Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lekarz o dużym doświadczeniu i szerokiej praktyce w kardiologii również w echokardiografii.
  Każdego pacjenta traktuje indywidualnie z uprzejmością, empatią i życzliwością.
  Nigdy nie okazuje zniecierpliwienia i nie traktuje rutynowo kontaktu z pacjentem. Trafnie wydaje diagnozy i jest skuteczny w leczeniu.
  Może być wzorem postawy lekarza wobec pacjenta dla młodych absolwentów medycyny.

 • Za malo takich wspanialych lekarzy....i takich ludzi ...jak Dr.Kmita....niesamowity czlowiek....doskonaly diagnostyk....serdeczny opiekun....wiele cieplych slow o nim slyszalam odwiedzajac mojego Tate...calkowicie bezinteresownie oddany pacjentom...bardzo mu za to jestem wdzięczna.

 • Bardzo kompetentny , opanowany i mający czas dla pacjenta. Moja mama jest od trzech lat pod opeką tego wspaniałego lekarza , wyproadził ją grożnego nadciśnienia .Tak potwierdzam , to lekarz z prawdziwego zdarzenia.

 • Bardzo zaimponowł mi przy pierwszej wizycie,ogromnym wyważeniem zaordynowania leków.Tylko to co konieczne, oczywiście po kompleksowym badaniu. Wniosek - wysokiej klasy specjalista,ludzki i normalny
  Takich lekarzy życzyłoby sobie każdy " Kowalski "

 • doskonale podejscie do pacjenta 100% uczciwosc wiedza idoswiadczenie
  ```
  Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
  ```

 • potwierdzam tą opinie.wielokrotnie wykonywał mi w tej klinice w czasie leczenia echo serca. jego opanowaniefachowość i wiedza działa uspokajająco i utwierdza pacjęta że jestwe właściwych rękach idobrej klinice wyśmienity lekarz.

 • Lekarz z prawdziwego zdarzenia! Doskonały specjalista. Wyprowadził mnie dwa lata temu z ciężkiego zawału serca( po koronografii ratunkowej ), jako ordynator na intensywnej terapii w II Klinice Kardiologii CM UJ w Krakowie ul. Kopernika. Od dwóch lat jestem pod jego opieką w Przychodni Przyklinicznej. Ordynuje także w Centrum Kardiologicznym AMICOR przy ul. Krakusów 4 w Krakowie. Lekarz bardzo kompetentny, skromny, przyjacielski dla pacjentów!
  Niezwykle serdecznie go polecam wszystkim chorym na serce.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

51

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

590

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.