Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych

NIP

5991170756

Adres firmy

Jesionowa 54 / 2, Wrocław


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 200 zł


Przyjmuję: dorosłych

Sposób płatności: Przelew na konto

Zapłacisz podczas umawiania konsultacji online. Czekamy na Twoją płatność 30 minut – jeśli w tym czasie nie zostanie zrealizowana, będziemy musieli odwołać Twoją rezerwację.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się z serwisem ZnanyLekarz.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Mój identyfikator skype: sensimstudio
Link do szybkiego połączenia: https://join.skype.com/invite/nC63kbClKgSO
O ustalonej godzinie nawiązanie połączenia spoczywa po Twojej stronie (w przypadku zerwania połączenia czekam, aż ponownie połączysz się ze mną).
Dane do dokonania płatności: Sensim Studio Agnieszka Tomaszewska, ING BŚ 53 **** **** **** **** **** ****, w tytule przelewu podaj imię i nazwisko oraz termin opłacanej sesji.* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


NIP

5991170756

Adres firmy

Jesionowa 54 / 2, Wrocław

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Jesionowa 54/2, Wrocław

200 złJesionowa 54/2, Wrocław

200 zł

50 minJesionowa 54/2, Wrocław

200 zł200 zł

Konsultacja onlineJesionowa 54/2, Wrocław

280 zł

60 min.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychoterapeutą certyfikowanym przez European Association for Psychotherapy (Europejski Certyfikat Psychoterapii). Oferuję specjalistyczną pom...

Zobacz pełen opis


Edukacja

  • Wrocławski Instytut Psychoterapii - kurs certyfikowany Transkulturowej Psychoterapii Pozytywnej
  • Psychoterapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach - kurs
  • Analiza Prenatalnego Przywiązania - kurs
Zobacz więcej

Certyfikaty ZnanyLekarz


Zakres porad

  • Psychoterapia
  • Arteterapia

Certyfikaty


Znajomość języków

  • Polski

Profile społecznościowe

23 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
B
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: psychoterapia indywidualna

Przez ostatnie 3 lata leczyłam się u pani Agnieszki Tomaszewskiej na narcystyczne zaburzenie osobowości, było za późno zdiagnozowane i życie zdążyło mi się posypać. Dzięki terapii poukładałam sprawy i chociaż niektórych faktów nie cofnę to odzyskałam kontakt z synem i jego rodziną. Myślałam, że jest dla mnie za późno - pani Agnieszka pomogła mi odzyskać wiarę, że warto sprawdzić i się przekonać, zamiast z góry coś zakładać. Wielkie podziękowania!

mgr Agnieszka Tomaszewska

Pani Blanko, dziękuję za opinię i pozdrawiam serdecznie!

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: psychoterapia indywidualna

Pani Agnieszka pokazała mi na terapii, jak sobie radzić z napadami paniki i lękiem, którym one były spowodowane. Uświadomiła mi, że pewne wyobrażenia istnieją tylko w mojej głowie i od tamtej pory nie jestem od nich uzależniona. Ułożyłam także swoje życie uczuciowe i potrafię dbać lepiej o siebie i przy okazji moich bliskich;-) Dziękuję. Polecam.

mgr Agnieszka Tomaszewska

Witam, bardzo dziękuję za wiadomość, cieszę się, że dobrze sobie Pani radzi!

D
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Trafiliśmy do Pani Agnieszki kiedy nasze małżeństwo przeżywało głęboki kryzys. Mieszkamy za granicą i trudno było nam znaleźć psycholog z Polski, która chciałaby prowadzić naszą terapię online. Po długotrwałych bezowocnych poszukiwaniach psychologa trafiliśmy na Panią Agnieszkę, która zgodziła się nas przyjąć. Terapia trwała około 9 miesięcy. To była nasza pierwsza terapia par, ale wcześniej każde z nas osobno chodziło do psychologów.
Od początku terapii u Pani Agnieszki mieliśmy poczucie, że trafiliśmy na wyjątkową osobę. Na każdej sesji czuliśmy, że Pani Agnieszka była w stu procentach skupiona na nas i, co najważniejsze, wierzyła (w niektórych momentach chyba bardziej niż my), że uda nam się osiągnąć zamierzony cel i naprawić naszą relację. Błyskotliwość, empatia i poczucie humoru Pani Agnieszki sprawiły, że sesje były dla nas nie tylko pomocne ale i bardzo przyjemne. Pani Agnieszka po mistrzowsku prowadziła sesje online i z wielką delikatnością pomagała nam znaleźć źródło problemów. Terapia pomogła nam nauczyć się nowych strategii komunikacyjnych i pozbyć starych, które bardzo utrudniały nam życie i odpychały nas od siebie. Dzięki terapii nauczyliśmy się życzliwiej patrzeć na siebie nawzajem, akceptować swoje wady i dawać sobie więcej przestrzeni.
Kiedy przyszliśmy na terapię byliśmy jak dwa odpychające się magnesy. Kiedy skończyliśmy sesje z Panią Agnieszką mieliśmy poczucie, że jesteśmy kochającą się drużyną, która jest silniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Pani Agnieszko, bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc, mieliśmy wielkie szczęście, że mogliśmy Panią poznać i z Panią pracować :).

mgr Agnieszka Tomaszewska

Drużyno Kakadu, także dziękuję za wspólny czas, pozdrawiam!


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: konsultacja psychoterapeutyczna

Pani psycholog jest bardzo miła i profesjonalna . Wysłuchała że skupieniem mnie oraz potrafiła mi pomóc .

mgr Agnieszka Tomaszewska

Dziękuję za rekomendację, pozdrawiam serdecznie, A.T.


D
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: psychoterapia indywidualna

Terapia szła dobrze, dopóki pani psycholog nie powiedziała mi pewnego razu, cytuję: „Ja bym chciała z Panią porozmawiać jak dorosła kobieta z dorosłą kobietą, a Pani płacze i bawi się chusteczką jak mała dziewczynka”. Komentarz nie na miejscu. Więcej nie wróciłam. Dopiero teraz zebrałam w sobie odwagę, żeby to tu napisać i może za jakiś czas znaleźć innego psychologa, przed którym będę w stanie się otworzyć. Jeśli komuś takie „szorstkie” traktowanie pasuje to polecam, ale jeżeli ktoś mierzy się z emocjami, które trudno utrzymać w sobie, to poradziłabym wybrać kogoś innego.


B
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: konsultacja psychoterapeutyczna

Dziękuję za poświęcony czas i cenne rady. Po wizycie czuje się trochę silniejsza i wiem że jestem na dobrej drodze aby naprawić moja sytuację.


T
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: psychoterapia indywidualna

To była moja pierwsza wizyta. Pani Agnieszka sprawia wrażenie bardzo kompetentnej osoby i na spotkaniu czułem się swobodnie.


J
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: konsultacja psychoterapeutyczna

Pani Agnieszka zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Przytulna atmosfera. Dopiero zaczynamy, wszystko przede mną. Trudno wyrokować po pierwszej wizycie. Póki co, myślę, że Pani Agnieszka jest kompetentną osobą, więc polecam.


K
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: konsultacja psychoterapeutyczna

Pani Agnieszka ma bardzo dobre podejście do pacjenta i celnie trafia w potrzeby. Bardzo polecam spotkania z Panią Agnieszką dla wszystkich, którzy potrzebują wsparcia w porozumienia się z samym sobą.


Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Konsultacja online

Pani Agnieszka jest bardzo ciepłą osobą, potrafi zbudować zaufanie, a to jest bardzo potrzebne, gdy przechodzi się ciężki okres. Sprzyjająca atmosfera, opanowanie, ciepło... czułam się komfortowo i bezpiecznie. Polecam :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania