lek. dent.

Agnieszka Golarz-Nosek

verifiedCreated with Sketch.

Ortodonta

61 opinii +dodaj

oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

INFORMUJĘ, ŻE ZAPISY INTERNETOWE ORAZ PRZEZ TELEREJESTRACJĘ ZNANY LEKARZ WYMAGAJĄ TELEFONICZNEGO POTWIERDZENIA PRZEZ REJESTRACJE GABINETU ORTODONTYCZNEGO DOKTOR AGNIESZKI GOLARZ NOSEK DO… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
61 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Gabinet Ortodontyczny Agnieszka Golarz - NosekUsługa: krzywy zgryz

  Dzięki Pani Doktor Agnieszce Golarz-Nosek mogę cieszyć się pięknymi, idealnie równymi zębami :) Efekty leczenia ortodontycznego przerosły nawet moje wyobrażenia! Pani Doktor jest nie tylko wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie, ale także wspaniałym człowiekiem. W całym swoim życiu nie spotkałam równie cierpliwego, empatycznego i zaangażowanego w proces leczenia lekarza. Dziękuję Pani Doktor za wyleczenie mojego największego kompleksu.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła, rzeczowa i konkretna Pani doktor. Ma bardzo dobre podejście do dzieci i ma bardzo dużą wiedzę. Jest najlepsza w tym co robi. Polecam wszystkim. Opieka na najwyższym poziomie.

 • D
  Lokalizacja: Gabinet Ortodontyczny Agnieszka Golarz - NosekUsługa: aparaty stałe

  Po 4 długich latach i 4 miesiącach zakończyłam leczenie w gabinecie u Pani doktor Golarz. Z pełną świadomością polecam panią doktor! W moim przypadku leczenie wiązało się z zatrzymaniem zęba stałego- dokładnie kła, towarzyszył temu również zabieg chirurgiczny. Na dzień dzisiejszy w końcu uśmiecham się pełną gębą, mój największy kompleks zniknął na zawsze. Pani Doktor od początku naszej znajomości wykazywała się ogromną wiedzą, cierpliwością!! (zadaję masę pytań) na każde uzyskałam odpowiedź. Wizyty zawsze przebiegały o czasie, w miłej atmosferze przy udziale cudownych asystentów/studentów. Serdecznie dziękuję! Śmiało mogę powiedzieć,że Pani doktor odmieniła moje życie, dzielnie mnie wspierała w ciężkich chwilach i dopingowała, a jednocześnie podchodziła do mnie bardzo po ludzku. Zaskakujący poziom wiedzy,świetny specjalista! Mało tego, gdy tylko potrzebowałam przełożyć wizytę,czasem z dnia na dzień,albo tego samego dnia, uprzejme Panie pracujące na recepcji zawsze znalazły alternatywę i przebiegało to niemal natychmiastowo. Cały gabinet wyposażony jest w najnowocześniejsze sprzęty (skaner 3d,pracownia rtg) piękna aranżacja wnętrza,jak również uśmiech na twarzach wszystkich pracowników bardzo buduje. Dziękuję!!!!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz miły i konkretny, przedstawił kolejne etapy leczenia zgryzu, podał ceny dwóch planowanych aparatów ortodontycznych.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ortodontyczny Agnieszka Golarz - Nosek

  Pełen profesjonalizm. Mój przypadek szczegółowo opisany i wytłumaczony. Nic do zarzucenia. Polecam!!!

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta przebiegła w przyjemnej atmosferze. Pani doktor z uwagą wysłuchała w czym tkwi problem i zaproponowała racjonalne leczenie. Polecam

 • K

  Gabinet na bardzo wysokim poziomie. Pani doktor rzeczowa i kompetentna. Córka ma 10 lat więc byliśmy na wizycie kontrolnej. Jak przyjdzie czas na założenie aparatu na pewno będzie to u Pani Agnieszki Golarz☺

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: odsłanianie zębów zatrzymanych

  Poziom wiedzy bardzo zaskakujący, dokładność w pracy również jest dużym plusem Pani doktor. Przemiła osoba, do wszystkiego podchodzi na spokojnie, wszystko dokładnie tłumaczy i planuje. Przede wszystkim święty specjalista, znający się na tym co robi i jak robi. Z moim zatrzymanym kłem nie było problemów, świetne prowadzenie leczenia, a kieł już na swoim miejscu.
  Polecam każdemu bez chwili zawahania :)

 • G
  Lokalizacja: Gabinet Ortodontyczny Agnieszka Golarz - NosekUsługa: leczenie wady zgryzu

  Właśnie zakończyłam 3-letnie leczenie u Pani doktor. Dla większości to leczenie wady zgryzu, a dla mnie leczenie największego kompleksu :) całość leczenia była praktycznie przyjemnością ze świadomością, ze jestem w rękach świetnego specjalisty, a postępy było widać przy każdej wizycie.
  Pani doktor dysponuje ogromną wiedzą i umiejętnościami a także niezmierzoną uprzejmością i uśmiechem.
  Gorąco polecam każdemu!

 • P

  To była nasza pierwsza wizyta u dr Golarz-Nosek więc dopiero początek leczenia. Po pierwszej wizycie mam same pozytywne wrażenia - Pani doktor ma świetne podejście do dzieci (4-latek po wybiciu zęba), dużo cierpliwości, dokładnie objaśnia proces leczenia, bez pośpiechu, odpowiada na wszystkie pytania. Gabinet wyposażony w bardzo nowoczesne i zaawansowane technologicznie urządzenia (np skaner 3D który pozwala zeskanować układ zębów i uniknąć pobierania wycisków u dziecka). Informowała też o cenie leczenia już w trakcie wizyty co też jest istotne i pozwala uniknąć niespodzianek. Na pewno będziemy kontynuować leczenie u Pani dr.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • INFORMUJĘ, ŻE ZAPISY INTERNETOWE ORAZ PRZEZ TELEREJESTRACJĘ ZNANY LEKARZ WYMAGAJĄ TELEFONICZNEGO POTWIERDZENIA PRZEZ REJESTRACJE GABINETU ORTODONTYCZNEGO DOKTOR AGNIESZKI GOLARZ NOSEK

  DO PIERWSZEJ KONSULTACJI WSKAZANE JEST POSIADANIE ZDJĘCIA PANTOMOGRAFICZNEGO (JEST MOŻLIWOŚĆ WYKONANIA U NAS W GABINECIE).


  Doktor Agnieszka Golarz jest absolwentką Oddziału Stomatologii Uniwersytetu Jagiellońskiego Krakowie.

  Specjalista z zakresu ortodoncji.

  Posiada tytuł specjalisty w dziedzinie ortodoncji.

  Świadczy o tym ilość kursów i szkoleń, w których brała udział, a dotyczących:

  diagnostyki,
  profilaktyki i leczenia wad twarzowo – szczękowo- zgryzowych,
  leczenia aparatami stałymi,
  racjonalnego planowania ortodontycznego,
  doginania łuków,
  leczenia łukami zewnątrzustnymi i podniebiennymi,
  zapobiegania powikłaniom i nawrotom wad przy pomocy retencji,
  zastosowania najnowszych badań naukowych w praktyce ortodontycznej,
  szybkiego rozszerzania szczęki metodami ortodontycznymi,
  zastosowania implantów w ortodontycji.

  Doświadczenie zawodowe zdobywała także w znanym ośrodku leczenia wad zwarciowo- gryzowych: Orthodontic Departament, 2nd Stomatologic Clinic Faculty Hospital w Olomouc.

  Wielokrotnie uczestniczyła w zjazdach Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

  Jest członkiem Małopolskiego Kola Ortodontycznego, Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

Specjalizacje

 • Ortodoncja

Edukacja

 • Uniwesytet Jagielloński w Krakowie