Venamed - Przychodnia Lekarska

(31 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Venamed - Przychodnia Lekarska

Radzikowskiego 77A/67

31-315 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Zbigniew Kustra Inny

  Leczę się już 27 lat od 1994 na swoim koncie mam kilka poważnych chorób i operacji ale pod okiem Pana Dr Zbigniewa pomimo ciężkiego stanu nóg wszystko wyszło na proste. Bardzo polecam dużo mu zawdzięczam , świetny lekarz , zawsze dokładnie przebada i zawsze jest do dyspozycji .


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Zbigniew Kustra Inny

  Dr Zbigniew Kustra have been taking care of my nan and my mom for many years. Recently I happened to develop an abscess in my groin due to an injury. While English doctors couldn’t diagnose me correctly for months, my mom asked dr Kustra to take care of me. I was on crazy amount of useless antibiotics for over 6 months with no permanent results. Dr Kustra diagnosed me correctly the first time he saw me, prescribed me the right medicine which cured me in 3 weeks with no issues afterwards. I was well informed and received suitable guidance on steps I should undertake in order to heal properly.
  I am very impressed with the level of knowledge and professionalism of dr Kustra and he would be my first choice and recommendation. Dr Kustra is certainly the definition of qualified and professional.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Zbigniew Kustra Inny

  Polecam wszystkim zainteresowanym gabinet dr Z.Kustra.Pan doktor szczegółowo wyjaśnił i doradził jak będzie leczył.Usługi na najwyższym poziomie.Czułam się bezpiecznie i komfortowo w tym trudnym czasie pandemicznym.Wielkie słowa uznania za moje leczenie.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Zbigniew Kustra Inny

  Chciałem bardzo podziękować Panu Doktorowi Zbigniewowi Kustrze za pełen profesjonalizm, podejście do pacjenta oraz życzliwość.
  Zaczynając od przyjęcia w klinice przez Panie pielęgniarki, samej wizyty u Pana Doktora, opisu problemu, badania, po samą operację oraz opiekę po niej.
  Operacja oczywiście przebiegła bez żadnych komplikacji, bardzo szybki powrót do normalnego funkcjonowania, brak jakichkolwiek śladów na skórze.
  Dbałość i troska o pacjenta z którą nigdzie się nie spotkałem na tak wysokim poziomie.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Zbigniew Kustra Inny

  Gdy tracimy zdrowie zależy nam, aby szybko znaleźć lekarza, który postawi prawidłową diagnozę i zastosuje skuteczne leczenie.Szukamy medyków, którym możemy zaufać że względu na ich doświadczenie i uważne podejście do pacjenta. Od pracowników służby zdrowia oczekujemy aby byli cierpliwi, sympatyczni, pełni empatii i wysokiej kultury osobistej. Ważna jest także ponad przeciętna wiedza lub umiejętności. Taki właśnie jest doktor Zbigniew Kustra. Nauczona doświadczeniem kieruję się zasadą ograniczonego zaufania, jednak w odniesieniu do dr Zbigniewa Kustry mam nieograniczone zaufanie i uzasadnione poczucie, iż dzięki swojej wiedzy i intuicji zawsze leczy dobrze i skutecznie


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Zbigniew Kustra Inny

  Pan Doktor Zbigniew Kustra wykonywał u mnie zabieg żylaków nowoczesną metodą RF Venefit. Do normalnej aktywności życiowej wróciłam już po kilku dniach, a teraz po upływie 1,5 miesiąca praktycznie nie mam żadnych śladów na nodze. Znieczulenie metodą analgosedacji było dobre do zniesienia, zaskoczył mnie zupełny brak bólu okołooperacyjnego. Podejście lekarza do pacjenta wzorcowe – profesjonalne, spokojne i rzeczowe tłumaczenie tego, co się będzie działo; pewna, szybka ręka nie pozwalająca czuć strachu i usuwająca wszelką niepewność co do wykonywanych procedur; życzliwość; opanowanie; pełne skupienie; chęć do pracy. Ogromna wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem i odwaga we wdrażaniu nowych metod leczenia. Z całego serca mogę polecić Pana Doktora, jestem Mu ogromnie wdzięczna za zabieg wykonany z powodzeniem i w spokojnych warunkach. Świetny fachowiec.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Zbigniew Kustra skleroterapia żylaków

  Profesjonalizm, szczegółowa diagnoza dająca poczucie bezpieczeństwa i empatia wobec pacjentów. Zdecydowanie polecam Pana doktora i jego zespół. Każdy etap leczenia jest dokładnie wyjaśniony, można przeanalizować wszystkie wątpliwości. Zabieg trwał krótko i był całkowicie bezbolesny. Jestem ogromnie wdzięczna, bardzo dziękuję.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Zbigniew Kustra

  Chciałabym zamieścić opinię i zarazem podziękowania na ręce Pana Dr Kustry w imieniu mojej 91-letniej babci. Kilka tygodni temu musiała ona przejść ciężką operację, po której przez długi czas była unieruchomiona. Długotrwałe leżenie w łóżku - najpierw szpitalnym, następnie w domu - niestety przyczyniło się do powstania bolesnych odleżyn. Próbowaliśmy wszystkich tzw. sprawdzonych metod i nic nie pomagało. Na szczęście trafiliśmy na konsultację do dr Kustry, którego specyfik na odleżyny okazał się strzałem w dziesiątkę. Aż trudno uwierzyć, jak szybko nastąpiła poprawa, która przyniosła babci niemalże natychmiastową ulgę w cierpieniu. Dziękujemy Panie Doktorze!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Zbigniew Kustra zabieg operacyjny

  Do Pana Dr n. med. Zbigniewa Kustry trafiłem z uwagi na żylaki kończyny dolnej lewej. Zaznaczam, że wcześniej w innej placówce medycznej miałem zaplanowany zabieg usunięcia żylaków metodą tzw.,,tradycyjną". Pan Doktor Kustra zaproponował przeprowadzenie zabiegu operacyjnego nowoczesną metodą RF Venefit. Zaznaczam, że już wcześniej słyszałem o tej metodzie jako mniej bolesnej od tradycyjnej, nie pozostawiającej śladów i pozwalającej na szybką rekonwalescencję. Pan Doktor Kustra zapewnił mnie przed operacją, że po niej wrócę do pełnej sprawności. Muszę nadmienić, że przed pojawieniem się dolegliwości w nodze byłem osobą bardzo aktywną, uprawiającą wiele dyscyplin sportowych, obciążających przede wszystkim kończyny dolne. Operacja przeprowadzona przez Pana Doktora Kustrę przebiegła bardzo sprawnie i bezboleśnie. Okazało się, że Pan Doktor Kustra dotrzymał słowa, szybko wróciłem do pełnej sprawności fizycznej, a po dawnych dolegliwościach nie ma żadnego śladu. W mojej pamięci pozostanie profesjonalizm na najwyższym poziomie i spersonalizowanie podejście do pacjenta.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Zbigniew Kustra zabieg operacyjny

  Miałem dużo stresu przed zabiegiem,ale to w jaki sposób zostałem przyjęty i i jak został wykonany zabieg - to jestem pod ogromnym,pozytywnym wrażeniem. Nie przypuszczałem że moje nogi po zabiegu mogą być tak piękne i "młodsze" o kilka lat.Dokładność i precyzja zabiegu wykonana przez dr.Zbigniewa Kustra ( słowa uznania również dla lekarza anastazjologa) spowodowałą że dzisiaj nie mam śladu po żylakach.
  Duże słowa uznania dla całego personelu, który potrafił stworzyć atmosferę domową.Polecam z pełnym przekonaniem klinikę dr Zbigniewa Kustry ,który potrafi stosować nowoczesne, skuteczne metody leczenia problemów naczyniowych i otoczyć pacjenta wszechstronną opieką.
  Bardzo dziękuję za wszystko.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania