Konsultacje online dla każdego przypadku

Umów się na konsultację online z lekarzem dowolnej specjalizacji, bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
78 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinety Lekarskie ciąża

Pan Doktor jest bardzo konkretny, wychodząc z wizyty wszystko dokładnie wiem. Poświęcił swój czas na monitorowanie cykli w szpitalu, dzięki temu jestem dziś szczęśliwą mamą. Całą ciążę prowadził książkowo. Polecam serdecznie tego lekarza.


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinety Lekarskie Kontrola

Lekarz ma wiedzę i tez pomógł w wyleczenu schorzenia ale swoim podejściem i ciągłym komentowaniem w trakcie badania sprawia że pacjent czuje się bardzo niekomfortowo i wizyta jest bardzo bardzo stresujące. Po takiej styczności nie wyobrażam sobie prowadzenia np ciąży u tego lekarza.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu obumarcie ciąży

Bardzo troskliwy lekarz. Straciłam swoją pierwszą ciążę, w szpitalu miałam kontakt z 4 lekarzami w tym z dr Sandeckim. Jego podejście bardzo go wyróżnia. Czułam od niego wsparcie, zdecydowany, rzeczowy lekarz.


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinety Lekarskie

Jestem bardzo zadowolona z wizyty, dr zrobił pełny wywiad, obejrzał wyniki badań, na USG wszystko pokazał i wytłumaczył. Profesjonalizm i konkretność.


Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinety Lekarskie

Poznaliśmy się przy moim pierwszym porodzie. Już wtedy oceniła go bardzo wysoko ze względu na trafność i szybkość podjętych decyzji. Wróciłam do niego po kilku latach, z obciążonym już wywiadem. Wtedy równie szybko zareagował. Operował mnie. Zarówno przed jak i po operacji udzielał mi obszernych wyjaśnień, wykazywał troskę o mój stan zdrowia. Od tego czasu jestem jego stałą pacjentką. Prowadził moją drugą ciążę. Potem przeszłam z nim przez kolejne problemy ginekologiczne. W gabinecie prywatnym czy szpitalu jest taki sam, zaangażowany, rzeczowy, troskliwy. Cały czas się dokształca, ma duże doświadczenie. Jest bardzo ceniony przez ordynatora oddziału, na którym pracuje. Telefonicznie jest zawsze dostępny. Szczerze polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinety Lekarskie

Polecam każdej pacjentce szukającej pomocy ginekologicznej. Poznałam doktora będąc na oddziale ginekologicznym w szpitalu ( kilka lat temu) i tam wywarł na mnie dobre wrażenie przede wszystkim będąc konkretnym. Zapisałam się do niego na wizytę kontrolna i chodzę do niego regularnie, aktualnie prowadzi moja druga ciążę. Fakt wizyta nie jest tania 179 zł + 40 za cytologię, oprócz tego często są obsuwy ale ja nigdy nie odniosłam wrażenia, ze mnie zbywa czy tez nie ma czasu. Oddzwania lub jeśli nie może rozmawiać pisze smsa, pytając co się stało, nawet będąc na urlopie. Nie jest problemowy, nie robi „oczu” pytając o cesarkę- rozmawia i przedstawia wszystkie za i przeciw. Jeśli jest potrzeba wypisuje skierowania czy to na badania prentalane czy do innych specjalistów - dietetyk czy ortopeda, chętnie poleca tez dobrych specjalistów- i co z tego, ze być może są to jego znajomi? Dla mnie najważniejsze jest ze pracuje w szpitalu, tam gdzie rodziłam i będę rodzic drugie dziecko. Będąc w ciąży na patologii- przyszedł i porozmawiał ze mną, pocieszył i... uczestniczył w porodzie.
Jak dla mnie jest to lekarz, który zna się na swojej robocie, zawsze wyczerpuje temat do końca, doszkala się we własnym zakresie. Jestem zadowolona.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinety Lekarskie

Najlepszy lekarz u jakiego byłam ! Spokojny, zabawny , wszystko wytłumaczy jak należy. Odpowie na każde pytania.


M
Użytkownik zweryfikowany

Polecam :) Lekarz do którego mam zaufanie. Kompetentny, miły, zabawny i delikatny. Na każde pytanie odpowiada w sposób wyczerpujący, tłumacząc dokładnie zaistniały problem. Odbiera telefony, udzielając wskazówek dotycz. leczenia lub oddzwania. Nie zostawia pacjentki samej z problemem. Pomimo długich kolejek (wcale się nie dziwię) poproszony znajduje dla pacjentki wcześniejszy termin wizyty.


K
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz możliwe, że jest kompetentny, ale sposób traktowania pacjentek wpływa na negatywną ocenę. Pacjentki na wizytę są zapisywane co 15minut , co skutkuje wiecznym opóźnieniem. Przez co Pan doktor prowadzi wizytę w pośpiechu. Odpowiada zdawkowo, byle szybciej mieć z głowy. Trzeba samemu pamiętać jakie badania miał zlecić, bo w tym pośpiechu zdarza mu się zapomnieć. Za to zawsze ma czas polecić zaprzyjaznioną aptekę lub innego usługodawcę. W przypadku nagłych problemów z ciążą zawsze odsyła na izbę przyjęć w szpitalu - do niego nie ma możliwości dostać się na dodatkową wizytę. Za 170zl za wizytę można spodziewać się czegoś więcej.


Użytkownik zweryfikowany

Panie Doktorze bardzo dziękuję za szybką pomoc która mi Pan udzielil w mojej ciężkiej sytuacji zdrowotnej.Droga do zdrowia jeszcze daleka ale myśl że jestem w dobrych rękach daje mi nadzieję na powrót do zdrowia.Dziekuje za wszystko J.Reiterer


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania