Terminy w kalendarzu są otwierane co tydzień nowe, tak aby każdy mógł się zapisać i nie czekać miesiącami na 1.razową wizytę. - nie ma terminów? poczekaj do poniedziałku... Jestem… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
61 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NOWY! Gabinet psychiatryczny (poziom "-1", wejście przez 'Logos' Hotel) gab. nr 009Usługa: konsultacja psychiatryczna 1- razowa

  Niespodziewałam się, że trafię do lekarza, który jest tak empatyczny, życzliwy i z poczuciem humoru. Trafiłam w 10. Doktor dużo tłumaczy pacjentowi. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NOWY! Gabinet psychiatryczny (poziom "-1", wejście przez 'Logos' Hotel) gab. nr 009Usługa: konsultacja psychiatryczna - kolejna

  Bardzo się cieszę że trafiłam akurat na pana doktora, empatyczny, rzeczowy, spokojny. Zawszem ma czas żeby wysłuchać pacjenta. Bardzo mi pomógł w trudnym dla mnie czasie.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NOWY! Gabinet psychiatryczny (poziom "-1", wejście przez 'Logos' Hotel) gab. nr 009Usługa: Konsultacja psychiatryczna

  Byłam wczoraj pierwszy raz u Pana doktora.Z polecenia od mojego lekarza pierwszego kontaktu. Wrażenie niesamowite.Pan doktor wysłuchał mnie z niesamowitą cierpliwością.Dokladnie opowiedział o mojej chorobie i lekach,które zaczęłam brać.Zrobił mi plan leczenia.Powiedział, że zawsze jest pod telefonem,co rzadko się zdarza innym lekarzom.Niesamowity po mimo młodego wieku.Lekarz wzorcowy!!! Godny naśladowania ;) zadowolona pacjentka!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Normalny, ludzki lekarz, który wysłucha i porozmawia. Ważne jest dla mnie, że mogę z każdą sprawą do niego napisać i wiem, że dostanę wsparcie nawet na odległość

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz nie stwarza bariery.Kompetentny i sympatyczny.Była to moja pierwsza wizyta .Czy zaordynowany lek pomoże okaże się po czasie i po wykonaniu zaleconych dodatkowych badań.

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NOWY! Gabinet psychiatryczny (poziom "-1", wejście przez 'Logos' Hotel) gab. nr 009

  Szczerz polecam!!! Lekarz profesjonalista. Wysłucha, doradzi, pomoże. Mimo skrępowania wizytą potrafi tak poprowadzić rozmowę, aby szybko stres minął. Polecam i zachęcam wszystkich tych, którzy się jeszcze zastanawiają czy powinni udać się po pomoc do specjalisty.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pierwsza wizyta u tego typu specjalisty wiązała się z wieloma obawami z mojej strony, jednak kilka minut rozmowy z Panem Doktorem spowodowało, że stereotyp myślenia o lekarzu psychiatrze odpłynął w siną dal. Lekarz posiadający ogromną wiedzę, którą potrafi w przystępny sposób przekazać pacjentowi, wyrozumiały, sympatyczny, z poczuciem humoru. Dobry specjalista, cieszę się że właśnie do niego trafiłam z prośbą o pomoc i szczerze mogę Pana Doktora polecić.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NOWY! Gabinet psychiatryczny (poziom "-1", wejście przez 'Logos' Hotel) gab. nr 009Usługa: Konsultacja psychiatryczna

  Interesuje go leczenie a nie zarabianie pieniędzy. Poświęca nawet wiecej czasu niż czas określony w ramach. Zyczliwy, rzeczowy, empatyczny. Polecam.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NOWY! Gabinet psychiatryczny (poziom "-1", wejście przez 'Logos' Hotel) gab. nr 009

  Lekarz bardzo rzeczowy, posiadający ogromna wiedzę. Tłumaczy dany problem bardzo obrazowo, by pacjent zrozumiał zachodzące procesy. Przy tym bardzo sympatyczny, umiejący słuchać. Absolutne odczarowanie stereotypowego myślenia o lekarzu psychiatrii. Polecam!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Spokojny, sympatyczny ale przede wszystkim rzeczowy i kompetentny lekarz. Wszystko, co mnie niepokoiło zostało rzetelnie wytłumaczone. Szczerze polecam!

Pytania pacjentów (2)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Terminy w kalendarzu są otwierane co tydzień nowe, tak aby każdy mógł się zapisać i nie czekać miesiącami na 1.razową wizytę. - nie ma terminów? poczekaj do poniedziałku...
  Jestem dostępny pod telefonem siedem dni w tygodniu - SMS! - (zazwyczaj nie odbieram telefonu z uwagi na konsultacje lub wizyty domowe - koniecznie SMS! a na pewno odpiszę lub oddzownię w ciagu 1-2 dni roboczych)
  - Recepty ze zniżkami NFZ, zwolnienia ZUS-ZLA.
  numer na stronie: trojmiastolekarz.pl

  Prywatne wizyty domowe na terenie Trójmiasta.
  Recepty, Zwolnienia ZUS-ZLA (dawne L4).

  Certyfikaty: http://www.trojmiastolekarz.pl/?page_id=64

  Obecnie, od kilku lat, pracuję w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym (Akademia Medyczna) w Gdańsku w Klinice Psychiatrii Dorosłych.

  Gabinet psychiatryczny - ul Burzyńskiego 1 (Przychodnia ojca Pio)

  Pracuję także w Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej w Gdyni na stanowisku lekarza rodzinnego/ ch. wewnętrznych – POZ.

  Ponadto, na stanowisku starszego lekarza Zespołu Medycyny Hiperbarycznej w Komendzie Portu Wojennego ze stopniem kapitana.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • Wojskowa Akademia Medyczna w Łodzi

Publikacje

więcej

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Gdańsk
 • Wojskowy Instytut Medyczny w Warszawie, Klinika Psychiatrii i Stresu Bojowego
 • 4. Wojskowy Szpital Kliniczny we Wrocławiu
 • Szpital Kliniczny im. WAM w Łodzi
więcej

Certyfikaty

Artykuły