lek. dent.

Agnieszka Golarz-Nosek

Ortodonta

Umów wizytę 39 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

INFORMUJĘ, ŻE ZAPISY INTERNETOWE ORAZ PRZEZ TELEREJESTRACJĘ ZNANY LEKARZ WYMAGAJĄ TELEFONICZNEGO POTWIERDZENIA PRZEZ REJESTRACJE GABINETU ORTODONTYCZNEGO DOKTOR AGNIESZKI GOLARZ NOSEK Doktor… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • INFORMUJĘ, ŻE ZAPISY INTERNETOWE ORAZ PRZEZ TELEREJESTRACJĘ ZNANY LEKARZ WYMAGAJĄ TELEFONICZNEGO POTWIERDZENIA PRZEZ REJESTRACJE GABINETU ORTODONTYCZNEGO DOKTOR AGNIESZKI GOLARZ NOSEK

  Doktor Agnieszka Golarz jest absolwentką Oddziału Stomatologii Uniwersytetu Jagiellońskiego Krakowie.

  Specjalista z zakresu ortodoncji.

  Posiada tytuł specjalisty w dziedzinie ortodoncji.

  Świadczy o tym ilość kursów i szkoleń, w których brała udział, a dotyczących:

  diagnostyki,
  profilaktyki i leczenia wad twarzowo – szczękowo- zgryzowych,
  leczenia aparatami stałymi,
  racjonalnego planowania ortodontycznego,
  doginania łuków,
  leczenia łukami zewnątrzustnymi i podniebiennymi,
  zapobiegania powikłaniom i nawrotom wad przy pomocy retencji,
  zastosowania najnowszych badań naukowych w praktyce ortodontycznej,
  szybkiego rozszerzania szczęki metodami ortodontycznymi,
  zastosowania implantów w ortodontycji.

  Doświadczenie zawodowe zdobywała także w znanym ośrodku leczenia wad zwarciowo- gryzowych: Orthodontic Departament, 2nd Stomatologic Clinic Faculty Hospital w Olomouc.

  Wielokrotnie uczestniczyła w zjazdach Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

  Jest członkiem Małopolskiego Kola Ortodontycznego, Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

Specjalizacje

 • Ortodoncja

Ukończone szkoły

 • Uniwesytet Jagielloński w Krakowie

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

 • wady zgryzu
 • wady zębów
 • ból stawu skroniowo-żuchwowego
 • braki zębowe
 • diastema

Zdjęcia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
53 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Gabinet Ortodontyczny Agnieszka Golarz - NosekUsługa: leczenie wady zgryzu

  Właśnie zakończyłam 3-letnie leczenie u Pani doktor. Dla większości to leczenie wady zgryzu, a dla mnie leczenie największego kompleksu :) całość leczenia była praktycznie przyjemnością ze świadomością, ze jestem w rękach świetnego specjalisty, a postępy było widać przy każdej wizycie.
  Pani doktor dysponuje ogromną wiedzą i umiejętnościami a także niezmierzoną uprzejmością i uśmiechem.
  Gorąco polecam każdemu!

 • To była nasza pierwsza wizyta u dr Golarz-Nosek więc dopiero początek leczenia. Po pierwszej wizycie mam same pozytywne wrażenia - Pani doktor ma świetne podejście do dzieci (4-latek po wybiciu zęba), dużo cierpliwości, dokładnie objaśnia proces leczenia, bez pośpiechu, odpowiada na wszystkie pytania. Gabinet wyposażony w bardzo nowoczesne i zaawansowane technologicznie urządzenia (np skaner 3D który pozwala zeskanować układ zębów i uniknąć pobierania wycisków u dziecka). Informowała też o cenie leczenia już w trakcie wizyty co też jest istotne i pozwala uniknąć niespodzianek. Na pewno będziemy kontynuować leczenie u Pani dr.

 • Lokalizacja: Gabinet Ortodontyczny Agnieszka Golarz - NosekUsługa: wada zgryzu

  Bardzo pozytywna, konkretna i sprawiająca wrażenie naprawde profesjonalnej Pani Doktor. Niewiele moge powiedziec na temat efektów leczenia ponieważ jesteśmy po pierwszej wizycie. Z dotychczasowych ortodontow, których odwiedziliśmy z synem, a bylo ich wielu, dr. Golarz -Nosek wydaje się najbardziej godna zaufania. Na plus czas poświęcony pacjentowi. Wszystko dokładnie wytłumaczone, spokojnie i bez pośpiechu. Przemiła osoba.

 • Lokalizacja: Gabinet Ortodontyczny Agnieszka Golarz - Nosek

  Bardzo dobra, profesjonalna i dokladna ortodontka. Oprocz tego mila I sympatyczna . Jak najbardziej polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wszedłem do gabinetu o czasie, obsługa była miła i sympatyczna, Pani Doktor wyjaśniła mi co i jak oraz przedstawiła wstępny plan leczenia. Uważam, że nie mam się do czego przyczepić :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam, zostałam poinformowana o wszystkich sposobach leczenia mojej wady, kosztach i czasie leczenia. Konkretnie o na temat. Bardzo miła i profesjonalna obsługa.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor konkretna, dokładnie wyjaśnia plan leczenia wraz z mozliwymi konsekwencjami. Pacjet informowany o różnych formach leczenia . Wszystko w miłej i sympatycznej atmosferze. Bardzo cieszę się, że tu trafiliśmy.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Ciężko wystawić jasną opinię po pierwszym spotkaniu. Ale jeśli chodzi o pierwszy kontakt, to Pani doktor bardzo miła, rzeczowa i profesjonalna. Nie ignoruje pacjenta, chętnie odpowiadaj nabiera dodatkowe pytania. Tak więc duży plus.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Na wizycie u Pani Doktor-byl moj syn.Wspaniale podejscie do dzieci,Pani Doktor bardzo dokladnie-objasnila jak bedzie przebiegalo leczenie,jak dlugo moze potrwac.Bardzo cierpliwa,sympatyczna,usmiechnieta i bardzo bardzo kompetentna.Ania

 • Lokalizacja: Gabinet Ortodontyczny Agnieszka Golarz - NosekUsługa: aparaty stałe

  Pełen profesjonalizmu sprzęt oraz idealne i profesjonalne leczenie zapewniła mi tylko ona. Zna się ona na rzeczy, oraz lubi to co robi. Nosiłam aparat przez prawie 3 lata, ale po mojej wadzie zgryzu ani śladu. Jest to bardzo miły lekarz, pełen energii i entuzjazmu, potrafi również sprawić, że nawet z największej wady zgryzu można wyjść z idealnym uśmiechem. Bardzo polecam oraz serdecznie pozdrawiam :))).