O nas

Twoja Przychodnia Centrum Medyczne świadczy usługi diagnostyczne, dzięki którym możemy ocenić stan zdrowia pacjenta oraz podjąć decyzje dotyczące dalszego postępowania. Posiadamy najnowszej generacji sprzęt i oferujemy badania specjalistyczne – m.in. badanie urodynamiczne, ultrasonografię położniczą, kolonoskopię czy gastroskopię. Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra specjalizuje się w przeprowadzaniu badań oraz ich interpretacji i diagnozie, dzięki czemu pacjent ma zapewnioną profesjonalną obsługę.

Usługi diagnostyczne, obejmujące badania endoskopowe, ginekologiczne oraz urodynamiczne można wykonać w placówkach Twojej Przychodni, które znajdują się w Szczecinie przy ulicy Słowackiego 19 oraz Wyzwolenia 46.

Najważniejsi są dla nas przede wszystkim nasi pacjenci oczekujący wsparcia oraz pomocy, ale także doskonale wykształceni lekarze, pielęgniarki, koordynatorzy, rejestratorki oraz inne osoby, którym Twoje zdrowie nie jest obojętne. Cały nasz zespół stale doskonali wiedzę oraz umiejętności, uczestnicząc w wielu międzynarodowych konferencjach oraz spotkaniach badaczy.

> profesjonalna kadra medyczna
> nowoczesny sprzęt diagnostyczny
> kompleksowa opieka pacjenta

W naszym zespole są osoby z bardzo dużym doświadczeniem medycznym, jak i uczące się, w trakcie specjalizacji, z wielkimi ambicjami gotowe uczestniczyć aktywnie w rozwoju medycyny. Posiadamy specjalistów mających kompetencje oraz predyspozycje do prowadzenia badań klinicznych. Jesteśmy przychodnią, która zapewnia kompleksową opiekę zdrowotną dla naszych pacjentów przy współpracy z wieloma szpitalami i przychodniami specjalistycznymi, dzięki temu pod naszą opieką pozostaje szeroka grupa pacjentów.

Zajmujemy się specjalistyczną opieką zdrowotną w zakresie dermatologii, diabetologii, gastroenterologii, ginekologii, hematologii, kardiologii i pediatrii na terenie województwa zachodniopomorskiego. Chcąc aktywnie wpływać na rozwój medycyny, pragniemy zaangażować się szerzej w proces leczenia, poprzez udział w badaniach klinicznych, które pozwolą nam zastosować nowatorskie metody leczenia pacjentów.

Zapraszamy do zapoznania się z pytaniami najczęściej zadawanymi przez naszych pacjentów https://www.twojaprzychodnia.com/faq/
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Usg
 • Echo serca
 • Elektrokardiograf
 • Holter ekg
 • Holter ciśnieniowy
 • Bieżnia do prób wysiłkowych
 • Aparat do urodynamiki
 • Analizator składu ciała - TANITA
 • Laser naczyniowy Cutera excel V+
 • Laser Lutronic frakcyjny CO2
Dowiedz się więcej
Języki
 • Polski
 • Angielski
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (511)

Ogólna ocena

  D
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Włodzimierz Bojułko gastroskopia

  Wizyta przebiegła w bardzo dobrej atmosferze. Zaangażowanie personelu na wysokim poziomie. Wszystko w pełni wyjaśnione.

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Joanna Borowiak konsultacja ginekologiczna + USG

  Przemiła Pani Doktor, wywiad później badanie. Wszystko w super atmosferze, w między czasie moje zdenerwowanie gdzieś minęło. Rzetelna osoba, który wszystko wytłumaczyła na spokojnie. Napewno wrócę, polecam z całego

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Ewa Raducha Konsultacja dermatologiczna dzieci

  Wizyta zaczęła się nawet przed czasem. Syn zadowolony, leczenie już po pierwszej dawce daje efekty.


  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Rafał Rudzik konsultacja kardiologiczna

  Pan Doktor bardzo szczegółowo wyjaśnia wszystkie pytania i wątpliwości. Drąży temat wizyty, jest bardzo zaangażowany. Na pewno wrócę na kolejne wizyty, polecam.


  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Agnieszka Szczerkowska konsultacja endokrynologiczna (kolejna wizyta)

  Polecam. Wywiad bardzo dokładny, tak aby uzyskać pełen obraz zdrowia a nie tylko zaleczyć pojedynczy objaw.


  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Alicja Gawin USG jamy brzusznej

  Bardzo przyjazna Pani Doktor. Podczas USG tłumaczyła na czym się skupia, później omówiła wszystkie uwagi i wskazała jakie są opcje leczenia.


  W
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Anna Woźniak (Prajwowska) konsultacja gastrologiczna dzieci

  Wszystko ok, przyjecie do gabinetu na czas, bez kolejek, wszystko dokladnie wyjasnione, dobre podejscie do malego pacjeta, Polecam


  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Rafał Rudzik konsultacja kardiologiczna + USG tętnic szyjnych

  cóż mógł bym powiedzieć. jestem bardzo zadowolony z wizyty. lekarz bardzo sympatyczny. stara sie używać jezyka zrozumiałego dla pacjeta. jednego dnia wykonano mi trzy badania pozwalajace rozwiac obawy i watpliwosci. lekarz jak i caly personel przesympatyczni oraz fachowi. czynnosci wykonuja szybko oraz dokladnie. przychodnia przytulna zaprojektowana z duzym smakiem. płatności mozna dokonac karta. posiadaja wiele roznych opcji badan do wyboru co sprawia ze koszt jest przystepny. wizyte umowilem tydz wczesniej dzien przed wizyta panie z rejestracji potwierdzaja wizyte. przychodnia jak i lekarz sa godni polecenia


  R
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Rafał Rudzik

  Bardzo kompetentny, jasny przekaz. Zaangażowanie Doktora - bardzo duże. Przede wszystkim ogromna wiedza medyczna-nie tylko w swojej specjalności! Zdecydowanie polecam!


  Z
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Rafał Rudzik Inny

  Perfekcyjne bardzo konkretne podejście.
  Dokładne i skrupulatne badanie


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania