Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Moje doświadczenie


Zakres porad

  • Dietetyk dziecięcy
  • Dietetyk sportowy

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

9 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
I
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Jestem bardzo zadowolona z konsultacji, Pani Zuzanna zdiagnozowała wybiórczość pokarmową, wyjaśni la na czym to polega oraz jak sobie z tym problemem krok po kroku poradzić. Polecam taką rozmowę każdemu, kto ma problem z dietą swojego malucha :)

J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu konsultacja dotycząca karmienia piersią oraz warsztaty żywienia

Pani Zuzanna to skarbnica wiedzy dla młodych mam! A przy tym bardzo pozytywna osoba, ciepła, energiczna i chętna do pomocy w każdej chwili. Wszystkim koleżankom polecam jej webinary i warsztaty.

mgr inż. Zuzanna Kłos

Pani Jolanto, dziękuję! Ale mi miło :)

K
Profil zweryfikowany

Bardzo polecam Panią Zuzannę zaprosiliśmy Panią Zuzannę na konsultację domową i żałuje że tak późno to zrobiliśmy.
Nasz synek już po dwóch dniach od wprowadzenia zmian jakie zaleciła nam Pani Zuzanna zaczął spać w łóżeczku dodatkowo jeszcze udzieliła nam porad na temat żywienia
Pani Zuzanna jest bardzo sympatyczna i przede wszystkim profesjonalna z ogromną wiedzą

V
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Spotkałyśmy się u mnie w domu na konsultacji laktacyjnej - już sama dbałość o komfort mój i dziecka jest dla mnie zdecydowanym plusem. Pani Zuzanna jest bardzo konkretna i ma ogromną wiedzę zarówno jako doradca laktacyjny jak i dietetyk, dzięki temu na wiele problemów może spojrzeć z szerszej perspektywy. Ogromne zaangażowanie podczas wizyty i możliwość konsultowania się również po niej. Zdecydowanie polecam!

Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu problemy ze snem i jedzeniem dziecka

Pani Zuzanna jest wyjątkową osobą. Przede wszystkim dietetyka dziecięca jest jej pasją, co widać w jej podejściu do rodziców i małych pacjentów ale też potrafi swoją wiedzą przekazać i do każdego podchodzi indywidualnie. Byłam na wszystkich jej warsztatach (każdy gorąco polecam) i przez długi czas konsultowałam z nią problemy z naszym synkiem online. Dzięki pani Zuzi nasz synek śpi bardzo ładnie jak na swój wiek, je różnorodne posiłki a ja jestem znacznie mądrzejszą i bardziej świadomą mamą. Polecam wszystkim rodzicom, których dzieci nie śpią w nocy, którzy nie do końca wiedzą jak ugryźć rozszerzanie diety i wszystkie tematy z tym związane.


S
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Dieta i sen dziecka

Pani Zuzanna jest osobą delikatną ale konkretną. Indywidualne spotkanie w sprawie diety i snu córki, przebiegało w miłej atmosferze bez wytyka idą błędów. Wszystkie porady były dostosowane do Nas. Każda porada była poparta wyjaśnieniem. Po tygodniu wprowadzania zmian odnieslismy pierwsze duże sukcesy. Nasze życie zmieniło się na dużo lepsze Warto skorzystać z pomocy Pani Zuzanny!!! Polecam.

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Polecam gorąco. Nie tylko duża wiedza ale i ogromna serdeczność i profesjonalizm. Ratowała nam skórę nie raz, nie dwa :)
Milion gwiazdek za dostępność i pełne zaangażowanie. Pani Zuzanna byłam nam wsparciem nawet po godzinach pracy i jak zawsze z pełnią radości niosła dobre rady i sugestie.

Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Bylam już na 3 rodzajach warsztatów prowadzonych przez Pania Zuzanne. Zawsze bardzo ciekawe, dobrze przygotowane. Wzbudzila moje zaufanie i na wiedzy czerpanej od niej rozpoczęłam rozszerzanie diety synka. Po warsztatach moglam liczyc na pomoc i odpowiadala na wszystkie pytania przeslane droga elektroniczna. Widac, ze pasjonuje sie tym, co robi oraz sama tym zyje, nie boi sie opowiadac takze o jakis swoich drobnych porazkach przez co jest bardzo autentyczna. W czystym sumieniem polecam.

P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Mój pierwszy kontakt z Panią Zuzanną był w szkole rodzenia, prowadziła tam wykład o odżywianiu w czasie ciąży oraz podczas karmienia piersią. Pani Zuzanna posiada dużą wiedzę, którą potrafi ciekawie przekazać.Dużo zapamiętałam z tego spotkania. Po urodzeniu córki zapisałam się na warsztaty o żywieniu niemowląt- i tutaj było jeszcze ciekawiej! Otrzymałam mnóstwo wskazówek, trików odnośnie komponowania i przyrządzania posiłków. Pani Dietetyk również wsparła mnie mailowo w momencie gdy zauważyłam u córki nietolerancję pokarmową.
Pani Zuzanna Kłos to świetny fachowiec- polecam!

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

1 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Mój syn ma 10 lat i ma problemy z koncentracją i pamięcią (ogólne problemy w nauce) chciałabym zmniejszyć te deficyty odpowiednio dobraną dietą. Co powinnam zrobić przed udaniem się z synem do dietetyka, jakie badanie będą potrzebne do ustalenia diety? Serdecznie dziękuję za wszelką pomoc i poświęcony czas. Pozdrawiam

Dzień dobry, podstawą do oceny sytuacji jest szczegółowy wywiad w gabinecie, ale polecam przez minimum 5 dni przed konsultacją zapisywać dokładnie co syn zjadł i wypił, mniej-więcej o której porze i w jakiej ilości. Polecam też zapisywać o której syn zasypiał i o której wstawał. Możliwe, że narastający deficyt snu jest przyczyną złej koncentracji i pamięci.

mgr inż. Zuzanna Kłos

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie


Zakres porad

  • Dietetyk dziecięcy
  • Dietetyk sportowy