lek.

Wojciech Wiliński

Ginekolog

279 opinii +dodaj

Umów wizytę
51 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

WAŻNE: 1. Jeśli brak bliskich terminów internetowych lub sprawa pilna proszę dzwonić do rejestracji tel: , 2. Na kontrolną wizytę ginekologiczną proszę się umawiać po miesiączce,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Gabinet Położniczo-Ginekologiczny Wojciech Wiliński OSIEDLE LIŚCIASTA PARK

  Liściasta 74, Bałuty
  91-357 Łódź, łódzkie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka, Karta płatnicza

  Usługi

  Założenie wkładki wewnątrzmacicznej z hormonem kyleena (5-letnia) - cena z wkładką 900 zł
  Wizyta kwalifikacyjna do porodu w salve 180 zł
  Założenie wkładki wewnątrzmaczicznej z hormonem - mirena (5-letnia) - cena z wkładką 1 000 zł
  Usg 3d 240 zł
  Usg płodu 180 zł
  Wizyta lekarska (badanie ginekologiczne+badanie piersi) 160 zł
  Założenie wkładki wewnątrzmaczicznej z miedzią (5-letnia) - cena z wkładką 450 zł
  Założenie wkładki wewnątrzmaczicznej z hormonem - jaydess (3-letnia) - cena z wkładką 800 zł

  więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
279 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • F
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Położniczo-Ginekologiczny Wojciech Wiliński OSIEDLE LIŚCIASTA PARKUsługa: wizyta lekarska (badanie ginekologiczne, badanie piersi)

  Fantastyczny lekarz. Wywiad lekarski profesjonalnie przeprowadzony. Lekarz z pełną kulturą osobistą i pogodnym usposobieniem. Godny polecenia!

 • P
  Lokalizacja: Gabinet Położniczo-Ginekologiczny Wojciech Wiliński OSIEDLE LIŚCIASTA PARKUsługa: wizyta kwalifikacyjna do porodu w SALVE

  Bardzo konkretny i sympatyczny lekarz. Wszystko dokładnie wytłumaczył, bardzo komfortowy gabinet i przyjemna atmosfera. Serdecznie polecam!

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Położniczo-Ginekologiczny Wojciech Wiliński OSIEDLE LIŚCIASTA PARKUsługa: USG ginekologiczne

  Bardzo dokładny, miły, profesjonalny i godny polecenia lekarz. Wizyta w miłej atmosferze. Pan doktor odpowiada na wszystkie pytania i wyjaśnia wątpliwości. Szczerze polecam.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dawno nie czułam się tak swobodnie u lekarza ginekologa co jak wiemy może być krępujące. Pan Wojciech ma bardzo przystępne i jednocześnie profesjonalne podejście do pacjenta. Poświęca dużo czasu na rozmowę/ważne pytania dotyczące historii pacjenta. Pierwszy ginekolog od dwóch lat, a chodzę regularnie, który zbadał mnie tak dokładnie. Cena jest również bardzo dostępna, dodatkowo Pan Wojciech ma bardzo sympatyczna pielęgniarkę/asystentke. Jak dla mnie same plusy.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Położniczo-Ginekologiczny Wojciech Wiliński OSIEDLE LIŚCIASTA PARKUsługa: USG ginekologiczne przez powłoki brzuszne

  Cieszę się, że trafiłam na tego lekarza. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze, wszystko spokojnie wytłumaczy i doradzi. Nie zostawia pacjentki w potrzebie mimo napiętego grafiku wizyt.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Położniczo-Ginekologiczny Wojciech Wiliński OSIEDLE LIŚCIASTA PARKUsługa: wizyta lekarska (badanie ginekologiczne+badanie piersi)

  Wizyta przebiegła bardzo profesjonalnie i sprawnie, a jednocześnie w miłej atmosferze. Pan doktor jest niezwykle cierpliwy i wyrozumiały. Szczerze polecam!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Najlepszy ginekolog z jakim miałam do czynienia, a naprawdę przerobiłam ich dużo w związku z problemami, przesympatyczny, fachowiec, który zawsze odpowie na wszystkie nawet najbardziej nurtujące pytania, a zawsze mam ich dużo, cierpliwy i skrupulatny.

 • Ż
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Położniczo-Ginekologiczny Wojciech Wiliński OSIEDLE LIŚCIASTA PARKUsługa: prowadzenie ciąży, poród

  Bardzo dobry, profesjonalny, dokładny, miły godny polecenia lekarz. Pan doktor prowadził moją ciążę, będąc jego pacjentką miałam poczucie bezpieczeństwa, wiedziałam, że ja i moje dziecko jesteśmy pod dobrą opieką. Początkowo ciąża była prowadzona przez innego lekarza, który nie prowadził ciąży tak dokładnie jak doktor Wiliński. Pan doktor robił mi cc, zabieg został wykonany profesjonalnie, bezstresowo w miłej atmosferze a blizny po cięciu prawie nie widać. Następna ciąża i poród bez wahania będą pod kontrolą Pana doktora. Dodam, że moja historia leczenia ginekologicznego jest dość obszerna i nigdy wcześniej nie udało mi się trafić na tak dobrego lekarza. Podoba mi się też to, że wychodzę z gabinetu od doktora konkretnie dokładnie o wszystkim poinformowana, dostaję zawsze rozpiskę badań jakie trzeba zrobić lub jak przyjmować leki. Mieszkam około 200 km od Łodzi, i uważam że odległość nie mam znaczenia jeżeli mam tak dobrą opiekę. Dziękujemy Panie doktorze

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Położniczo-Ginekologiczny Wojciech Wiliński OSIEDLE LIŚCIASTA PARK

  Bardzo profesjonalny, konkretny lekarz. Wizyty odbywają się sprawnie, ale i dokładnie w milej atmosferze. Pan doktor odpowiada na wszystkie pytania, pomocny w każdej sytuacji. Polecam jak najbardziej.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Spokój, takt i delikatność, dokładne omówienie mojej sytuacji i możliwych dróg postępowania. Tego szukałam u lekarza i to znalazłam u doktora Wilińskiego.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • WAŻNE:
  1. Jeśli brak bliskich terminów internetowych lub sprawa pilna proszę dzwonić do rejestracji tel: ,
  2. Na kontrolną wizytę ginekologiczną proszę się umawiać po miesiączce, a nie przed. Najlepiej 7-10 dni od początku miesiączki.
  3. Jeśli miejsca do parkowania przed gabinetem są zajęte, proszę zaparkować na parkingu wzdłuż ul. Liściastej w kierunku ul. Zgierskiej. Tam jest dużo miejsc.
  W 1990 ukończyłem Akademię Medyczną w Łodzi. W latach 1992-2005 pracowałem jako młodszy asystent, asystent i starszy asystent w Oddziale Ginekologiczno-Położniczym szpitala Jordana. W latach 2005-2008 pracowałem jako starszy asystent w Klinice Perinatologii UM w Łodzi (szpital Madurowicza). Od 2008 roku pracuję w szpitalu Salve jako Kierownik Oddziału Ginekologiczno-Położniczego.
  Specjalizacja z ginekologii i położnictwa (I stopień w 1996r. II stopień w 2002r.). W latach 2000-2005 prowadziłem Szkołę Rodzicielstwa szpitala Jordana.
  Żonaty, 2 dzieci (córka lekarz, syn student III roku medycyny).

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Łodzi (1990)

Nagrody i wyróżnienia

 • 2004 uhonorowany z rąk p. Jolanty Kwaśniewskiej tytułem "Lekarz Przyjacielem Kobiety" miesięcznika Twój Styl

Znajomość języków

 • angielski

Certyfikaty

Choroby

Zdjęcia