozpoczęciem terapii manualnej został przeprowadzony wywiad, dzięki któremu moja terapia zostało przeprowadzona w odpowiedni sposób. Dodatkowo na koniec terapii zostałem nauczony ćwiczeń które mogę wykonywać w celu przyspieszenia regeneracji po kontuzji.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: FIMEDICA

Ogromna wiedza, która cały czas jest pogłębiana, pilnowanie każdego ruchu podczas ćwiczeń, nie odpuszczanie, motywowanie a to wszystko z uśmiechem na twarzy, taki właśnie jest Andrzej.
Podczas terapii manualnej nie raz uratował mnie przed ogromnym bólem, a podczas ćwiczeń nigdy nie odpuszczał za co jestem mu wdzięczna do dziś. Z całego serca polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: FIMEDICA

Serdecznie polecam!
Andrzej jest prawdziwym fachowcem. Ogromny profesjonalizm, kompleksowe, fachowe podejście do pacjenta, ogromna wiedza oraz sympatyczne usposobienie. Terapia z Andrzejem jest efektywną współpracą i prowadzi do szybkiej poprawy zdrowia.
Polecam i dziękuję!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: FIMEDICA rehabilitacja pooperacyjna

Andrzeja polecam z całego serca! Jestem po dwóch operacjach odcinka lędźwiowego kręgosłupa i dzięki pomocy i zaangażowaniu Andrzeja odzyskuję sprawność. Andrzej jest rzetelny, pomocny, zawsze uśmiechnięty i i obdarzony anielską cierpliwością! Fizjoterapeuta 10/10!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie