dr n. med.

Zbigniew Chełmicki

Ginekolog

136 opinii +dodaj

Umów wizytę 105 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Absolwent Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Specjalizację w zakresie położnictwa i ginekologii uzyskał w 1985 r. Tytuł doktora nauk medycznych otrzymał… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Specjalizację w zakresie położnictwa i ginekologii uzyskał w 1985 r.
  Tytuł doktora nauk medycznych otrzymał w 1988 roku (badania nad stanem hormonalnym kobiet ciężarnych).

  Swoje ponad 20 letnie doświadczenie i praktykę zdobywał w Klinikach Położnictwa i Ginekologii oraz Endokrynologii Ginekologicznej Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Przez ok. 7 lat obejmował stanowisko zastępcy Kierownika Kliniki Endokrynologii Ginekologicznej, zajmując się zaburzeniami hormonalnymi u kobiet oraz diagnostyką niepłodności.

  Uczestnik licznych staży i kursów zagranicznych. Autor ponad 30 publikacji naukowych z zakresu położnictwa, ginekologii i endokrynologii ginekologicznej.

  Członkostwo w towarzystwach naukowych:

  Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego;
  Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego;
  Międzynarodowego Towarzystwa Infekcji HPV;
  ESHRE - European Society of Human Reproduction and Embryology;

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
136 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Polis Clinic Prywatna Opieka Lekarska SpecjalistycznaUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Pan doktor to ogromna skarbnica wiedzy. Poświęca dużo czasu swoim pacjentom. Z cierpliwością słucha i udziela wyczerpujących odpowiedzi. Polecam z całego serca.

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Polis Clinic Prywatna Opieka Lekarska SpecjalistycznaUsługa: prowadzenie ciąży

  Bardzo dobry specjalista - z niesamowitym podejściem do pacjentki. Dokładnie bada i jasno wszystko tłumaczy. Nie ma w jego wypadku patrzenia na zegarek - pacjentka ma wszystko zrozumieć i wyjść z gabinetu spokojna.

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Polis Clinic Prywatna Opieka Lekarska Specjalistyczna

  Pierwsze wrażenie bardzo dobre, lekarz uprzejmy i delikatny podczas badania. Gabinet czysty, jedyny minus to mało miejsca w pomieszczeniu do usg przez co bylo dość niewygodnie, ale ogólna ocena bardzo dobra i jestem zadowolona z wizyty.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo polecam Pana doktora, rzetelny, cierpliwy, bardzo miły. Każda wizyta zawsze szczegółowo omawiana, zarówno przyczyny jak i wyniki badań. W moim przypadku po 9 miesiącach mogę cieszyć się zdrowym dzieckiem i to również dzięki Panu Doktorowi.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Przemiły, bardzo kulturalny lekarz. Wszystko dokładnie wyjaśnia, odpowiada na pytania. Prawdziwy lekarz z powołaniem. Z czystym sumieniem polecam wizytę w Pana doktora.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Fantastyczny specjalista, empatyczny i profesjonalny. Wyczerpująco odpowiada na każde pytanie. Cudowny człowiek i najlepszy ginekolog jakiego znam!

 • A
  Lokalizacja: Polis Clinic Prywatna Opieka Lekarska Specjalistyczna

  Jestem bardzo zadowolna z wizyty u Pana Chełmickiego. Wszystko dokładnie wytłumaczył. Badanie przebiegło w miłej i profesjonalnej atmosferze.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Polis Clinic Prywatna Opieka Lekarska Specjalistyczna

  Profesjonalne podejście do pacjenta. Prawdziwy lekarz z powołaniem, potrafi swoim zachowaniem rozładować cały stres, z którym borykałam się przed wizytą. Najlepszy Lekarz jakiego mogłabym polecić każdemu z czystym sumieniem.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Polis Clinic Prywatna Opieka Lekarska SpecjalistycznaUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Pan Doktor to sympatyczny człowiek. Odpowiedział na wszystkie zadane przeze mnie pytania i rozwiał moje wątpliwości. Pod koniec raz jeszcze upewnił się czy wszystko jest dla mnie jasne i zrozumiałe.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Polis Clinic Prywatna Opieka Lekarska SpecjalistycznaUsługa: konsultacja ginekologiczna, USG położnicze/ginekologiczne

  Jestem pod wielkim wrażeniem po wyjściu z gabinetu. Pan doktor wypytał szczegółowo o wszystko, mówił i tłumaczył podczas badania usg co widać na ekranie, co jest w normie a co nie, po badaniu szczegółowo opisał co mi dolega, jaka jest tego przyczyna i co możemy z tym zrobić. Odpowiadał na wszystkie pytania i wykazywał ogromne zainteresowanie. Widać wielką pasję i zaangażowanie w wykonywaną pracę. Przeplata się to z wielkim poczuciem humoru i serdecznością. Wizyta przebiegła w megapozytywnej atmosferze. Mogę szczerze powiedzieć, że jeszcze nigdy nie zostałam tak dobrze potraktowana przez żadnego lekarza. Idąc na wizytę na pewno nie odczujemy, że jesteśmy kolejnym pacjentem do odhaczenia w danym dniu, jak to niektórzy lekarze mają w zwyczaju. Pan doktor jest niezwykle kulturalnym i uśmiechniętym człowiekiem z przeogromną wiedzą i ludzkim podejściem do pacjenta. Pełen profesjonalizm i pełna kultura.