Adres

Myślenice
(mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie

Brak opinii o lekarzu

Ten lekarz nie ma jeszcze opinii na ZnanyLekarz. Dodaj pierwszą.

Dodaj opinię

Odpowiedzi na pytania

1 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Chcialabym pojsc do dietetyka ale boje sie troche bo nie wiem jak bedzie ta wizyta wygladac prosze o pomoc i szybka odpowiedz

  Jeżeli przez Pani głowę przechodzi taka myśl to już wspaniale, najważniejsze, że dostrzega Pani chęć zmiany, zmiany na lepsze :)
  Jako dietetyk na pierwszej wizycie przeprowadzam z moimi pacjentami wywiad zdrowotny aby poznać dolegliwości, z którymi ewentualnie się borykają ( dobrze mieć na wizycie aktualne wyniki badać - morfologia, lipidogram, krzywa cukrowa) oraz żywieniowy, który wskazuje na nawyki i słabości kulinarne pacjentów. Wspólnie analizujemy co jest nie tak i co należy zmienić aby uzyskać określone rezultaty. Na pierwszej wizycie jak i na każdej kolejnej dokonuje analizy składu ciała, która określa ilość tkanki tłuszczowej, ilość wody w organizmie, masę ciała, wiek metaboliczny i sprawdzam jak wyglądają parametry na samym początku i jaką przechodzą metamorfozę w toku kuracji. W dietach bazuje na produktach sezonowych, łatwo dostępnych, zależy mi również aby w jadłospisach moich klientów, nie pojawiały się produkty, których nie lubią :)
  Wizyty kontrolne odbywają się raz w tygodniu, na każdej wizycie omawiamy miniony czas i wspólnie planujemy kolejny, komponując jadłospis pod plany zawodowe i prywatne na zbliżający się tydzień, generalnie ten system sprawdza się świetnie.
  Zapraszam, Polskie Centra Dietetyczne Projekt Zdrowie
  Pozdrawiam, Monika Sroka, dietetyk.

  mgr Agata Suszyńska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie