Konsultacje online dla każdego przypadku

Umów się na konsultację online z lekarzem dowolnej specjalizacji, bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych chirurgów naczyniowych w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
28 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: VENAMED Inny

Chciałem bardzo podziękować Panu Doktorowi Zbigniewowi Kustrze za pełen profesjonalizm, podejście do pacjenta oraz życzliwość.
Zaczynając od przyjęcia w klinice przez Panie pielęgniarki, samej wizyty u Pana Doktora, opisu problemu, badania, po samą operację oraz opiekę po niej.
Operacja oczywiście przebiegła bez żadnych komplikacji, bardzo szybki powrót do normalnego funkcjonowania, brak jakichkolwiek śladów na skórze.
Dbałość i troska o pacjenta z którą nigdzie się nie spotkałem na tak wysokim poziomie.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: VENAMED Inny

Gdy tracimy zdrowie zależy nam, aby szybko znaleźć lekarza, który postawi prawidłową diagnozę i zastosuje skuteczne leczenie.Szukamy medyków, którym możemy zaufać że względu na ich doświadczenie i uważne podejście do pacjenta. Od pracowników służby zdrowia oczekujemy aby byli cierpliwi, sympatyczni, pełni empatii i wysokiej kultury osobistej. Ważna jest także ponad przeciętna wiedza lub umiejętności. Taki właśnie jest doktor Zbigniew Kustra. Nauczona doświadczeniem kieruję się zasadą ograniczonego zaufania, jednak w odniesieniu do dr Zbigniewa Kustry mam nieograniczone zaufanie i uzasadnione poczucie, iż dzięki swojej wiedzy i intuicji zawsze leczy dobrze i skutecznie


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: VENAMED Inny

Pan Doktor Zbigniew Kustra wykonywał u mnie zabieg żylaków nowoczesną metodą RF Venefit. Do normalnej aktywności życiowej wróciłam już po kilku dniach, a teraz po upływie 1,5 miesiąca praktycznie nie mam żadnych śladów na nodze. Znieczulenie metodą analgosedacji było dobre do zniesienia, zaskoczył mnie zupełny brak bólu okołooperacyjnego. Podejście lekarza do pacjenta wzorcowe – profesjonalne, spokojne i rzeczowe tłumaczenie tego, co się będzie działo; pewna, szybka ręka nie pozwalająca czuć strachu i usuwająca wszelką niepewność co do wykonywanych procedur; życzliwość; opanowanie; pełne skupienie; chęć do pracy. Ogromna wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem i odwaga we wdrażaniu nowych metod leczenia. Z całego serca mogę polecić Pana Doktora, jestem Mu ogromnie wdzięczna za zabieg wykonany z powodzeniem i w spokojnych warunkach. Świetny fachowiec.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: VENAMED skleroterapia żylaków

Profesjonalizm, szczegółowa diagnoza dająca poczucie bezpieczeństwa i empatia wobec pacjentów. Zdecydowanie polecam Pana doktora i jego zespół. Każdy etap leczenia jest dokładnie wyjaśniony, można przeanalizować wszystkie wątpliwości. Zabieg trwał krótko i był całkowicie bezbolesny. Jestem ogromnie wdzięczna, bardzo dziękuję.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: VENAMED

Chciałabym zamieścić opinię i zarazem podziękowania na ręce Pana Dr Kustry w imieniu mojej 91-letniej babci. Kilka tygodni temu musiała ona przejść ciężką operację, po której przez długi czas była unieruchomiona. Długotrwałe leżenie w łóżku - najpierw szpitalnym, następnie w domu - niestety przyczyniło się do powstania bolesnych odleżyn. Próbowaliśmy wszystkich tzw. sprawdzonych metod i nic nie pomagało. Na szczęście trafiliśmy na konsultację do dr Kustry, którego specyfik na odleżyny okazał się strzałem w dziesiątkę. Aż trudno uwierzyć, jak szybko nastąpiła poprawa, która przyniosła babci niemalże natychmiastową ulgę w cierpieniu. Dziękujemy Panie Doktorze!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: VENAMED zabieg operacyjny

Do Pana Dr n. med. Zbigniewa Kustry trafiłem z uwagi na żylaki kończyny dolnej lewej. Zaznaczam, że wcześniej w innej placówce medycznej miałem zaplanowany zabieg usunięcia żylaków metodą tzw.,,tradycyjną". Pan Doktor Kustra zaproponował przeprowadzenie zabiegu operacyjnego nowoczesną metodą RF Venefit. Zaznaczam, że już wcześniej słyszałem o tej metodzie jako mniej bolesnej od tradycyjnej, nie pozostawiającej śladów i pozwalającej na szybką rekonwalescencję. Pan Doktor Kustra zapewnił mnie przed operacją, że po niej wrócę do pełnej sprawności. Muszę nadmienić, że przed pojawieniem się dolegliwości w nodze byłem osobą bardzo aktywną, uprawiającą wiele dyscyplin sportowych, obciążających przede wszystkim kończyny dolne. Operacja przeprowadzona przez Pana Doktora Kustrę przebiegła bardzo sprawnie i bezboleśnie. Okazało się, że Pan Doktor Kustra dotrzymał słowa, szybko wróciłem do pełnej sprawności fizycznej, a po dawnych dolegliwościach nie ma żadnego śladu. W mojej pamięci pozostanie profesjonalizm na najwyższym poziomie i spersonalizowanie podejście do pacjenta.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: VENAMED zabieg operacyjny

Miałem dużo stresu przed zabiegiem,ale to w jaki sposób zostałem przyjęty i i jak został wykonany zabieg - to jestem pod ogromnym,pozytywnym wrażeniem. Nie przypuszczałem że moje nogi po zabiegu mogą być tak piękne i "młodsze" o kilka lat.Dokładność i precyzja zabiegu wykonana przez dr.Zbigniewa Kustra ( słowa uznania również dla lekarza anastazjologa) spowodowałą że dzisiaj nie mam śladu po żylakach.
Duże słowa uznania dla całego personelu, który potrafił stworzyć atmosferę domową.Polecam z pełnym przekonaniem klinikę dr Zbigniewa Kustry ,który potrafi stosować nowoczesne, skuteczne metody leczenia problemów naczyniowych i otoczyć pacjenta wszechstronną opieką.
Bardzo dziękuję za wszystko.


Użytkownik zweryfikowany

O Panu Doktorze Zbigniewie Kustrze dowiedziałam się będąc w sanatorium w Busku.Zaraz skontaktowałam się z moim bratem któremu groziła amputacja nogi.To wszystko działo się 8 lat temu.PAN DOKTOR URATOWAŁ NOGĘ!!!!!!!!Potem była moja córka, bratowa ,dalej 90 letnia ciocia z Warszawy i w końcu teraz ja.Miałam zamknięcie żyły najnowszą metodą/fale radiowe/ i usunięcie w podudziu skrzeplin po zakrzepowym zapaleniu żył w kilku miejscach.Na następny dzień przy pierwszym opatrunku jakże wielkie było moje zdziwienie gdy zobaczyłam nogę nastolatki gładką bez żylaków/a mam 68 lat/ bez krwawych wybroczyn,bez szwów.Słowo dziękuję nie jest w stanie wyrazić UCZUCIA WDZIĘCZNOŚCI jakie noszę w sercu dla Pana Doktora.Wielki profesjonalizm.Na ścianach przychodni wiszą dyplomy i certyfikaty z najnowszych osiągnięć medycyny .W przychodni począwszy od Pana Doktora i personelu medycznego/ dla Pani Grażynki i Pani Lucynki/ wielkie podziękowanie za troskę, ciepłą i rodzinną atmosferę.Bardzo dziękuję i życzę dużo zdrowia do dalszej pracy i pomocy innym.


M
Użytkownik zweryfikowany

Takich lekarzy niestety jest już bardzo mało, ponieważ jest to lekarz z powołania, kompetentny, z ogromną wiedzą!! Leczę u Pana Doktora zapalenie żył kończyn dolnych i z racji tej, że Pan Doktor jest w tej dziedzinie specjalistą uważam, że należy się dla Pana Doktora pochwała za prawidłowe leczenie tej choroby. Jednakże w moim przypadku na uwagę zasługuje również wyleczenie mnie już w 90% z choroby skórnej, która pojawiła się u mnie na skutek alergii na antybiotyki. Była ona bardzo trudna do wyleczenia, ponieważ jeździłam po wielu specjalistach - dermatologach i nikt nie potrafił mi pomóc. Moje całe ciało było jak jedna wielka rana i do tego okropnie swędziało. Dziękuję Panu Doktorowi za profesjonalne i fachowe podejście. Przepisane leki są rzeczywiście skuteczne i stan skóry diametralnie się poprawił. Mogę wreszcie normalnie funkcjonować. Maria z Uścia Gorlickiego


M
Użytkownik zweryfikowany

Moja 64 letnia mama, chora na cukrzycę zwróciła się do mnie o pomoc, ponieważ stwierdzono u niej zakrzepowe zapalenie żył. Stan jej nogi każdego dnia pogarszał się mimo konsultacji z pobliskimi specjalistami i podjętym leczeniem. Efektem tych działań było owrzodzenie całego podudzia, martwica tkanek, w wyniku których każdego dnia po dwóch godzinach konieczna była ponowna zmiana cieknącego opatrunku. Byłam bezradna, ponieważ zostałam z tym sama, utwierdzając się w przekonaniu, że innej alternatywy nie ma. Rokowania były takie, że noga prędzej czy później będzie musiała być amputowana. W końcu zostałam nakierowana na dr Zbigniewa Kustrę. Mimo odległych terminów, Panie w rejestracji zrozumiały moją sytuację, pomagając ustalić wizytę w jak najbliższym czasie. Pan doktor nie mógł podjąć się leczenia, gdyż noga mamy była w bardzo złym stanie, zagrażając jej życiu, niepokojąca była wysypka krwotoczna. Natychmiast otrzymałyśmy od Pana doktora skierowanie do szpitala. Ta decyzja umożliwiła nam podjęcie leczenia w Krakowie. Po miesięcznym pobycie w szpitalu, wysypka minęła, ale stan nogi się nie zmienił. Dalszego leczenia podjął się dr Kustra, który w ciągu zaledwie dwóch miesięcy sprawił, że rany zostały całkowicie wygojone. Przez cały okres choroby mamy spotkałam się z wieloma specjalistami, zarówno w miejscowym szpitalu jak i klinice krakowskiej, a nikt nie zdołał pomóc mi i mojej mamie.
Pragnę złożyć serdeczne podziękowania za okazany profesjonalizm oraz empatię. Nie spotkałam dotychczas tak skromnego, a zarazem wielkiego lekarza poświęconego w całości swojej profesji. Wynikiem tego są nowoczesne metody leczenia i trafność diagnozy, budowane wieloletnią pracą, doświadczeniem i zaangażowaniem. Dr Zbigniew Kustra zapisze się w mojej pamięci jako lekarz z darem od samego Boga, niosący pomoc w sytuacjach, które wydają się być bez wyjścia.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania