lek.

Wojciech Wiliński

Ginekolog

209 opinii +dodaj

Umów wizytę 70 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

WAŻNE: 1. Jeśli brak bliskich terminów internetowych lub sprawa pilna proszę dzwonić do rejestracji tel . 2. Na kontrolną wizytę ginekologiczną proszę się umawiać po miesiączce,... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Gabinet Położniczo-Ginekologiczny Wojciech Wiliński OSIEDLE LIŚCIASTA PARK

  Liściasta 74, Bałuty
  91-357 Łódź, łódzkie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka, Karta płatnicza

  Usługi

  Wizyta lekarska (badanie ginekologiczne+badanie piersi) 120 zł
  Zwykła wizyta 120 zł
  Założenie wkładki wewnątrzmaczicznej z miedzią (cena z wkładką) 400 zł
  Założenie wkładki wewnątrzmaczicznej z hormonem - jaydess (3-letnia) 750 zł
  Usg płodu 120 zł
  Wizyta kwalifikacyjna do salve 140 zł
  Wizyta kwalifikacyjna do porodu w salve 140 zł
  Założenie wkładki wewnątrzmaczicznej z hormonem - mirena (5-letnia) 900 zł
  Usg 3d 180 zł

  więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

 • WAŻNE:
  1. Jeśli brak bliskich terminów internetowych lub sprawa pilna proszę dzwonić do rejestracji tel .
  2. Na kontrolną wizytę ginekologiczną proszę się umawiać po miesiączce, a nie przed. Najlepiej 7-10 dni od początku miesiączki.
  3. Jeśli miejsca do parkowania przed gabinetem są zajęte, proszę zaparkować na parkingu wzdłuż ul. Liściastej w kierunku ul. Zgierskiej. Tam jest dużo miejsc.
  W 1990 ukończyłem Akademię Medyczną w Łodzi. W latach 1992-2005 pracowałem jako młodszy asystent, asystent i starszy asystent w Oddziale Ginekologiczno-Położniczym szpitala Jordana. W latach 2005-2008 pracowałem jako starszy asystent w Klinice Perinatologii UM w Łodzi (szpital Madurowicza). Od 2008 roku pracuję w szpitalu Salve jako Kierownik Oddziału Ginekologiczno-Położniczego.
  Specjalizacja z ginekologii i położnictwa (I stopień w 1996r. II stopień w 2002r.). W latach 2000-2005 prowadziłem Szkołę Rodzicielstwa szpitala Jordana.
  Żonaty, 2 dzieci (córka studentka VI roku medycyny, syn student I roku medycyny).

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Łodzi (1990)

Nagrody i wyróżnienia

 • 2004 uhonorowany z rąk p. Jolanty Kwaśniewskiej tytułem "Lekarz Przyjacielem Kobiety" miesięcznika Twój Styl

Znajomość języków

 • angielski

Zdjęcia

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry, konkretny lekarz. Odpowiada konkretnie na wszystkie pytania, rozwiewa wątpliwości jeśli takie są. To była juz moja druga wizyta u tego lekarza. Polecam.

 • bardzo dobry

  Profesjonalne, kulturalne podejście do pacjenta. Wizyta przebiegała sprawnie. Pan dr przejrzał dokładnie wyniki badań, wypytuje o schorzenia, leki itd. Rozbraja strach kobiety pewnością siebie (w pozytywnym wydaniu). Wysoka kultura osobista i zainteresowanie pacjentem- mam wrażenie, że każdy pacjent jest dla doktora ważny. Z całą pewnością mogę polecić tego lekarza.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz! Cięcie spod rąk Pana Doktora, rewelacja! Polecam, w szczególności przyszłym mamom, zarówno jako prowadzącego ciążę i odbierajacego poród. Żałuję, że sama nie prowadziłam ciąży u Doktora. Naprawdę człowiek ma poczucie, że znajduje się w dobrych rękach.

 • bardzo dobry

  Przejechałam do Pana doktora pół Polski, żeby przeprowadził u mnie cięcie cesarskie. Było warto! Prawdziwy profesjonalista! Po operacji ani śladu, wszystko pięknie się zagoiło. Przed wykonanym cięciem byłam u doktora na kilku wizytach w ciąży, po każdej byłam pod wielkim wrażeniem. Tacy powinni być właśnie lekarze. Wszystkim paniom polecam, szczególnie ciężarnym. Będziecie pod doskonałą opieką. Pozdrawiam!

 • bardzo dobry

  Pan Doktor to doskonały fachowiec i profesjonalista w swojej dziedzinie. Zapewnia pacjentce poczucie komfortu ale i bezpieczeństwa podczas wizyt kontrolnych jak i porodu, który osobiście prowadzi i nadzoruje. Szczerze polecam Pana Doktora.

 • bardzo dobry

  Doktor Wojciech Wiliński jest profesjonalistą. Każdej pani życzę takiego lekarza...pozostałe komentarze są zbędne.

 • bardzo dobry

  Wszystkim polecam tego lekarza. Mam wrażenie, że kto jak kto, ale on na pewno nie minął się z powołaniem. Jest uprzejmy, fachowy, dowcipny, spokojny, rzeczowy, profesjonalny. Nie ma mowy o skrępowaniu, kiedy jest się u niego na wizycie. Pan doktor prowadził i odbierał dwie moje ciąże (rodziłam drogami natury), był przy mnie cały czas, pomagał. Dzięki niemu urodziłam błyskawicznie i nic się nie bałam!

 • bardzo dobry

  Bardzo profesjonalny ginekolog.Czysty, dokladny, zaufany.godny polecenia.pozdrawiam serdecznie panie

 • bardzo dobry

  Jak zawsze profesjonalna opieka, troskliwość, profesjonalista. Lekarz z powołania. Życzę sobie i innym pacjentkom tylko takich lekarzy jakim jest Pan dr Wiliński. Lekarz z wielkim sercem.

 • bardzo dobry

  Pan Doktor to wspaniały fachowiec. Przyszłam do Niego z masą obaw o mojego Synka, ja będąc w 37 tc ze starym łożyskiem, skracającą się szyjką, wysokim ciśnieniem - ale wszystko zostało mi ma spokojnie wytłumaczone, leczenie wdrożone od razu i zostałam umówiona na ktg+kontrolę. Wiem, że mój stan jest średni, ale dr Wiliński nie zasiał we mnie paniki, wręcz przeviwnie - Pan Doktor wyprzedzał odpowiedziami moje pytania, dokładnie zbadał dziecko podczas usg. Jego opanowanie i profesjonalizm sprawiły, że czuję się bezpieczna, a kolejną ciążę będę prowadzić już tylko u Niego!

Najbliższe terminy:

kolejne dni