dr n. med.

Wojciech Zachalski

verifiedCreated with Sketch.

Urolog

35 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
24 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Dr n. med. Wojciech Zachalski jest specjalistą urologiem. Szkolenie specjalizacyjne odbył w Klinice Urologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiada prestiżowy certyfikat specjalisty… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
35 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: leczenie kamicy moczowej

  Dr Zachalski jest osobą konkretną, precyzyjną i naprawdę oddaną swojej pracy. U doktora zjawiłem się z diagnozą rozległej kamicy moczowej w postaci USG. Doktor skierował mnie na TK, z którego wynikło, że kamica jest ekstensywna, a jeden z kamieni już rozpoczął "wędrówkę" do moczowodu. Po kolejnej wizycie doktor zapisał mi skuteczne leki rozkurczowe i zapisał mnie do siebie do szpitala. W tym momencie jestem miesiąc po operacji i wracam do normalnego życia, za co chciałbym doktorowi serdecznie podziękować! Prawdziwy profesjonalista, którego szczerze polecam.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Gdańsk, al. Zwycięstwa 49Usługa: konsultacje urologiczne

  Świetny lekarz i wspaniały człowiek. Trafiłem na niego parę lat temu kiedy mój komfort życia w 10-stopniowej skali określiłbym na 3. Wcześniej moje leczenie trwało wiele lat, a polegało na kierowaniu na kolejne badania i przepisywanie leków.
  A już pierwsza wizyta u Pana dr Zachalskiego, to konkretne ustalenia. Po dwóch wizytach i badaniach przeprowadzonych przez niego w gabinecie (usg itp.) podjęta została decyzja o skierowaniu do szpitala i operacji, którą sam wykonał. Dzisiaj wynik na mojej skali to 10. Bez konieczności brania leków. Pan doktor to inna jakość. Na powitanie i pożegnanie podaje rękę. I to na tyle.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Gdańsk, ul. Pomorska 96Usługa: konsultacje urologiczne

  Lekarz bardzo dobry, z super podejsciem do pacjenta. Rzeczowo wyjasnil wszyskie kwestie zwiazane z choroba i mozliwosciami jej leczenia. Inni lekarze nie proponowali zadnych rozwiazan. Uwazam, ze to lekarz godny polecenia i zaufania.

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Gdańsk, ul. Pomorska 96Usługa: konsultacje urologiczne plus USG

  Byłem na konsultacji urologicznej. Dobra atmosfera sprzyjająca niekrępującej wymianie informacji. Doktor wysłuchał mnie i przeprowadził badanie. Skierował mnie na USG i badanie krwi. Po kilku dniach wykonał USG i przejrzał wyniki badania krwi. USG wykonał rzetelnie i dokładnie. Czułem się komfortowo. Na koniec postawił diagnozę i wyjaśnił szczegóły. Na pewno umówię się na kolejną wizytę.

 • D
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Lekarz z ogromną wiedzą. Profesjonalne podejście do pacjenta - wzbudzające zaufanie. Nowotwór zdiagnozowany w optymalnym momencie. Operacja przebiegła pomyślnie. Panie Doktorze serdecznie dziękuję! Gorąco polecam! S. Zaremba

 • C
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdańsk, al. Zwycięstwa 49Usługa: badania profilaktyczne

  Bardzo dobry specjalista, trafiłem do doktora z objawami zapalalenia pęcherza był pomocny i bardzo dobrze wszystko wytłumaczył.

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Gdańsk, al. Jana Pawła II 7Usługa: konsultacje urologiczne

  Bylem na konsultacji urologicznej u dr Zachalskiego Wojciecha,pan dr zabdal,omowil moj przypadek.Wypisal skierowanie na badanie,oraz na USG.Potem po wynikach mam przyjsc do pana dr.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Gdańsk, ul. Pomorska 96Usługa: konsultacje urologiczne

  Lekarz kompetentny, dokładny, słucha uważnie....budzi od razu zaufanie oraz wrażenie, że "jest się w dobrych rękach". Bardzo polecam!

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Gdańsk, al. Jana Pawła II 7Usługa: USG układu moczowego

  Badanie wykonane sprawnie. Kontakt z lekarzem bardzo dobry. W razie potrzeby z pewnością skorzystam ponownie z usług doktora Zachalskiego.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Gdańsk, ul. Pomorska 96Usługa: badania diagnostyczne

  Bardzo profesjonalnie przeprowadzona wizyta.
  Był czas na wysłuchanie pacjenta, zbadanie, dogłębne wyjaśnienie problemów i kierunku dalszego postępowania. To wszystko w sympatycznej atmosferze.
  Zdecydowanie polecam wszystkim potrzebującym porady / leczenia.
  Benon G.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dr n. med. Wojciech Zachalski jest specjalistą urologiem. Szkolenie specjalizacyjne odbył w Klinice Urologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

  Posiada prestiżowy certyfikat specjalisty Europejskiego Towarzystwa Urologicznego - Fellow of the European Board of Urology (FEBU).

  W 2014r uzyskał stopień naukowy doktora nauk medycznych na podstawie rozprawy doktorskiej pt „Ocena wyników chirurgicznego leczenia wrodzonych skrzywień prącia w materiale Kliniki Urologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego”

  Przychodnia Starmed : przyjmuje w poniedziałki 9:00 - 12:00

Specjalizacje

 • Urologia

Ukończone szkoły

 • Gdański Uniwersytet Medyczny

Publikacje

 • Ocena wyników leczenia chirurgicznego wrodzonych skrzywień prącia w materiale Klinik Urologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego