Dr n. med.

Zbigniew Kustra verifiedCreated with Sketch.

Chirurg naczyniowy, Chirurg

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A
  Lokalizacja: VENAMED

  Chciałabym zamieścić opinię i zarazem podziękowania na ręce Pana Dr Kustry w imieniu mojej 91-letniej babci. Kilka tygodni temu musiała ona przejść ciężką operację, po której przez długi czas była unieruchomiona. Długotrwałe leżenie w łóżku - najpierw szpitalnym, następnie w domu - niestety przyczyniło się do powstania bolesnych odleżyn. Próbowaliśmy wszystkich tzw. sprawdzonych metod i nic nie pomagało. Na szczęście trafiliśmy na konsultację do dr Kustry, którego specyfik na odleżyny okazał się strzałem w dziesiątkę. Aż trudno uwierzyć, jak szybko nastąpiła poprawa, która przyniosła babci niemalże natychmiastową ulgę w cierpieniu. Dziękujemy Panie Doktorze!

 • Szukasz chirurga naczyniowego? Pacjenci polecają:

  Artur Hering
  Artur Hering
  Chirurg naczyniowy, Internista
  Josepha Conrada 79, Kraków
  Polecam! Wizyta przebiega w bardzo przyjaznej atmosferze. Pan Doktor cierpliwie tłumaczy i odpowiada na pytania.… więcej
  Umów wizytę

  Janusz Sroga
  Janusz Sroga
  Chirurg naczyniowy, Chirurg
  ul. Radzikowskiego 47b/9, Kraków
  Byłam u pana doktora 5 kwietnia. Profesjonalna obsługa. Potrafi wszystko dokładnie wytłumaczyć. Bardzo konkretny… więcej
  Umów wizytę

  Imohamed Alzayany
  Imohamed Alzayany
  Chirurg, Chirurg naczyniowy
  ul. Mehoffera 10, Kraków
  Bardzo miły, pozytywny lekarz z profesjonalnym podejściem do pacjentów. Dokładny, rzeczowy. Stara sie bardzo dokładnie… więcej
  Umów wizytę

  Wojciech Mrowiecki
  Wojciech Mrowiecki
  Chirurg, Chirurg naczyniowy
  Kazimierza Wielkiego 57, Kraków
  Umów wizytę

  Jakub Zasada
  Jakub Zasada
  Chirurg, Chirurg naczyniowy
  Kluczborska 15/U3, Kraków
  Bardzo profesjonalny lekarz. Dokładnie tłumaczący wyniki badania i szczegółowo omawiający diagnozę. Ma rzadki,… więcej
  Umów wizytę

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  24 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A
   Lokalizacja: VENAMED

   Chciałabym zamieścić opinię i zarazem podziękowania na ręce Pana Dr Kustry w imieniu mojej 91-letniej babci. Kilka tygodni temu musiała ona przejść ciężką operację, po której przez długi czas była unieruchomiona. Długotrwałe leżenie w łóżku - najpierw szpitalnym, następnie w domu - niestety przyczyniło się do powstania bolesnych odleżyn. Próbowaliśmy wszystkich tzw. sprawdzonych metod i nic nie pomagało. Na szczęście trafiliśmy na konsultację do dr Kustry, którego specyfik na odleżyny okazał się strzałem w dziesiątkę. Aż trudno uwierzyć, jak szybko nastąpiła poprawa, która przyniosła babci niemalże natychmiastową ulgę w cierpieniu. Dziękujemy Panie Doktorze!

  • M
   Lokalizacja: VENAMEDUsługa: zabieg operacyjny

   Do Pana Dr n. med. Zbigniewa Kustry trafiłem z uwagi na żylaki kończyny dolnej lewej. Zaznaczam, że wcześniej w innej placówce medycznej miałem zaplanowany zabieg usunięcia żylaków metodą tzw.,,tradycyjną". Pan Doktor Kustra zaproponował przeprowadzenie zabiegu operacyjnego nowoczesną metodą RF Venefit. Zaznaczam, że już wcześniej słyszałem o tej metodzie jako mniej bolesnej od tradycyjnej, nie pozostawiającej śladów i pozwalającej na szybką rekonwalescencję. Pan Doktor Kustra zapewnił mnie przed operacją, że po niej wrócę do pełnej sprawności. Muszę nadmienić, że przed pojawieniem się dolegliwości w nodze byłem osobą bardzo aktywną, uprawiającą wiele dyscyplin sportowych, obciążających przede wszystkim kończyny dolne. Operacja przeprowadzona przez Pana Doktora Kustrę przebiegła bardzo sprawnie i bezboleśnie. Okazało się, że Pan Doktor Kustra dotrzymał słowa, szybko wróciłem do pełnej sprawności fizycznej, a po dawnych dolegliwościach nie ma żadnego śladu. W mojej pamięci pozostanie profesjonalizm na najwyższym poziomie i spersonalizowanie podejście do pacjenta.

  • Lokalizacja: VENAMEDUsługa: zabieg operacyjny

   Miałem dużo stresu przed zabiegiem,ale to w jaki sposób zostałem przyjęty i i jak został wykonany zabieg - to jestem pod ogromnym,pozytywnym wrażeniem. Nie przypuszczałem że moje nogi po zabiegu mogą być tak piękne i "młodsze" o kilka lat.Dokładność i precyzja zabiegu wykonana przez dr.Zbigniewa Kustra ( słowa uznania również dla lekarza anastazjologa) spowodowałą że dzisiaj nie mam śladu po żylakach.
   Duże słowa uznania dla całego personelu, który potrafił stworzyć atmosferę domową.Polecam z pełnym przekonaniem klinikę dr Zbigniewa Kustry ,który potrafi stosować nowoczesne, skuteczne metody leczenia problemów naczyniowych i otoczyć pacjenta wszechstronną opieką.
   Bardzo dziękuję za wszystko.

  • O Panu Doktorze Zbigniewie Kustrze dowiedziałam się będąc w sanatorium w Busku.Zaraz skontaktowałam się z moim bratem któremu groziła amputacja nogi.To wszystko działo się 8 lat temu.PAN DOKTOR URATOWAŁ NOGĘ!!!!!!!!Potem była moja córka, bratowa ,dalej 90 letnia ciocia z Warszawy i w końcu teraz ja.Miałam zamknięcie żyły najnowszą metodą/fale radiowe/ i usunięcie w podudziu skrzeplin po zakrzepowym zapaleniu żył w kilku miejscach.Na następny dzień przy pierwszym opatrunku jakże wielkie było moje zdziwienie gdy zobaczyłam nogę nastolatki gładką bez żylaków/a mam 68 lat/ bez krwawych wybroczyn,bez szwów.Słowo dziękuję nie jest w stanie wyrazić UCZUCIA WDZIĘCZNOŚCI jakie noszę w sercu dla Pana Doktora.Wielki profesjonalizm.Na ścianach przychodni wiszą dyplomy i certyfikaty z najnowszych osiągnięć medycyny .W przychodni począwszy od Pana Doktora i personelu medycznego/ dla Pani Grażynki i Pani Lucynki/ wielkie podziękowanie za troskę, ciepłą i rodzinną atmosferę.Bardzo dziękuję i życzę dużo zdrowia do dalszej pracy i pomocy innym.

  • M

   Takich lekarzy niestety jest już bardzo mało, ponieważ jest to lekarz z powołania, kompetentny, z ogromną wiedzą!! Leczę u Pana Doktora zapalenie żył kończyn dolnych i z racji tej, że Pan Doktor jest w tej dziedzinie specjalistą uważam, że należy się dla Pana Doktora pochwała za prawidłowe leczenie tej choroby. Jednakże w moim przypadku na uwagę zasługuje również wyleczenie mnie już w 90% z choroby skórnej, która pojawiła się u mnie na skutek alergii na antybiotyki. Była ona bardzo trudna do wyleczenia, ponieważ jeździłam po wielu specjalistach - dermatologach i nikt nie potrafił mi pomóc. Moje całe ciało było jak jedna wielka rana i do tego okropnie swędziało. Dziękuję Panu Doktorowi za profesjonalne i fachowe podejście. Przepisane leki są rzeczywiście skuteczne i stan skóry diametralnie się poprawił. Mogę wreszcie normalnie funkcjonować. Maria z Uścia Gorlickiego

  • M

   Moja 64 letnia mama, chora na cukrzycę zwróciła się do mnie o pomoc, ponieważ stwierdzono u niej zakrzepowe zapalenie żył. Stan jej nogi każdego dnia pogarszał się mimo konsultacji z pobliskimi specjalistami i podjętym leczeniem. Efektem tych działań było owrzodzenie całego podudzia, martwica tkanek, w wyniku których każdego dnia po dwóch godzinach konieczna była ponowna zmiana cieknącego opatrunku. Byłam bezradna, ponieważ zostałam z tym sama, utwierdzając się w przekonaniu, że innej alternatywy nie ma. Rokowania były takie, że noga prędzej czy później będzie musiała być amputowana. W końcu zostałam nakierowana na dr Zbigniewa Kustrę. Mimo odległych terminów, Panie w rejestracji zrozumiały moją sytuację, pomagając ustalić wizytę w jak najbliższym czasie. Pan doktor nie mógł podjąć się leczenia, gdyż noga mamy była w bardzo złym stanie, zagrażając jej życiu, niepokojąca była wysypka krwotoczna. Natychmiast otrzymałyśmy od Pana doktora skierowanie do szpitala. Ta decyzja umożliwiła nam podjęcie leczenia w Krakowie. Po miesięcznym pobycie w szpitalu, wysypka minęła, ale stan nogi się nie zmienił. Dalszego leczenia podjął się dr Kustra, który w ciągu zaledwie dwóch miesięcy sprawił, że rany zostały całkowicie wygojone. Przez cały okres choroby mamy spotkałam się z wieloma specjalistami, zarówno w miejscowym szpitalu jak i klinice krakowskiej, a nikt nie zdołał pomóc mi i mojej mamie.
   Pragnę złożyć serdeczne podziękowania za okazany profesjonalizm oraz empatię. Nie spotkałam dotychczas tak skromnego, a zarazem wielkiego lekarza poświęconego w całości swojej profesji. Wynikiem tego są nowoczesne metody leczenia i trafność diagnozy, budowane wieloletnią pracą, doświadczeniem i zaangażowaniem. Dr Zbigniew Kustra zapisze się w mojej pamięci jako lekarz z darem od samego Boga, niosący pomoc w sytuacjach, które wydają się być bez wyjścia.

  • Witam miała olbrzymie żylaki , nigdy nie miałam czau po usg lekarz zapisał ,mie na wcześniejsza wizytę u Pana Doktora , i to tylko,dzięki jego namowom , i ustalone,u szybko terminu , i grzeczności , jestem juz miesiąc po operacji , życzliwy personel szczególnie Pani pielęgniarka która opiekowała sie mani była jeszcze jedna pacjentka 16azdziernik , pan doktor anestezjolog , atmosfera w klinikę znakomita , ta droga chce okazać wdzięczność, dla Pana doktora i całego personelu Henryka T

  • S

   Pan dr Kustra jest narzędziem w ręku Boga! Miałam wycięta łydkę jednej nogi w wyniku martwicy, która spowodowana była zatorem żylnym. Leczona w sądeckim szpitalu przeszłam dwa przeszczepy skóry, które nie mogły się udać bez wcześniejszego usunięcia przyczyny. Po kilku latach leczenia przez miejscowych lekarzy i codziennych opatrunkach wykonywanych samodzielnie w domu zgłosiłam się do Pana Doktora z raną nadal wielkości dłoni i nogą, która sprawiała wrażenie martwej: odczuwałam ból, ale była zimna i lekko fioletowa. Już po pierwszej wizycie, na której Pan Doktor zastosował sklerotyzację żył, odłożyłam środki przeciwbólowe zażywane dotychczas parę razy dziennie. Po paru wizytach i kilku miesiącach stosowania się do zaleceń Pana Doktora, rana wygoiła się bez konieczności ponownego przeszczepu! Doświadczyłam mojego osobistego cudu. Ja, której mówiono, że "ludzie bez nogi też żyją" mogę chodzić na spacery z wnukami i cieszyć się życiem. Nadal jestem pod opieką Pana dr Kustry, by zapobiec kolejnym zatorom. Panie Doktorze, DZIEKUJĘ! w imieniu własnym oraz mojej rodziny, za pomoc, za profesjonalizm, wiedzę i za Człowieczeństwo. Wyrazami uznania pragnę objąć także cały personel przychodni. Pozdrawiam serdecznie. Z wyrazami niewymownej wdzięczności, Stanisława Wnęk.

  • J

   Pan dr Zbigniew Kustra jest wspaniałym lekarzem mającym duże doświadczenie i wiedzę lekarzem, a przede wszystkimi fachowcem w swojej specjalności. Dzięki panu doktorowi mogę poruszać się na obu nogach.Kiedy inni lekarze mówili o amputacji nogi, pan doktor z uporem walczył o nią.
   Dla mnie i moich najbliższych pan dr Zbigniew Kustra jest nieocenionym, niosącym pomoc, bardzo dobrym człowiekiem. Wykazuje dużą cierpliwość i wyrozumiałość dla pacjentów , odpowie na każde Państwa pytania i rozwieje wątpliwości. Doktor stosuje nowoczesne metody leczenia, co w efekcie przekłada się na trafne diagnozy w rozpoznaniu różnych schorzeń naczyniowych.
   Dziękuję Panu dr Zbigniewowi Kustrze i całemu personelowi medycznemu Venamedu za opiekę nade mną.
   Pozdrawiam.
   Andrzej Kwasek

  • T

   Witam
   bardzo dziękuję za pomoc okazaną w mojej chorobie - ból nóg nie pozwalał mi poruszać się - jedna wizyta u lekarza p.Kustry Zbigniewa - szybka diagnoza, szybka interwencja pozwoliła mi wrócić do zdrowia i możność chodzenia- pomoc fachowa, z sercem- oraz Człowieka ,który nie pozwoli choremu zostać samemu z bólem i z problem. Wyrazy szacunku, życzę dalszej siły do nas chorych .Pozdrawiam- wdzięczna Teresa