Lek. dent.

Adrian Mierzwa verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BORAMED

  Bardzo uprzejmy, profesjonalny i uczciwy lekarz, nie naciąga pacjentów na kasę. Pan Adrian posiada dużą wiedzę i wykazuje się nie lada cierpliwością dodam że nie jestem łatwym pacjentem. Lekarz godny polecenia, osobiście na pewno będę wracał. Polecam wizyty u tego lekarza szczególnie osobom, które boją się dentystów.

 • Szukasz stomatologa? Pacjenci polecają:

  Danuta Mackiewicz
  Danuta Mackiewicz
  Ortodonta, Stomatolog, Protetyk
  Złotej Wilgi 8 lok. 206, Warszawa
  Wszystko szybko, sprawnie, profesjonalnie, pani Danusia jest najlepsza :) bardzo wszystkim polecam!!! więcej

  Agnieszka Janiuk-Komorniczak
  Agnieszka Janiuk-Komorniczak
  Stomatolog, Chirurg stomatologiczny
  Fieldorfa 5, Warszawa
  Polecam Panią Doktor! Szybko, sprawnie i bezboleśnie usuwa zęby. Konkretna, z życzliwym podejściem do pacjenta,… więcej

  Sylwia Król
  Sylwia Król
  Ortodonta, Stomatolog
  Ostrobramska 83/A404, Warszawa
  Do Pani doktor Król trafiłem z polecenia znajomych jakiś czas temu. Wcześniej byłem u innych ortodontów na konsultacjach,… więcej

  Artur Szabelski
  Artur Szabelski
  Stomatolog
  Ostrobramska 132 m 7, Warszawa
  Bardzo dobry lekarz. Zaproponował rozsądny plan leczenia, który realizujemy. Wizyty przebiegają w spokojnej, przyjaznej… więcej

  Marcin Wilk
  Marcin Wilk
  Stomatolog
  Międzynarodowa 31a, Warszawa
  Pan doktor szybko ocenił stan i wychwycił błędy popełnione przez poprzedniego dentystę, które doprowadziły do zapalenia.… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  Jestem lekarzem dentystą, absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu
  Medycznego.
  Oferuję moim pacjentom szeroki zakres usług stomatologicznych:
  - stomatologia ogólna - czyli pełna diagnoza i skuteczny plan leczenia
  - stomatologia zachowawcza - estetyczne odbudowy z użyciem nowoczesnych
  kompozytów, włókien szklanych
  - bezbolesne i skuteczne leczenie kanałowe wg aktualnych standardów
  - chirurgia - szybkie, zarazem bezpieczne usuwanie zębów
  - protetyka - korony, mosty, protezy szkieletowe i całkowite
  - estetyka - wybielanie zębów żywych i martwych, korekty kształtu zębów

  W mojej pracy kieruję się doświadczeniem nabytym podczas pracy klinicznej,
  na stażu w Mazowieckim Centrum Stomatologii i w klinice Sundent w Toronto,
  Kanada. Stale uaktualniam wiedzę na szkoleniach.

  Ściśle współpracuję ze specjalistami, którzy uzupełniają tor leczniczy gdy
  jest to wskazane.

  Wiek przyjmowanych pacjentów: od 14 roku życia

  BORAMED (informacja dla pacjentów firm ubezpieczeniowych):

  Klientów towarzystw ubezpieczeniowych pragnących umówić się na wizytę w ramach ubezpieczenia prosimy o kontakt telefoniczny z Przychodnią, bądź z infolinią towarzystwa ubezpieczeniowego (zgodnie z zasadami zapisów danego ubezpieczyciela).

  Zapisanie się przez portal Znany lekarz dotyczy wyłącznie pełnej wizyty, nie dotyczy konsultacji, recepty, zdjęcia rtg, przeglądu stomatologicznego.

  Specjalizacje

  • Stomatologia ogólna

  Usługi

  BORAMED

  Bora-Komorowskiego 21 lok. 307, Praga-Południe, 03-982 Warszawa, mazowieckie

  Usunięcie kamienia (skaling) – 2 łuki
  Usunięcie osadu (piaskowanie) – 2 łuki
  Wybielanie zębów w gabinecie lampą realwhit
  Wypełnienie ubytku zęba materiałem estetycznym gradia
  Wypełnienie ubytku zęba materiałem estetycznym gradia
  Odbudowa korony zęba
  Wypełnienie chemoutwardzalne
  Zwykła wizyta
  Pokaż wszystkie

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem? Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  42 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: BORAMED

   Bardzo uprzejmy, profesjonalny i uczciwy lekarz, nie naciąga pacjentów na kasę. Pan Adrian posiada dużą wiedzę i wykazuje się nie lada cierpliwością dodam że nie jestem łatwym pacjentem. Lekarz godny polecenia, osobiście na pewno będę wracał. Polecam wizyty u tego lekarza szczególnie osobom, które boją się dentystów.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: BORAMED

   Opinię tę wystawiam ponad 3 lata od pierwszej wizyty u Pana doktora. Wszystkie zęby skutecznie wyleczone i wypełnione. Rzeczowy i empatyczny profesjonalista.

  • A
   Lokalizacja: BORAMED

   Jestem po pierwszej wizycie u Pana doktora, przede mną kolejna. Jestem bardzo zadowolona - miły, sympatyczny, konkretny, rzeczowy lekarz. Wizyta bezstresowa, minęła szybko i bezboleśnie.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: BORAMEDUsługa: konsultacja problemu

   Lekarz wyjaśnił co i jak, nakreślił możliwe opcje i przybliżone koszty, przedstawił kilka wersji z różnymi opjami cenowymi, wyjaśnił ich wady i zalety - w sumei trudno ocenić po pierwszym spotkaniu czysto konsultacyjnym ale wydaje się bardzo kompetentną osobą. Kolejna wizyta za 2 tygodnie już z konkretnymi zadaniami do wykonania wtedy będzie można lepiej ocenić. Cena za samą konsultację bardzo atrakcyjna w porównaniu zwłaszcza z innymilekarzami, którzy często zbywali byle czym.

  • B
   Lokalizacja: BORAMED

   Pan doktor bardzo sympatyczny,pomocny i kompetentny. Moim problemem jest bol zeba nieznanego pochodzenia. Na chwile oobecna nie mogl mi pomoc ze wzgledu na aparat na zebach. Doradzil wizyte u ortodonty,by sciagnac piersciem wokol zeba,ktory go zaslania. Dopiero potem udac sie do dentysty. Polecam Pana Doktora

  • Ł
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: BORAMEDUsługa: wizyta kontrolna

   Bardzo uprzejmy, profesjonalny i uczciwy lekarz. Byłem już na kilku wizytach w ciągu ostatniego roku i miałem wykonywane m. in. piaskowanie, plombowanie, leczenie kanałowe. Zawsze byłem zadowolony z efektów i obecnie nie mam większych problemów z zębami.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: BORAMEDUsługa: odbudowa zębów

   Kontaktowy, profesjonalny, pomocny . Jestem zadowolony z wizyty ( moja pierwsza u tego lekarza), ubytek w jedynce podczas jednej wizyty, szacun.

  • K
   Lokalizacja: BORAMED

   U Pana doktora byłem już kilka razy, za każdym razem podchodził do problemy profesjonalnie jak na specjalistę przystało. Pan doktor posiada dużą wiedzę i wykazuje się nie lada cierpliwością w odpowiadaniu na masę pytań które podczas wizyt zadaję. Lekarz godny polecenia, osobiście na pewno będę wracał.

  • A
   Lokalizacja: BORAMED

   Nie wiem w jaki sposób ocenić Pana doktora, mimo że byłam u niego dwukrotnie. Pierwsza wizyta dotyczyła leczenia ubytku w zębie, co wraz ze znieczuleniem trwało około 20 minut. Próchnica została usunięta, ząb wyleczony i uzupełniony, aczkolwiek szybkość działania lekko mnie zmieszała, ponieważ nigdy nie byłam tak krótko u żadnego stomatologa. Pan doktor ma pacjentów zapisanych co pół godziny i niestety ma się wrażenie, że bardzo się spieszy. Kolejną wizytą było piaskowanie i scaling, co trwało zawrotne 17 minut. Mam wrażenie, że zabieg został wykonany powierzchownie, jednak nie jestem w stanie tego w 100% ocenić. Zazwyczaj taki zabieg trwa godzinę. Po raz kolejny wyszłam z gabinetu lekko zmieszana i z wrażeniem bardzo przedmiotowego potraktowania. Pan doktor jest miły i uśmiechnięty, jednak szybkość jego pracy sprawia, że pacjent czuje się jak na taśmie produkcyjnej w fabryce, a nie jak u lekarza. Nie jestem w stanie ocenić czy zabiegi były wykonane dobrze, czy źle. Wiem, że do Pana doktora już raczej nie pójdę.

   Adrian Mierzwa2017-09-06

   Dziękuję za wyrażenie opinii.
   W mojej pracy kieruję się głównie dokładnością i kontroluję to co robię na każdym etapie. Jeśli zauważę jakikolwiek problem, utrudnienie cofam się o krok - głównie w trudnych, rzadszych sytuacjach.
   W przypadkach poza moimi kompetencjami kieruję do zaufanych specjalistów. Po wykonaniu kilku tysięcy wypełnień prosta "plomba" w zębie bardzo rzadko zabiera więcej niż 30 minut(10-25minut) i nie jest to rutyna tylko szybsza praca w mniej istotnych etapach, a dodatkowe skupienie w momentach najistotniejszych.
   Mimo wszystko czasem trudne technicznie wypełnienia powodują opóźnienia (40-45minut).
   30 minutowa wizyta starcza na większość zabiegów stomatologicznych bez pośpiechu i z zapasem.
   Na wizyty godzinne zapisuję w przypadku leczenia endodontycznego, czasem protetycznego oraz często na życzenie pacjentów, którzy chcą skończyć wszystko bez dodatkowych wizyt (np. 3 wypełnienia).
   Zdecydowana większość pacjentów oczekuje aby zabiegi nie były specjalnie przedłużane, tylko wykonane sprawnie. Dbam o to w miarę możliwości.
   Pozostałą część czasu można przeznaczyć na pytania i konsultację. Czasami też mimo wszystko potrzebna jest mała korekta.
   Mogę jedynie zapewnić, że wszystko zostało wykonane poprawnie, wg aktualnej wiedzy, standardów i nie wymagało dłuższej pracy. W Pani przypadku na szczęście nie napotkaliśmy żadnych trudności, co powinno być powodem do zadowolenia.
   Dziękuję i pozdrawiam.

  • A
   Lokalizacja: BORAMEDUsługa: Naprawa zęba

   Polecam dentyste w 100%!! Nigdy nie pisze komentarzy ale teraz napisze. Super czlowiek i swietny fachowiec, jedyny ktory tego dnia poswiecil mi swoj czas - reszta klinik zawracala mnie spowrotem a potrzeba byla nagla. Bardzo dziekuje Panie Adrianie i oczywiscie polecac bede dalej !

  Zgodnie z RODO informujemy, że administratorem danych osobowych ujawnionych na profilu Profesjonalisty jest ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Kolejowa 5/7 kod pocztowy 01-217.

  ZnanyLekarz przetwarza dane osobowe Profesjonalisty w celu informowania użytkowników internetu o prowadzonej przez Profesjonalistę działalności leczniczej lub innej podobnej, w tym specjalizacjach, miejscach przyjmowania pacjentów i opiniach na temat jego działalności (art. 6 ust. 1 lit. f RODO)

  Dane osobowe pochodzą z powszechnie dostępnych źródeł, w tym CEIDG. Więcej o danych osobowych na stronie: https://www.znanylekarz.pl/gdpr/landing#tab=professional