lek. dent.

Adrian Mierzwa

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

42 opinie +dodaj

oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

Jestem lekarzem dentystą, absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Oferuję moim pacjentom szeroki zakres usług stomatologicznych: - stomatologia ogólna - czyli pełna diagnoza… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
42 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BORAMED

  Bardzo uprzejmy, profesjonalny i uczciwy lekarz, nie naciąga pacjentów na kasę. Pan Adrian posiada dużą wiedzę i wykazuje się nie lada cierpliwością dodam że nie jestem łatwym pacjentem. Lekarz godny polecenia, osobiście na pewno będę wracał. Polecam wizyty u tego lekarza szczególnie osobom, które boją się dentystów.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BORAMED

  Opinię tę wystawiam ponad 3 lata od pierwszej wizyty u Pana doktora. Wszystkie zęby skutecznie wyleczone i wypełnione. Rzeczowy i empatyczny profesjonalista.

 • A
  Lokalizacja: BORAMED

  Jestem po pierwszej wizycie u Pana doktora, przede mną kolejna. Jestem bardzo zadowolona - miły, sympatyczny, konkretny, rzeczowy lekarz. Wizyta bezstresowa, minęła szybko i bezboleśnie.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BORAMEDUsługa: konsultacja problemu

  Lekarz wyjaśnił co i jak, nakreślił możliwe opcje i przybliżone koszty, przedstawił kilka wersji z różnymi opjami cenowymi, wyjaśnił ich wady i zalety - w sumei trudno ocenić po pierwszym spotkaniu czysto konsultacyjnym ale wydaje się bardzo kompetentną osobą. Kolejna wizyta za 2 tygodnie już z konkretnymi zadaniami do wykonania wtedy będzie można lepiej ocenić. Cena za samą konsultację bardzo atrakcyjna w porównaniu zwłaszcza z innymilekarzami, którzy często zbywali byle czym.

 • B
  Lokalizacja: BORAMED

  Pan doktor bardzo sympatyczny,pomocny i kompetentny. Moim problemem jest bol zeba nieznanego pochodzenia. Na chwile oobecna nie mogl mi pomoc ze wzgledu na aparat na zebach. Doradzil wizyte u ortodonty,by sciagnac piersciem wokol zeba,ktory go zaslania. Dopiero potem udac sie do dentysty. Polecam Pana Doktora

 • Ł
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BORAMEDUsługa: wizyta kontrolna

  Bardzo uprzejmy, profesjonalny i uczciwy lekarz. Byłem już na kilku wizytach w ciągu ostatniego roku i miałem wykonywane m. in. piaskowanie, plombowanie, leczenie kanałowe. Zawsze byłem zadowolony z efektów i obecnie nie mam większych problemów z zębami.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BORAMEDUsługa: odbudowa zębów

  Kontaktowy, profesjonalny, pomocny . Jestem zadowolony z wizyty ( moja pierwsza u tego lekarza), ubytek w jedynce podczas jednej wizyty, szacun.

 • K
  Lokalizacja: BORAMED

  U Pana doktora byłem już kilka razy, za każdym razem podchodził do problemy profesjonalnie jak na specjalistę przystało. Pan doktor posiada dużą wiedzę i wykazuje się nie lada cierpliwością w odpowiadaniu na masę pytań które podczas wizyt zadaję. Lekarz godny polecenia, osobiście na pewno będę wracał.

 • A
  Lokalizacja: BORAMED

  Nie wiem w jaki sposób ocenić Pana doktora, mimo że byłam u niego dwukrotnie. Pierwsza wizyta dotyczyła leczenia ubytku w zębie, co wraz ze znieczuleniem trwało około 20 minut. Próchnica została usunięta, ząb wyleczony i uzupełniony, aczkolwiek szybkość działania lekko mnie zmieszała, ponieważ nigdy nie byłam tak krótko u żadnego stomatologa. Pan doktor ma pacjentów zapisanych co pół godziny i niestety ma się wrażenie, że bardzo się spieszy. Kolejną wizytą było piaskowanie i scaling, co trwało zawrotne 17 minut. Mam wrażenie, że zabieg został wykonany powierzchownie, jednak nie jestem w stanie tego w 100% ocenić. Zazwyczaj taki zabieg trwa godzinę. Po raz kolejny wyszłam z gabinetu lekko zmieszana i z wrażeniem bardzo przedmiotowego potraktowania. Pan doktor jest miły i uśmiechnięty, jednak szybkość jego pracy sprawia, że pacjent czuje się jak na taśmie produkcyjnej w fabryce, a nie jak u lekarza. Nie jestem w stanie ocenić czy zabiegi były wykonane dobrze, czy źle. Wiem, że do Pana doktora już raczej nie pójdę.

  Adrian Mierzwa2017-09-06

  Dziękuję za wyrażenie opinii.
  W mojej pracy kieruję się głównie dokładnością i kontroluję to co robię na każdym etapie. Jeśli zauważę jakikolwiek problem, utrudnienie cofam się o krok - głównie w trudnych, rzadszych sytuacjach.
  W przypadkach poza moimi kompetencjami kieruję do zaufanych specjalistów. Po wykonaniu kilku tysięcy wypełnień prosta "plomba" w zębie bardzo rzadko zabiera więcej niż 30 minut(10-25minut) i nie jest to rutyna tylko szybsza praca w mniej istotnych etapach, a dodatkowe skupienie w momentach najistotniejszych.
  Mimo wszystko czasem trudne technicznie wypełnienia powodują opóźnienia (40-45minut).
  30 minutowa wizyta starcza na większość zabiegów stomatologicznych bez pośpiechu i z zapasem.
  Na wizyty godzinne zapisuję w przypadku leczenia endodontycznego, czasem protetycznego oraz często na życzenie pacjentów, którzy chcą skończyć wszystko bez dodatkowych wizyt (np. 3 wypełnienia).
  Zdecydowana większość pacjentów oczekuje aby zabiegi nie były specjalnie przedłużane, tylko wykonane sprawnie. Dbam o to w miarę możliwości.
  Pozostałą część czasu można przeznaczyć na pytania i konsultację. Czasami też mimo wszystko potrzebna jest mała korekta.
  Mogę jedynie zapewnić, że wszystko zostało wykonane poprawnie, wg aktualnej wiedzy, standardów i nie wymagało dłuższej pracy. W Pani przypadku na szczęście nie napotkaliśmy żadnych trudności, co powinno być powodem do zadowolenia.
  Dziękuję i pozdrawiam.

 • A
  Lokalizacja: BORAMEDUsługa: Naprawa zęba

  Polecam dentyste w 100%!! Nigdy nie pisze komentarzy ale teraz napisze. Super czlowiek i swietny fachowiec, jedyny ktory tego dnia poswiecil mi swoj czas - reszta klinik zawracala mnie spowrotem a potrzeba byla nagla. Bardzo dziekuje Panie Adrianie i oczywiscie polecac bede dalej !

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem dentystą, absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu
  Medycznego.
  Oferuję moim pacjentom szeroki zakres usług stomatologicznych:
  - stomatologia ogólna - czyli pełna diagnoza i skuteczny plan leczenia
  - stomatologia zachowawcza - estetyczne odbudowy z użyciem nowoczesnych
  kompozytów, włókien szklanych
  - bezbolesne i skuteczne leczenie kanałowe wg aktualnych standardów
  - chirurgia - szybkie, zarazem bezpieczne usuwanie zębów
  - protetyka - korony, mosty, protezy szkieletowe i całkowite
  - estetyka - wybielanie zębów żywych i martwych, korekty kształtu zębów

  W mojej pracy kieruję się doświadczeniem nabytym podczas pracy klinicznej,
  na stażu w Mazowieckim Centrum Stomatologii i w klinice Sundent w Toronto,
  Kanada. Stale uaktualniam wiedzę na szkoleniach.

  Ściśle współpracuję ze specjalistami, którzy uzupełniają tor leczniczy gdy
  jest to wskazane.

  Wiek przyjmowanych pacjentów: od 14 roku życia

  BORAMED (informacja dla pacjentów firm ubezpieczeniowych):

  Klientów towarzystw ubezpieczeniowych pragnących umówić się na wizytę w ramach ubezpieczenia prosimy o kontakt telefoniczny z Przychodnią, bądź z infolinią towarzystwa ubezpieczeniowego (zgodnie z zasadami zapisów danego ubezpieczyciela).

  Zapisanie się przez portal Znany lekarz dotyczy wyłącznie pełnej wizyty, nie dotyczy konsultacji, recepty, zdjęcia rtg, przeglądu stomatologicznego.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna

Edukacja

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny