dr n. med.

Wojciech Zachalski

Urolog

32 opinie +dodaj

Umów wizytę 26 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Dr n. med. Wojciech Zachalski jest specjalistą urologiem. Szkolenie specjalizacyjne odbył w Klinice Urologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiada prestiżowy certyfikat specjalisty… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
32 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Gdańsk, ul. Pomorska 96Usługa: konsultacje urologiczne plus USG

  Byłem na konsultacji urologicznej. Dobra atmosfera sprzyjająca niekrępującej wymianie informacji. Doktor wysłuchał mnie i przeprowadził badanie. Skierował mnie na USG i badanie krwi. Po kilku dniach wykonał USG i przejrzał wyniki badania krwi. USG wykonał rzetelnie i dokładnie. Czułem się komfortowo. Na koniec postawił diagnozę i wyjaśnił szczegóły. Na pewno umówię się na kolejną wizytę.

 • D
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Lekarz z ogromną wiedzą. Profesjonalne podejście do pacjenta - wzbudzające zaufanie. Nowotwór zdiagnozowany w optymalnym momencie. Operacja przebiegła pomyślnie. Panie Doktorze serdecznie dziękuję! Gorąco polecam! S. Zaremba

 • C
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdańsk, al. Zwycięstwa 49Usługa: badania profilaktyczne

  Bardzo dobry specjalista, trafiłem do doktora z objawami zapalalenia pęcherza był pomocny i bardzo dobrze wszystko wytłumaczył.

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Gdańsk, al. Jana Pawła II 7Usługa: konsultacje urologiczne

  Bylem na konsultacji urologicznej u dr Zachalskiego Wojciecha,pan dr zabdal,omowil moj przypadek.Wypisal skierowanie na badanie,oraz na USG.Potem po wynikach mam przyjsc do pana dr.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Gdańsk, ul. Pomorska 96Usługa: konsultacje urologiczne

  Lekarz kompetentny, dokładny, słucha uważnie....budzi od razu zaufanie oraz wrażenie, że "jest się w dobrych rękach". Bardzo polecam!

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Gdańsk, al. Jana Pawła II 7Usługa: USG układu moczowego

  Badanie wykonane sprawnie. Kontakt z lekarzem bardzo dobry. W razie potrzeby z pewnością skorzystam ponownie z usług doktora Zachalskiego.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Gdańsk, ul. Pomorska 96Usługa: badania diagnostyczne

  Bardzo profesjonalnie przeprowadzona wizyta.
  Był czas na wysłuchanie pacjenta, zbadanie, dogłębne wyjaśnienie problemów i kierunku dalszego postępowania. To wszystko w sympatycznej atmosferze.
  Zdecydowanie polecam wszystkim potrzebującym porady / leczenia.
  Benon G.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Gdańsk, ul. Pomorska 96Usługa: konsultacja urologoczna, biopsja

  Pan Doktor jest bardzo kompetentny, przyjazny, w pełni pomocny. Polecam wszystkim którzy są w potrzebie.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdańsk, al. Jana Pawła II 7Usługa: badania przedoperacyjne

  Gorąco polecam kontakt i wizytę u p. Zachalskiego . Kompetentny, rzeczowy szczegółowo wyjaśnia jak będzie przebiegało leczenie , daje nadzieje na szybkie i skuteczne wyleczenie. Cała wizyta w sympatycznej i miłej atmosferze , nie traktuje pacjenta ,, z góry,,. Polecam , polecam.

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdańsk, al. Zwycięstwa 49Usługa: badania profilaktyczne

  Byłem u Pana doktora na badaniu USG oraz konsultacji medycznej. Samo badanie USG w moim przekonaniu wykonane profesjonalnie, a wszystkie niepewności, które posiadałem zostały rozwiane w rozmowie. Konsultacja została przeprowadzona wraz z przeglądem wyników wcześniejszych badań, które miałem i została zalecona konsultacja z innym lekarzem w celu poszerzenia diagnostyki. Pan doktor nie widział problemu żeby konsultację z następnego tygodnia przenieść na dzień wizyty, gdy miał tylko badania USG.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dr n. med. Wojciech Zachalski jest specjalistą urologiem. Szkolenie specjalizacyjne odbył w Klinice Urologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

  Posiada prestiżowy certyfikat specjalisty Europejskiego Towarzystwa Urologicznego - Fellow of the European Board of Urology (FEBU).

  W 2014r uzyskał stopień naukowy doktora nauk medycznych na podstawie rozprawy doktorskiej pt „Ocena wyników chirurgicznego leczenia wrodzonych skrzywień prącia w materiale Kliniki Urologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego”

Specjalizacje

 • Urologia

Ukończone szkoły

 • Gdański Uniwersytet Medyczny

Publikacje

 • Ocena wyników leczenia chirurgicznego wrodzonych skrzywień prącia w materiale Klinik Urologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego