Agnieszka Jagielak

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta, Diagnostyk

7 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
164 odwiedziny w ciągu 30 dni

Dyplomowany psycholog i psychoterapeuta (nr dyplomuSP/IX/A), diagnostyk, absolwentka Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych. Ukończyła czteroletnią Szkołę Psychoterapii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M

  Trafiłam z polecenia do Pani Agnieszki. To był jeden z najlepszych wyborów w moim życiu.
  Dzięki jej empatii (swoją drogą niesamowitej) i pomocy w spojrzeniu na siebie i moje lęki z innej perspektywy,nabrałam nowej "dorosłej"siły. Spotkania pomogły mi otworzyć się na ludzi, przestałam wymagać od siebie bycia idealną, zaczęłam być asertywna. Na sesjach czułam się wysłuchana i zaakceptowana z całym moim bałaganem emocjonalnym. Wiedziałam też, że rozmawiam nie tylko z terapeutą ale też z drugim człowiekiem o wielkim sercu.
  Nie zawsze było łatwo, Pani Agnieszka zatrzymywała mnie też przy moich "trudnych" zachowaniach ale przeszłyśmy i przez to. Atmosfera terapii pełna była bezpieczeństwa, sprzyjała, żeby płakać i z radości i smutku.
  Jestem bardzo zadowolona. Warto zatrzymać się w gabinecie Pani Agnieszki:) i choć spotkania dobiegły końca, jej ciepły, wspierający uśmiech będzie ze mną jeszcze długo.

 • G
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Jasny Pokój

  Witam,

  Polecam wszystkim Panią Agnieszkę. Jest osobą empatyczną, kompetentną, której można szczerze powierzyć swoje problemy. Każda wizyta przebiegała w miłej, przyjaznej pacjentowi atmosferze. Dziękuję za pomoc!! Agnieszka T.

 • Pani Agnieszka jest rewelacyjną specjalistką, cechuje ją wielka wrażliwość i szacunek do klienta, dzięki pracy z nią można poradzić sobie z trudnymi emocjami i zbudować lub odbudować poczucie własnej wartości. Jest profesjonalna i godna zaufania. Polecam ją z głębi serca :)

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Terapeutka,dzięki której odzyskałam nadzieję,że moje życie może jeszcze wrócić na właściwy tor. Z przyjemnością polecam :)

 • I

  Przyjaciółka zachęciła mnie do udziału w warsztatach, które prowadziła p.Agnieszka. Byłam zachwycona i wzięłam udział we wszystkich grupach przez nią prowadzonych. Cenię ja za wsparcie, ma w sobie coś takiego, że dobrze się przy niej otwierać i łatwo jej zaufać, bardzo dobrze rozumie ludzi. Dziękuję:)

 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Do terapeuty wybierałam się z duszą na ramieniu, ale po kilku minutach rozmowy z p. Agnieszką stres minął mi całkowicie.Spotkałam się z ogromnym zrozumieniem moich problemów. Widać, że p.Agnieszka ma doświadczenie i wiedzę, do tego czuje się przy niej swobodnie. Dzięki niej zaczęłam rozumieć siebie i swoje emocje, a co za tym idzie zmieniać się.

 • J

  Pani Agnieszka od samego początku naszych spotkań ujęła mnie swoją życzliwością, ciepłem, zaangażowaniem. Jest terapeutą wzbudzającym zaufanie, profesjonalna, bezpiecznie się z nią pracuje. Moje problemy zawsze traktowała z ogromnym szacunkiem i zrozumieniem. Terapia u niej pomogła mi wyjść z dołka. Gorąco polecam!

Pytania pacjentów (2)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dyplomowany psycholog i psychoterapeuta (nr dyplomuSP/IX/A), diagnostyk, absolwentka Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych.

  Ukończyła czteroletnią Szkołę Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Studium Pomocy Psychologicznej przy Instytucie Psychologii Zdrowia.

  W Gabinecie Jasny Pokój prowadzi psychoterapię indywidualną i grupową. Pracuje z osobami, które doświadczają trudności z powodu przeżywanych lęków, zaburzeń nastroju, bezsenności, chwiejności emocjonalnej.Towarzyszy ludziom przeżywającym kryzysy życiowe, relacyjne, borykającym się z niską samooceną. Posiada również bogate doświadczenie w terapii osób uzależnionych, pracuje z ich rodzinami (DDA, współuzależnienie).

  Doświadczenie zdobywała m.in. w placówkach służby zdrowia, gdzie w Poradni Zdrowia Psychicznego oraz Poradni Leczenia Uzależnień prowadziła terapię indywidualną osób dorosłych oraz diagnozowała dla potrzeb komisji lekarskiej.

  W Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej przeprowadzała badania psychologiczne dzieci i młodzieży,udzielała porad rodzicom, przeżywającym trudności wychowawcze.

  Prowadziła liczne szkolenia i warsztaty na zlecenia szkół i różnych firm.

  Obecnie współpracuje z Kliniką Medox, gdzie prowadzi terapię grupową osób uzależnionych od leków, narkotyków, alkoholu oraz pracuje z osobami z podwójną diagnozą.

  Pracuje przede wszystkim w podejściu humanistycznym, korzysta także z dorobku nurtów poznawczo-behawioralnego i psychodynamicznego.

  Kieruje się zasadami Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa oraz Kodeksu Zasad Etycznych Psychoterapeuty. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

  Należy do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Sekcji Psychoterapii, działającej w jego zakresie.Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej i Edukacji Społecznej.

  Stale podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w licznych szkoleniach i warsztatach.

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychoterapia uzależnień