Zuzanna Sochacka

verifiedCreated with Sketch.

Seksuolog, Psycholog, Psychoterapeuta

13 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
294 odwiedziny w ciągu 30 dni

Jestem seksuologiem, psychologiem i psychoterapeutą. Swój zawód wybrałam ponieważ zawsze chciałam pomagać ludziom radzić sobie z trudnościami, które czasem spotykają nas w życiu. Cieszy… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry specjalista. Potrafi dotrzeć do sedna problemu poprzez świetnie sprecyzowane pytania i szybką analizę. Łatwo nawiązuje nić porozumienia z pacjentem. Polecam.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Zuzanna Sochacka Gabinet Psychologiczno - SeksuologicznyUsługa: Konsultacja ( wizyta trwa 50 minut )

  Odbylam tylko jedna wizyte u Pani Zuzanny (byc moze nie bedzie potrzeby dalszego leczenia), ale juz po tym jednym spotkaniu moge smialo powiedziec, ze jest ona bardzo ciepla i sympatyczna osoba. Odnioslam wrazenie, ze jest niesamowicie profesjonalna i doswiadczona terapeutka. Podczas wizyty nie czulam zadnego skrepowania, a co najwazniejsze juz po pierwszej konsulatcji wyszlam z gabinetu z konkretnymi informacjami jakie badania powinnam zrobic w pierwszej kolejnosci. Goraco polecam Pania Zuzanne!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pracowałam nad sobą pod okiem Pani doktor przez rok. Jest to bardzo ciepła, a jednocześnie bardzo profesjonalna osoba. Ma ogromne wyczucie, a jednocześnie potrafi celnie pewne rzeczy wypunktować i skłonić do zastanowienia się nad nimi. Pracowałyśmy nad bardzo osobistymi i delikatnymi sprawami, a nigdy nie poczułam dyskomfortu poza oczywiście tym, który musi się pojawić ze względu na procesy, które podczas terapii zachodzą. Nawet w tych najtrudniejszych momentach czułam, że jestem pod dobrą opieką. Bardzo dziękuję!

 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Byłem u Pani doktor na konsultacji razem z żoną. Wizytę oceniam bardzo dobrze - profesjonalne podejście i empatia dość rzadko spotykane w Krakowie. Może nie rozwiązaliśmy wszystkich naszych problemów ale na pewno był to dobry pomysł z tą konsultacją. Spodziewamy się Dzidziusia! Tarara:-)

  Zuzanna Sochacka2016-04-05

  Bardzo serdecznie gratuluję!

 • Opinia z dnia 16.12.2015 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • S

  Bardzo dziękuję Pani Zuzie za 2 lata wspaniałej pracy ze mną dzięki jej ciepłu,zrozumieniu, moje 70 letnie trudne życie nabrało własciwego sensu. Szkoda że tak póżno .Gorąco polecam.

  Zuzanna Sochacka2015-12-11

  Dziękuję za te ciepłe słowa. Proszę pamiętać, że nigdy nie jest za późno żeby dbać o siebie. Bardzo serdecznie Panią pozdrawiam.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Byliśmy na wizycie razem z moim chłopakiem. Na początku było nam ciężko rozmawiać o problemach, ale dzięki temu, że pani Zuzanna była miła i ciepła udało nam się trochę otworzyć. Fajne jest to, że ma się dużo czasu a wizyty są punktualnie i nie trzeba czekać w kolejce. Polecam.

 • J

  Bardzo ciepla, spokojna i usmiechnieta a przede wszystkim doswiadczona i profesjonalna osoba, POLECAM

 • A

  Korzystałam z pomocy Pani Zuzanny w trudnym dla mnie okresie... Pani profesjonalne i szczere podejście pozwoliło mi ponownie cieszyć się życiem. Dziękuje.

 • U
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Zuzanna jest świetnym terapeutą, rozumie problemy człowieka, zawsze uśmiechnięta i miła. Polecam!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem seksuologiem, psychologiem i psychoterapeutą. Swój zawód wybrałam ponieważ zawsze chciałam pomagać ludziom radzić sobie z trudnościami, które czasem spotykają nas w życiu. Cieszy mnie bycie częścią drogi, która prowadzi innych do poznania siebie, poprawy zdrowia, rozwiązania problemów, odnajdywania spokoju, szczęścia i satysfakcji.

  Uwaga: Nie jestem lekarzem seksuologiem, nie wystawiam recept ani nie zlecam badań laboratoryjnych. Zajmuję się terapią i psychoterapią seksuologiczną.

  There is possibility to have a therapeutic or sexological session in English.

  Wykształcenie:
  - tytuł magistra psychologii uzyskany na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie
  - tytuł seksuologa klinicznego potwierdzony certyfikatem Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego
  - Podyplomowe Studium Pomocy Psychologicznej w Dziedzinie Seksuologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
  - 4-letni kurs psychoterapii psychodynamicznej atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii i Sekcję Naukową Terapii Rodzin PTP, organizowany przez Oddział Leczenia Nerwic i Zaburzeń Osobowości Katedry i Kliniki Psychiatrii Dorosłych Collegium Medicum UJ

  Doświadczenie:
  - liczne staże kliniczne m. in. w Szpitalu im. J. Babińskiego w Krakowie, w Katedrze Psychiatrii Collegium Medicum UJ, w Katedrze Psychoterapii Collegium Medicum UJ
  - praca w Szpitalu Psychiatrycznym w Toszku w Oddziale Psychiatrii Sądowej o wzmocnionym stopniu zabezpieczenia
  - prywatna praktyka w gabinecie psychologiczno - seksuologicznym, poddawana regularnej superwizji w certyfikowanych ośrodkach w Warszawie, Poznaniu oraz Krakowie
  - trwająca już kilka lat pomoc Wymiarowi Sprawiedliwości w formie wykonywania opinii sądowo - psychologicznych na rzecz Policji, Prokuratury oraz Sądów. Biegły sądowy w dziedzinie psychologii człowieka dorosłego przy Sądzie Okręgowym w Gliwicach

  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, Sekcji Naukowej Psychoterapii PTP oraz Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. Dbam o poszerzanie swoich umiejętności i ciągły rozwój zawodowy uczestnicząc w szeregu konferencji, warsztatów oraz szkoleń. Moja praca przebiega pod stałą superwizją.

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Seksuologia

Edukacja

 • Uniwersytet Jagielloński
 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicz w Poznaniu