lek.

Wojciech Wiliński

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 74 umówione wizyty w ciągu 30 dni

WAŻNE:
1. Jeśli brak bliskich terminów internetowych lub sprawa pilna proszę dzwonić do rejestracji tel Na kontrolną wizytę ginekologiczną proszę się umawiać po miesiączce,…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Gabinet Położniczo-Ginekologiczny Wojciech Wiliński OSIEDLE LIŚCIASTA PARK

  Liściasta 74, Bałuty
  91-357 Łódź, łódzkie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka, Karta płatnicza

  Usługi

  Wizyta lekarska (badanie ginekologiczne+badanie piersi) 140 zł
  Założenie wkładki wewnątrzmaczicznej z miedzią (cena z wkładką) 450 zł
  Założenie wkładki wewnątrzmaczicznej z hormonem - jaydess (3-letnia) 800 zł
  Usg płodu 140 zł
  Wizyta kwalifikacyjna do porodu w salve 160 zł
  Założenie wkładki wewnątrzmaczicznej z hormonem - mirena (5-letnia) 1 000 zł
  Usg 3d 200 zł

  więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • WAŻNE:
  1. Jeśli brak bliskich terminów internetowych lub sprawa pilna proszę dzwonić do rejestracji tel Na kontrolną wizytę ginekologiczną proszę się umawiać po miesiączce, a nie przed. Najlepiej 7-10 dni od początku miesiączki.
  3. Jeśli miejsca do parkowania przed gabinetem są zajęte, proszę zaparkować na parkingu wzdłuż ul. Liściastej w kierunku ul. Zgierskiej. Tam jest dużo miejsc.
  W 1990 ukończyłem Akademię Medyczną w Łodzi. W latach 1992-2005 pracowałem jako młodszy asystent, asystent i starszy asystent w Oddziale Ginekologiczno-Położniczym szpitala Jordana. W latach 2005-2008 pracowałem jako starszy asystent w Klinice Perinatologii UM w Łodzi (szpital Madurowicza). Od 2008 roku pracuję w szpitalu Salve jako Kierownik Oddziału Ginekologiczno-Położniczego.
  Specjalizacja z ginekologii i położnictwa (I stopień w 1996r. II stopień w 2002r.). W latach 2000-2005 prowadziłem Szkołę Rodzicielstwa szpitala Jordana.
  Żonaty, 2 dzieci (córka lekarz stażysta, syn student II roku medycyny).

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Łodzi (1990)

Nagrody i wyróżnienia

 • 2004 uhonorowany z rąk p. Jolanty Kwaśniewskiej tytułem "Lekarz Przyjacielem Kobiety" miesięcznika Twój Styl

Znajomość języków

 • angielski

Zdjęcia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
240 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Położniczo-Ginekologiczny Wojciech Wiliński OSIEDLE LIŚCIASTA PARKUsługa: wizyta kwalifikacyjna do porodu

  Na temat Pana doktora nic złego powiedzieć nie mogę, niemniej jednak jak dla mnie nie jest za bardzo komunikatywny i trzeba z niego wiele informacji wyciągać samemu. Sam poród bez zarzutów (miałam planowane CC), ale też miałam wrażenie że podszedl do niego instrumentalnie, bez zwracania uwagi na to kto leży u niego na stole. Chyba nawet sie nie przywitał...
  Patrząc na bliznę po szyciu jestem zadowolona z efektów, ale nie wiem czy bym chciała aby to Pan doktor prowadził całą moją ciążę.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Doktor Wiliński to kompetentny specjalista, spokojny, opanowany i niesamowicie cierpliwy. Tłumaczy wszystko bardzo jasno. W trakcie badania bardzo delikatny. Niesamowicie uprzejmy, to pierwszy lekarz który potrafi wstać i przywitać się podając rękę. Wchodząc do gabinetu (czystego i świetnie wyposażonego )ma się przyjemne uczucie ze jest się tam mile widzianym gościem a nie natrętnym, kolejnym numerkiem w kolejce.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Położniczo-Ginekologiczny Wojciech Wiliński OSIEDLE LIŚCIASTA PARK

  Wizyta w gabinecie Pana doktora przebiegła bardzo sympatyczne i spokojnie. uważam ,że Pan doktor ma bardzo profesjonalne podejście do każdego pacjenta, wysłucha, przebada, jeśli jest taka potrzeba -wykona na miejscu USG.Polecam .

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Położniczo-Ginekologiczny Wojciech Wiliński OSIEDLE LIŚCIASTA PARKUsługa: badanie ginekologiczne, badanie piersi

  Świetny lekarz. Konkretny,profesjonalny, można Go o wszystko zapytać ( nawet telefonicznie). W sytuacjach kryzysowych potrafi uspokoić, doradzić. Nie zostawia pacjentki bez opieki.Ja prowadziłam u Niego ciaze. Wizyty przebiegały sprawnie . Zawsze miałam badanie plus usg. Ceny uważam tez ma przystępne. Opieką otoczył mnie również w szpitalu Salve w którym rodziłam. Zawsze przyszedł przytwital się , zbadał. Serdecznie polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Położniczo-Ginekologiczny Wojciech Wiliński OSIEDLE LIŚCIASTA PARKUsługa: antykoncepcja i kontrola

  Jestem pacjentką pana doktora Wilińskiego od wielu lat. Każda wizyta, podobnie jak ostatnia, przebiega w miłej atmosferze. Pan doktor rozpoczyna wizytę od przywitania się i zaproszenia pacjentki czekającej w poczekalni.Nie tylko otrzymuję receptę na tabletki antykoncepcyjne, ale pan doktor mierzy ciśnienie, wykonuje badanie USG oraz przeprowadza badanie piersi. Odpowiada w sposób przystępny na wszystkie pytania. Dodatkowo należy wspomnieć o komfortowych warunkach, w jakich odbywa się wizyta. Gabinet jest czysty, urządzony na wysokim poziomie, więc każda kobieta ma szansę poczuć się naprawdę dobrze. Serdecznie polecam wszystkim paniom ze względu na profesjonalizm i cechy osobowościowe p. Wojciecha Wilińskiego.

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: poród naturalny

  Doktor Wiliński to wybitna osoba. Wspaniały lekarz i człowiek. Nie wiem jak to robi ale zawsze pełen energii cierpliwości zaangażowania. Wcześniej znalazłam go z wizyt.teraz odbierał mój poród a właściwie rodził ze mną... Pomagał na każdym kroku.rzeczowy, stwarza przyjazna atmosferę aby rodziło się jak w domu. Spotkałam wielu ginekologów ale żaden nie równa się jemu. I nie dziwię się że pacjentki z Gdańska przyjeżdżają do niego do łodzi aby urodzić ????????????

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wczoraj odbyła się moja pierwsza wizyta u Pana Doktora i jestem zachwycona. Pan Doktor jest mily, delikatny ale również bardzo konkretny. Wyjaśnia wszytko bardzo dokładnie i spokojnie :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Położniczo-Ginekologiczny Wojciech Wiliński OSIEDLE LIŚCIASTA PARKUsługa: Wizyta lekarska (badanie ginekologiczne+badanie piersi)

  Świetny lekarz, rzetelny, cierpliwy, umiejący wszystko dokładnie wytłumaczyć, a oprócz tego bardzo miły i delikatny, doktor przyjmował mój poród,a teraz prowadzi mnie w związku z licznymi problemami, a naprawdę jestem wymagającą pacjentką i miałam do czynienia z wieloma ginekologami, polecam wszystkim:)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dr Wiliński prowadził mnie w ciąży, przyjmował poród a obecnie zajmuje się mną. Odwiedziłam w swoim życiu wielu ginekologów ale wreszcie trafiłam na tego właściwego. Polecam fachowość, konkretność, troskę i zawsze miłe przyjęcie.

 • Lokalizacja: Gabinet Położniczo-Ginekologiczny Wojciech Wiliński OSIEDLE LIŚCIASTA PARKUsługa: USG płodu

  Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek.
  Aktualnie prowadzi moją drugą ciążę.
  Pan Doktor zawsze przeprowadzi dokładne badanie wraz z usg i odpowie na wszystkie nurtujące mnie pytania.
  Nie wyobrażam sobie aby opiekował się mną ktoś inny.


  Monika Z.