dr n. med.

Aleksandra Szczepanek - Grettka

Dermatolog, Lekarz medycyny estetycznej

Pen-iconCreated with Sketch. Zadaj darmowe pytanie Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Aleksandra Szczepanek-Grettka jest lekarzem dermatologiem z tytułem doktora nauk medycznych, specjalizującym się szczególnie w dermatologii dziecięcej . Ponadto jako wieloletni pra... więcej

 • kwas migdałowy

  Witam ,
  czy mogę zrobic kurację kwasem migdałowym jeśli stosuję differin ?Czy muszę odczekać jakiś czas ?
  pozdrawiam

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Differin wysusza i uwrażliwia skórę. Raczej kuracji nie łączy się z peelingami ze względu na możliwość znacznego podrażnienia skóry. Proponuję peelingi po odstawieniu leku. Pozdrawiam

 • plamy na napletku

  Jak nazywa się choroba , białe (wchodzące w kolor przezroczyste) plamy na napletku penisa? Czy z tym iść do urologa czy dermatologa? Lekko boli kiedy dotykam tych miejsc. Po tym objawie czuję dyskomfort w kroczu , może nie ból (okolice węzłów pachwinowych).
  ps. Byłem już u dwóch dermatolog i jedna… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Witam. Może to być leukoplakia , liszaj twardzinowy i zanikowy lub inne schorzenia. Konieczna konsultacja, ew. badania dodatkowe-mykologia, wycinek. Zmiany w tej okolicy wymagają szybkiego leczenia. Pozdrawiam Więcej

Zobacz wszystkie (22) odpowiedzi

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Aleksandra Szczepanek-Grettka jest lekarzem dermatologiem z tytułem doktora nauk medycznych, specjalizującym się szczególnie w dermatologii dziecięcej . Ponadto jako wieloletni pracownik i zastępca kierownika oddziału dermatologii dziecięcej Szpitala im. St. Leszczyńskiego w Katowicach,bierze udział w licznych kongresach i zjazdach w kraju i za granicą. Jest specjalistą w dermatologii estetycznej, leczeniu chorób włosów (w szczególności łysienia), trądziku, łuszczycy, a także dermatochirurgii.

Ocena pacjentów:

5 opinii

 • Po kilku nieskutecznych wizytach u ponoć "renomowanych" dermatologów, którzy przepisywali co rusz to inne i nie tanie leki, trafiłam do Pani doktor z 10 letnią Córką. Podejście do dzieci cudowne. Rezultaty widoczne i trwałe :) i to za sprawą wcale nie drogich preparatów..

 • Aż się zdziwiłam czytając poprzednie komentarze .... Pani Dr jest bardzo niesympatyczną osobą. W głosie i sposobie mówienia ma bardzo dużo pretensji! Kilka miesięcy leczyłam corkę u Pani Dr lecz niestety bez żadnych nawet najmniejszych popraw. Pierwszy raz spotkałam się z lekarzem który ma tak zimny stosunek do małych dzieci. NIE POLECAM (leczyłam córkę z NFZ może prywatnie ma lepszy stosunek - nie wiem)

 • Przesympatyczna Pani doktor! Bardzo skrupulatnie dobiera leczenie. Serdecznie polecam!

 • Zgadzam się z przedmówcą :)
  Nasza córeczka nie znosi lekarzy a to jest jedyna Pani dr do której córcia wchodzi bez żadnego wahania :) Oprócz cudownego podejścia do dzieci, posiada baaardzo dużą wiedzę, potrafi dostosować odpowiednie leczenie dla dziecka i w pełni słucha rodziców i ich obaw. Potrafi wspaniale poradzić i uspokoić, przedstawiają przy tym wszystkie za i przeciw danego leczenia.

 • Wspaniała pani doktor. Mogę polecić jako specjalistę w dermatologii dziecięcej. Ma bardzo dobry kontakt z dziećmi.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online