dr hab. n. med.

Zbigniew Pietrzak

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

40 opinii +dodaj

Głównym moim celem jest profesjonalne rozwiązywanie problemów zdrowotnych kobiet zgodnie z aktualnymi polskimi i międzynarodowymi standardami postępowania. Jestem doktorem habilitowanym… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
40 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ParkowaMedUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Wizyta przebiegła w sympatycznej atmosferze.Pan doktor, miły, uprzejmy,na spokojnie wszystko wyjaśnił. Polecam wszystkim!

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ParkowaMed

  Prowadzę u Pana Profesora ciążę. Jestem zadowolona lekarz zawsze odbierze telefon w razie wątpliwości. Wszystko spokojnie wytłumaczy. Godny polecenia!

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ParkowaMedUsługa: konsultacja ginekologiczna

  Bardzo sympatyczny, rzeczowy i delikatny pan doktor. Trafnie postawił diagnozę, bezboleśnie przeprowadził badanie. Polecam

 • I
  Lokalizacja: ParkowaMedUsługa: ciaza

  Przyjemna wizyta.Bardzo konkretny lekarz. rozwiał wszystkie moja watpliwosci i odpowiedział na pytania.

 • M
  Lokalizacja: ParkowaMedUsługa: konsultacja, usg

  Polceam serdecznie tego lekarza :) Naprawde jest zainteresowany problemem i miło wszystko tłumaczy :)

 • Lokalizacja: ParkowaMedUsługa: 32 tydz ciąży

  Polecam z całego serca Profesora. Wspaniały lekarz pełen cierpliwości i bardzo dokładny. Uspokoił moje obawy i wywołał uśmiech. :) jeszcze raz polecam!

 • M
  Lokalizacja: ParkowaMed

  Bardzo dobry i sympatyczny lekarz. Przed wizytą bardzo sie stresowalam,ale dzięki temu lekarzowi stres minoł. Polecam w 100%! :)

 • B
  Lokalizacja: ParkowaMedUsługa: potwierdzenie diagnozy

  Bardzo mily i konkretny pan doktor. Tłumaczy bardzo cierpliwie. Widac zaangazowanie .usg na miejscu. Polecam

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pan profesor jest bardzo kulturalny, delikatny i traktuje pancjentki z życzliwością. Zawsze wyjaśni wszystkie wątpliwości. Polecam wszystkim Paniom.

 • A
  Lokalizacja: ParkowaMed

  U pana doktora leczyłam sie w CZMP oraz prywatnie. Podczas konsultacji prywatnej za którą wziął 150zł nie zauważył na usg 2 torbieli z gęstą treścią i powiedział ze jestem zupełnie zdrowa (mimo ze choruję na endometriozę, zgłosiłam się z bólami w jajnikach) Następnie inny lekarz wykonał mi usg i potwierdził, że mam torbiele czekoladowe w obu jajnikach oraz to samo potwierdzono tomografią komputerową. Oczekiwałam, że taki fachowiec z takim stażem jak pan doktor Pietrzak potrafi poprawnie wykonać badanie usg. Nie mam zastrzeżen do jego podejscia, traktowania pacjentek, proponowanego leczenia, wysokiej kultury osobistej. Jedynie nie polecam wykonywać u niego prywatnie badań usg bo to uslyszalam nieprawdziwa diagnoze i tylko zmarnowalam 150zl.

  Zbigniew Pietrzak2017-09-26

  Odpisałem pacjentce moje uwagi dotyczące przebiegu wizyty.

Pytania pacjentów (21)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Głównym moim celem jest profesjonalne rozwiązywanie problemów zdrowotnych kobiet zgodnie z aktualnymi polskimi i międzynarodowymi standardami postępowania.
  Jestem doktorem habilitowanym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Mam doświadczenie praktyczne w pełnym zakresie położnictwa i ginekologii. Od 29 lat jetem związany z Instytutem "Centrum Zdrowia Matki Polki" w Łodzi. Zajmuję się diagnostyką, profilaktyką oraz leczeniem u pacjentek ginekologicznych i ciężarnych.
  zbigniew.pietrzak@umed.lodz.pl

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Choroby

więcej