Lek. dent.

Agnieszka Kuś-Kierach

Stomatolog

Adresy i kontakt

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Doświadczenie zawodowe poparte stażem pracy oraz pokoleniowymi tradycjami rodzinnymi sprawiły, że mój zawód jest moją pasją. Dzięki zaangażowaniu mogłam stworzyć w Tychach Centrum Estetyki Medycznej "Kierach".
  Jest to nowoczesny i profesjonalny gabinet oferujący swoim pacjentom pełen zakres usług stomatologicznych - poczynając od estetycznych zabiegów dentystycznych, przez leczenie kanałowe, opiekę ortodontyczną dla dzieci, aż po po zabiegi z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej wraz z odbudową zębów za pomocą implantów zębowych.
  Zainteresowanych Państwa zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowej --- www.cemkierach.pl ---
  Informuję, że do końca października w ramach Dni Otwartych oferujemy nowym jak i stałym naszym pacjentom bezpłatne wizyty konsultacyjne ze specjalistami Zespołu Centrum Estetyki Medycznej Kierach w Tychach.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna
 • Protetyka stomatologiczna
 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
 • Stomatologia dziecięca
więcej

Usługi

Centrum Estetyki Medycznej Kierach

Zaręby 25a, 43-100 Tychy, śląskie

Pytania od pacjentów

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom
Agnieszka Kuś-Kierach
Agnieszka Kuś-Kierach
Stomatolog
Tychy
Kto z nas nie lubi czekolady... to prawdziwa rozkosz dla podniebienia i każdy z nas czasami ulega tej cudownej pokusie:) Niestety powszechnie wiadomo, że czekolada nie ma dobrego wpływu na stan… Więcej

Brak opinii

lek. dent. Agnieszka Kuś-Kierach nie ma jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Dodaj własną opinię