Umów wizytę
133 odwiedziny w ciągu 30 dni

Dyplomowany psycholog i psychoterapeuta (nr dyplomuSP/IX/A), diagnostyk, absolwentka Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych. Ukończyła czteroletnią Szkołę Psychoterapii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Gabinet Psychoterapii Jasny Pokój

  Świętojańska 31/4, Śródmieście
  00-266 Warszawa, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka

  Usługi

  Konsultacje psychologiczne 140 zł
  Badania psychologiczne od 150 zł
  Psychoterapia indywidualna 130 zł
  Psychoterapia par prowadzona przez dwóch terapeutów 240 zł

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • G
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Jasny Pokój

  Witam,

  Polecam wszystkim Panią Agnieszkę. Jest osobą empatyczną, kompetentną, której można szczerze powierzyć swoje problemy. Każda wizyta przebiegała w miłej, przyjaznej pacjentowi atmosferze. Dziękuję za pomoc!! Agnieszka T.

 • Pani Agnieszka jest rewelacyjną specjalistką, cechuje ją wielka wrażliwość i szacunek do klienta, dzięki pracy z nią można poradzić sobie z trudnymi emocjami i zbudować lub odbudować poczucie własnej wartości. Jest profesjonalna i godna zaufania. Polecam ją z głębi serca :)

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Terapeutka,dzięki której odzyskałam nadzieję,że moje życie może jeszcze wrócić na właściwy tor. Z przyjemnością polecam :)

 • I

  Przyjaciółka zachęciła mnie do udziału w warsztatach, które prowadziła p.Agnieszka. Byłam zachwycona i wzięłam udział we wszystkich grupach przez nią prowadzonych. Cenię ja za wsparcie, ma w sobie coś takiego, że dobrze się przy niej otwierać i łatwo jej zaufać, bardzo dobrze rozumie ludzi. Dziękuję:)

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Do terapeuty wybierałam się z duszą na ramieniu, ale po kilku minutach rozmowy z p. Agnieszką stres minął mi całkowicie.Spotkałam się z ogromnym zrozumieniem moich problemów. Widać, że p.Agnieszka ma doświadczenie i wiedzę, do tego czuje się przy niej swobodnie. Dzięki niej zaczęłam rozumieć siebie i swoje emocje, a co za tym idzie zmieniać się.

 • J

  Pani Agnieszka od samego początku naszych spotkań ujęła mnie swoją życzliwością, ciepłem, zaangażowaniem. Jest terapeutą wzbudzającym zaufanie, profesjonalna, bezpiecznie się z nią pracuje. Moje problemy zawsze traktowała z ogromnym szacunkiem i zrozumieniem. Terapia u niej pomogła mi wyjść z dołka. Gorąco polecam!

Pytania pacjentów (2)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dyplomowany psycholog i psychoterapeuta (nr dyplomuSP/IX/A), diagnostyk, absolwentka Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych.

  Ukończyła czteroletnią Szkołę Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Studium Pomocy Psychologicznej przy Instytucie Psychologii Zdrowia.

  W Gabinecie Jasny Pokój prowadzi psychoterapię indywidualną i grupową. Pracuje z osobami, które doświadczają trudności z powodu przeżywanych lęków, zaburzeń nastroju, bezsenności, chwiejności emocjonalnej.Towarzyszy ludziom przeżywającym kryzysy życiowe, relacyjne, borykającym się z niską samooceną. Posiada również bogate doświadczenie w terapii osób uzależnionych, pracuje z ich rodzinami (DDA, współuzależnienie).

  Doświadczenie zdobywała m.in. w placówkach służby zdrowia, gdzie w Poradni Zdrowia Psychicznego oraz Poradni Leczenia Uzależnień prowadziła terapię indywidualną osób dorosłych oraz diagnozowała dla potrzeb komisji lekarskiej.

  W Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej przeprowadzała badania psychologiczne dzieci i młodzieży,udzielała porad rodzicom, przeżywającym trudności wychowawcze.

  Prowadziła liczne szkolenia i warsztaty na zlecenia szkół i różnych firm.

  Obecnie współpracuje z Kliniką Medox, gdzie prowadzi terapię grupową osób uzależnionych od leków, narkotyków, alkoholu oraz pracuje z osobami z podwójną diagnozą.

  Pracuje przede wszystkim w podejściu humanistycznym, korzysta także z dorobku nurtów poznawczo-behawioralnego i psychodynamicznego.

  Kieruje się zasadami Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa oraz Kodeksu Zasad Etycznych Psychoterapeuty. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

  Należy do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Sekcji Psychoterapii, działającej w jego zakresie.Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej i Edukacji Społecznej.

  Stale podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w licznych szkoleniach i warsztatach.

Specjalizacje

 • Psychoterapia