Adresy (2)

Świętojańska 31/4, Śródmieście, Warszawa
Gabinet Psychoterapii Jasny Pokój


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka
22 273..... Pokaż numerPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 140 zł

Konsultacja psychologiczna • 140 zł


Sposób płatności: Przelew na konto

1. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Pacjenta lub późne przybycie na Konsultację online przez Pacjenta
Pacjent może odwołać Konsultację online do 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia. W celu odwołania Konsultacji online, Pacjent może użyć linka wysłanego przez Profesjonalistę lub może odwołać Konsultację online za pomocą Serwisu. Opłaty za Konsultację online zapłacone przez Pacjenta z góry zostaną w takim przypadku zwrócone przez Profesjonalistę, przy czym zwrot powinien nastąpić w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej. Profesjonalista upoważniony jest do zatrzymania nie więcej niż 5% wysokości opłaty stanowiącej koszty dokonania zwrotu.
W przypadku, gdy (i) Pacjent odwoła Konsultację online na mniej niż 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia, (ii) Pacjent nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) Pacjent spóźnia się do Konsultację online co najmniej 10 minut, Konsultacja zostanie odwołana. Profesjonalista zachowuje prawo do:
Profesjonalista zachowuje prawo do pobrania wszelkich należnych za Konsultację online opłat, co oznacza, że Pacjent jest zobowiązany do ich uiszczenia na rzecz Profesjonalisty,
Pacjent nie otrzyma zwrotu zapłaconej z góry opłaty za Konsultację online.

2. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Profesjonalistę lub późne przybycie na Konsultację online przez Profesjonalistę
W przypadku, gdy (i) Profesjonalista odwoła Konsultację online, (ii) nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) spóźnia się co najmniej 60 minut w Konsultacji online, opłaty uiszczone przez Pacjenta z góry zostaną zwrócone przez Profesjonalistę, w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej.
Pacjent nie ma jednak prawa do otrzymania zwrotu opłaty, jeżeli (i) odwołanie Konsultacji online, (ii) nieuczestniczenie w Konsultacji online lub (iii) spóźnienie Profesjonalisty było uzgodnione z Pacjentem
.
3. Zasady dodatkowe
W przypadku wystąpienia innych sytuacji niż opisanych w pkt 1 i 2, Pacjent nie będzie uprawniony do otrzymania zwrotu Opłat zapłaconych za Konsultację online.
Pacjent musi zwrócić się bezpośrednio do Profesjonalisty o zwrot wszelkich opłat. ZnanyLekarz nie jest adresatem żądania zwrotu opłat.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub reklamacji związanych ze zwrotami opłat, Pacjent musi skontaktować się bezpośrednio z Profesjonalistą.


W przypadku nadużycia postanowień Polityk (np. w celu otrzymania nieuprawnionego zwrotu opłaty), zwrot opłaty nie będzie dokonany.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Moje doświadczenie

O mnie

www.jasnypokoj.pl Dyplomowany psycholog i psychoterapeuta (nr dyplomuSP/IX/A), diagnostyk, absolwentka Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Hu...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia snu
 • Lęki
 • Choroba afektywna dwubiegunowa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Międzywydziałowe Indywidualne Studia Humanistyczne KUL
 • Psychologia KUL
 • Szkoła Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychoterapia uzależnień
 • Psychiatria


Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja online


Świętojańska 31/4, Warszawa

140 zł

Gabinet Psychoterapii Jasny Pokój


140 zł

konsultacja online

Wizyta odbędzie się przez Internet. Link zostanie wysłany przed rozpoczęciem konsultacji online.


Konsultacja psychologiczna


Świętojańska 31/4, Warszawa

140 zł

Gabinet Psychoterapii Jasny Pokój


140 zł

konsultacja online

Pozostałe usługi

Badania psychologiczne


Świętojańska 31/4, Warszawa

od 200 zł

Gabinet Psychoterapii Jasny Pokój


Psychoterapia indywidualna


Świętojańska 31/4, Warszawa

140 zł

Gabinet Psychoterapii Jasny Pokój


Psychoterapia partnerska


Świętojańska 31/4, Warszawa

240 zł

Gabinet Psychoterapii Jasny Pokój

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: konsultacja online konsultacja online

Po pierwszej konsultacji z Panią Agnieszką mam bardzo pozytywne wrażenia. Będę kontynuować terapię z Panią Agnieszką.


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Jasny Pokój psychoterapia indywidualna

Bardzo polecam terapię u Pani Agnieszki. Przyszłam do niej pewnego dnia, mając za sobą kilka spotkań z innym terapeutą i myślałam sobie: „muszę opowiadać jeszcze raz od nowa moją historię”. Ale sesje z panią Agnieszką od początku pokazały mi nową jakość. Już na pierwszej wizycie rozpoznałyśmy mój kluczowy problem. Każde kolejne spotkanie w trwającej ponad 3 lata terapii było niesamowitym doświadczeniem i podróżą wgłąb siebie. Pani Agnieszka to niezwykle empatyczna osoba, mająca naprawdę skuteczne metody pracy i przy tym poczucie humoru. Dzięki niej odzyskałam prawdziwą, zdrową siebie.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Jasny Pokój interwencja kryzysowa

Bardzo profesjonalna osoba, cierpliwie słucha i słyszy co ważne. Bardzo pomocna. Pokazała różne możliwości i naprawdę zbudowała we mnie wiare w zmiany. Serdecznie polecam.


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Jasny Pokój

Widać, że pani psycholog kocha to,co robi, jest bardzo zaangażowana w rozmowę a przy tym niezwykle ciepła.


N
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Jasny Pokój konsultacja psychologiczna

Bardzo polecam panią psycholog Agnieszkę Jagielak. Pani psycholog jest bardzo ciepłą i empatyczną osobą, z uwagą słucha i potrafi zrozumieć drugą osobę, daje również cenne uwagi. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyt i cieszę się że zdecydowałam się na psychoterapię właśnie u Pani Agnieszki.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Jasny Pokój konsultacja psychologiczna

To była moja pierwsza wizyta, ale Panią Agnieszkę już mogę polecić. "Rozgryzła" mnie od razu. Jest bardzo ciepła i wysłuchuje jednocześnie upewniając się, że dobrze zrozumiała.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Jasny Pokój

Do Pani Agnieszki trafiłam jakieś 1.5 roku temu. Cudowna osoba, ocean empatii i przy tym świetna specjalistka! Z łatwością tworzy atmosferę miejsca w którym można się otworzyć i opowiedzieć o swoich problemach. Pani Agnieszka niezwykle mi pomogła! Polecam wszystkim, zwłaszcza osobom w których terapia wywołuje strach. Pani Agnieszka z łatwością przeprowadzi was przez ten trudny proces :)


M
Użytkownik zweryfikowany

Trafiłam z polecenia do Pani Agnieszki. To był jeden z najlepszych wyborów w moim życiu.
Dzięki jej empatii (swoją drogą niesamowitej) i pomocy w spojrzeniu na siebie i moje lęki z innej perspektywy,nabrałam nowej "dorosłej"siły. Spotkania pomogły mi otworzyć się na ludzi, przestałam wymagać od siebie bycia idealną, zaczęłam być asertywna. Na sesjach czułam się wysłuchana i zaakceptowana z całym moim bałaganem emocjonalnym. Wiedziałam też, że rozmawiam nie tylko z terapeutą ale też z drugim człowiekiem o wielkim sercu.
Nie zawsze było łatwo, Pani Agnieszka zatrzymywała mnie też przy moich "trudnych" zachowaniach ale przeszłyśmy i przez to. Atmosfera terapii pełna była bezpieczeństwa, sprzyjała, żeby płakać i z radości i smutku.
Jestem bardzo zadowolona. Warto zatrzymać się w gabinecie Pani Agnieszki:) i choć spotkania dobiegły końca, jej ciepły, wspierający uśmiech będzie ze mną jeszcze długo.


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Jasny Pokój

Witam,

Polecam wszystkim Panią Agnieszkę. Jest osobą empatyczną, kompetentną, której można szczerze powierzyć swoje problemy. Każda wizyta przebiegała w miłej, przyjaznej pacjentowi atmosferze. Dziękuję za pomoc!! Agnieszka T.


Użytkownik zweryfikowany

Pani Agnieszka jest rewelacyjną specjalistką, cechuje ją wielka wrażliwość i szacunek do klienta, dzięki pracy z nią można poradzić sobie z trudnymi emocjami i zbudować lub odbudować poczucie własnej wartości. Jest profesjonalna i godna zaufania. Polecam ją z głębi serca :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

www.jasnypokoj.pl Dyplomowany psycholog i psychoterapeuta (nr dyplomuSP/IX/A), diagnostyk, absolwentka Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Hu...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia snu
 • Lęki
 • Choroba afektywna dwubiegunowa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Międzywydziałowe Indywidualne Studia Humanistyczne KUL
 • Psychologia KUL
 • Szkoła Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA
Zobacz więcej

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychoterapia uzależnień
 • Psychiatria

CertyfikatyProfile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania