lek.

Agnieszka Czyż

Okulista

7 opinii +dodaj

Umów wizytę 328 odwiedzin w ciągu 30 dni

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania pacjentów (2)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

Specjalizacje

 • Okulistyka

Ukończone szkoły

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • N

  Bardzo miła pani doktor, wizyta poprowadzona w przyjaznej atmosferze, diagnoza i wytłumaczenie sytuacji w rzetelnej i przystępnej dla pacjenta formie, leczenie dokładnie wyjaśnione wypisane na kartce dla pacjenta. Napewno wrócę do pani doktor. Myślę, że pani doktor jest wzorem do naśladowania przez innych lekarzy :)

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Przychodnia LekarskaUsługa: kwalifikacja do operacji zaćmy

  Bardzo staranne badanie i bardzo solidna rzeczowa rozmowa dot. dalszego postępowania, wyboru soczewek, terminów itp. Profesjonalizm i życzliwość.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital Jednodniowy IbisUsługa: konsultacja okulistyczna

  Umówiłem się prywatnie z powodu adenowirusowej infekcji oka. Pani Agnieszka bardzo uważnie zajęła się moim przypadkiem. Na kolejne wizyty kontrolne pani Agnieszka umawiała mnie już bezpłatnie (na NFZ). Podczas leczenia otrzymałem darmowe próbki leków. Pani Agnieszka potrafi przystępnie wytłumaczyć, co dokładnie dzieje się z okiem podczas choroby. Serdecznie polecam!

 • M
  Lokalizacja: Specjalistyczna Przychodnia LekarskaUsługa: konsultacja okulistyczna

  Moim zdaniem pani doktor zna się na swojej pracy i próbuje pomóc pacjentowi, poświęca czas, wnikliwie słucha i stara się rozwiązać problem. Na pewno nie jest to typ lekarza w stylu "Zapłać i idź". Oko miałem czerwone jak pomidor, a po lekach pani doktor, w kilka dni sytuacja została opanowana. Mam nadzieję, że po powrocie do pracy i pracy przy komputerze zapalenie nie będzie nawracać, a jeśli tak to na pewno do pani wrócę, bo zrobiła pani na mnie bardzo dobre wrażenie. Jak najbardziej polecam osobom z chorobami oczu wizytę u pani doktor.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor była bardzo dokładna, trafnie postawiła diagnozę i zleciła właściwe leki. Cała wizyta w bardzo przyjemnej atmosferze. Z czystym sercem polecam

 • Wedlug mnie Pani doktor Agnieszka Czyz jest prawdziwym lekarzem z powolania. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem, jest cierpliwa i zawsze go wysłuchuje, każde zapytanie pacjenta traktuje powaznie i udziela wyczerpującej odpowiedzi. Ponadto jest niezwykle uprzejma i miła osoba. Panią doktor można stawiać za wzór innym lekarzom. Wdzięczny pacjent Lech Szczepankowski

  lek. Agnieszka Czyż2016-12-31

  Szanowny Panie, Dziękuję bardzo za tak pozytywną ocenę mojego podejścia do pacjenta.

 • A

  Mama była bardzo zdenerwowana gdy szła na wizyte na kaczą. Ale cala wizyta przebiegła bardzo sprawnie i spokojnie. Doktor jest rzeczowa i kompetentna i bardzo miła. Potrafila uspokoić mamę mimo czekającej ją operacji na oku. Badanie bardzo dokładne i sprawne mimo dużej ilości pacjentow.

  lek. Agnieszka Czyż2016-12-11

  Bardzo dziękuję za miłe słowa. Proszę serdecznie pozdrowić ode mnie mamę.