• mgr Agnieszka Kuklewska
  mgr Agnieszka Kuklewska
  Psychoterapia

  Szanowni Państwo, Zapraszam serdecznie do skorzystania z usługi psychoterapii online. Moje wcześniejsze wizyty w gabinetach w roli pacjentki wiele lat temu nie przynosiły oczekiwanych efektów. Paradoksalnie to terapia online była dla mnie naprawdę pomocna! Czemu tak jest? Zgodnie z wynikami badań czynnikiem najbardziej leczącym w psychoterapii nie jest, jak niektórzy twierdzą, forma prowadzenia terapii a relacja pomiędzy terapeutą a pacjentem. Dlatego możemy osiągnąć bardzo słabe efekty w psychoterapii gabinetowej z terapeutą, z którym nie czujemy autentycznej relacji opartej na zaufaniu i świetne efekty w psychoterapii online z terapeutą, który jest autentyczny i godny zaufania. Czasami pojawiają się u moich Pacjentów obawy co do psychoterapii online. Stąd pozwoliłam sobie podzielić się z Państwem wynikami badań naukowych (poniżej), ale też zapewnić, że zrobię co w mojej mocy aby w trakcie terapii czuli się Państwo komfortowo i bezpiecznie. Dbam o bezpieczeństwo danych moich pacjentów- Skype czy Whatsapp, który oferuje większość terapeutów nie zapewniają pełnej ochrony Państwa danych. Korzystam z aplikacji Google Meet i w celu ochrony Państwa danych podpisałam umowę powierzenia przetwarzania danych osobowych z firmą Google. Z mojej najlepszej wiedzy wynika, że komunikatory takie jak Skype czy Whatsapp nie umożliwiają zabezpieczenia danych pacjentów w ten sposób, ale oczywiście szanuję każde zdanie i pozostawiam tę decyzję pacjentom. Dodatkowo- dbam o to aby wszystkie moje notatki nt. pacjentów nie były opatrzone imieniem i nazwiskiem a jedynie pierwszą literą nazwiska i są one przechowywane w zamkniętej szafie. Zapraszam serdecznie do zapisania się na pierwszą konsultację, aby sprawdzić jak czują się Państwo w kontakcie ze mną. Uprzejmie proszę wszystkich pacjentów o zapisywanie się na wizyty z 2-dniowym wyprzedzeniem. Od czasu do czasu organizuję również krótkie bezpłatne konsultacje psychologiczne- są one nieregularne (wtedy gdy mam czas) zatem proszę śledzić mój profil w celu zapisania się. Kilka słów o terapii online: Jak wskazują liczne już wyniki badań jest ona tak samo skuteczna jak psychoterapia stacjonarna a dodatkowo posiada liczne benefity takie jak oszczędność czasu i możliwość wdzwaniania się na spotkania z dowolnego miejsca, bez konieczności wyglądania "wyjściowo" czy odbywania spotkań nawet gdy jesteśmy przeziębieni. Jest to też znakomite rozwiązanie dla osób, które podróżują, lub pracują i są często w rozjazdach. Poniżej dodaję linki do artykułów na temat badań o wysokiej skuteczności terapii online: https://www.researchgate.net/publication/47520921_Computer_Therapy_for_the_Anxiety_and_Depressive_Disorders_Is_Effective_Acceptable_and_Practical_Health_Care_A_Meta-Analysis https://www.researchgate.net/publication/237739176_A_Comprehensive_Review_and_a_Meta-Analysis_of_the_Effectiveness_of_Internet-Based_Psychotherapeutic_Interventions

 • Adresy (2)

  Psychoterapia stacjonarnie
  Wspólna 61, Śródmieście, Warszawa


  Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

  Pokaż

  Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


  Przyjmuję: dorosłych
  Przelew na konto
  48 345..... Pokaż numer


  NIP

  7971944227

  Adres firmy

  Michrów 63, Pniewy


  Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


  Konsultacja psychologiczna (opis) • 260 zł

  Bezpłatna konsultacja psychologiczna (opis) Darmowa usługa

  Psychoterapia indywidualna (opis) • 260 zł +3 więcej

  Psychoterapia par i małżeństw (opis) • 360 zł

  Psychoterapia w języku angielskim (opis) • 320 zł

  Psychotherapy in English (opis) • 320 zł


  48 345..... Pokaż numer

  Płatność minimum 24 godziny przed wizytą.

  Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

  W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

  Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


  Inne narzędzia do konsultacji wideo:
  Po zapisaniu się pacjenta na wizytę kontaktuję się telefonicznie w celu przekazania informacji odnośnie płatności i sposobu połączenia online. Proszę się nie martwić- na pewno oddzwonię lub odpiszę tak szybko jak będzie to możliwe :)


  Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


  NIP

  7971944227

  Adres firmy

  Michrów 63, Pniewy

  Usługi i ceny

  Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

  Popularne usługi


  Wspólna 61, Warszawa

  260 zł

  Psychoterapia stacjonarnie

  Konsultacja do Psychoterapii.
  Pierwsze wizyty (około 4) służą poznaniu sytuacji pacjenta i określeniu natury doświadczanych trudności. Przedstawiam również sposób mojej pracy, omawiamy zasady współpracy oraz przewidywaną długość psychoterapii i częstotliwość spotkań. Zapraszam na pierwsze spotkanie!


  260 zł

  Psychoterapia

  Konsultacja psychologiczna do psychoterapii.
  Pierwsze wizyty (około 4) służą poznaniu sytuacji pacjenta i określeniu natury doświadczanych trudności. Przedstawiam również sposób mojej pracy, omawiamy zasady współpracy oraz przewidywaną długość psychoterapii i częstotliwość spotkań. Zapraszam na pierwsze spotkanie! Czas trwania wizyty- 50 minut. Usługa odbywa się w formie online. Po zapisaniu się na wizytę skontaktuję się telefonicznie, lub smsowo podając wszystkie potrzebne dane dotyczące płatności oraz połączenia online.

  Pozostałe usługi


  Darmowa usługa

  Psychoterapia

  Skontaktuję się telefonicznie o wybranej przez pacjenta godzinie po zapisaniu się pacjenta na konsultację.
  Czas trwania konsultacji- do 20 minut  Wspólna 61, Warszawa

  260 zł

  Psychoterapia stacjonarnie


  Ta usługa służy zapisowi dla osób już po pierwszych (3-4) wizytach konsultacyjnych. Pierwsze wizyty (około 3) służą poznaniu sytuacji pacjenta i określeniu natury doświadczanych trudności. Kolejne wizyty są ukierunkowane na pracę nad problemem. Zapraszam!


  260 zł

  Psychoterapia

  Usługa dla pacjentów, którzy odbyli już wstępne konsultacje i chcieliby kontynuować spotkania w ramach psychoterapii (wymiar czasowy- nie rzadziej niż raz w tygodniu; Czas trwania psychoterapii- od kilku miesięcy do kilku lat w zależności od natury doświadczanych trudności). O przewidywanym czasie psychoterapii informuję po zakończeniu wstępnych konsultacji (zwykle po 4 spotkaniu)
  czas trwania jednego spotkania- 50 minut.
  Usługa odbywa się w formie online. Po zapisaniu się na wizytę skontaktuję się telefonicznie, lub smsowo podając wszystkie potrzebne dane dotyczące płatności oraz połączenia online.  Wspólna 61, Warszawa

  360 zł

  Psychoterapia stacjonarnie

  Pierwsze wizyty (około 4) służą poznaniu sytuacji określeniu natury doświadczanych trudności. Przedstawiam również sposób mojej pracy, omawiamy zasady współpracy oraz przewidywaną długość psychoterapii i częstotliwość spotkań. Zapraszam na pierwsze spotkanie!


  360 zł

  Psychoterapia

  Wizyta online poprzez komunikator Skype. Czas trwania wizyty- 50 minut

  Przed spotkaniem proszę o dodanie mnie na Skype:

  Nazwa użytkownika Skype: agnieszka.kuklewska2 lub wyszukanie poprzez link: https://join.skype.com/invite/GdbuUUINdE8e
  Proszę o upewnienie się 15 minut przed spotkaniem o sprawnym działaniu kamerki oraz mikrofonu.  Wspólna 61, Warszawa

  320 zł

  Psychoterapia stacjonarnie

  Pierwsze wizyty (około 3) służą poznaniu sytuacji pacjenta i określeniu natury doświadczanych trudności. Przedstawiam również sposób mojej pracy, omawiamy zasady współpracy oraz przewidywaną długość psychoterapii i częstotliwość spotkań. Zapraszam na pierwsze spotkanie!


  320 zł

  Psychoterapia

  Cost: 300 PLN or 65 €
  Visit online via Google Mett or Skype. Payment method information will be sent after signing up. Please sign up 2 days prior to the visit date. Please make sure prior to the meeting if the camera and the microphone work properly.  320 zł

  Psychoterapia

  Cost: 250 PLN or 60 €
  Visit online via Skype. Duration of the visit: 50 minutes Prior to the meeting please add me on Skype: Skype ID: agnieszka.kuklewska2 or search by link: https://join.skype.com/invite/GdbuUUINdE8e Please make sure 15 minutes prior to the meeting if the camera and microphone work properly.

  Moje doświadczenie

  O mnie

  Drogi Pacjencie/Pacjentko,

  Jestem psychologiem i psychoterapeutą pracującym w podejściu poznawczo – behawioralnym z elementami dialogu ...

  Zobacz pełen opis


  Edukacja

  • Uniwersytet Warszawski, Psychologia, specjalizacja Psychoterapia
  • czteroletnie podyplomowe Szkolenie z Psychoterapii Poznawczo Behawioralnej w AMiE w Warszawie

  Zakres porad

  • Psychoterapia
  • Psychoterapia par

  Doświadczenie

  • Akademicki Ośrodek Psychoterapii- koterapeuta
  • SPZOZ Pniewy- Psycholog
  • Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę (Fundacja Dzieci Niczyje i Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży)- poradnictwo psychologiczne
  Zobacz więcej

  Certyfikaty


  Zdjęcia


  Znajomość języków

  • Polski,
  • Angielski,
  • Rosyjski

  16 opinii pacjentów

  Ogólna ocena

  Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Psychoterapia psychoterapia indywidualna

  Bardzo sie cieszę, że trafiłam do Pani Agnieszki.
  Każde kolejne spotkanie na psychoterapi jest przeze mnie bardzo wyczekiwane :)
  Na każdym spotkaniu czuję ogrom zaangażowania od Pani Agnieszki, empatie, zrozumienie i wyjaśnienia wszystkiego co trzeba.
  Otrzymuje również ćwiczenia i dodatkowe materiały edukacyjne na czym bardzo mi zależało więc czuję, że jestem w rękach świetnego specjalisty.
  Serdecznie polecam wszystkim, którzy szukają odpowiedniej osoby do walki o lepsze życie.

  mgr Agnieszka Kuklewska

  Serdecznie dziękuję za przemiłe słowa :)

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Psychoterapia stacjonarnie Konsultacja psychologiczna

  Pani Agnieszka z dużym zaangażowaniem skupia się na problemie, analizuje go z różnych perspektyw i rozkłada go na czynniki pierwsze. Polecam :)

  mgr Agnieszka Kuklewska

  Dziękuję serdecznie za przemiłe słowa :)

  N
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscu Inny

  Polecam, zdecydowałam się na darmową 20 minutową konsultację. Pomogło mi to przemyśleć dużo i próbować powoli wracać do normalnego życia. Myślę że jeszcze się skontaktuje z panią, ponieważ pomogła mi w momencie kiedy najbardziej tego potrzebowałam.

  mgr Agnieszka Kuklewska

  Serdecznie dziękuję za opinię :)


  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Psychoterapia psychoterapia indywidualna

  Pani Agnieszki pomogła mi uporać się z lękiem związanym z porodem oraz okresem ciąży. Dzięki dużemu zaangażowaniu, profesjonalnemu podejściu oraz zrozumieniu pani Agnieszki był to dla mnie spokojny czas bez lęku. Nie było też problemu z wystawieniem zaświadczenia o odbytej terapii. Polecam

  mgr Agnieszka Kuklewska

  Pani Asiu, serdecznie dziękuję za tę opinię. Życzę wszystkiego dobrego dla Pani i maluszka :)


  O
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Psychoterapia psychoterapia indywidualna

  Pani Agnieszka jest przemiłą, ciepłą osobą, która z pełnym zaangażowaniem podchodzi do mnie i moich problemów. Bardzo się cieszę że na nią trafiłam ponieważ wcześniej miałam bardzo przykre doświadczenia z psychoterapeutami. Wierzę z całego serca, że pomoże mi wyjść na prostą bo już jest lepiej

  mgr Agnieszka Kuklewska

  Serdecznie dziękuję Pani za piękne słowa. Pozdrawiam cieplutko :)


  E
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: W innym miejscu Inny

  Polecam.
  Terapeutka jest empatyczna, cierpliwa i umie słuchać. Tworzy bezpieczne i zaufane środowisko, w którym można poczuć się swobodnie, dzielić się swoimi myślami i uczuciami. Terapeutka jest również profesjonalna i kompetentna w swojej dziedzinie. Na terapii czuje się zrozumiana i wspierana co jest dla mnie istotne.
  Jestem w trakcie terapii online z panią Agnieszką, pracujemy nad

  Panowaniem nad impulsami
  Samooceną i postrzeganiem siebie
  Stawianiem granic
  Doswiadczeniem molestowania
  Problemami z zazdrością
  I innymi schematami i problemami które
  terapeutka zauważa podczas rozmowy.

  Po każdej terapii Pani Agnieszka wysyła ćwiczenia, które pozwalają mi walczyć z problemem. Widzę w sobie zmianę i jestem z siebie dumna i widzę również dumę terapeutki co jest dla mnie dużą motywacją do zmiany na lepsze.

  Z całego serca mogę polecić Panią Agnieszkę.

  mgr Agnieszka Kuklewska

  serdecznie dziękuję za piękne słowa, wiele dla mnie znaczą :)


  A
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Psychoterapia psychoterapia indywidualna

  Pani Agnieszka pomogła mi skutecznie uporać się z moim problemem. Jestem szczęśliwa, że trafiłam na tak kompetentną specjalistkę. Jej podejście jest profesjonalne a przy tym dopasowane do moich indywidualnych potrzeb. Z całego serca polecam!

  mgr Agnieszka Kuklewska

  Dziękuję serdecznie za piękne słowa i życzę z całego serca wszystkiego dobrego :)


  K
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Psychoterapia psychoterapia indywidualna

  Pani Agnieszka to ciepła, empatyczna i zaangażowana terapeutka. Takiego wsparcia, pomocy i wnikliwości życzę każdemu, kto podejmuje się terapii. Gdy wyobrażałam sobie swojego psychologa, nigdy nie pomyślałam, że to może wyglądać w taki sposób. Polecam wszystkim z czystym sumieniem współpracę z Panią Agnieszką.

  mgr Agnieszka Kuklewska

  Z całego serca dziękuję i pozdrawiam ciepło :)


  V
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Psychoterapia psychoterapia indywidualna

  Za każdym razem jak spotykam się z panią Agnieszką czuje się coraz pewniejsza siebie. Wiem, ze zawsze mogę liczyć na wsparcie i wyjasnienie wszystkich pytań, które mam. Serdecznie polecam

  mgr Agnieszka Kuklewska

  Serdecznie dziękuję :)


  T
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: W innym miejscu Inny

  Bardzo przyjazna i empatyczna osoba. Bardzo dobry fachowiec. Szybko sprowadziła mnie na właściwe tory. Jeszcze raz dziękuję i Pozdrawiam :)

  mgr Agnieszka Kuklewska

  Panie Tomku, dziękuję serdecznie i z całego serca życzę powodzenia:)


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

  Odpowiedzi na pytania

  18 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

  Czy ćwiczenie mózgu (np. nauka języka, wykreślanki, czytanie książek) może usunąć zaburzenia funkcji poznawczych wywołane depresją? Czy może tylko leki i/lub psychoterapia może na to pomóc?

  Mózg jest niezwykle plastycznym narządem zatem jego ćwiczenie jest jak najbardziej wskazane dla wszystkich- zarówno dla osób zdrowych, jak i cierpiących np. na depresję.
  Same ćwiczenia nie mogą być natomiast i nie są żadną gwarancją tego, że objawy depresji, w tym zaburzenia funkcji poznawczych, miną. W przypadku depresji jak najbardziej wskazana jest psychoterapia i konsultacja z psychiatrą aby dowiedzieć się czy wskazana jest również farmakoterapia.
  Wszyscy mamy czasami myśli, że powinniśmy radzić sobie ze wszystkim samodzielnie- to nieprawda. Jesteśmy istotami społecznymi zatem korzystanie z pomocy innych jest naturalne i jest to zdrowy symptom :)
  Pozdrawiam ciepło i zapraszam na konsultację.

  mgr Agnieszka Kuklewska

  Witam mam 18 lat jestem mężczyzną, mój problem polega na tym że jestem dość zakompleksiony z powodu wyglądu: kolor włosów (mam jasne a chciałbym mieć ciemne, to samo ze wzrostem nie jestem jakoś arcy wysokim 176 cm wzrostu. I to wszystko sprawia że czuje się nie męsko, zazdroszczę mężczyznom z ciemnymi włosami i z wyższym wzrostem a nawet kobietom w różnym wieku przede wszystkim w moim że tak się ładnie prezentują. Nawet kolor oczu mi sprawia dyskomfort choć mniejszy. ( Mam niebieskie oczy) i teraz jak to zmienić? Raczej tych cech zewnętrznych nie zmienię u siebie choć zależy mi na tym. Zwracam się z prośbą o pomoc do specjalistów o jakomś radę, doradztwo.

  Szanowny Panie,
  cechy wyglądu, które Pan opisuje jako swoje są powszechnie uważane za atrakcyjne. Zastanawiam się skąd myśl, że jest to powód do kompleksów? Zastanawia mnie również skąd u Pana tak duża koncentracja na wyglądzie? Jest wiele innych cech, które mogą świadczyć o atrakcyjności mężczyzny.
  Często bywa tak, że pod tematem wyglądu kryje się wiele innych tematów, które wymagają przepracowania jak np. samoocena, brak poczucia własnej wartości, wpływająca na to wszystko trudna przeszłość. Zapraszam serdecznie na konsultację do mnie, lub innego specjalisty.
  Jest to temat do przepracowania w trakcie psychoterapii.
  Pozdrawiam ciepło.

  mgr Agnieszka Kuklewska

  Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

  Najczęściej zadawane pytania

  Powiązane wyszukiwania