lek.

Adrian Czekaj

verifiedCreated with Sketch.

Urolog

4 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
154 odwiedziny w ciągu 30 dni

Jestem doktorantem na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. W 2011 roku ukończyłem studia w Collegium Medicum UJ w Krakowie, uzyskując tym samym dyplom oraz prawo… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacje urologiczne

  Z Panem doktorem miałam styczność w szpitalu - na SORze. Pan doktor wiedział co mi jest, tuż po wejściu do gabinetu - bez żadnych wyników badań. USG u tego lekarza trwa krótko, nie polecam nikomu. Mam problem z układem moczowym - Pan doktor zapomniał o dość istotnych w moim wypadku moczowodach - których w ogóle nie sprawdził na usg, Pan doktor sprawdził tylko nerki...
  Po wizycie która trwała krótko, dostałam antybiotyk. Nie polecam tego lekarza. Nie wiem jak Pan doktor traktuje pacjentów prywatnie, ale na NFZ nie polecam.

  Adrian Czekaj2018-07-18

  Pani Anno,

  Jestem zaskoczony taką a nie inną oceną mojej pracy na SORze, zwłaszcza że nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby pacjenci narzekali na postawienie szybkiej i trafnej diagnozy. Żałuję jednak, że nie oceniła Pani skuteczności zastosowanego leczenia, a jedynie warunki jakie panują w szpitalu w ramach ostrego dyżuru, a one jak wiemy, bywają różne. Jednak w ramach sprostowania:
  - w ramach SOR zaopatrywani są pacjeni z bezpośrednim zagrożeniem życia i zdrowia, dlatego nawrotowe zakażenie układu moczowego jest chorobą diagnozowaną i leczoną przez lekarza POZ - wykonana przeze mnie szybka konsultacja specjalistyczna miała charakter grzecznościowy co oszczędziło Pani kilka godzin oczekiwania na lekarza SOR.
  - badania laboratoryjne mają wartość pomocniczą i nie wykonuje się ich, jeśli diagnoza nie pozostawia jakichkolwiek wątpliwości.
  - w badaniu USG nie widać moczowodów o ile nie są one patologicznie zmienione - stąd w opisie badania USG układu moczowego zawarty został opis nerek i pęcherza moczowego. W takiej też sytuacji brak opisu moczowodów i zastoju w układzie zbiorczym nerek wyklucza epizod kolki nerkowej, którą u Pani podejrzewano.
  - również nie polecam siebie ani kolegów podczas pracy na ostrym dyżurze, podczas którego lekarze zajmują się pacjentami w stanach ciężkich, niejednokrotnie zagrażających życiu, nie mając często czasu na leczenie zaburzeń będących domeną opieki ambulatoryjnej.

  Mam mimo wszystko nadzieję, że wdrożone przeze mnie leczenie przyniesie oczekiwany efekt oraz że zastosuje się Pani do dalszych zaleceń zawartych w kartcie konsultacyjnej.

  Pozdrawiam serdecznie,
  Adrian Czekaj

 • T
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Lekarz punktualny, posiadający fachową wiedzę i zaangażowany w leczenie pacjenta. Konkretny, zorganizowany i otwarty na problemy pacjenta.

 • Z
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Mimo poczatkowych obaw związanych z rodzajem moich dolegliwości, rozmowa oraz badanie odbyły się w naprawdę miłej i komfortowej atmosferze. Mimo młodego wieku doktor zdaje się dysponować naprawdę sporą wiedzą. Zdecydowanie polecam!

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum GinekologiiUsługa: konsultacja urologiczna

  Bardzo dobry lekarz ze świetnym podejściem do pacjenta! Dokładnie wysłucha, poradzi i znajdzie rozwiązanie problemu. Na wizycie od razu wykonane USG. Lekarz cierpliwie odpowiadał na wszystkie moje wątpliwości.
  Gorąco polecam :)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem doktorantem na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. W 2011 roku ukończyłem studia w Collegium Medicum UJ w Krakowie, uzyskując tym samym dyplom oraz prawo wykonywania zawodu lekarza. Należę do zespołu Oddziału Urologii i Urologii Onkologicznej Szpitala WSSK we Wrocławiu, a od 2017 roku współpracuję z Dolnośląskim Centrum Ginekologii. Jestem członkiem Polskiego (PTU) oraz Europejskiego Towarzystwa Urologicznego (EAU).

Specjalizacje

 • Urologia

Edukacja

 • Faculteit Geneeskunde, Universiteit Antwerpen, Belgia - 2009 r.
 • Wydział Lekarski, Collegium Medicum UJ, Kraków - 2011 r.

Publikacje

 • .

Nagrody i wyróżnienia

 • .

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Universitair Ziekenhuis Antwerpen (UZA), Belgia - 2009 r.
 • Crimea State Medical University, Ukraina - 2010 r.