lek.

Wojciech Wiliński

Ginekolog

208 opinii +dodaj

Umów wizytę 62 umówione wizyty w ciągu 30 dni

WAŻNE: 1. Jeśli brak bliskich terminów internetowych lub sprawa pilna proszę dzwonić do rejestracji tel . 2. Na kontrolną wizytę ginekologiczną proszę się umawiać po miesiączce,... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Gabinet Położniczo-Ginekologiczny Wojciech Wiliński OSIEDLE LIŚCIASTA PARK

  Liściasta 74, Bałuty
  91-357 Łódź, łódzkie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka, Karta płatnicza

  Usługi

  Wizyta lekarska (badanie ginekologiczne+badanie piersi) 120 zł
  Zwykła wizyta 120 zł
  Założenie wkładki wewnątrzmaczicznej z miedzią (cena z wkładką) 400 zł
  Założenie wkładki wewnątrzmaczicznej z hormonem - jaydess (3-letnia) 750 zł
  Usg płodu 120 zł
  Wizyta kwalifikacyjna do salve 140 zł
  Wizyta kwalifikacyjna do porodu w salve 140 zł
  Założenie wkładki wewnątrzmaczicznej z hormonem - mirena (5-letnia) 900 zł
  Usg 3d 180 zł

  więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

WAŻNE:
1. Jeśli brak bliskich terminów internetowych lub sprawa pilna proszę dzwonić do rejestracji tel .
2. Na kontrolną wizytę ginekologiczną proszę się umawiać po miesiączce, a nie przed. Najlepiej 7-10 dni od początku miesiączki.
3. Jeśli miejsca do parkowania przed gabinetem są zajęte, proszę zaparkować na parkingu wzdłuż ul. Liściastej w kierunku ul. Zgierskiej. Tam jest dużo miejsc.
W 1990 ukończyłem Akademię Medyczną w Łodzi. W latach 1992-2005 pracowałem jako młodszy asystent, asystent i starszy asystent w Oddziale Ginekologiczno-Położniczym szpitala Jordana. W latach 2005-2008 pracowałem jako starszy asystent w Klinice Perinatologii UM w Łodzi (szpital Madurowicza). Od 2008 roku pracuję w szpitalu Salve jako Kierownik Oddziału Ginekologiczno-Położniczego.
Specjalizacja z ginekologii i położnictwa (I stopień w 1996r. II stopień w 2002r.). W latach 2000-2005 prowadziłem Szkołę Rodzicielstwa szpitala Jordana.
Żonaty, 2 dzieci (córka studentka VI roku medycyny, syn student I roku medycyny).

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Łodzi (1990)

Nagrody i wyróżnienia

 • 2004 uhonorowany z rąk p. Jolanty Kwaśniewskiej tytułem "Lekarz Przyjacielem Kobiety" miesięcznika Twój Styl

Znajomość języków

 • angielski

Zdjęcia

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Profesjonalny lekarz. Wizyty odbywaja sie sprawnie, w milej atmosferze. Pan doktor odpowiada na wszystkie pytania wyczerpujaco. Do tego bardzo delikatny i profesjonalny. Lekarz z powolania

 • bardzo dobry

  Wspaniały lekarz. Każdemu życzę takiego doktora w każdej dziedzinie. Na każdej wizycie czuję się traktowana indywidualnie, towarzyszy mi komfort bo sama rozmowa jest przyjemna, spokojna, ale rzeczowa i profesjonalna, momentami zabawna, daje poczucie bezpieczeństwa i odpręża. Po każdej wizycie mam poczucie,że zostałam kompleksowo zbadana i wszystkie istotne tematy zostały poruszone w wywiadzie. Między wizytami mogę liczyć na wsparcie i opiekę,doktor i jego asystentka zawsze wysłuchają uważnie i służą poradą. Dziękujemy Panie Doktorze - szczęśliwi Kasia Płuciennik z dzidziusiem i mężem

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz! Cięcie spod rąk Pana Doktora, rewelacja! Polecam, w szczególności przyszłym mamom, zarówno jako prowadzącego ciążę i odbierajacego poród. Żałuję, że sama nie prowadziłam ciąży u Doktora. Naprawdę człowiek ma poczucie, że znajduje się w dobrych rękach.

 • bardzo dobry

  Przejechałam do Pana doktora pół Polski, żeby przeprowadził u mnie cięcie cesarskie. Było warto! Prawdziwy profesjonalista! Po operacji ani śladu, wszystko pięknie się zagoiło. Przed wykonanym cięciem byłam u doktora na kilku wizytach w ciąży, po każdej byłam pod wielkim wrażeniem. Tacy powinni być właśnie lekarze. Wszystkim paniom polecam, szczególnie ciężarnym. Będziecie pod doskonałą opieką. Pozdrawiam!

 • bardzo dobry

  Pan Doktor to doskonały fachowiec i profesjonalista w swojej dziedzinie. Zapewnia pacjentce poczucie komfortu ale i bezpieczeństwa podczas wizyt kontrolnych jak i porodu, który osobiście prowadzi i nadzoruje. Szczerze polecam Pana Doktora.

 • bardzo dobry

  Doktor Wojciech Wiliński jest profesjonalistą. Każdej pani życzę takiego lekarza...pozostałe komentarze są zbędne.

 • bardzo dobry

  Wszystkim polecam tego lekarza. Mam wrażenie, że kto jak kto, ale on na pewno nie minął się z powołaniem. Jest uprzejmy, fachowy, dowcipny, spokojny, rzeczowy, profesjonalny. Nie ma mowy o skrępowaniu, kiedy jest się u niego na wizycie. Pan doktor prowadził i odbierał dwie moje ciąże (rodziłam drogami natury), był przy mnie cały czas, pomagał. Dzięki niemu urodziłam błyskawicznie i nic się nie bałam!

 • bardzo dobry

  Bardzo profesjonalny ginekolog.Czysty, dokladny, zaufany.godny polecenia.pozdrawiam serdecznie panie

 • bardzo dobry

  Profesjonalne, kulturalne podejście do pacjenta. Wizyta przebiegała sprawnie. Pan dr przejrzał dokładnie wyniki badań, wypytuje o schorzenia, leki itd. Rozbraja strach kobiety pewnością siebie (w pozytywnym wydaniu). Ogólnie wrażenie pozytywne

 • bardzo dobry

  Jak zawsze profesjonalna opieka, troskliwość, profesjonalista. Lekarz z powołania. Życzę sobie i innym pacjentkom tylko takich lekarzy jakim jest Pan dr Wiliński. Lekarz z wielkim sercem.

Najbliższe terminy:

kolejne dni