Ten specjalista oferuje konsultacje online

Jeśli możesz, skonsultuj się ze specjalistą online. Otrzymaj pomoc w bezpieczny sposób, bez wychodzenia z domu.

Jak to działa?

Adresy (2)


Konsultacja online


Przyjmuję: dorosłych
22 273.....

Sposób płatności: Przelew na konto

Proszę o dokonanie płatności na numer rachunku:
************************** Bank Millennium

Potwierdzenie przelewu proszę przesłać najpóźniej na godzinę przed umówionym terminem na adres ***********************

Pacjent może odwołać Konsultację online do 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia. W celu odwołania Konsultacji online, Pacjent może odwołać Konsultację online za pomocą Serwisu. Opłaty za Konsultację online zapłacone przez Pacjenta z góry zostaną w takim przypadku zwrócone przez Profesjonalistę, przy czym zwrot powinien nastąpić w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej. Profesjonalista upoważniony jest do zatrzymania nie więcej niż 5% wysokości opłaty stanowiącej koszty dokonania zwrotu.
W przypadku, gdy (i) Pacjent odwoła Konsultację online na mniej niż 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia, (ii) Pacjent nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) Pacjent spóźnia się do Konsultację online co najmniej 10 minut, Konsultacja zostanie odwołana. Profesjonalista zachowuje prawo do:
Profesjonalista zachowuje prawo do pobrania wszelkich należnych za Konsultację online opłat, co oznacza, że Pacjent jest zobowiązany do ich uiszczenia na rzecz Profesjonalisty,
Pacjent nie otrzyma zwrotu zapłaconej z góry opłaty za Konsultację online.


W przypadku, gdy (i) Profesjonalista odwoła Konsultację online, (ii) nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) spóźnia się co najmniej 60 minut w Konsultacji online, opłaty uiszczone przez Pacjenta z góry zostaną zwrócone przez Profesjonalistę, w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej.
Pacjent nie ma jednak prawa do otrzymania zwrotu opłaty, jeżeli (i) odwołanie Konsultacji online, (ii) nieuczestniczenie w Konsultacji online lub (iii) spóźnienie Profesjonalisty było uzgodnione z Pacjentem

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.

* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


1. Pobierz komunikator WhatsApp (połączenia video)
2. Dodaj mnie do swojej listy kontaktów - nr telefonu *********
3. Wykonaj połączenie video w ustalonym, potwierdzonym terminie* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Mokotowska 24/63, Śródmieście, Warszawa
Pracownia Psychologiczno-Seksuologiczna Passa


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
22 273.....


Moje doświadczenie

O mnie

www.pps-passa.com Ukończyłam Psychologię w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, Seksuologię Kliniczną na Warszawskim Uniwersytecie Me...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • depresja
 • lęki
 • bezsenność
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet SWPS w Warszawie
 • Centrum Kształcenia Podyplomowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
 • Krakowskie Centrum Psychodynamiczne (w trakcie)

Specjalizacje

 • Seksuologia
 • Psychoterapia

Usługi i ceny

Konsultacja online


Konsultacja online


Konsultacja psychologiczna


Mokotowska 24/63, Warszawa

130 zł

Pracownia Psychologiczno-Seksuologiczna Passa

Konsultacja psychologiczna


Konsultacja seksuologiczna


Mokotowska 24/63, Warszawa

130 zł

Pracownia Psychologiczno-Seksuologiczna Passa

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
2 opinie

N
Użytkownik zweryfikowany

Do Pani Agnieszki Urbanowicz zwróciłam się z prośbą o pomoc w rozszyfrowaniu źródeł silnych napadów lękowych oraz z prośbą o wsparcie i narzędzia podczas "rozbrajania" moich lęków. Byłam w bardzo złym stanie, którego pojawienie się zaskoczyło mnie i jednocześnie wymusiło na mnie szybkie zatroszczenie się o mnie samą z pomocą specjalisty.
Pani Agnieszka Urbanowicz bardzo szybko i trafnie naprowadziła mnie powód mojego stanu, jednocześnie dając mi pole do zastanowienia się nad nim i ... zadania domowe, by stany te rozumieć i dowiedzieć się, co chcą mi powiedzieć o mnie samej i moich potrzebach.
Dziękuję Pani Agnieszce za konsekwentne prowadzenie spotkań ze mną, za zadawanie mi ważnych pytań wprost, za uświadomienie mi, dlaczego pojawiły się u mnie tak silne lęki, za pamięć o tym, o czym rozmawiałyśmy na poprzednich spotkaniach oraz za uśmiech, którym mnie wita.
Wierzę w metodę pracy Pani Agnieszki Urbanowicz, ufam jej i jestem otwarta na "kolejne stopnie wtajemniczenia" w procesie stawania się tą osobą, którą byłam przed chorobą.
Dziękuję Pani Agnieszko.

Katarzyna

mgr Agnieszka Urbanowicz

Pani Kasiu, bardzo dziękuję za te ciepłe słowa oraz przede wszystkim za Pani pracę, zaangażowanie i ciekawość siebie. Do zobaczenia :)


J
Użytkownik zweryfikowany

Gorąco polecam wizyty u Pani Agnieszki Urbanowicz. Od lat miałam gorszy nastrój przez większość czasu, było we mnie wiele złości. Wcześniej chodziłam do kilku psychologów i nie przynosiło to większego efektu. Stwierdziłam, że jestem przypadkiem beznadziejnym i muszę po prostu przywyknąć do takiego życia. Znajoma poleciła mi Panią Agnieszkę i stwierdziłam, że może warto znowu spróbować. I opłaciło się, pierwszy raz poczułam, że jestem naprawdę ważna i psychologowi realnie zależy na mojej poprawie, a nie na tym żeby czas mijał. Bywa trudno, czasem zdarza się płakać, ale czuję, że dzięki tym spotkaniom coraz łatwiej jest mi wstawać i znowu zdarza mi się uśmiechać samej z siebie. Pani Agnieszka jest zaangażowana i profesjonalna, a oprócz tego bardzo uważna - natychmiastowo wychwytuje każdą emocję, której nawet ja z początku nie zauważam. Dzięki niej poznaję siebie od stron, z których zupełnie nie zdawałam sobie sprawy. Naprawdę polecam!

mgr Agnieszka Urbanowicz

Bardzo dziękuję :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

20 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Mam 26 lat i ogromny problem najprawdopodobniej natury psychicznej, z którym nie potrafię sobie poradzić. A mianowicie mam partnera już naprawdę długi czas podczas pierwszych prób współżycia doznałam nieprzyjemnego bólu ( dodam że mam niską tolerancję na ból ale bez przesady). Gdy tylko dochodzi do zbliżenia moja pochwa automatycznie "zamyka się" nie potrafię nad tym zapanować. Bardzo chciałabym już to mieć za sobą i cieszyć się bliskością ale w głowie mam tylko i wyłącznie ból. Próbowaliśmy na różne sposoby i naprawdę wszystkiego ale kiedy tylko dociera do mnie co się wydarzy nie potrafię się otworzyć. Jest nam razem cudownie ale już powoli męczą nas " metody zastępcze", chcielibyśmy mieć w przyszłości dzieci ale boje się ze nigdy się nie przełamie. Dużo czytałam na ten temat i natknęłam się na pojęcie pochwica - co dokładnie opisuję moje dolegliwości. Czy mogę to jakoś leczyć, wystarczy seksuolog czy od razu psychiatra? Bardzo proszę o pomoc.

  Prawdopodobnie jest to pochwica, metody jej leczenia mają raczej wysoką skuteczność. Zachęcam do wizyty u lekarza seksuologa.
  Pozdrawiam serdecznie,
  Agnieszka Urbanowicz

  mgr Agnieszka Urbanowicz

 • Mam pytanie dość prywatne a długo z tym zwlekałem a konkretnie to chodzi o moją prywatną cześć ciała. Chodzi o to że mój żołądź prącia w stanie erekcji nie może wydostać się na zewnątrz gdyż końcówka mojego napletka jest zbyt mała. Czy z tego wyrosnę czy jest tu potrzebna interwencja lekarza.Proszę mi pomóc.
  Mężczyzna
  Osiemnaście lat

  Być może jest to kwestia stulejki. Prosze udać się na konsultację do urologa.
  Pozdrawiam

  mgr Agnieszka Urbanowicz

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

www.pps-passa.com Ukończyłam Psychologię w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, Seksuologię Kliniczną na Warszawskim Uniwersytecie Me...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • depresja
 • lęki
 • bezsenność
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet SWPS w Warszawie
 • Centrum Kształcenia Podyplomowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
 • Krakowskie Centrum Psychodynamiczne (w trakcie)

Specjalizacje

 • Seksuologia
 • Psychoterapia


Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Publikacje (1)

Powiązane wyszukiwania