O nas

Art Oral to nowoczesna klinika stomatologiczna położona w samym sercu Warszawy. To miejsce, w którym stomatologia traktowana jest jak sztuka. Najlepsi specjaliści, panujący w klinice wyjątkowy klimat oraz świetna lokalizacja sprawiły, że nasza oferta spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem. Ogromne doświadczenie i wyjątkowa skuteczność w leczeniu najbardziej wymagających pacjentów - z tego od lat słynie Art Oral. Specjalizujemy się w kompleksowym leczeniu stomatologicznym pacjentów, którzy wyjątkową wagę przywiązują do funkcji oraz estetyki swojego uśmiechu. Na codzień obsługujemy pacjentów z różnych zakątków naszego kraju i świata. Wśród nich pracowników placówek dyplomatycznych wielu krajów, osoby znane ze świata biznesu, showbiznesu, sportu czy polityki. Ludzi, dla których uśmiech jest niezwykle ważnym elementem warsztatu pracy. Obsługa tak wymagających pacjentów nauczyła nas wyjątkowej skuteczności, zarówno podczas procesu leczenia jak i jego planowania oraz związanej z nim logistyki. To właśnie skuteczność, elastyczność i dyskrecja sprawiły, że cieszymy się ogromnym uznaniem i zaufaniem wśród naszych pacjentów. Bez względu na to, kim jesteś i czym się zajmujesz, w naszej klinice najważniejszą osobą będziesz zawsze Ty! Skuteczność - Art Oral.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Tomograf Komputerowy X-Mind Trium
 • RTG punktowe
 • Laser stomatologiczny
 • Narkoza
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o lekarzach z tej placówki (134)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. dent. Mateusz Kubina nakład kompozytowy

  Świetny stomatolog, wszystko objaśnione krok po kroku. Mimo mojej nerwowości wizyta była super. Do takiego stomatologa można chodzić bez obaw.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Daniel Domański konsultacja ortodontyczna

  Bardzo przyjazna atmosfera, wizyta poszła bardzo sprawnie, wszystko konkretnie wyjaśnione w prosty sposób. Polecam

  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Maciej Michalak konsultacja chirurga stomatologicznego

  Jestem niezmiernie wdzięczny Panu doktorowi Maciejowi Michalakowi.
  Szedłem na wczorajszą wizytę z nastawieniem, że ustalimy harmonogram zabiegów usuwania wszystkich 8-mek (taka diagnoza została postawiona po wykonanym przeglądzie stomatologicznym w innej placówce). Pan doktor bardzo dokładnie, fachowo, zarazem „po ludzku” wyjaśnił jaka jest faktycznie sytuacja. Wskazał, że na dzień dzisiejszy nie ma żadnych przesłanek zdrowotnych aby usuwać 8-mki. Z jedną to nawet w pełni otwarcie przyznał, że 8-mka tak się położyła i wrosła, że jej usunięcie wymagałoby usunięcia fragmentu kości, a uszkodzenie nerwu niestety byłoby dość spore; ale nie zagraża siódemce w żaden sposób.
  Pan doktor postawił diagnozę o 180stopni odmienną niż Pani w tamtej placówce ;)
  Informacje które znalazłem o Panu doktorze: certyfikaty poświadczające posiadane doświadczenie, kompetencje w pełni potwierdziły się na wczorajszej wizycie. A wszystkie pozytywne opinie od pacjentów nie zostały wymyślone ;).
  Z czystym sumieniem polecam konsultacje z Panem doktorem :)

  U
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Maciej Michalak chirurgia stomatologiczna

  Leczenie u Pana Doktora to przyjemność!
  Po bardzo długich poszukiwaniach Stomatologa z tak profesjonalnym podejściem i zaangażowaniem w końcu mogę stwierdzić, że znalazłam i będę polecać znajomym. Leczenie implantologiczne (które do najprostszych nie należało..) wykonane perfekcyjnie, bezboleśnie wraz z dokładnym wcześniej przedstawieniem planu leczenia. Lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem.
  Świetna lokalizacja kliniki oraz miła atmosfera.
  Polecam!

  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. dent. Daniel Domański konsultacja ortodontyczna

  Podobała się wizyta. Miły lekarz, skutecznie tłumaczył wszystko, co nie do końca zrozumiałe. Dzięki

  lek. dent. Daniel Domański

  Dziękuję za pozytywną opinię. Pozdrawiam.

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Maciej Michalak Konsultacja stomatologiczna

  Najlepszy Pan stomatolog! Nie poczułem nawet przez moment, że jestem u dentysty. Przemiła atmosfera i bez najmniejszego bólu.

  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. dent. Natalia Kowalczyk-Zuchora Konsultacja periodontologiczna

  Dr Kowalczyk-Zuchora to świetna dentystka. Jest bardzo kompetentna i zaangażowana; cierpliwie i wyczerpująco odpowiada na pytania, tłumaczy procedury i zaleca dalsze leczenie (zarowno pod zgłoszony problem, jak i wszelkie inne rzeczy, które przy okazji zauważy), stawiając dobro pacjenta na pierwszym miejscu. Pojawiłem się w jej gabinecie z dość skomplikowana choroba dziąseł i otrzymałem bardzo dobra opiekę i jasno określony plan leczenia. Zdecydowanie polecam!

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Mateusz Kubina Odbudowa zniszczonego zęba

  The doctor is very kind and professional. He created a good atmosphere and provided a nice comfort. The problem was solved immediately. And since then I have not any problem with it. Recommend him.

  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. dent. Mateusz Kubina Inny

  Miło wspominam pierwszą wizytę w gabinecie. Pan Mateusz wyjaśnił poszczególne etapy leczenia i zadbał o to, by wizyta nie kojarzyła się z bólem. Naprawdę nie pamiętam, kiedy ostatni raz okazano mi tyle troski na fotelu dentystycznym

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. dent. Mateusz Kubina Konsultacja stomatologiczna

  Profesjonalizm i serdeczność to cechy definiujące Pana doktora. Bardzo konkretnie, szczegółowo a przede wszystkim w sposób zrozumiały przekazuje informacje pacjentowi. Posiada odpowiednią wiedzę aby jak najlepiej rozwiązać przyczynę problemu. Trafiłam do kliniki praktycznie przez przypadek, ale po pierwszej wizycie i podejściu lekarza wiem, że zostanę stałą pacjentką.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania