Adresy (3)

Fizjoterapia Ołtaszyn
Władysława Szafera 27, Krzyki, Wrocław


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 7 lat
Gotówka, Blik

NIP

8982141768

Adres firmy

Władysława Szafera 27, Wrocław

Sports Medic Centrum Medyczne
ul. Dokerska 2A (Galeria Pilczycka - 2 piętro), Fabryczna, Wrocław


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)NIP

8971868656

Adres firmy

plac solny 20, Wrocław


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Karta płatnicza

NIP

5251577627

Adres firmy

Aleje Jerozolimskie 96, Warszawa

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


ul. Dokerska 2A (Galeria Pilczycka - 2 piętro), Wrocław

180 zł

Sports Medic Centrum MedyczneWładysława Szafera 27, Wrocław

160 zł

Fizjoterapia Ołtaszyn


Powstańców Śląskich 7a, Wrocław

Dowiedz się więcej

Stomatologia Medicover Wrocław Globis

Pozostałe usługi


Powstańców Śląskich 7a, Wrocław

Dowiedz się więcej

Stomatologia Medicover Wrocław GlobisPowstańców Śląskich 7a, Wrocław

Od 209 zł

Stomatologia Medicover Wrocław GlobisWładysława Szafera 27, Wrocław

160 zł

Fizjoterapia OłtaszynWładysława Szafera 27, Wrocław

130 zł

Fizjoterapia Ołtaszyn


Władysława Szafera 27, Wrocław

160 zł

Fizjoterapia Ołtaszynul. Dokerska 2A (Galeria Pilczycka - 2 piętro), Wrocław

180 zł

Sports Medic Centrum MedyczneWładysława Szafera 27, Wrocław

160 zł

Fizjoterapia Ołtaszyn

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, z tytułem magistra fizjoterapii, certyfikowaną terapeutką metody diagnozowania i lecze...

Zobacz pełen opis


Edukacja

  • Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

Zakres porad

  • Rehabilitacja medyczna
  • Specjalista fizjoterapii
  • Fizjoterapia stomatologiczna

Certyfikaty


Zdjęcia


Znajomość języków

  • Angielski

14 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
Y
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Fizjoterapia Ołtaszyn Konsultacja fizjoterapeutyczna ( I wizyta, diagnoza + terapia )

Pani Agata jest bardzo miła i profesjonalna. Wizyta odbywa się w bardzo ładnym gabinecie w spokojnej atmosferze. Polecam serdecznie

mgr Agata Tworzydło

Dziękuję i do zobaczenia ;)

K
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Fizjoterapia Ołtaszyn Terapia tkanek miękkich

Do pani Agaty zgłosiłam się z ostrym bólem stawu skroniowo-żuchwowego i wynikającymi z niego bólami głowy i zębów. Pani Agata przeprowadziła bardzo szczegółowy wywiad, oraz spojrzała na mój problem całościowo, można powiedzieć że od pasa w górę. Poza terapią mięśni żucia i całej twarzy, która pomogła niemal natychmiast, pani Agata uświadomiła mi rzeczy, których nie byłam wcześniej świadoma, a które mogły powodować moje dotychczasowe bóle w obrębie kregoslupa, takie jak nieprawidłowy oddech i napięte mięśnie brzucha. Poprzez zastosowanie masażu wisceralnego pani Agata "przywróciła do życia" moje narządy w jamie brzusznej i od razu zaczęłam lepiej oddychać. Poza tym pani Agata ma ogromną wiedzę którą chętnie się dzieli, jest bardzo miłą, ciepłą i uprzejmą osobą, a wizyty w jej gabinecie to sama przyjemność :) Szczerze polecam panią Agatę jako fizjoterapeutę.

mgr Agata Tworzydło

Dziękuje serdecznie :)

K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Multi-Med Sp. z o.o. Terapia manualna

Pani Agata to prawdziwy ekspert w dziedzinie fizjoterapii, a dla mnie moja czarodziejka. Patrzy na pacjenta calosciowo, dostosowuje techniki i trafia w punkt aby usmierzyc bol. Problemy z kregoslupem ledzwiowym, szyjnym badz w obszarze jamy brzusznej - pani Agata radzi sobie z tym doskonale. Dziekuje!

mgr Agata Tworzydło

Dziękuję, bardzo mi miło :)


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Multi-Med Sp. z o.o. Inny

W mojej ocenie, pani Agata to rewelacyjna,kompetentna, o nienagannej kulturze osobistej fizjoterapeutka.W moim przypadku zastosowała masaż mięśni od wewnętrznej strony policzków i dzięki temu "pozbyłam się"uciążliwego tętnienia w uchu i zawrotów głowy..W bardzo przystępny sposób wyjaśniała znaczenie poszczególnych czynności.

mgr Agata Tworzydło

Cieszę się że mogłam pomóc. Pozdrawiam.


B
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Multi-Med Sp. z o.o. Masaż leczniczy

Pani Agata to bardzo kompetentna fizjoterapeutka, bardzo pomaga za każdą wizytą przy przywróceniu do równowagi stawów biodrowych i kolanowych. Bardzo rzetelnie przykłada się do wykonywanej pracy, podpowiada co można jeszcze zrobić. Jest przy tym osobą bardzo życzliwą, pogodną, uważnym słuchaczem. Z całego serca polecam wizyty u Pani Agaty w przyjaznym gabinecie.

mgr Agata Tworzydło

Dziękuję za opinię!


Z
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Multi-Med Sp. z o.o. Inny

I highly recommend Agata Tworzydło as a talented physiotherapist. Agata is an expert at understanding and empathizing with patients, as I have experienced first hand. The visits to Agata for care and repair of my body after a car accident have been exactly what I need to get on a path to recovery. Each time that I see Agata I notice an improvement in my health conditions. Agata understands exactly what questions to ask me and what pain points to work on in order to not cause further pain and in order to help me a great deal in feeling better. Since I do not know how to speak Polish, she willingly meets with me in English. Agata is friendly, trustworthy, and very nice. As I have had my accident injuries for more than a year and previous physicians in the USA were unable to help me make progress towards getting my life back to normal, I was starting to lose hope of real improvement. Luckily Agata is now making recovery possible. I am extremely grateful for her skills and expertise in physiotherapy. I trust Agata and recommend her to anyone with bodily injuries needing to improve mobility and get to a better range of motion.

mgr Agata Tworzydło

Thank you very much and im happy to help.


B
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Multi-Med Sp. z o.o.

Trafiłam do Agaty z napięciowymi bólami głowy i nawracającymi bólami kręgosłupa. Dzięki pracy Agaty nie tylko trwałe pozbyłam się problemów, ale także poznałam sposoby na samodzielną pracę z własnym ciałem i zdobyłam dużą świadomość procesów i wzajemnych połączeń wpływających na odczucia w ciele. Byłam pacjentką Agaty przez wiele miesięcy i jeśli tylko pojawią się u mnie jakieś bólowe czy ruchomościowe problemy w ciele, bez wahania zgłoszę się do niej ponownie. Polecam!

mgr Agata Tworzydło

Bardzo dziękuję i cieszę się że objawy ustąpiły po terapii.


E
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Multi-Med Sp. z o.o. konsultacja fizjoterapeutyczna

First and foremost, Agata is a great specialist. Her technique is incredibly effective, and she helped me greatly with the problems related to spine, neck and muscle inflammation. Another important thing for me is that Agata is a very nice and involved person, it's always a pleasure to come to the therapy. Moreover, she suggests training and exercises to do at home, which can improve the state in the long term. I can definitely recommend Agata.

mgr Agata Tworzydło

Thank you!


N
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Multi-Med Sp. z o.o. konsultacja fizjoterapeutyczna

Agata is a great therapist, which helps me successfully with various matters. She is analysing and explaining the problem in detail and recommending excersices beyond the sessions for long-term improvements. As long as I am in Wroclaw, I will stick with her and can only recommend her.

mgr Agata Tworzydło

Thank you very much for recommendation.


Ł
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Multi-Med Sp. z o.o. Inny

Jestem pacjentem Pani Agaty od kilku miesięcy. Leczy mnie z dolegliwości związanych z kręgosłupem, kościami, mięśniami i z dyskomfortu jaki odczuwam w codziennym życiu przez ból (kifoza spłycona, przodopochylenie miednicy, ból po złamanym barku, ból po złamanej nodze w stawie skokowym, ból kolana...czyli "standardowe" choroby XXI wieku plus kilka bonusów) Po każdej wizycie u Pani Agaty czuję się jak nowonarodzony. Dzięki jej masażom, ćwiczeniom i fachowemu podejściu do pacjenta odczuwam wielką ulgę a dokuczliwości mijają. Przez jej profesjonalizm przez te kilka miesięcy zaliczyłem bardzo, bardzo duży progres a myślałem, że nie ma dla mnie już ratunku :) Pani Agata ma bardzo bogatą wiedzę, skończone liczne kursy i szkolenia. Jest miłą i uśmiechniętą osobą i w jej gabinecie panuje świetna atmosfera. Jeśli chcesz się wyleczyć i lepiej czuć to polecam Ją z całego serduszka. Nie będziesz zawiedziony/zawiedziona. Jeśli szukasz dobrego rehabilitanta i zależy Ci na własnym zdrowiu to Pani Agata na pewno jest osobą, która Tobie pomoże.

mgr Agata Tworzydło

Panie Łukaszu, cieszę się że mogłam pomóc i dziękuję za podzielenie się opinią.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania