Dzień dobry,
jestem psycholożką, absolwentką studiów magisterskich na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu. Wybrałam specjalność kliniczną i to w tym obszarze stale podnoszę swoje kompetencje. Jestem w trakcie czteroletniego szkolenia w Szkole Psychoterapii Crescentia, które przygotowuje do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego. Ukończyłam również Szkołę Racjonalnej Terapii Zachowania. RTZ wywodzi się z nurtu terapii poznawczo-behawioralnych. W mojej pracy korzystam również z podejścia systemowego oraz terapii akceptacji i zaangażowania. Bliskie są mi uważność, samowspółczucie oraz ciałożyczliwość.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam na Oddziale Chorób Afektywnych Kobiecym oraz Oddziale Podwójnej Diagnozy i Leczenia Uzależnień w Centrum Medycznym HCP w Poznaniu. Pracowałam również jako psycholożka w liceum oraz w przedszkolu. Obecnie pracuję w Centrum Zdrowia Psychicznego Instytutu Psychoedukacji przy ul. Św. Michała w Poznaniu, gdzie prowadzę indywidualne procesy wsparcia psychologicznego oraz tzw. triaże, czyli wstępną ocenę stanu psychicznego pacjenta, po której kieruję daną osobę na wsparcie psychologiczne, konsultację psychiatryczną, do grupy psychoedukacyjnej/terapeutycznej i/lub na oddział psychiatryczny.
Jestem założycielką gabinetu psychologicznego “Spokojnie” - pracuję stacjonarnie oraz on-line. Chcę oswajać lęk przed specjalistami z zakresu zdrowia psychicznego, ponieważ wiem, że korzystanie z tego rodzaju wsparcia nadal bywa obciążone stygmatyzacją. Zależy mi, żeby moi Pacjenci czuli się bezpieczni oraz wysłuchani. Bardzo ważna jest dla mnie psychoedukacja. Wyposażam pacjentów w narzędzia, dzięki którym jest im łatwiej funkcjonować samodzielnie po ukończonej terapii.
Zapraszam do kontaktu, jeśli potrzebują Państwo wsparcia m.in. z wyzwaniami życiowymi, kryzysami i trudnościami w relacjach. Służę wsparciem, jeśli:
* Chcesz lepiej zrozumieć siebie i swoje emocje
* Czujesz się przytłoczony stresem i obowiązkami
* Doświadczasz trudności w relacjach z bliskimi
* Masz trudności z adaptacją do nowych sytuacji
* Jesteś przed podjęciem ważnej życiowej decyzji
* Potrzebujesz wsparcia w radzeniu sobie z lękiem i depresją
W swojej pracy przestrzegam zasad Kodeksu Etycznego Psychologa Polskiego Towarzystwa Psychologicznego doceniając wyjątkowość i unikalną wartość każdej osoby. Respektuję prawo pacjentów do autonomii, podmiotowości, intymności i do zachowania prywatności. Moją pracę poddaję regularnej superwizji.
Pracuję z osobami dorosłymi, powyżej 18 roku życia.