lek.

Wojciech Wilczyński

verifiedCreated with Sketch.

Chirurg

27 opinii +dodaj

Wojciech Wilczyński - chirurg. więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
27 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Poradnia Chirurgiczna Centrum Medyczne "Practimed"Usługa: powikłania po róży

  Witam,
  W tym roku mój mąż przechodził dwa razy różę, powikłania po róży to duża rana na stopie od pierwszego do ostatniego palca, która się nie goiła od początku marca. Wyglądało to strasznie. Nie wiedzieliśmy jak to leczyć i do kogo się zwrócić,08.07.br dostałam kontakt do Doktora W.Wilczyńskiego. W ciągu miesiąca po zaaplikowanych lekach noga się zagoiła. Bardzo dobra opieka, dzienne konsultacje telefoniczne. Pierwszy raz spotkałam się z taką troską lekarską. Polecam tego Lekarza, warto się do niego zgłosić i leczyć u Niego.

 • Z

  Dwa tygodnie temu miałam u doktora usuwanego tłuszczaka. Wstępna diagnoza odbyła się za granicą, natomiast zdecydowałam się na usunięcie zmiany w Polsce. Wstępną konsultacje z Doktorem Wilczyńskim odbyłam przez telefon, po obejrzeniu zdjęć wysłanych na e-maila. Zależało mi, aby wizyta i zabieg odbył się tego samego dnia i doktor bez problemu się zgodził.
  Konsultacja w przychodni odbyła się sprawnie, w bardzo miłej atmosferze, rzeczowo odpowiadając na dość dużą ilość pytań  Mimo wcześniejszego stresu, doktor żartami rozluźnił atmosferę tak, że mogę powiedzieć, że zabieg był najprzyjemniejszą częścią odkąd znalazłam zmianę. Doktor starał się zrobić jak najmniejsze nacięcie mimo 8cm tłuszczaka. Blizna wygląda bardzo dobrze. Jak ustaliliśmy doktor wysłał wyniki badania histopatologicznego na maila.
  W procesie szukania chirurgów, niektórzy podnieśli cenę jak tylko się dowiedzieli, że mieszkam za granicą, a doktor Wilczyński potraktował mnie jak każdego innego pacjenta.
  Doktor ma profesjonalne podejście, a zarazem duże poczucie humoru. Doktor z powołania! Serdecznie polecam i jeszcze raz dziękuję.

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Chirurgiczna Centrum Medyczne "Practimed"Usługa: usunięcie zmian skórnych

  Doktor ma wszystko, co trzeba: odnosi się bardzo dobrze do pacjentów i zna się na swojej pracy, zarówno od strony merytorycznej, jak organizacyjnej. Chodzę do Niego od kilku lat i mogę stwierdzić, że jest życzliwy, na pierwszym miejscu stawia sprawy medyczne, pieniądze nie grają roli. Powiedziałbym, że jest lekarzem z powołania, profesjonalistą, lubiącym swój zawód.

 • A
  Lokalizacja: Poradnia Chirurgiczna Centrum Medyczne "Practimed"Usługa: wrastające paznokcie

  Super, super i jeszcze raz super. Pełen profesjonalizm. Kontakt mailowy i telefoniczny ze strony p.Doktora w celu uszczegółowienia schorzenia i zastosowania zabiegu.
  Sama wizyta i zabieg to już bajka.
  Polecam, potrzebujący napewno nie będą zawiedzeni.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Chirurgiczna Centrum Medyczne "Practimed"Usługa: usuwanie zmian skórnych

  Zamawiając wizytę krótko opisałam moj przypadek. Nie minęło 30 minut od zamówionej wizyty a Pan doktor zadzwonił, abym dodatkowo wysłała zdjęcie. Po obejrzeniu zaproponował szybszy termin. Konsultacja lekarska wnikliwa z pełnym opisem, jak będzie wyglądało cięcie. Zalecił dodatkowe badania poszerzające obraz zmiany. Parę już podobnych kiedys wycinalam i nikt tak jak Pan doktor nie wykazał się taka empatia i zainteresowaniem. Żałuję, że zapomniałam, że taki chirurg jest, bo ładnych parę lat temu usuwał mi zmianę ropną, było szybko, bezboleśnie, zagoilo się w mgnieniu oka. Polecam bardzo.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Zdecydowanie polecam Pana Doktora :) Wizyta bardzo przyjemna, lekarz konkretny, ale przy tym bardzo miły. Nie czułam, że jestem kolejną pacjentką do odhaczenia, a to już wiele daje :)

 • Wyśmienity lekarz tyle mogę powiedzieć bardzo chętnie pomaga i robi to bardzo dobrze po wyjściu z gabinetu nie trzeba szukac dodatkowej pomocy wszystko robi fachowo POLECAM WSZYSTKIM !!!

 • A

  Polecam w 100% !!! Pełen profesjonalizm, bardzo miły człowiek. Pan doktor dokładnie i ze spokojem wyjaśnia wszelkie związane z wizytą/chorobą zagadnienia. Bardzo kulturalny, cierpliwy i rzeczowy człowiek. Oby jak najwięcej takich lekarzy.

 • U

  Miałam szczęście spotkać Pana Doktora wiele lat temu. Wspaniały człowiek, doskonały , odpowiedzialny za pacjenta lekarz i to nie tylko w dolegliwościach w zakresie chirurgii. Z wielką wiedzą medyczną , z której chce korzystać i korzysta , z powołaniem i empatią . Obojętnie czy przyjmuje pacjenta na NFZ czy prywatnie , zawsze postępuje tak samo.Interesuje się pacjentem przekazanym do innego specjalisty.Wiele razy leczył mnie i członków mojej rodziny, często w sytuacji kiedy inni lekarze zawodzili. Gorąco polecam !!!

 • S

  Złoty człowiek, lekarz z prawdziwym powołaniem, sercem dla ludzi, doktor jakich już spotyka się coraz rzadziej. Przy tym fachowy, odpowiedzialny i z poczuciem humoru. Dopiero będąc pod jego opieką poczułem, że ktoś kompetentnie prowadzi moje leczenie i chce mi pomóc.

Doświadczenie i kwalifikacje