Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (3)

Pod Strzechą 7 lok 12, Ursynów, Warszawa
Artedentyka

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto, + 1 więcej

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza, Płatność ratalna

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

30 czerwca 1997 ukończyłem AM w Warszawie i uzyskałem tytułu lekarza stomatologa. Wybór, którego dokonałem jest ściśle związany z moimi zaintereso...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Ból zęba
  • Choroby przyzębia
  • Choroby dziąseł
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Chirurgia stomatologiczna

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


al. Jerozolimskie 56C, Warszawa

Art Oral Klinika Stomatologiczna

Pozostałe usługi


Pod Strzechą 7 lok 12, Warszawa

ArtedentykaPod Strzechą 7 lok 12, Warszawa

ArtedentykaPopularna 8/10 lok.3, Warszawa

ORTOLAN Klinika Stomatologii EstetycznejPod Strzechą 7 lok 12, Warszawa

ArtedentykaPod Strzechą 7 lok 12, Warszawa

Artedentyka

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

Wszystkie opinie mają znaczenie. Dowiedz się więcej o procesie moderacji.
W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Po przeczytaniu opinii wybrałam Dr Radziejewskiego na chirurga do wyrwania moich 4 ósemek. Nie zawiodłam się!
Doktor jest bardzo sympatyczny, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania - nawet te głupie, spowodowane stresem.
Ósemki miałam wyrywane na dwa razy, stronami. Zabieg wyjątkowo mnie stresował, ale atmosfera w gabinecie była tak cudowna, że aż trudno to opisać.
Pierwszy zabieg był dość długi, ponieważ kawałek zęba się wykruszył podczas wyrywania. Lekarz dokładnie sprawdzał, czy nigdzie nie został ten korzonek. Gojenie przebiegało bez problemów, nawet nie spuchłam.
Drugi zabieg przebiegł sprawnie, po nim nic mnie nie boli, nie musze brać żadnego przeciwbólowego.
Przed zabiegiem zostałam poinformowana o wszelkim ryzyku.
Dodam jeszcze, że Doktorowi asystowała przesympatyczna Pani, niezwykle mi pomogła, trzymała za rękę prawie cały czas. Jej wsparcie było dla mnie bardzo ważne, jestem jej ogromnie wdzięczna!
Bardzo polecam chirurgiczne usuwanie ósemek u Doktora Radziejewskiego - Nowowiejska 37! :D

lek. dent. Zbigniew Radziejewski

Bardzo dziękuje za opinię. Cieszy mnie fakt, że wspólnym wysiłkiem nas trojga, udało się nam uporać z problemem, trochę zamętu, jednoręka asysta, nie jest to usługa standardowa ;) , tylko za zgodą asysty i moją :) , ale jakoś daliśmy radę. Gratuluję odwagi.
Pozdrawiam,
Zbigniew Radziejewski.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Artedentyka chirurgiczne usuwanie zębów

Pan Dr Zbigniew jest profesjonalista. Wyrwal mi dwie ósemki bezbolesnie. Wczesniej wyrywalam ósemki w innym gabinecie i to był koszmar. Każdy chirurg powinien być taki jak Dr Zbigniew. Polecam serdecznie.

lek. dent. Zbigniew Radziejewski

Bardzo dziękuje za opinię. Z ósemkami różnie bywa, nie wszyscy lubią je usuwać, nie zawsze usuwają się łatwo. Cieszy mnie fakt, że kojarzę się pozytywnie.
Pozdrawiam,
Zbigniew Radziejewski


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu extraction of wisdom teeth

I was happy to have found this doctor and I can say only best words. The doctor is, first of all, a very nice person, patient and pleasant to communicate with. One can feel that the doctor is honestly caring about a patient. Secondly, he is a real professional. He extracted my 2 wisdom teeth and the result was really good. If I found him faster, I would have extracted all 4 here. I highly recommend the doctor!

lek. dent. Zbigniew Radziejewski

Thank you very much for the opinion. I would recommend myself for the future, although from all I read all eights are already removed....;)
So I wish: no extractions in the future and only nice contacts with the human race.
Yours faithfully,
Zbigniew Radziejewski.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Podpisuję się pod poniższymi opiniami nt. Doktora Radziejewskiego. Jest lekarzem z powołania- odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu! Niezwykle empatyczny, profesjonalny i kompetentny. Wyrywał u mnie 4 ósemki podczas jednej wizyty!!! Jestem w szoku, że tak szybko, sprawnie i bezboleśnie!!! Po usunięciu zębów bardzo dobrze się czułam, nie miałam opuchlizny ani nie potrzebowałam tabletek przeciwbólowych!!! Dziękuję Panu Doktorowi za to wszystko :-)

lek. dent. Zbigniew Radziejewski

Bardzo dziękuję za opinię. Co tu dodać, niezwykle miło jest obserwować pacjentów, którzy często nie zdają sobie nawet sprawy, że to już po zabiegu. Oczywiście nie zawsze jest to możliwe i czasami zdarzają się bardzo trudne zabiegi. Czas nie jest priorytetem, przede wszystkim bezpieczeństwo, ale fajnie jest po sprawnie wykonanym zabiegu mieć czas na miłą pogawędkę nie zawsze o pracy i zabiegu. Miła atmosfera przed, w trakcie i po naprawdę buduje. Dziękuję za optymizm, życzmy sobie wszyscy tylko udanych zabiegów i powodzenia w życiu.
Pozdrawiam, Zbigniew Radziejewski.


Użytkownik zweryfikowany

Dr. Zbyszek jest mistrzem nad mistrzami! :) Nie znam drugiego takiego stomatologa który usunął by 3 ósemki(2 rosły w poziomie) w tak szybkim czasie, dosłownie z 10 minut, oczywiście bezboleśnie, a na drugi dzień nawet opuchlizny nie było :)
Bardzo gorąco polecam

lek. dent. Zbigniew Radziejewski

Bardzo dziękuję za opinię. Ze względu na brak czasu, człowiek wyłącza się z różnych rzeczy, np. nie śledzi internetu, opinii itp. Plaga współczesności, brak czasu dla siebie. Mimo wszystko jest bardzo miło, wracając do "rzeczywistości" przeczytać od czasu do czasu miłe opinie o sobie. Jeszcze raz dziękuję za poświęcony cenny czas.
Pozdrawiam, Zbigniew Radziejewski.


K
Użytkownik zweryfikowany

Polecam,,,:) W całym mieście nikt nie chciał usunąć mi ''ósemki'' doktor Radziejewski usunął w ciągu 10minut dwie!!! Polecam profesjonalne podejście

lek. dent. Zbigniew Radziejewski

Bardzo dziękuję za opinię od osoby z przepięknego miasta Elbląg w którym mam również przyjemność pracować.
Mam nadzieję że przy kolejnych ósemkach stanę na wysokości zadania i będzie bezpiecznie, bezstresowo i szybko jak ostatnim razem.
Pozdrawiam, Zbigniew Radziejewski.


N
Użytkownik zweryfikowany

Agnieszka i Norbert z Radomia 23.02.2014 W październiku 2012 nasza wówczas siedmioletnia córeczka uległa wypadkowi w wyniku którego doszło do wyrwania obu stałych górnych jedynek, złamania szczęki i znacznego ubytku kości. Uraz ten przerastał radomskich specjalistów. Na szczęście trafiliśmy pod fachową opiekę Pana Doktora Zbigniewa Radziejewskiego. Pan Doktor i dwie Panie pomagające mu czekali na Nas po godzinach pracy. Po wejściu do gabinetu Pan Doktor potrafił uspokoić zapłakane i wystraszone dziecko, a następnie po ocenie urazu przystąpił do wykonania niezbędnych czynności chirurgicznych. Najpierw jedynki wróciły na swoje miejsce, a potem w skrócie, zaczęło się zakładanie szwów i unieruchamianie zębów szyną. Zabieg trwał około 2godz.. Przez cały czas trwania zabiegu Pan Doktor mówił do dziecka spokojnym głosem, informował ją o każdej wykonywanej czynności. Po zabiegu udzielił nam dokładnych wskazówek jak mamy postępować dalej. Od tych wydarzeń minęło prawie półtora roku. Rany zagoiły się, a obie jedynki nadal są na swoim miejscu i do tego żywe. Gdyby nie fachowość, wiedza i ogromny profesjonalizm Pana Doktora to Nasza córeczka byłaby okaleczona z protezą zamiast swoich ząbków. Jesteśmy bardzo wdzięczni Panu Doktorowi Radziejewskiemu za okazaną Nam pomoc i za piękny uśmiech Nadii. Życzymy Panu dalszych sukcesów zawodowych. Pacjentom jak najbardziej polecamy opiekę takiego specjalisty z takimi umiejętnościami jak Pan Doktor.

lek. dent. Zbigniew Radziejewski

Dziękuję za tą opinię. Bardzo mi zależało aby przypadek trafił do świadomości szerszego grona ludzi , między innymi za pośrednictwem tego portalu. Chciałbym uświadomić wszystkim a szczególnie rodzicom dzieci jak ogromny potencjał regeneracji tkwi w młodych organizmach. Mimo utraty całkowitej jednej jedynki, która wypadła na ziemię i była poza jamą ustną ponad 6 godzin ( na szczęście była przemyta przez mamę i trzymana w soli fizjologicznej - drobne zabrudzenia usunęliśmy jeszcze w gabinecie ), zwichnięcia drugiej jedynki - stała pod kątem 90 stopni od normalnego ułożenia, ustawiona do wargowo , oparta wierzchołkiem korzenia o podniebienną ścianę zębodołu - więc miała całkowicie zerwany pęczek naczyniowo-nerwowy , mimo braków kostnych wyrostka zębodołowego , między innymi zębodół jedynki znajdującej się poza jamą ustną miał całkowity brak blaszki kostnej policzkowej a drugiej posiadał tylko połowę i to ruchomą owej blaszki , mimo sporego rozerwania dziąsła i możliwości ustabilizowania zębów tylko za pomocą szyny z włókna szklanego z zębami sąsiednimi ( od kła do kła bo dwójki też były rozchwiane ) i innych defektów udało się uzyskać tak rewelacyjny efekt ostateczny. Jedynki są stabilne - od dawna bez żadnej szyny - żywe , bez przebarwień , bez kieszeni , jedynie są lekko wysunięte do przodu więc zamierzamy dołączyć leczenie ortodontyczne aby wprowadzić je do łuku.
Nikomu nie życzę takich przypadków i wszystkim życzę tak szczęśliwego zakończenia. Nadii życzę aby jej promienny uśmiech nigdy nie znikał z ust a rodzicom pociechy z swoich dzieci. Pozdrawiam, Zbigniew Radziejewski.


H
Użytkownik zweryfikowany

Wojciech H. (opinia z dnia 17.02.2014 r )
Pana Doktora poznałem bardzo dawno, kiedy jeszcze był studentem czyli ok. 18 lat temu. Do dnia dzisiejszego pozostałem "wierny" i wszystkim przyszłym potencjalnym pacjentom Doktora życzę takiej wytrwałości i zaufania. Albowiem w tym czasie przeleżałem na fotelu wiele godzin, byłem na nim poddawany wielu zabiegom: od najprostszych (tj. kanały, szyjki, plomby itp) poprzez kilka ekstrakcji w tym jedynki górnej aż do wszczepienia pięciu implantów. Nie powiem - był czasami stress, były nerwy czy nieprzespane noce gdy znieczulenie mijało ale wszystko zawsze kończyło się pełnym sukcesem i zgodnie z planem. Wiadomo że, w tym fachu liczy się efekt o którym byłem każdorazowo zapewniany ( mimo, że Pan Doktor nie chciał używać słowa "gwarancja" ). To wszystko pozwala mi dzisiaj stwierdzić, że byłem w rękach prawdziwego mistrza, fachury, maestro stomatologii. Dodam także, że punktualność, dobry humor i uśmiech nigdy nie opuszcza Doktora więc starałem się odwdzięczyć tym samym a to bardzo poprawia wzajemną komunikację i atmosferę.Z całego serca polecam usługi wykonywane przez Doktora Zbigniewa Radziejewskiego, którego tą drogą serdecznie pozdrawiam - życząc Mu dalszych sukcesów w pracy zawodowej.

lek. dent. Zbigniew Radziejewski

Bardzo dziękuję Panie Wojciechu za miłą dla "oka" opinię... Bardzo cenię sobie znajomość pacjentów tak miłych, pogodnych i pełnych poczucia humoru jak Pan Wojciech. Praca przynosi o wiele więcej satysfakcji jeżeli obcuje się z takimi ludźmi. Dziękuję i pozdrawiam, Zbigniew Radziejewski


M
Użytkownik zweryfikowany

U Pana Doktora byłem wyrwać lewą dolną ósemkę. Wszystko przebiegło w miłej i przyjaznej atmosferze. Po pantomogramie zostało mi wszystko wyjaśnione w bardzo przejrzysty sposób co i jak będzie robione. Gdy znieczulenie zaczęło działać, sam zabieg nie trwał dosłownie dłużej niż minutę. Kiedy myślałem, że samo wyrywanie dopiero się zaczyna, to już było po wszystkim. (byłem bardzo zdziwiony, że tak szybko to wszystko poszło, szczególnie, że stomatolog, u którego zazwyczaj leczę zęby był przekonany, że będzie to trochę trwało i bez szwów się nie obejdzie. A jednak, obyło się bez nich!). Od momentu wejścia do kliniki, aż do wyjścia nie poczułem bólu ani przez moment. Dzięki Panu Doktorowi wszystko poszło bardzo sprawnie i co najważniejsze w miłej atmosferze. Jak najbardziej polecam! :)

lek. dent. Zbigniew Radziejewski

Bardzo dziękuję za pozytywną opinię. Szczególnie sobie ją cenię, bo została napisana przez osobę wyższą ode mnie, a do niskich nie należę :-) Cieszę się że jesteśmy w stanie szybko i sprawnie pomagać pacjentom. Mam nadzieję również, że dzięki takiej opinii zmaleje stres pacjentów przed takimi lub innymi zabiegami u stomatologa. Jeszcze raz dziękuję za poświęcony czas i pozdrawiam. Zbigniew Radziejewski


A
Użytkownik zweryfikowany

Jestem zachwycona! Wizyta w Klinice nie mogłaby wyglądać lepiej. Miła atmosfera, bardzo sympatyczni i interesujący ludzie. Samo miejsce wyjątkowo ładne i komfortowe - wygodna poczekalnia, szatnia, toaleta. Zaproponowano mi nawet napój przed wizytą.

Zapisałam się do Artedentyki na usunięcie trudnej "ósemki", która rosła poziomo i na dodatek była już częściowo połamana i popsuta. Na miejscu Pan Doktor już po krótkim badaniu udzielił mi bardzo konkretnych informacji, powiedział jak będzie wyglądał zabieg i odpowiedział na wszystkie pytania, a nawet więcej. Sprawdził też ułożenie pozostałych "ósemek" i zwrócił uwagę na próchnicę w górnej "siódemce".

Zdecydowałam się na wykonanie zdjęcia całej szczęki, które można było zrobić bezpośrednio przed zabiegiem i było od razu wyświetlone na ekranie komputera. Pan Doktor powiedział mi co jest widoczne na zdjęciu i określił jak konkretnie będzie wykonywał zabieg.

Dostałam bardzo dobre znieczulenie. Nawet sam zastrzyk był tak dobrze zrobiony, że prawie go nie czułam. Właściwy zabieg nie trwał dłużej niż 10 minut, co było dla mnie ogromnym zaskoczeniem ze względu na trudne ułożenie zęba. Podczas zabiegu Pan Doktor na bieżąco informował o jego przebiegu, uprzedził też że mogę czuć dotyk i rozpieranie. Bólu nie czułam, a zabieg praktycznie w ogóle nie był nieprzyjemny! Jedynie w dwóch momentach poczułam minimalny dyskomfort (nie ból), ale oba momenty były poprzedzone informacją o tym, że mogę coś poczuć. Po zabiegu Pan doktor stwierdził, że udało się bardzo dobrze i nie ma potrzeby zakładania szwów ani przepisywania antybiotyku! Było to już kolejne miłe zaskoczenie.

Przy zabiegu towarzyszyła jeszcze jedna osoba - bardzo miła Pani, która również informowała mnie o przebiegu sytuacji i wprowadzała miłą atmosferę oraz elementy humoru :) Po zakończeniu zabiegu Pan Doktor szczegółowo zapisał jego przebieg (trwało to kilka minut). W tym czasie druga sympatyczna Pani zaproponowała mi, a nawet sama zaaplikowała wazelinę na usta, których skóra z powodu mrozu i zabiegu mocno wyschła. Następnie przetarła mi delikatnie twarz czymś miękkim :) aby nie było śladów po zabiegu.

Na koniec Pan Doktor pokazał mi usunięty ząb i wyjaśnił dlaczego przy wyjmowaniu troszkę się ułamał kawałek korzenia. Wcześniej sprawdził też dokładnie czy cały ząb został usunięty. Dostałam dokładne i proste instrukcje dotyczące dalszego postępowania z opatrunkiem i jedzenia. Pan Doktor wyjaśnił jakie objawy mogą wystąpić i w jakiej sytuacji powinnam się zgłosić na kontrolę. Poza tym, że w 100% zajął się problemem z którym przyszłam do kliniki to przeanalizował całą moją szczękę i doradził jak najlepiej pozbyć się pozostałych "ósemek" i w którym momencie podjąć się leczenia "siódemki". Dodam, że przed zabiegiem nie zapisywałam się na konsultację i udzielono mi jej właściwie bezpłatnie, "przy okazji", a do tego bardzo szczegółowo. Uważam, że świadczy to o niezwykle "ludzkim" podejściu do pacjenta i bezinteresownej chęci pomagania.

Po wyjściu z gabinetu mogłam za wszystko zapłacić kartą płatniczą, a cena moim zdaniem była świetna, zwłaszcza biorąc pod uwagę jakość usługi. Ząb został oczyszczony i dostałam go na pamiątkę. Dostałam do wypełnienia bardzo krótką ankietę dotyczącą stanu zdrowia. Zdjęcie szczęki zostało wysłane na mój adres e-mail i jak tylko wróciłam do domu to mogłam je ponownie obejrzeć. Cała wizyta trwała mniej niż godzinę i minęła mi bardzo szybko. Przez cały czas czułam się bezpieczna i "zaopiekowana" :)

Panu Doktorowi bardzo serdecznie dziękuję za zaangażowanie, ciepło, cierpliwość i niesamowity profesjonalizm, a wręcz talent!

Niezmiernie się cieszę, że do Państwa trafiłam i niebawem, już bez żadnych obaw, zapiszę się na kolejne zabiegi.

Pozdrawiam ciepło wszystkich, których miałam przyjemność poznać! A pacjentom z całego serca polecam Klinikę, którą tworzą tak wspaniali i zdolni ludzie.

lek. dent. Zbigniew Radziejewski

Niesamowicie bardzo dziękuję za tak optymistyczną i pełną entuzjazmu opinię dotyczącą mojej osoby i naszej codziennej pracy jako zespołu. Jest to bardzo motywujące , ogromnie cieszy i niesie z sobą duży pozytywny ładunek. Jest to niemal wypracowanie więc tym bardziej dziękuję za poświęcony czas. Mam szczerą nadzieję że Pani entuzjazm przeniesie się na proces gojenia i nie będzie żadnych powikłań, czego z całego serca życzę i pozdrawiam.
Zbigniew Radziejewski


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

30 czerwca 1997 ukończyłem AM w Warszawie i uzyskałem tytułu lekarza stomatologa. Wybór, którego dokonałem jest ściśle związany z moimi zaintereso...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Ból zęba
  • Choroby przyzębia
  • Choroby dziąseł
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Chirurgia stomatologiczna

Powiązane wyszukiwania