Lek.

Alicja Kujawa

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • S
  Lokalizacja: VitamedUsługa: badania przedoperacyjne

  Ja polecam Panią Dr Kujawe bardzo dobry lekarz i bardzo miła dzieki Pani Doktor wykryto u mnie poważna chorobe

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  2

  Ogólna ocena
  99 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • S
   Lokalizacja: VitamedUsługa: badania przedoperacyjne

   Ja polecam Panią Dr Kujawe bardzo dobry lekarz i bardzo miła dzieki Pani Doktor wykryto u mnie poważna chorobe

  • A

   Chodzę do Pani doktor od paru lat i jestem w wielkim szoku czytając te negatywne opinie. Pierwsza moja wizyta parę lat temu odbyła się gdy miałam problem i żaden z prywatnych i szanowanych lekarzy nie był mi w stanie pomóc. Czytając pierwszy raz te opinie byłam sceptycznie nastawiona. Jednak już na początku wizyty moje wątpliwości zostały rozwiane. Po krótkim badaniu Pani doktor powiedziała co mi jest i przepisała odpowiednie leki, które pomogły mi już po paru dniach. Od tego momentu chodzę tylko do niej. Teraz gdy staram się o dziecko, a mam z tym również problem Pani doktor poświęca mi czas na nfz i chodzę do niej na wizyty i kontrole średnio co 10 dni. Czy kiedykolwiek spotkałam sie z arogancja? Nigdy! Czy Pani doktor jest konkretna? Zawsze! Być możne wiele Pan piszących te opinie myli rzeczowe i konkretne komunikaty z arogancja? Ja natomiast zamiast słodzenia i "miziania po głowie" wole rzeczowe i profesjonalne komunikaty, które pomogą mi rozwiązać problem. Zawsze spotykam się ze zrozumieniem i uzyskuje odpowiedzi na moje pytania, dodatkowo Pani doktor poświęca mi tyle uwagi ile potrzebuje, a jej wiedza jest dla mnie na wysokim poziomie! Czas który mi poświęca jest zawsze w pełni wystarczający i zawsze są to wizyty na nfz.

  • Bylam dzisiaj na wizycie u dr Kujawy. Byla to moja pierwsza i ostatnia wizyta. Zdecydowanie nie polecam. Moge potwierdzic, ze pani dr jest opryskliwa, arogancka i bezczelna. Interesowalo ja tylko jak dluga jest jeszcze kolejka. Nie zainteresowala sie tym, co jej mowilam.
   Probowala mi wmowic, ze na pewno nic mnie nie boli.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • K

   Ja również zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami. Żałuję, że nie kierowałam się widoczną tutaj skalą krytycznych komentarzy i przez brak dostępności innego lekarza na NFZ wybrałam właśnie ją. Swoją drogą, to, że tak szybko można się do dr Kujawy zapisać też chyba o czymś świadczy. Pani doktor jest bardzo opryskliwa i arogancka. Już podczas oczekiwania w kolejce z jej gabinetu słychać krzyki w kierunku pacjentek. Nigdy nie ma czasu, więc wizyty prowadzone są byle jak. Stara się przekrzyczeć pacjentkę, upokorzyć. Pokazać, że się na niczym nie zna, jednocześnie mając o to pretensję. Moja pierwszą ciąże ostatecznie poroniłam. Przez cały okres jej trwania,ginekolog nie była pewna, który to ostatecznie tydzień, jednak nie zleciła badań beta HCG. Nigdy nie wydrukowała też zdjęcia USG, ani nie objaśniła mi co widać na ekranie. Pamiętam, jak udzielała mi wskazówek odnośnie stosowania kwasu foliowego, że mam wybierać taki bez szkodliwych substancji pomocniczych. Więc kiedy na kolejnej wizycie poinformowałam ją, że taki znalazłam, to śmiała się, że to niemożliwe i z pełną dozą sarkazmu prosiła o podanie nazwy, gdyż odtąd będzie wszystkim ten lek polecać. Po ostatniej wizycie byłam tak zdruzgotana, że postanowiłam już tam nie wracać. Jestem ciekawa do jakiego jeszcze stopnia musi wzrosnąć ogólne niezadowolenie pacjentek, żeby ten problem był w końcu zauważony.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • M

   Zgadzam się w 100 % ze wszystkimi opiniami negatywnymi. Pierwsza wizyta kilka lat temu super, potem już porażka. Była bardzo bezczelna, krzyczała, że zabieram jej prywatny czas, moje objawy potraktowała lekceważąco. Stwierdziła, że wszystkie pacjentki mają zawsze jakiś problem. Przepisała mi tylko krem , w dodatku bardzo drogi. Zmieniłam lekarza i żałuję, że tak późno.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • P

   Zdecydowanie najgorszy specjalista, u jakiego kiedykolwiek byłam! Niedelikatna, a przy tym bezczelna, potrafi na pacjenta krzyczeć, jak coś jej się nie podoba. Pozwala sobie na złośliwe docinki nie mające żadnego związku z wizytą. Najpierw zdiagnozowała stan zapalny i przepisała z tego tytułu jedne z droższych możliwych specyfików. Krótko po tym poszłam do innego lekarza i ten stanu zapalnego nie zdiagnozował. W każdym razie po zdiagnozowaniu stanu zapalnego szanowna pani doktor pobrała cytologię. Gdy chciałam po kilku tygodniach odebrać wynik cytologii, okazało się, że pani doktor w ogóle nie wysłała mojej cytologii do przebadania, bo przecież był stan zapalny! To po co w ogóle cokolwiek pobierała? Dlaczego w ogóle nie raczyła mi powiedzieć, że nie ma zamiaru jej nigdzie wysyłać? To zresztą jej bardzo charakterystyczna - na złośliwe docinki w trakcie wizyty ma czas, natomiast merytoryka nie jest już jej mocną stroną. Generalnie pacjent ma wszystko wiedzieć sam i we wszystkim się sam orientować, bo jej jest szkoda czasu cokolwiek powiedzieć i wytłumaczyć. Po wizycie długo nie mogłam dojść do siebie. A przecież wizyta u ginekologa nie musi tak wyglądać, jest wielu innych lekarzy. Nigdy więcej nie pójdę do dr Kujawy i innym też to zdecydowanie odradzam!

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • P

   Byłam u pani doktor Kujawy. Była to moja pierwsza wizyta u niej. Zapisałam się na wizytę z zamiarem przepisania tabletek. Bez problemu mi je zapisała. Pani doktor zrobiła mi kompletne badania. Przy czym była miła i delikatna. Szczerze polecam!!!

  • A

   Nie polecam Pani Alicji Kujawy.Potraktowała mnie przedmiotowo.Poszłam usunąć wkładkę...poprosiłam zaraz o przepisanie antykoncepcji a P.Alicja dziwnym tonem ,proszę przyjść na kolejną wizytę bo mi zapłacą tylko za jedną usługę.Skoro już udaję się do lekarza i biorę dzień wolny to chyba logiczne,że chciałabym załatwić to wszystko na jednej wizycie .Paranoja nie lekarz,wiecznie nie ma czasu dla pacjenta....

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • L

   Bylam u P. Doktor pierwszy jak i u ginekologa P.Kujawa zrobila na mnie bardzo mile wrazenie :-) zrobila mi wszystkie początkowe badania odrazu mi powiedziala ze mam zakażenie po czym przepisala mi lekarstwa i kolejna wizyta za 3tyg i wcale nie trzeba czekać na wizyte długo. Mam nadzieje ze w przyszłości będzie prowadziła moja ciaze! ;-)

  • Z

   Nie polecam tego lekarza nikomu! pani Kujawa jest wyjątkowo arogancka i mało delikatna. Pacjentów traktuje z góry.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz