lek.

Alicja Kujawa

Ginekolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Dostępność

  Lekarz Alicja Kujawa przyjmuje w 3 gabinetach

 • Kontakt

  Ten ginekolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 1300 osób

 • Specjalizacja

  Lekarz Alicja Kujawa to jeden z 153 lekarzy o specjalizacji ginekolog w miejscowości Bydgoszcz na ZnanyLekarz.pl

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Opinie pacjentów

 • bardzo słaby

  Ja również zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami. Żałuję, że nie kierowałam się widoczną tutaj skalą krytycznych komentarzy i przez brak dostępności innego lekarza na NFZ wybrałam właśnie ją. Swoją drogą, to, że tak szybko można się do dr Kujawy zapisać też chyba o czymś świadczy. Pani doktor jest bardzo opryskliwa i arogancka. Już podczas oczekiwania w kolejce z jej gabinetu słychać krzyki w kierunku pacjentek. Nigdy nie ma czasu, więc wizyty prowadzone są byle jak. Stara się przekrzyczeć pacjentkę, upokorzyć. Pokazać, że się na niczym nie zna, jednocześnie mając o to pretensję. Moja pierwszą ciąże ostatecznie poroniłam. Przez cały okres jej trwania,ginekolog nie była pewna, który to ostatecznie tydzień, jednak nie zleciła badań beta HCG. Nigdy nie wydrukowała też zdjęcia USG, ani nie objaśniła mi co widać na ekranie. Pamiętam, jak udzielała mi wskazówek odnośnie stosowania kwasu foliowego, że mam wybierać taki bez szkodliwych substancji pomocniczych. Więc kiedy na kolejnej wizycie poinformowałam ją, że taki znalazłam, to śmiała się, że to niemożliwe i z pełną dozą sarkazmu prosiła o podanie nazwy, gdyż odtąd będzie wszystkim ten lek polecać. Po ostatniej wizycie byłam tak zdruzgotana, że postanowiłam już tam nie wracać. Jestem ciekawa do jakiego jeszcze stopnia musi wzrosnąć ogólne niezadowolenie pacjentek, żeby ten problem był w końcu zauważony.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  Zgadzam się w 100 % ze wszystkimi opiniami negatywnymi. Pierwsza wizyta kilka lat temu super, potem już porażka. Była bardzo bezczelna, krzyczała, że zabieram jej prywatny czas, moje objawy potraktowała lekceważąco. Stwierdziła, że wszystkie pacjentki mają zawsze jakiś problem. Przepisała mi tylko krem , w dodatku bardzo drogi. Zmieniłam lekarza i żałuję, że tak późno.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  Zdecydowanie najgorszy specjalista, u jakiego kiedykolwiek byłam! Niedelikatna, a przy tym bezczelna, potrafi na pacjenta krzyczeć, jak coś jej się nie podoba. Pozwala sobie na złośliwe docinki nie mające żadnego związku z wizytą. Najpierw zdiagnozowała stan zapalny i przepisała z tego tytułu jedne z droższych możliwych specyfików. Krótko po tym poszłam do innego lekarza i ten stanu zapalnego nie zdiagnozował. W każdym razie po zdiagnozowaniu stanu zapalnego szanowna pani doktor pobrała cytologię. Gdy chciałam po kilku tygodniach odebrać wynik cytologii, okazało się, że pani doktor w ogóle nie wysłała mojej cytologii do przebadania, bo przecież był stan zapalny! To po co w ogóle cokolwiek pobierała? Dlaczego w ogóle nie raczyła mi powiedzieć, że nie ma zamiaru jej nigdzie wysyłać? To zresztą jej bardzo charakterystyczna - na złośliwe docinki w trakcie wizyty ma czas, natomiast merytoryka nie jest już jej mocną stroną. Generalnie pacjent ma wszystko wiedzieć sam i we wszystkim się sam orientować, bo jej jest szkoda czasu cokolwiek powiedzieć i wytłumaczyć. Po wizycie długo nie mogłam dojść do siebie. A przecież wizyta u ginekologa nie musi tak wyglądać, jest wielu innych lekarzy. Nigdy więcej nie pójdę do dr Kujawy i innym też to zdecydowanie odradzam!


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Byłam u pani doktor Kujawy. Była to moja pierwsza wizyta u niej. Zapisałam się na wizytę z zamiarem przepisania tabletek. Bez problemu mi je zapisała. Pani doktor zrobiła mi kompletne badania. Przy czym była miła i delikatna. Szczerze polecam!!!

 • bardzo słaby

  Nie polecam Pani Alicji Kujawy.Potraktowała mnie przedmiotowo.Poszłam usunąć wkładkę...poprosiłam zaraz o przepisanie antykoncepcji a P.Alicja dziwnym tonem ,proszę przyjść na kolejną wizytę bo mi zapłacą tylko za jedną usługę.Skoro już udaję się do lekarza i biorę dzień wolny to chyba logiczne,że chciałabym załatwić to wszystko na jednej wizycie .Paranoja nie lekarz,wiecznie nie ma czasu dla pacjenta....


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Bylam u P. Doktor pierwszy jak i u ginekologa P.Kujawa zrobila na mnie bardzo mile wrazenie :-) zrobila mi wszystkie początkowe badania odrazu mi powiedziala ze mam zakażenie po czym przepisala mi lekarstwa i kolejna wizyta za 3tyg i wcale nie trzeba czekać na wizyte długo. Mam nadzieje ze w przyszłości będzie prowadziła moja ciaze! ;-)

 • bardzo słaby

  Nie polecam tego lekarza nikomu! pani Kujawa jest wyjątkowo arogancka i mało delikatna. Pacjentów traktuje z góry.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  Tragedia, byłam u pani doktor tylko raz i nigdy więcej nie pójdę! Potraktowała mnie okropnie, przyszłam z problemem liczyłam na to, że mnie zbada i pomoże, a ona powiedziała: "Śpieszę się dzisiaj, nie mam czasu na badanie i tak jest Pani chora to nic dobrego z tego nie będzie". Nie muszę nic więcej dodawać...


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Uważam ze pani dr.Kujawa jest dobrym lekarzem.Prowadziła mi ciąże podczas wizyt nie było żadnych telefonów,ani opowiastek o jej życiu prywatnym,a tym bardziej o dzierganiu firanek to jakieś złośliwe brednie.Kiedy miała by to robić?Jest bardzo miła,sympatyczna i przede wszystkim bardzo kompetentna w swoim fachu.Odpowiadała na każde moje pytanie które miałam.Pomogła w różnych sytuacjach. A co do badań USG zawsze je wykonywała bardzo drobiazgowo i przy tym mówiło co widzi i co się obecnie dzieje z płodem.Widzi nie tylko główkę dziecka ale i inne części ciała.Rozumiem że można być niezadowolonym ale nie piszcie takich bzdur.Ja jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam tą panią doktor

 • bardzo słaby

  Ten lekarz ma problem ze znalezieniem innej części ciała niż główka dziecka 6-cio miesięcznego płodu. Obgaduje innych pacjentów. Wisi na telefonie komórkowym wydłużając badanie. Notorycznie się spóźnia. Nie polecamy tej pani. Mamy z żoną porównanie do dr Drewy gdzie jest pełen profesjonalizm.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Tomasz Kolossa

ginekolog,  onkolog

Umów się