lek. dent.

Aleksandra Bąk

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

39 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
55 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Leczę Ciebie tak jakbym sama chciała być leczona. Dbam o to byś poczuł się swobodnie i bez skrępowania opowiedział o celu swojej wizyty, dbam o bezbolesne leczenie. Proponuję najlepiej… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
39 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • T
  Lokalizacja: BIELIK Gabinet StomatologicznyUsługa: ból zęba

  Profesjonalnie, miło, wszechstronna pomoc i wyposażenie gabinetu. Solidnie i niedrogo. Serdecznie polecam

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BIELIK Gabinet Stomatologiczny

  Po wizycie czuje, ze w koncu trafilem na profesjonaliste w tym fachu. Szkoda tylko, ze tak pozno. Analiza problemu, ustalenie planu dzialania, odpowiedz na nurtujace pytania. Naprawde polecam kazdemu takiego lekarza.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BIELIK Gabinet Stomatologiczny

  Pani doktor szczegółowo mnie zbadała, odpowiedziała na wszystkie pytania, ustaliła plan leczenia. Dziękuję za profesjonalizm i cierpliwość.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BIELIK Gabinet StomatologicznyUsługa: ubytki w zębach u dziecka

  Dziękuję bardzo za leczenie mojego synka. Jestem pełen podziwu dla podejścia, wnikliwości i dokładności. Widać że Pani doktor zna się na tym co robi i jest na bieżąco z nowościami . To naprawdę się czuje w kontakcie z Panią doktor. Godzinne badanie i wyjaśnienia. Rzadko się spotyka taką wnikliwość i chęć pomocy. Będąc dziś w roli ojca małego pacjenta, nie mającego wiele pojęcia o zębach, zobaczyłem jak ważne jest takie podejście. W przeszłości wielokrotnie słuchając co do mnie mówili dentyści czułem się jak ignorant – „no bo to wszystko takie oczywiste, że jak można o tym nie wiedzieć”. I chyba większość pacjentów też tak się czuje, że powinni coś wiedzieć, a nie wiedzą. Pani doktor wszystko wyjaśniła, mówiła prostym i zrozumiałym językiem. Bez zbędnego „mądrowania”. Nie zakładała, że coś powinienem wiedzieć, tylko wytłumaczyła tak żebyśmy zrozumieli, a jednocześnie słuchając wyjaśnień nie czułem się jak ignorant. Cierpliwość i zrozumienie dla obaw dziecka, miły, uspokajający głos sprawiły, że wszystko się udało. Cieszę się, że Pani doktor zajęła się zębami mojego syna!

 • K
  Lokalizacja: BIELIK Gabinet StomatologicznyUsługa: leczenie kanałowe

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor Aleksandry.Szczegółowo omówiła plan leczenia i doradziła w kwesti dalszego postępowania. Było bezboleśnie i komfortowo.W gabinecie panowała przyjazna nie napięta atmosfera. Gabinet jest wyposażony w profesjonalny sprzęt.Cieszę się że po przeprowadzce do łodzi, znalazłam świetnego dentystę .

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BIELIK Gabinet Stomatologiczny

  To już moja kolejna wizyta u Pani Doktor na przestrzeni kilku lat. Po raz kolejny wyleczony ząb, zdiagnozowanie następnych "usterek", wszystko omówione, wyjaśnione oraz przedstawiony plan na dalsze leczenie. Dodam że nie jestem łatwym pacjentem i ciężko mi przekonać się stomatologa, ale siadając na fotelu Pani Oli i widząc jej podejście do pacjenta i leczenia uważam że nie mogłem lepiej trafić. Polecam :)

  Aleksandra Bąk2018-06-12

  Dziękuję za opinię,
  Bardzo się cieszę, ze znaleźliśmy wspólny język, jest to niezwykle ważne w leczeniu stomatologicznym. Wszystkie lęki pochodzące z przeszłości mijają z czasem, gdy można zobaczyć, że może być inaczej, normalnie.
  Dziękuję za udane leczenie i życzę sukcesów w utrzymaniu efektów.
  Pozdrawiam Aleksandra Bąk

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BIELIK Gabinet Stomatologiczny

  Pomimo trudnej pacjentki, bez problemu udało się zrobić pani doktor to co nie udało się innym dentystom.
  Podczas wizyty, dziecko było obsłużone w pełni kompleksowo od naprawy zębów, zdjęć po naukę prawidłowego szczotkowania.
  Ps. Pomysłowe asystentki:-)

  Aleksandra Bąk2018-06-12

  Dziękuję za opinię,
  Każdy pacjent jest dla mnie tak samo ważny. Szczególną uwagę zwracam na prawidłową higienę jamy ustnej, bo to właściwie początek udanej współpracy, czyli wspólnego sukcesu. Prawdą jest, że asystentki to ogromny skarb i bez nich praca byłaby bardzo trudna. Dziękuję szalenie moim asystentkom za owocną współpracę.
  Pozdrawiam Aleksandra Bąk

 • B
  Lokalizacja: BIELIK Gabinet StomatologicznyUsługa: konsultacje protetyczne

  Kolejna wizyta i coraz mniejszy stres. A muszę zaznaczyć że bardzo bardzo boję się stomatologa.Pani doktor jest kompetentna i konkretną. Opisała całą drogę leczenia jakie mnie czeka aż do zrobienia protezy. Dziś leczenie kanałowe pierwszego z zębów, za tydzień drugi. Było profesjonalnie, prawie bezboleśnie, choć pani doktor starała się żeby było ok.

  Aleksandra Bąk2018-06-12

  Dziękuję za opinię.
  Plan leczenia daje wszystkim poczucie bezpieczeństwa, dlatego tak ważne jest dla mnie przedstawienie go jak najdokładniej przed rozpoczęciem leczenia. Cieszę się że spełniam Pani oczekiwania. Najważniejsze to zadowolony pacjent :)
  Pozdrawiam Aleksandra Bąk

 • M
  Lokalizacja: BIELIK Gabinet StomatologicznyUsługa: ruszający sie ząb

  W czasie pobytu w sanatorium przez kilka dni ruszał mi się ząb mądrości. niezwłocznie po powrocie szukałam dobrego stomatologa blisko mojego miejsca zamieszkania. W serwisie Znany lekarz znalazłam bardzo pozytywne opinie. We środę 14. lutego zgłosiłam się z mocno ruszającym się zębem do p. Aleksandry Bąk w Klinice Bielik uprzedzając jednocześnie iż cierpię na paniczny lęk przed dentystą. PO obejrzeniu zrobionego na miejscu zdjęcia p. Bąk powiedziała, że ząb trzeba usunąć i można to zrobić od razu. Zgodziłam się. Dostałam do podpisu długachną listę możliwych komplikacji. W stresie w jakim wtedy byłam ją podpisałam, mówiąc jednocześnie p. Bąk iż po zapoznaniu się właściwie powinnam napisać testament. Na to usłyszałam, że nie będzie tak źle ale "musimy się zabezpieczać". Na spokojnie i bez stresu pewnie dopytałabym o te kolejne pozycje, ale jako dentystyczny cykor chciałam wszystko mieć jak najszybciej za sobą.
  Otrzymałam znieczulenie. Nadal czułam ból więc dostałam kolejną dawkę. Ząb został wyrwany szybko. Potem dopiero nastąpiła tortura skrobania kości, którą już czułam jako ból szczęki promieniujący do oczodołu. Po zabiegu otrzymałam zalecenia, do których pieczołowicie się stosowałam. Zapłaciłam 200 zł. Wieczorem pojawił się ból w miejscu usunięcia zęba, promieniujący na całą szczękę. we czwartek ból się nasilał i mimo zimnych okładów twarz zaczęła mi puchnąć po tej stronie. Po kolejnej nieprzespanej nocy zgłosiłam się w piątek w Klinice Bielik. Pani doktor posadziła mnie w fotelu, dała znieczulenie i zaczęła skrobać ponownie kość - tym razem bolało bardzo mimo znieczulenia. Usłyszałam, że założony jest opatrunek z lekiem i "to powinno wystarczyć". Poproszono mnie o uiszczenie 60 zł za tę ponowną wizytę.
  Następnej nocy - trzeciej nieprzespanej - twarz była już bardzo opuchnięta i nieruchoma po stronie usuniętego zęba., a temperatura sięgała 38 C. W sobotę pojechałam więc do Szpitala Barlickiego na oddział Chirurgii Szczękowej, gdzie dowiedziałam się że najprawdopodobniej utworzył mi się ropień w zatoce a opuchlizna być może prowadzi do porażenia nerwu twarzowego . Otrzymałam zalecenie zastosowania antybiotyku Dalacin 600 mg w dawce co 8 godzin przez przynajmniej 5 dni i stosowanie środków przeciwgorączkowych i przeciwbólowych. Gdyby stan się pogarszał miałam zgłosić się ponownie do szpitala .
  Dziś jest poniedziałek, piąty dzień po pierwszej wizycie u pani Bąk a ja: łykam antybiotyk, opuchlizna nie maleje, ból jest bardzo nasilony na tyle, że lekarz rodzinny włączył mi Tramal 100 mg 2-3 razy dziennie, odwołałam 3 kolejne wykłady na uczelni, nie mogę jeść ani się wyspać, wyglądam jak połowa przejechanej dyni i jestem uboższa o ponad 360 zł (zabiegi oraz dodatkowo wykupione leki). Pan chirurg szczękowy wyraził zdumienie, że po usunięciu zęba i pierwszym łyżeczkowaniu nie zaleciła mi p. Bąk ponownego zdjęcia ani też antybiotyku, a już zupełnie nie mógł zrozumieć dlaczego antybiotyk ten nie został włączony po drugim łyżeczkowaniu, kiedy opuchlizna była już mocno widoczna a dolegliwości ze strony zatoki były znaczne i łatwe do rozpoznania. Wtedy też powinno zostać zrobione zdjęcie kontrolne.
  Zdecydowanie nie polecam wizyt u p. Aleksandry Bąk w Klinice Bielik w Łodzi.

  Aleksandra Bąk2018-02-21

  Dziękuję za opinię.
  Bardzo współczuję Pani doznawanych dolegliwości bólowych i tego że stan Pani zdrowia nie wraca tak szybko jakbyśmy sobie tego życzyli. Niestety zapalenie kości jest jednym z najczęstszych powikłań jakie się zdarzają. Dokładne łyżeczkowanie jest konieczne, gdy ząb jest umiejscowiony w zmianie zapalnej, pozostawienie zmian zapalnych również powoduje powikłania. Leczenie zapalenia kości wymaga oczyszczenia zebodolu gdyż jamę po usunięciu zęba nie wypełnia ochronny skrzep krwi a resztki jedzenia, które utrudniają gojenie. Oczyszczenie zębodołu nie jest takim samym łyżeczkowaniem jak po usunięciu zęba. W Pani sytuacji lelczenie z mojej strony było oparte o Pani stan w dniu wizyty I w tamtym momencie w mojej opinii antybiotyk nie był konieczny. Antybiotyki to poważne leki, które zalecam w przypadku wystąpienia objawów ogólnych i przy chorobach wspólistniejacych, które mogą utrudniać gojenie. Antybiotyki nie są leczeniem pierwszego rzutu w leczeniu miejscowych stanów zapalnych i niestety są nadmiernie stosowane przez lekarzy, co przynosi lekooporność tj utrudnia lub uniemożliwia leczenia zapaleń w przyszłości.
  Co do szczegółów Pani leczenia mogę udzielić dodatkowych informacji, bo z opisu wynika, że odebrała Pani zabiegi nieco inaczej niż je wykonałam. Gdyby zgłosiła się Pani przy braku poprawy do gabinetu możliwe byłoby dalsze leczenie i ulżenie Pani w bólu. Życzę dużo zdrowia.
  Pozdrawiam Aleksandra Bąk

 • A
  Lokalizacja: BIELIK Gabinet Stomatologiczny

  Obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie. Pierwszy raz się spotkałam z takim podejściem do człowieka. Przede wszsytkim każda z czynności, która zostanie wykonana jest wcześniej omówiona. Także znamy proces oraz koszt leczenia. Nie musimy się martwić czy jesteśmy przygotowani finansowo na wykonywane czynności. Jeśli chcesz mieć dobrze zrobione zęby, idź do BIELIKA. Jedyny minus? Cena. Ale warto dodać,że jest adekwatna do jakości.

  Aleksandra Bąk2018-02-21

  Dziękuję za opinię.
  Bardzo się cieszę, że leczenie jak i część informacyjna zostało docenione przez Panią. Daje mi to poczucie, że podążam w dobrym kierunku. Jestem przekonana, że i Pani osiągnie z moją małą pomocą swój cel.
  Pozdrawiam Aleksandra Bąk

Pytania pacjentów (24)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Leczę Ciebie tak jakbym sama chciała być leczona. Dbam o to byś poczuł się swobodnie i bez skrępowania opowiedział o celu swojej wizyty, dbam o bezbolesne leczenie. Proponuję najlepiej dopasowane do Ciebie rozwiązania. Pierwsze szlify zawodu osiągnęłam już na studiach uczestnicząc w zjazdach stomatologicznych. Wzbogaciłam swoje umiejętności roczną pracą w klinice w Szwecji, co pozwoliło sprecyzować zakres moich zainteresowań do leczenia kanałowego, chirurgii dziąsłowej i stomatologii estetycznej. Zdobyte doświadczenie przełożyłam na standardy w mojej praktyce. Stale poszerzam swoją wiedzę w licznych kursach i szkoleniach. W pracy stawiam na precyzję. Najbardziej cieszy mnie, kiedy uśmiechnięty wracasz do gabinetu, a po zakończonej wizycie uśmiech nie znika z twarzy. Wtedy wracam do domu zadowolona, gotuję coś pysznego dla siebie i bliskich, przytulam moją córeczkę, głaszczę kota i idę spokojnie spać. Gdzieś pomiędzy pracę i życie rodzinne wciskam chwile na pielęgnowanie ogrodu i piesze wycieczki.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi
 • Curriculum Periodontologiczne Periopraktyk

Publikacje

Nagrody i wyróżnienia

 • MISTRZOWIE URODY 2018 | Gabinety Stomatologii Kosmetycznej Roku

Najbliższe terminy:

kolejne dni