Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Moje doświadczenie


Zakres porad

  • Dietetyk dziecięcy
  • Dietetyk sportowy

12 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Bardzo polecam konsultację z Panią Zuzanną. Wiele cennych informacji, wskazówek jak poradzić sobie z problemem. Miła, swobodna atmosfera podczas rozmowy. Bez oceniania.

mgr inż. Zuzanna Kłos

Dziękuję za zaufanie i piękną opinię

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Zuzanna rozwiała moje wątpliwości dot. diety córki. Wyjaśniła co z czym łączyć, podała źródła, lektury. Warto skorzystać z wiedzy pani Zuzanny.

mgr inż. Zuzanna Kłos

Dziękuję Pani Moniko <3

J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Jestem bardzo zadowolona z konsultacji z Panią Zuzanną. Bardzo szczegółowo i merytorycznie rozjaśniła mi kwestie związane z wprowadzeniem odpowiedniego mleka i rozwiała wątpliwości w kwestii właściwego rozszerzania diety. Polecam szczególnie mamom, które gubią w gąszczu informacji związanych z żywieniem niemowląt.

mgr inż. Zuzanna Kłos

Cieszę się, że mogłam pomóc i dziękuję za tak pozytywną opinię!


I
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Jestem bardzo zadowolona z konsultacji, Pani Zuzanna zdiagnozowała wybiórczość pokarmową, wyjaśni la na czym to polega oraz jak sobie z tym problemem krok po kroku poradzić. Polecam taką rozmowę każdemu, kto ma problem z dietą swojego malucha :)


J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu konsultacja dotycząca karmienia piersią oraz warsztaty żywienia

Pani Zuzanna to skarbnica wiedzy dla młodych mam! A przy tym bardzo pozytywna osoba, ciepła, energiczna i chętna do pomocy w każdej chwili. Wszystkim koleżankom polecam jej webinary i warsztaty.

mgr inż. Zuzanna Kłos

Pani Jolanto, dziękuję! Ale mi miło :)


K
Profil zweryfikowany

Bardzo polecam Panią Zuzannę zaprosiliśmy Panią Zuzannę na konsultację domową i żałuje że tak późno to zrobiliśmy.
Nasz synek już po dwóch dniach od wprowadzenia zmian jakie zaleciła nam Pani Zuzanna zaczął spać w łóżeczku dodatkowo jeszcze udzieliła nam porad na temat żywienia
Pani Zuzanna jest bardzo sympatyczna i przede wszystkim profesjonalna z ogromną wiedzą


V
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Spotkałyśmy się u mnie w domu na konsultacji laktacyjnej - już sama dbałość o komfort mój i dziecka jest dla mnie zdecydowanym plusem. Pani Zuzanna jest bardzo konkretna i ma ogromną wiedzę zarówno jako doradca laktacyjny jak i dietetyk, dzięki temu na wiele problemów może spojrzeć z szerszej perspektywy. Ogromne zaangażowanie podczas wizyty i możliwość konsultowania się również po niej. Zdecydowanie polecam!


Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu problemy ze snem i jedzeniem dziecka

Pani Zuzanna jest wyjątkową osobą. Przede wszystkim dietetyka dziecięca jest jej pasją, co widać w jej podejściu do rodziców i małych pacjentów ale też potrafi swoją wiedzą przekazać i do każdego podchodzi indywidualnie. Byłam na wszystkich jej warsztatach (każdy gorąco polecam) i przez długi czas konsultowałam z nią problemy z naszym synkiem online. Dzięki pani Zuzi nasz synek śpi bardzo ładnie jak na swój wiek, je różnorodne posiłki a ja jestem znacznie mądrzejszą i bardziej świadomą mamą. Polecam wszystkim rodzicom, których dzieci nie śpią w nocy, którzy nie do końca wiedzą jak ugryźć rozszerzanie diety i wszystkie tematy z tym związane.


S
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Dieta i sen dziecka

Pani Zuzanna jest osobą delikatną ale konkretną. Indywidualne spotkanie w sprawie diety i snu córki, przebiegało w miłej atmosferze bez wytyka idą błędów. Wszystkie porady były dostosowane do Nas. Każda porada była poparta wyjaśnieniem. Po tygodniu wprowadzania zmian odnieslismy pierwsze duże sukcesy. Nasze życie zmieniło się na dużo lepsze Warto skorzystać z pomocy Pani Zuzanny!!! Polecam.


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Polecam gorąco. Nie tylko duża wiedza ale i ogromna serdeczność i profesjonalizm. Ratowała nam skórę nie raz, nie dwa :)
Milion gwiazdek za dostępność i pełne zaangażowanie. Pani Zuzanna byłam nam wsparciem nawet po godzinach pracy i jak zawsze z pełnią radości niosła dobre rady i sugestie.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

1 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Mój syn ma 10 lat i ma problemy z koncentracją i pamięcią (ogólne problemy w nauce) chciałabym zmniejszyć te deficyty odpowiednio dobraną dietą. Co powinnam zrobić przed udaniem się z synem do dietetyka, jakie badanie będą potrzebne do ustalenia diety? Serdecznie dziękuję za wszelką pomoc i poświęcony czas. Pozdrawiam

Dzień dobry, podstawą do oceny sytuacji jest szczegółowy wywiad w gabinecie, ale polecam przez minimum 5 dni przed konsultacją zapisywać dokładnie co syn zjadł i wypił, mniej-więcej o której porze i w jakiej ilości. Polecam też zapisywać o której syn zasypiał i o której wstawał. Możliwe, że narastający deficyt snu jest przyczyną złej koncentracji i pamięci.

mgr inż. Zuzanna Kłos

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.