Adresy (2)

Podwale 13, Śródmieście, Warszawa
Pracownia Psychologiczno-Seksuologiczna Passa


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
22 273..... Pokaż numerPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 180 zł


Przyjmuję: dorosłych
22 273..... Pokaż numer

Sposób płatności: Przelew na konto

Proszę o dokonanie płatności na numer rachunku:
**************************
Bank Millennium

W tytule przelewu proszę wpisać datę konsultacji.


Zasady umawiania wizyt online:
Pacjent może odwołać Konsultację online do 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia. W celu odwołania Konsultacji online, Pacjent może odwołać Konsultację online za pomocą Serwisu. Opłaty za Konsultację online zapłacone przez Pacjenta z góry zostaną w takim przypadku zwrócone przez Specjalistę, przy czym zwrot powinien nastąpić w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Specjalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Specjalista ustalą inaczej. Specjalista upoważniony jest do zatrzymania nie więcej niż 5% wysokości opłaty stanowiącej koszty dokonania zwrotu.
W przypadku, gdy (i) Pacjent odwoła Konsultację online na mniej niż 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia, (ii) Pacjent nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) Pacjent spóźnia się do Konsultację online co najmniej 10 minut, Konsultacja zostanie odwołana. Specjalista zachowuje prawo do:
pobrania wszelkich należnych za Konsultację online opłat, co oznacza, że Pacjent jest zobowiązany do ich uiszczenia na rzecz Specjalisty,
Pacjent nie otrzyma zwrotu zapłaconej z góry opłaty za Konsultację online.


W przypadku, gdy (i) Specjalista odwoła Konsultację online, (ii) nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) spóźnia się co najmniej 60 minut w Konsultacji online, opłaty uiszczone przez Pacjenta z góry zostaną zwrócone przez Specjalistę, w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Specjalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Specjalista ustalą inaczej.
Pacjent nie ma jednak prawa do otrzymania zwrotu opłaty, jeżeli (i) odwołanie Konsultacji online, (ii) nieuczestniczenie w Konsultacji online lub (iii) spóźnienie Specjalisty było uzgodnione z Pacjentem

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Moje doświadczenie

O mnie

Jestem dyplomowanym Psychoterapeutą Psychodynamicznym (Krakowskie Centrum Psychodynamiczne). Ukończyłam Psychologię w Szkole Wyższej Psychologii Społe...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Lęki
 • Bezsenność
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet SWPS w Warszawie
 • Centrum Kształcenia Podyplomowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
 • Krakowskie Centrum Psychodynamiczne

Specjalizacje

 • Seksuologia
 • Psychoterapia

Zdjęcia


Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


180 zł

Konsultacja online

Konsultacja psychologiczna/seksuologiczna za pośrednictwem komunikatora z videoPodwale 13, Warszawa

180 zł

Pracownia Psychologiczno-Seksuologiczna Passa

Konsultacja psychologicznaPodwale 13, Warszawa

180 zł

Pracownia Psychologiczno-Seksuologiczna Passa

Pozostałe usługi


Podwale 13, Warszawa

180 zł

Pracownia Psychologiczno-Seksuologiczna Passa

Psychoterapia indywidualna w nurcie psychodynamicznym

5 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Pracownia Psychologiczno-Seksuologiczna Passa psychoterapia

W trakcie trwania ponad rocznej już terapii z P.Agnieszką zrozumiałam, że terapia to nie łatwy czas i proces. Wszystko co nagromadziło się latami i ukryło pod różnymi maskami - odsłonięte, obnażone boli i wstydzi. Na terapii poczułam, że nie muszę się tego wstydzić, postawa Pani Agnieszki pomogła mi się otworzyć, a dzięki temu wspólnie przyjrzeć się mojemu życiu i powodom dla których znalazłam się na terapii. Polecam Panią Agnieszkę ze względu na jej empatię, która nie przysłania jednak profesjonalizmu. Chodząc wcześniej na inną terapię na której było zawsze "miło" czułam, że stoję w miejscu i tylko relacjonuje. Na obecnej terapii mierzę się sama ze sobą, moimi trudnościami w bliskości i to właśnie dzięki trafnym, nie zawsze łatwnym dla mnie komentarzom P.Agnieszki, jednak bardzo słusznymi i poruszającymi pewną machinę pozytywnych realnych zmian w moim życiu. Sumując empatyczna, profesjonalna, szczegółowa, pokazująca to co ukryte i trudne, dzięki czemu terapia jest terapią, a nie nic nie wnoszącym realnie spotkaniem. Kto jest gotowy na realną zmianę, znajdzie u P.Agnieszki swoje miejsce.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Pracownia Psychologiczno-Seksuologiczna Passa konsultacja psychologiczna

Do Pani Agnieszki zwróciłam się o pomoc w życiowym kryzysie i z diagnozą w kierunku osobowości borderline. Chciałam uporządkować chaos w mojej głowie i sprawy bieżące, z którymi sobie nie radziłam. Pani Agnieszka nie była zainteresowana tematami które chciałam poruszać, które były dla mnie ważne, a zamiast tego naciskała, żebym zmieniła swoje życie, zmieniła nawyki oraz bezwzględnie zaczęła szukanie pracy, argumentując tym, że jej brak "jest zagrożeniem dla terapii", bo mogłabym stracić źródło jej finansowania, którym było częściowe wsparcie męża. Poszłam na terapię bo zmagałam się z trudnościami natury wewnętrznej, ale pani Agnieszka nie była zainteresowana rozmawianiem o tym, a cały czas naciskała, że najpierw powinnam poszukać pracy, bez względu na to, że moja psychika była w rozsypce. Podczas pięciu spotkań które odbyłam nie czułam się ani komfortowo ani w ogóle zrozumiana, a raczej sztywno traktowana z góry i naciskana na dostosowanie się do wizji mojego życia wg upodobań tej pani. Pani Agnieszka ponadto wielokrotnie zgadywała moje emocje, wmawiając mi że czuję rzeczy, których nie czuję, tłumacząc że "tak jej się wydawało". Dostawałam dużo dziwnych sugestii, nieprawdziwych interpretacji moich słów i zachowań, sugerujących mi że np. ja mam jej coś za złe, bądź że wg niej ja uważam że ona mnie krzywdzi (???) albo że jakiś zwykły temat wg niej jest dla mnie bardzo trudny bo ciężko oddycham, podczas gdy ja najzwyczajniej w świecie przed chwilą biegłam z przystanku na umówioną wizytę i stąd ten oddech... Pani Agnieszka bardzo dużo zgadywała, szukając drugiego (i to najczęściej negatywnego) dna w moich słowach i zachowaniach, zamiast może zapytać mnie o to, co ja czuję lub myślę. Poszłam do pani Agnieszki po pomoc w samodzielnym odnalezieniu siebie i mojej drogi życiowej, zamiast tego po wizytach musiałam jakiś czas dochodzić do siebie bo czułam się subtelnie poniżana, jeszcze bardziej skołowana i wątpiąca w siebie i w swoją zdolność do oceny rzeczywistości. Na szczęście uznałam że zakończę to na pięciu spotkaniach. Zdecydowanie nie polecam tego terapeuty.

mgr Agnieszka Urbanowicz

Pani Anno,
Przykro mi, że tak odebrała Pani nasz kontakt oraz moją osobę. Relacja terapeutyczna, często już na początkowym etapie, porusza wiele emocji i bolesnych obszarów, dlatego istotne jest, by na etapie konsultacji diagnostycznych oraz zawierania kontraktu, ustalić ramy i cele terapii przed jej właściwym rozpoczęciem, tak aby leczenie było bezpieczne i możliwie skuteczne.
Rozumiem, że część moich komentarzy była dla Pani bardzo poruszająca i wciąż wywołuje wiele emocji, mimo upływu czasu. Przychotetapia psychodynamiczna to terapia opierająca się w dużej mierze na sposobie przeżywania siebie oraz innych, w tym w obrębie relacji terapeutycznej. W związku z tym mam nadzieję, że to doświadczenie stanie się dla Pani z czasem dodatkową informacją na temat Pani sposobu przeżywania siebie oraz innych, którą być może wykorzysta Pani w ewentualnej terapii w przyszłości.
Niestety nie mogę tu się odnieść do większości Pani słów, ze względu na to, że miejsce na to jest w gabinecie, natomiast jeżeli chciałaby to Pani omówić, zachęcam do kontaktu.
Pozdrawiam,
Agnieszka Urbanowicz


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Pracownia Psychologiczno-Seksuologiczna Passa konsultacja psychologiczna

Słowa i nadanie kierunku rozmowy przez Panią Agnieszkię pomogły mi opowiedzieć o tym co mnie trapi i zrozumieć, zauważyć niektóre rzeczy.


N
Użytkownik zweryfikowany

Do Pani Agnieszki Urbanowicz zwróciłam się z prośbą o pomoc w rozszyfrowaniu źródeł silnych napadów lękowych oraz z prośbą o wsparcie i narzędzia podczas "rozbrajania" moich lęków. Byłam w bardzo złym stanie, którego pojawienie się zaskoczyło mnie i jednocześnie wymusiło na mnie szybkie zatroszczenie się o mnie samą z pomocą specjalisty.
Pani Agnieszka Urbanowicz bardzo szybko i trafnie naprowadziła mnie powód mojego stanu, jednocześnie dając mi pole do zastanowienia się nad nim i ... zadania domowe, by stany te rozumieć i dowiedzieć się, co chcą mi powiedzieć o mnie samej i moich potrzebach.
Dziękuję Pani Agnieszce za konsekwentne prowadzenie spotkań ze mną, za zadawanie mi ważnych pytań wprost, za uświadomienie mi, dlaczego pojawiły się u mnie tak silne lęki, za pamięć o tym, o czym rozmawiałyśmy na poprzednich spotkaniach oraz za uśmiech, którym mnie wita.
Wierzę w metodę pracy Pani Agnieszki Urbanowicz, ufam jej i jestem otwarta na "kolejne stopnie wtajemniczenia" w procesie stawania się tą osobą, którą byłam przed chorobą.
Dziękuję Pani Agnieszko.

Katarzyna

mgr Agnieszka Urbanowicz

Pani Kasiu, bardzo dziękuję za te ciepłe słowa oraz przede wszystkim za Pani pracę, zaangażowanie i ciekawość siebie. Do zobaczenia :)


J
Użytkownik zweryfikowany

Gorąco polecam wizyty u Pani Agnieszki Urbanowicz. Od lat miałam gorszy nastrój przez większość czasu, było we mnie wiele złości. Wcześniej chodziłam do kilku psychologów i nie przynosiło to większego efektu. Stwierdziłam, że jestem przypadkiem beznadziejnym i muszę po prostu przywyknąć do takiego życia. Znajoma poleciła mi Panią Agnieszkę i stwierdziłam, że może warto znowu spróbować. I opłaciło się, pierwszy raz poczułam, że jestem naprawdę ważna i psychologowi realnie zależy na mojej poprawie, a nie na tym żeby czas mijał. Bywa trudno, czasem zdarza się płakać, ale czuję, że dzięki tym spotkaniom coraz łatwiej jest mi wstawać i znowu zdarza mi się uśmiechać samej z siebie. Pani Agnieszka jest zaangażowana i profesjonalna, a oprócz tego bardzo uważna - natychmiastowo wychwytuje każdą emocję, której nawet ja z początku nie zauważam. Dzięki niej poznaję siebie od stron, z których zupełnie nie zdawałam sobie sprawy. Naprawdę polecam!

mgr Agnieszka Urbanowicz

Bardzo dziękuję :)Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

20 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Mam 26 lat i ogromny problem najprawdopodobniej natury psychicznej, z którym nie potrafię sobie poradzić. A mianowicie mam partnera już naprawdę długi czas podczas pierwszych prób współżycia doznałam nieprzyjemnego bólu ( dodam że mam niską tolerancję na ból ale bez przesady). Gdy tylko dochodzi do zbliżenia moja pochwa automatycznie "zamyka się" nie potrafię nad tym zapanować. Bardzo chciałabym już to mieć za sobą i cieszyć się bliskością ale w głowie mam tylko i wyłącznie ból. Próbowaliśmy na różne sposoby i naprawdę wszystkiego ale kiedy tylko dociera do mnie co się wydarzy nie potrafię się otworzyć. Jest nam razem cudownie ale już powoli męczą nas " metody zastępcze", chcielibyśmy mieć w przyszłości dzieci ale boje się ze nigdy się nie przełamie. Dużo czytałam na ten temat i natknęłam się na pojęcie pochwica - co dokładnie opisuję moje dolegliwości. Czy mogę to jakoś leczyć, wystarczy seksuolog czy od razu psychiatra? Bardzo proszę o pomoc.

Prawdopodobnie jest to pochwica, metody jej leczenia mają raczej wysoką skuteczność. Zachęcam do wizyty u lekarza seksuologa.
Pozdrawiam serdecznie,
Agnieszka Urbanowicz

mgr Agnieszka Urbanowicz

Mam pytanie dość prywatne a długo z tym zwlekałem a konkretnie to chodzi o moją prywatną cześć ciała. Chodzi o to że mój żołądź prącia w stanie erekcji nie może wydostać się na zewnątrz gdyż końcówka mojego napletka jest zbyt mała. Czy z tego wyrosnę czy jest tu potrzebna interwencja lekarza.Proszę mi pomóc.
Mężczyzna
Osiemnaście lat

Być może jest to kwestia stulejki. Prosze udać się na konsultację do urologa.
Pozdrawiam

mgr Agnieszka Urbanowicz

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem dyplomowanym Psychoterapeutą Psychodynamicznym (Krakowskie Centrum Psychodynamiczne). Ukończyłam Psychologię w Szkole Wyższej Psychologii Społe...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Lęki
 • Bezsenność
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet SWPS w Warszawie
 • Centrum Kształcenia Podyplomowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
 • Krakowskie Centrum Psychodynamiczne

Specjalizacje

 • Seksuologia
 • Psychoterapia


Zdjęcia


Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Publikacje (1)

Powiązane wyszukiwania