lek. dent.

Adrian Mierzwa

Stomatolog

34 opinie +dodaj

Umów wizytę 378 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem dentystą, absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Oferuję moim pacjentom szeroki zakres usług stomatologicznych: - stomatologia ogólna - czyli pełna diagnoza… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem dentystą, absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu
  Medycznego.
  Oferuję moim pacjentom szeroki zakres usług stomatologicznych:
  - stomatologia ogólna - czyli pełna diagnoza i skuteczny plan leczenia
  - stomatologia zachowawcza - estetyczne odbudowy z użyciem nowoczesnych
  kompozytów, włókien szklanych
  - bezbolesne i skuteczne leczenie kanałowe wg aktualnych standardów
  - chirurgia - szybkie, zarazem bezpieczne usuwanie zębów
  - protetyka - korony, mosty, protezy szkieletowe i całkowite
  - estetyka - wybielanie zębów żywych i martwych, korekty kształtu zębów

  W mojej pracy kieruję się doświadczeniem nabytym podczas pracy klinicznej,
  na stażu w Mazowieckim Centrum Stomatologii i w klinice Sundent w Toronto,
  Kanada. Stale uaktualniam wiedzę na szkoleniach.

  Ściśle współpracuję ze specjalistami, którzy uzupełniają tor leczniczy gdy
  jest to wskazane.

  Wiek przyjmowanych pacjentów: od 14 roku życia

  BORAMED (informacja dla pacjentów firm ubezpieczeniowych):

  Klientów towarzystw ubezpieczeniowych pragnących umówić się na wizytę w ramach ubezpieczenia prosimy o kontakt telefoniczny z Przychodnią, bądź z infolinią towarzystwa ubezpieczeniowego (zgodnie z zasadami zapisów danego ubezpieczyciela).

  Zapisanie się przez portal Znany lekarz dotyczy wyłącznie pełnej wizyty, nie dotyczy konsultacji, recepty, zdjęcia rtg, przeglądu stomatologicznego.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna

Ukończone szkoły

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
34 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: BORAMED

  Nie wiem w jaki sposób ocenić Pana doktora, mimo że byłam u niego dwukrotnie. Pierwsza wizyta dotyczyła leczenia ubytku w zębie, co wraz ze znieczuleniem trwało około 20 minut. Próchnica została usunięta, ząb wyleczony i uzupełniony, aczkolwiek szybkość działania lekko mnie zmieszała, ponieważ nigdy nie byłam tak krótko u żadnego stomatologa. Pan doktor ma pacjentów zapisanych co pół godziny i niestety ma się wrażenie, że bardzo się spieszy. Kolejną wizytą było piaskowanie i scaling, co trwało zawrotne 17 minut. Mam wrażenie, że zabieg został wykonany powierzchownie, jednak nie jestem w stanie tego w 100% ocenić. Zazwyczaj taki zabieg trwa godzinę. Po raz kolejny wyszłam z gabinetu lekko zmieszana i z wrażeniem bardzo przedmiotowego potraktowania. Pan doktor jest miły i uśmiechnięty, jednak szybkość jego pracy sprawia, że pacjent czuje się jak na taśmie produkcyjnej w fabryce, a nie jak u lekarza. Nie jestem w stanie ocenić czy zabiegi były wykonane dobrze, czy źle. Wiem, że do Pana doktora już raczej nie pójdę.

  lek. dent. Adrian Mierzwa2017-09-06

  Dziękuję za wyrażenie opinii.
  W mojej pracy kieruję się głównie dokładnością i kontroluję to co robię na każdym etapie. Jeśli zauważę jakikolwiek problem, utrudnienie cofam się o krok - głównie w trudnych, rzadszych sytuacjach.
  W przypadkach poza moimi kompetencjami kieruję do zaufanych specjalistów. Po wykonaniu kilku tysięcy wypełnień prosta "plomba" w zębie bardzo rzadko zabiera więcej niż 30 minut(10-25minut) i nie jest to rutyna tylko szybsza praca w mniej istotnych etapach, a dodatkowe skupienie w momentach najistotniejszych.
  Mimo wszystko czasem trudne technicznie wypełnienia powodują opóźnienia (40-45minut).
  30 minutowa wizyta starcza na większość zabiegów stomatologicznych bez pośpiechu i z zapasem.
  Na wizyty godzinne zapisuję w przypadku leczenia endodontycznego, czasem protetycznego oraz często na życzenie pacjentów, którzy chcą skończyć wszystko bez dodatkowych wizyt (np. 3 wypełnienia).
  Zdecydowana większość pacjentów oczekuje aby zabiegi nie były specjalnie przedłużane, tylko wykonane sprawnie. Dbam o to w miarę możliwości.
  Pozostałą część czasu można przeznaczyć na pytania i konsultację. Czasami też mimo wszystko potrzebna jest mała korekta.
  Mogę jedynie zapewnić, że wszystko zostało wykonane poprawnie, wg aktualnej wiedzy, standardów i nie wymagało dłuższej pracy. W Pani przypadku na szczęście nie napotkaliśmy żadnych trudności, co powinno być powodem do zadowolenia.
  Dziękuję i pozdrawiam.

 • A
  Lokalizacja: BORAMEDUsługa: Naprawa zęba

  Polecam dentyste w 100%!! Nigdy nie pisze komentarzy ale teraz napisze. Super czlowiek i swietny fachowiec, jedyny ktory tego dnia poswiecil mi swoj czas - reszta klinik zawracala mnie spowrotem a potrzeba byla nagla. Bardzo dziekuje Panie Adrianie i oczywiscie polecac bede dalej !

 • P

  Wróciłem do gabinetu po 5 miesiącach z powodu wypadnięcia wypełnienia tam zrobionego. Uważam, że zrobiona za 180 zł plomba powinna wytrzymać przynajmniej rok. Pan Doktor wyparł się, że to nie on to robił (ja nie mam wątpliwości, na tym łuku miałem tylko jedno takie wypełnienie, ale dyskujsja była bezowocna ) . Także gabinet zarobił kolejne 180 zł, ale stracił pacjenta. Poza tym incydentem gabinet oceniam dobrze.

  lek. dent. Adrian Mierzwa2017-07-25

  Wypełnienie, które założyłem po przeciwnej stronie 5mcy temu jest w świetnym stanie, lokalizację potwierdza dokumentacja. Natomiast stare wypełnienie, pod którym była próchnica i duże ilości materiału podkładowego, którego nigdy w swojej pracy nie używałem zdecydowanie musiało mieć dobrych parę lat. Pozdrawiam

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BORAMEDUsługa: wypełnienie ubytku zęba materiałem estetycznym Gradia

  Profesjonalne podejście, widać, że zna nowoczesne metody i materiały, tłumaczy co będzie robione. Po wykonaniu zabiegu nie czuć różnicy w zgryzie, bardzo dokładnie pracuje. wykazuje empatię przez ciągłe dopytywanie się i adekwatne reagowanie na ewentualny ból lub niekomfortowe uczucie. Polecam

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BORAMED

  Po dwóch wizytach u stomatologa Pana Adriana Mierzwy i po wcześniejszych delikatnie mówiąc niezbyt satysfakcjonujących doświadczeniach z innymi "dentystami" ( polskimi i angielskimi ) przyłączam się do opinii innych, że Pan Adrian jest znakomitym stomatologiem z powołania pod każdym względem: zarówno fachowym i tym zwykłym -ludzkim.
  Pan Adrian Przywrócił mi nadzieje, że wreszcie dokończę " remont" generalny całego uzębienia zakończony trwałą protezą bez without breaking the bank
  Jan 64 lat

 • D

  Doktor jest bardzo uprzejmy, a przede wszystkim dokładny i skupiony podczas zabiegu. Tłumaczy, co robi.

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Kulturalny i profesjonalny specjalista. Leczenie u niego przebiega bezboleśnie. Godny polecenia dla każdego.

 • D

  Pan Mierzwa jest profesjonalnym, kulturalnym i przesympatycznym lekarzem. Pod jego opieką miałam pierwszy raz wykonywane leczenie kanałowe, którego bałam się jak diabeł święconej wody. Leczenie odbyło się bez żadnych komplikacji i bezboleśnie. Polecam wizyty u tego lekarza szczególnie osobom, które boją się dentystów. Z panem Adrianem naprawdę nie ma czego, a ząb nie dość, że nie boli to wygląda bardzo estetycznie.

 • Opinia z dnia 13-09-16 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Fantastyczny kontakt, duża wiedza i umiejętności. Jest lekarzem godnym polecenia dla młodych jak również starszych pacjentów.